Pierwszy gol Ihora Charatina w Legii

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

25-09-2021 / 21:31

(akt. 27-09-2021 / 09:32)

Ihor Charatin strzelił pierwszego gola w barwach Legii Warszawa. Środkowy pomocnik umieścił piłkę w siatce w 70. minucie meczu z Rakowem Częstochowa, w 9. kolejce ligowej. Ukrainiec oddał skuteczny strzał z 15. metra w kierunku dalszego słupka, po podaniu od Josue. Była to bramka kontaktowa dla "Wojskowych" na 2:3, która - jak się okazało później - ustaliła wynik rywalizacji.

- To był trudny mecz. Byłoby lepiej, gdybym nie strzelił gola, ale nasz zespół odniósłby zwycięstwo. Teraz musimy się skoncentrować na czwartkowym meczu z Leicester City w Lidze Europy. Sytuacja w ekstraklasie nie jest dla nas zbyt dobra, trzeba ją przeanalizować. Musimy się rozwijać i wygrywać w każdym spotkaniu – mówił Charatin w rozmowie z TVP Sport.

Komentarze (18)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał dywizji
  • 1 / 0
Gratulacje , choć Szkoda ze w takich okolicznościach.
Podporucznik
  • 0 / 1
Czas zacząć grać tym zawodnikiem w pierwszej jedynastce
Martins dzisiaj bardzo słabo. Trzeci gol idzie na jego konto, bo ten faul był zupełnie niepotrzebny. Z trybun widać było, że Andre snuje się po boisku, unika jak ognia kontaktu fizycznego i gra na alibi. Strasznie irytujące jest to szukanie najmniej ryzykownych zagrań.
Kapitan
  • 0 / 1
Dawać go zamiast Martinsa, przynajmniej zagwarantuje jakieś liczby.
Brawo za gola i liczę na kolejne coraz lepsze występy.
Bardzo ładny gol, od razu widać, że zawodnik bardzo dobry technicznie.
Marszałek Polski
  • 1 / 1
Brawo Igor, podziękowania za bramkę, bardzo przytomnie strzeloną. W odróżnieniu od Mahira i Rafy, którzy pokpili sprawę mając lepsze sytuacje. Przynajmniej wlałeś nadzieję na resztę meczu, co też jest ważne dla kibica.
Miszta to ręcznik w bramce z Arturem spokojnie wygrywamy od taka " mała " różnice.
Zmiennik za Artura gdy ten niedomaga potrzebny od zaraz !!!.
Koniec Miszty w Legii , co mecz to babol lub dwa .
Jestem pewien że nawet ten rzut wolny Artur by obronił , przecież robili analizy i wiedza gdzie ten kucy z Czestochowy strzela ( prawa strona bramki ) w powtórkach było widac zle ustawienie i słaby reflaks juniora Miszty
Generał brygady
  • 2 / 1
Ładnie uderzył. Poza tym - już niemal tradycyjnie - nic nie pokazał.
Marszałek Polski
  • 0 / 1
A co można "pokazać" grając na szóstce, w systemie 4-1-3-2? Czyścił zbierał i odgrywal do Josue. Tyle i aż tyle.
Wciąż zrobił w tym meczu więcej niż Martins. Od momentu jego wejścia przynajmniej mieliśmy środek pola bo wcześniej właściwie to nie istniał.
Dokładnie Poldi. Martins to dobry zawodnik, ale nie jest obecnie w formie i zwyczajnie nie radzi sobie z silniejszymi i wyższymi zawodnikami. Na Raków idealnie pasował Charatin
Szeregowy
  • 1 / 1
Najsłabszy punkt Legii to Cezary Miszta. Nie nadaje się do gry w ekstraklasie, nie mówiąc już o Europie. Powinien jeszcze długo terminować w niższych ligach.
Marszałek Polski
  • 1 / 1
Mladen tez grał głupoty, praktycznie cały mecz. Nie wiem czy nie najgorszy na placu. Co się z tym chłopakiem porobiło?
Mladen, Martins i Miszta najsłabsi w drużynie. Miszta sprokurował karnego w sytuacji, która golem nie pachniała. Mladen jest tak ociężały, tak mało zwrotny, że Jędrzejczyk przy nim wygląda jak tancerz.
Wszyscy na "M"...
Przypadek?
Nie sądzę ;)
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Mladen to od wiosny nic nie gra.
Paradoksalnie Mlado najlepszy wskaźnik inStat w tym meczu z całej Legii...