piłka piłki
fot. Marcin Szymczyk

Plotki transferowe: Legia interesuje się Duarte

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: goal.pl

14.05.2024 12:25

(akt. 14.05.2024 12:37)

Legia interesuje się Bruno Duarte, zawodnik może kosztować nawet ponad milion euro – poinformował serwis goal.pl. To 28-letni napastnik Farense, który w obecnym sezonie strzelił 13 goli w najwyższej klasie rozgrywkowej w Portugalii. Podczas ostatniego okna transferowego zabiegał o niego Raków Częstochowa.

Bruno Duarte, brazylijski napastnik Farense, mierzy 182 cm wzrostu, ma też włoskie obywatelstwo. W trwającym sezonie zagrał 35 razy, strzelił 14 goli (13 w lidze, 1 w Pucharze Portugalii), wywalczył 4 asysty. W przeszłości reprezentował m.in. FK Lwów, Vitorię Guimaraes oraz Damac FC (występował w zespole z Domagojem Antoliciem).

Legia mocno zabiega o to, by pozyskać Duarte. Za rok 28-latkowi kończy się kontrakt z Farense. Nasze źródła donoszą, że to może być kosztowny transfer i cena napastnika może przekroczyć nawet milion euro. Trwają obecnie rozmowy zarówno z jego klubem, jak i z agentami piłkarza w kwestii jego zarobków. Sam zawodnik wstępnie jest zainteresowany przenosinami do Polski – czytamy na goal.pl.

Polecamy

Komentarze (76)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.