Efthymis Koulouris Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1:1
fot. Marcin Szymczyk

Plotki transferowe: Koulouris kandydatem do gry w Legii

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: meczyki.pl

15.05.2024 15:30

(akt. 15.05.2024 15:34)

Legia Warszawa zamierza wzmocnić atak i pozyskać jednego lub dwóch napastników. Według serwisu Meczyki.pl, kandydatem do gry w stołecznym zespole ma być 28-letni Efthymis Koulouris z Pogoni Szczecin.

Efthymis Koulouris dołączył do Pogoni Szczecin przed startem obecnego sezonu, podpisując 3–letni kontrakt (do czerwca 2026 roku). Do tej pory zagrał 41 razy w barwach "Portowców", strzelił 18 goli (12 w Ekstraklasie, 4 w el. Ligi Konferencji Europy, 2 w Pucharze Polski). To 19-krotny reprezentant Grecji (ostatni mecz 28.03.2022). W przeszłości występował m.in. w PAOK-u, Atromitosie Ateny, Toulouse i Alanyasporze.

"Portowcy" z pewnością nie chcą pozbywać się takiego zawodnika, ale czy nie będą zmuszeni? Klub boryka się z problemami finansowymi. Dziury miała załatać premia z Pucharu Polski, a skończyło się traumą na Narodowym. Pogoń może być więc zmuszona do letniej wyprzedaży – informują Meczyki.

Polecamy

Komentarze (115)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.