Paweł Stolarski: Zrobiliśmy swoje

Piotr Kamieniecki, Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

14-08-2019 / 21:21

(akt. 14-08-2019 / 21:53)

- Bramka z pewnością podbudowuje. Trenuje się zresztą po to, aby później dostawać szanse na boisku. Cieszy gol, a przede wszystkim promocja do czwartej rundy eliminacji Ligi Europy -  powiedział po awansie Paweł Stolarski, strzelec gola w rewanżu z Atromitosem.

- Gol na 1:0? Sytuacja meczowa, w której nie ma zbyt dużo czasu na podjęcie decyzji. Masz bowiem ułamki sekund. Jestem zadowolony z tego, iż wybrałem optymalny wariant, czyli po prostu skierowałem piłkę do siatki. Czuliśmy się lepsi od Atromitosu. Szkoda jednak zmarnowanych okazji strzeleckich przy Łazienkowskiej, bo wówczas stworzyliśmy ich naprawdę sporo. Brakowało takiej kropki nad „i”. Gdybyśmy u siebie wykreowali, przykładowo, dwubramkową zaliczkę, do Aten lecielibyśmy z nieco większym spokojem. Nie ma jednak co do tego wracać. Najważniejsze, że w rewanżu zrobiliśmy swoje i cieszymy się z awansu.

- Rozkręcamy się z każdym kolejnym spotkaniem. Cały czas pracujemy nad elementami, które u nas trochę szwankują. Z biegiem czasu nasza gra wygląda coraz lepiej i to dobry prognostyk. Glasgow Rangers? Nie chcę na razie rozmawiać o nadchodzącym dwumeczu, którego stawką będzie promocja do Ligi Europy. Na razie skupiamy się na Zagłębiu, z którym zmierzymy się w niedzielę. W czwartek Szkotów czeka rewanż z FC Midtjylland, w futbolu wszystko może się zdarzyć.

- Dodatkowy dzień wolny, ze względu na przełożenie meczu z Wisłą w Płocku, bardzo nam się przydał. Ta jedna doba więcej, dużo nam dała. Dzisiaj to było po nas widać. Mogę powiedzieć po sobie, iż dobrze czułem się na murawie.

Komentarze (26)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Myślę, że sprawa tej strony naszej obrony została rozwiązana:-) Broni i podłącza się do ataku. Brawo! No i gol, pierwsza klasa! Gratulacje.
Kapitan
 • 1 / 0
Też tak myślę ale czy Vuko myśli podobnie.
Kapitan
 • 1 / 0
Udała się nam wymiana z Lechią.Ciekawy jestem czy żałują
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Coraz lepsza gra Stolarskiego, a jeszcze nie dawno spora liczba osób pisała jak można było go wymienić na Michalaka
Generał brygady
 • 0 / 0
To co w tej chwili gra Stolarski jest na prawdę obiecujące. Jeżeli dostanie następne szanse to okrzepnie i będziemy mieli rewelacyjnego piłkarza.
~Chudy86
 • 0 / 1
Stolar powinien grać ale jestem pewien że jak wróci Novikovas to Vuko cofnie Veso na obronę :(
Paweł, Ty swoje zrobiłeś z nawiązką !
Trzeba też dodać, że bramkarz nie popisał się przy obydwu golach.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Bo bramkarz nie miał szans.
Bramkarz nie mógł nic zrobić. To był plasowany strzał. Taki w uliczkę.
Kapitan
 • 0 / 0
Myślę że zobaczył piłkę dopiero w siatce.
Podpułkownik
 • 3 / 0
Brawo Paweł za ten mecz! Życzę Ci serdecznie, żebyś podobnie jak Bartosz Bereszyński przez bardzo dobrą grę w pucharach trafił do silnej ligi. Ale żebyś też jak najdłużej dał nam się pocieszyć tą Twoją dobrą grą w Legii. :-) Oby tak dalej i powodzenia w IV rundzie!
Stolar, pięknie przymierzyłeś, brawo!
Czy dziś wymiana na Michalaka spłaciła się z nawiązką ?
Brawo Pawel. Ty napewno zrobiles swoje. Oby tak dalej.
Kapitan
 • 2 / 0
Bardzo dobry mecz, zresztą nie pierwszy w tym sezonie, widać że naprawdę może rozbłysnąć jego talent w obecnych rozgrywkach.
Kapitan
 • 3 / 0
Brawo bardzo dobry mecz. Oby na dłużej w pierwszym składzie
Generał dywizji
 • 6 / 0
Powinien na stałe zadomowić się na PO , jest może nie efektowny ale bardzo skuteczny w interwencjach , więcej grana da mu kolejny krok do przodu .Brawo za dzisiejszy mecz .
Generał dywizji
 • 3 / 0
Aleś huknął. Piękne zwieńczenie ciężkiej pracy Cafu i mądresj asysty Gvilli. Trzech muszkieterów dzisiejszego meczu.
Kapitan
 • 0 / 0
Gvila nam się rozkręca, czy będzie najlepszym transferem tego okienka? Mam nadzieję że jak najszybciej zaskoczą skrzydła i dadzą dużo dobrych piłek napastnikom bo jak na razie to jest cienko
Sierżant
 • 5 / 1
Dobry mecz! po raz kolejny widac iz od tylu mamy silna ekipe i rywalizacja tylko to poprawia. Co do side note o Wisle Plock.... kolejny przyklad ze Rudy stracil szanse by siedziec cicho....
Kapitan
 • 1 / 0
Bo Rudy musi się powymądrzać, często gada bzdury ale w ostatnim wywiadzie miał trochę racji. Mam nadzieję że w końcu cała Legia zaskoczy bo te zmiany trenerów i ciągła wymiana po 5-6 zawodników nie wpływa pozytywnie na tworzenie mocnego zespołu
Brawo Paweł, ładny gol!
Generał brygady
 • 5 / 0
Paweł tak trzymaj! To może być Twój sezon.
Prawa obrona Twoja. W bloku defensywnym 3 rodaków-no no... Wygląda to obiecująco. A Jeszcze czeka Obradovič na rywalizację z Rochą. Jest też Wieteska i Remy. Zespół buduje się od tyłu i Vuko robi to dobrze.
Brawo. Ostatnio dobre występy w waznych meczach. Mepszy od Vesovicia. Zasługuje na 1 skład.
Major
 • 9 / 0
Paweł coraz lepiej grasz. Oby tak dalej.