Piłkarze Legii i Flory trenowali przed środowym meczem

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

20-07-2021 / 21:15

(akt. 20-07-2021 / 22:58)

Piłkarze Legii Warszawa o godzinie 18. trenowali przed meczem z Florą Tallinn w ośrodku treningowym w Książenicach. Na zajęciach pojawił się poobijany Andre Martins i normalnie pracował z zespołem. Jest przewidziany do gry w pierwszym składzie w środowym meczu.

fot. Janusz Partyka / legia.com i Marcin Szymczyk / Legia.Net

Nie pojawili się za to Mattias Johansson, który nie dokończył poniedziałkowego treningu i udał się z fizjoterapeutą do budynku klubowego, Jasurbek Yaxshiboyev – uraz mięśnia dwugłowego, Cezary Miszta – złamany nos, Bartłomiej Ciepiela - mononukleoza i Kacper Skibicki - naciągnął mięsień przywodziciela.

Na boisko razem z Arturem Borucem i Kacprem Tobiaszem wybiegł Mateusz Kochalski, któremu w ostatniej chwili nakazano wracać do Warszawy zamiast jechać na wypożyczenie do Radomiaka Radom. To efekt urazu Miszty w spotkaniu z Rakowem Częstochowa. 

Zajęcia były otwarte dla przedstawicieli mediów przez pierwszy kwadrans. Legioniści najpierw się rozgrzewali, a później pracowali nad taktyką, schematami gry i stałymi fragmentami. 

Pół godziny później na płytę główną stadionu Legii wybiegli gracze Flory Tallin, którzy trenowali przy Łazienkowskiej również w poniedziałek. – Mam wiele wspomnień z tego stadionu i czasu gry w Legii. To świetny obiekt, zyskuje gdy pojawią się na nim kibice – skomentował wchodząc na murawę Henrik Ojamaa

Komentarze (10)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Kapitan
  • 0 / 0
Ciepiela mononukleoza to pół roku grania ma z głowy.
Generał dywizji
  • 1 / 0
Liczę na pewne nasze zwycięstwo.
Chyba zapierdzielają na treningach jak kontuzje są to jest dla kibica zawsze niewiadoma bo ocenia gracza tylko z meczu
Plutonowy
  • 1 / 0
Johansson kontuzja, minimum 2 tygodnie, co ze Skibickim? Żeby się nie okazało, że Jura przez najbliższe tygodnie musiał sam ogarniać prawe wahadło...
Kapitan
  • 0 / 0
Skibicki też narzeka na kontuzje.
~JU1916
  • 0 / 0
Dinamo - Omonia 2:0
Pułkownik
  • 2 / 0
Czyli na prawą pozostał sam Jura. Redakcjo co dolega Skibie?
Podporucznik
  • 1 / 1
Jest jeszcze Josip.
Generał broni
  • 0 / 0
"naciągnął mięsień przywodziciela."
A co ze Skibickim?