Redaktor Marcin Szymczyk

Źródło: Canal+, Legia.Net

17.07.2022 22:35

(akt. 17.07.2022 22:37)

Maik Nawrocki nie dokończył meczu z Koroną w Kielcach (1:1). W 79. minucie meczu stoper Legii Warszawa niebezpiecznie zderzył się głową z Bartoszem Śpiączką. W tym samym starciu oberwał też Artur Jędrzejczyk, który jednak szybko doszedł do siebie. Tak dobrze nie było z Nawrockim, któremu kręciło się w głowie i w 83. minucie zastąpił go Ihor Charatin.

Po meczu trener Legii, Kosta Runjaić mówił, że Maik miał zawroty głowy. – Maik ma uraz głowy, zawroty. W tym momencie nie czuje się dobrze. Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja – mówił szkoleniowiec. W niedzielę już wiadomo, że doszło do pęknięcia kości policzkowej, konieczne będą jeszcze dokładne badania i konsultacje. Zawodnika czeka na pewno przerwa w grze i być może powrót na murawę w specjalnej masce ochronnej.

Oceniający w studiu Canal+ sytuacje kontrowersyjne były sędzia piłkarski, Adam Lyczmański przyznał, że Bartoszowi Śpiączce w tej sytuacji należała się żólta kartka.