Lindsay Rose
fot. Marcin Szymczyk

Oficjalnie. Lindsay Rose rozwiązał kontrakt z Legią

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

29.12.2023 12:12

(akt. 29.12.2023 12:48)

Lindsay Rose odchodzi z Legii Warszawa, którą reprezentował przez 2,5 roku. Zawodnik rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

Lindsay Rose został zawodnikiem Legii w lipcu 2021 roku. Zadebiutował kilkanaście dni później, podczas rywalizacji o Superpuchar Polski z Rakowem Częstochowa. Od tego czasu doświadczony obrońca rozegrał łącznie 46 meczów w pierwszym zespole, zdobył 3 bramki.

Sięgnął po Puchar Polski w sezonie 2022/23, a także awansował do fazy grupowej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. W minionej rundzie wystąpił 9-krotnie w III-ligowych rezerwach (1 gol, 1 asysta, 1 asysta drugiego stopnia) i 2 razy w "jedynce".

– Chciałbym podziękować wszystkim trenerom i kolegom z drużyny, byłym i obecnym, również tym z rezerw, za wspólną pracę i danie mi szansy gry w największym klubie w Polsce. Dziękuję prezesowi, członkom zarządu i wielu działom, które wspierały zespół. Bardzo doceniam pracowników klubu codziennie działających dla dobra Legii, w tym obsługę kuchni czy osoby dbające o czystość. Chciałbym również z głębi serca podziękować kibicom. Byliście i jesteście niesamowici. Daliście mi wiele energii. Życzę Legii wygrywania trofeów, bo ta drużyna na to zasługuje. Warszawa to piękne miasto, poznałem tu wielu przyjaciół. Społeczności Legii życzę wszystkiego najlepszego – powiedział Rose, który znowu zagra w Arisie Saloniki.

Życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Polecamy

Komentarze (67)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.