Nieznani Sprawcy: Zachęcamy wszystkie fankluby do gry

Maciej Ziółkowski

Źródło: Nieznani Sprawcy

19-09-2022 / 20:35

(akt. 19-09-2022 / 20:43)

Grupa kibiców Legii Warszawa, odpowiadająca m.in. za oprawy meczowe, opublikowała komunikat przed kolejnym, domowym spotkaniem z Wartą Poznań (8.10, godz. 17:30) w 12. kolejce PKO Ekstraklasy.

KOMUNIKAT NIEZNANYCH SPRAWCÓW:

"Drodzy Kibice! Jeśli przypomnicie sobie jak wyglądały trybuny naszego stadionu na ostatnich meczach, to można się uśmiechnąć. Nie ma co popadać oczywiście w zbytni entuzjazm, ale uśmiech jest. Patrząc na ogólnopolską degrengoladę, jaka dopada znaczną większość stadionów i ruch ultras na nich, możemy śmiało powiedzieć – jest git.

No, więc możemy być w miarę zadowoleni z tego, co razem zrobiliśmy w ostatnim czasie. Mamy wielką nadzieję, że nasze wspólne akcje profrekwencyjne, które prowadzimy od lat właśnie powoli zbierają żniwa. Dręczenie, męczenie, smęcenie Wam, klubowi i wszystkim dookoła działa. I wiecie, co to oznacza? Że nie możemy się nawet na chwilę zatrzymać, jak ojciec co zakazuje się zatrzymywać na stacji benzynowej jadąc do Ustronia – bo nie po to wszystkich wyprzedzał, żeby teraz się zatrzymywać.

Zwracamy się tym razem głównie do legijnych Fanklubów. Teraz Wasza kolej. Znowu czas, żebyście Wy pokazali kosmiczny potencjał jaki w Was drzemie. Po ostatniej mobilizacji, gdzie głównie działały dzielnice i okolice Warszawy, tym razem zachęcamy wszystkie fc do gry. Mecz z Wartą 8.10 – SOBOTA – to Wasz dzień. Zarażajcie Legią Warszawa swoje miasta i okolice, niezależnie skąd jesteście.

My postaramy się dołożyć wszelkich starań, aby ułatwić Wam mobilizację w Waszych miastach. A Wy już bierzcie się za nakręcanie swoich ekip. Liczby z zeszłorocznej mobilizacji czekają, aby je pobić! Więcej szczegółów wkrótce. Do roboty! Legia czeka!"

Komentarze (26)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
 • 0 / 1
Ruch kibicowski nigdy nie zaginie dbają o to od pokoleń NS.
Major
 • 1 / 1
Jak ktoś ma w pobliżu jakiegoś dziadka z wnuczkiem w barwach Warty, to też niech się nie krępuje - ryzyko niewielkie, a wieczna chwała od rycerskich braci po szalu się należy!
Generał brygady
 • 3 / 1
A tymczasem na Bialolece..."Pod koniec ubiegłego tygodnia otrzymaliśmy anonimowe sygnały o planowanym na niedzielę proteście osadzonych na terenie aresztów śledczych i więzień w całym kraju. W poniedziałek rano Dowództwo Generalne Służby Więziennej zdementowało te informacje, ale potwierdziło, że w niedzielę przed aresztem śledczym Warszawa-Białołęka doszło do incydentu. "Pojawiła się tam grupa kilkudziesięciu pseudokibiców, wznoszących okrzyki."
Sierżant
 • 3 / 0
To już nie jest tak, że jak nie jesteś z Warszawy to nie jesteś prawdziwym kibicem ??

- zmienia się..
Porucznik
 • 7 / 2
Degrengolada dotyka ruch ultras na innych stadionach... Czekam kiedy dopadnie ten ruch na stadionie Legii.
Kapitan
 • 6 / 0
im szybciej tym lepiej..... wróci normalność
No właśnie też zwróciłem uwagę na to. czyżbysmy mieli dożyć TYCH czasów? No naprawdę mega pozytywne info XD
Żeby nie to głupie porównanie z Ustroniem to już by był w miarę normalny komunikat
Generał brygady
 • 6 / 2
ja sie tylko pytam czy nie mozna spłodzić komunikatu bez jakichs głupich porownań ( tym razem ojcec i Ustroń ) bo mimo ze sens i treść komunikatu jak na NS naprawde wyjatkowo ok to widze ze jednak kwasik polecieć musi - to z jak z racami - posikaja sie jak nie odpalą - nie wydalą komunikatu bez małego kwasika... ale zeby nie było zem malkontent ;) - brawo za inicjatywe - słusznie.
Starszy sierżant
 • 3 / 3
Jeszcze najlepiej zeby dym przerwal mecz i Legia zaplacila z 100k kary za nich....
Ty na mecze nie chodzisz?
Podpułkownik
 • 6 / 2
Pod poprzednim albo jeszcze wcześniejszym arcywaznym komunikacie pisalem, ze zaraz NS napiszą, że frekwencja na stadionie to ich zasługa...
Chorąży
 • 6 / 4
Coś krótko i mało śmiesznie. Pewnie pisane na szybko bo autor śpieszył się wesprzeć pijaków i złodziei z aresztu na Białołęce.
Porucznik
 • 9 / 6
Ma być wypełniony, szalejący, ryczący stadion fanatyków takich jak ojciec wracający z Ustronia, cygan z Legnicy, zielonooka Radomianka, ciotka z cyckiem i wujek Zenek z wesela..haha!
Podpułkownik
 • 5 / 4
Jaki ty k***a glupi jestes...
Podpułkownik
 • 9 / 2
Ofc Damian.

Może ty lubisz ogladac Cycek cioci, wujek tez lubi jak przyjeżdżasz. Wszyscy zadowoleni. Fajnie się bawicie dałmianku
Damian ale od ciebie bije hetero męskość, wcale nie widzisz wszędzie pedałów. bo nie widzisz, prawda? XD
Generał brygady
 • 2 / 0
Ale Damianek błysnął intelektem.
To nie mi przeszkodziło porównanie do kobiet tylko wam, także to z wami coś jest nie tak:) Wolelibyście do facetów...
Podpułkownik
 • 1 / 0
Idz być glupim gdzie indziej
"No, więc możemy być w miarę zadowoleni z tego, co razem zrobiliśmy w ostatnim czasie."

Jak wujek Stasiek na wakacjach w Giżycku gdy kupił tyskie w cenie harnasia...
Podpułkownik
 • 1 / 0
Jak pod kapslem od harnasia byl drugi, wygrany harnas
Marszałek Polski
 • 1 / 1
niestety bezalkoholowy
co pogłębia dysonans poznawczy
Pomorska Legia będzie!