Ihor Charatin
fot. Marcin Szymczyk

Plotki transferowe: Kluby z Węgier zainteresowane Charatinem

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: X

31.01.2024 15:30

(akt. 31.01.2024 15:31)

Ihor Charatin może znowu zagrać na Węgrzech. Jak poinformował profil Zorya Londonsk na X, Fehervar i Ujpest są bardzo zainteresowane podpisaniem kontraktu z zawodnikiem Legii.

Oba kluby występują w najwyższej klasie rozgrywkowej na Węgrzech, gdzie Ihor Charatin grał w latach 2019 – 2021. Wówczas Ukrainiec reprezentował Ferencvarosi TC, z którego trafił do Legii.

Charatin nie poleciał z "Wojskowymi" na styczniowy obóz do Turcji, gdyż został przesunięty do III-ligowych rezerw, z którymi przygotowuje się do najbliższej rundy. W obecnym sezonie 28-latek występował jedynie w drugim zespole Legii (8 meczów, 565 minut, 1 asysta drugiego stopnia, 2 żółte kartki). Jego kontrakt wygasa w czerwcu 2024 roku.

Najgorsze transfery ostatnich lat

Ivan Obradović
1/13 Steeven Langil najlepiej w Legii zagrał na … pianinie, kiedy legioniści lecieli do Dublina na mecz z Dundalk w ostatniej fazie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Potem było źle lub jeszcze gorzej. Palił sziszę, zarzucał rasizm. Z jakiego kraju pochodził i barwy reprezentował Langil?

Polecamy

Komentarze (74)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.