News: Z obozu rywala - Pogoń Szczecin

Pechowe remisy Pogoni i Zagłębia

15.04.2012 12:03

(akt. 22.12.2018 11:20)

Pogoń Szczecin już pod wodzą nowego trenera Ryszarda Tarasiewicza zremisowali 1:1 na własnym stadionie z Olimpią Grudziądz. "Portowcy" objęli prowadzenie już pod koniec meczu za sprawą Donalda Djousse i wydawało się, że do ostatniego gwizdka arbitra nie oddadzą już prowadzenia. Jednak cztery minut przed końcem Dariusz Kłus wyrównał stan meczu. Swój mecz zremisowała także Termalica Bruk-Bet Nieciecza i Pogoń pozostaje wiceliderem mają tyle samo punktów co lider.

Olimpia Elbląg przegrała w Poznaniu z Wartą 0:2 po golach Piotra Giela i Piotra Reissa. Całe spotkanie w barwach "Olimpijczyków" rozegrał wypożyczony z Legii Adam Banasiak. Olimpia pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli I ligi i wszystko wskazuje na to, że tak już zostanie do końca rozgrywek.

II-ligowe Zagłębie Sosnowiec zremisowała 1:1 z Bytovią w Bytovie, choć prowadziło 1:0 po uderzeniu Rafała Jankowskiego. Niestety pięć minut później wyrównał Michał Szałek. Sosnowiczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli II ligi grupy zachodniej i mają punkt straty do Bałtyku Gdynia oraz pięć do Nielby Wągrowiec. Kibicowskie Zagłębie 1906 Sosnowiec swój mecz z Orłem Dąbie rozegra dziś.