Pierwszy gol Kacpra Kostorza

27.02.2021 21:55

(akt. 01.03.2021 21:43)

Kacper Kostorz strzelił pierwszego gola dla Legii Warszawa. Napastnik zdobył bramkę 82. minucie meczu z Górnikiem Zabrze (2:1).

Młodzieżowiec pojawił się na murawie w Zabrzu w 55. minucie. Zastąpił Andre Martinsa. W końcówce rywalizacji, dokładnie w 82. minucie, otrzymał prostopadłe podanie od Luquinhasa, wbiegł w pole karne z lewej strony, minął przeciwnika i umieścił piłkę w siatce. Było to trafienie na wagę zwycięstwa. Dla Kacpra Kostorza to pierwszy gol dla Legii Warszawa i jednocześnie szósty występ w pierwszej drużynie. - Bardzo się cieszę. Na początek chciałbym powiedzieć, że tę bramkę dedykuję mojemu tacie, który na pewno patrzy na mnie z góry i mi kibicuje. To była dedykacja dla niego. Była to radość przez łzy, ale tak jak mówię, bardzo duża radość - mówił po rywalizacji z Górnikiem

Legia w 2020 roku

1/20 Pierwszym sparingowym rywalem Legii w 2020 roku było FC Botosani. Drużyna Aleksandara Vukovicia wygrała 2:1. Kto strzelił gole?