Porażka Młodej Legii z Viterbese

Źródło: legia.com

09.02.2013 15:15

(akt. 04.01.2019 13:09)

Piłkarze Młodej Legii, w trzecim sparingu na zgrupowaniu we Włoszech, przegrali z Viterbese 1:4, choć prowadzili. Jedynego gola dla warszawskiego zespołu strzelił Bartłomiej Kalinkowski. - Do 25. minuty graliśmy dobrze. Po uderzeniu Kalinkowskiego objęliśmy prowadzenie, a Kuba Arak ostrzelał słupki i poprzeczki. Mieliśmy przewagę i szkoda, że nie wygrywaliśmy wyżej. Po przerwie ci najmłodsi wyraźnie odstawali od Viterbese. W ciągu 12 minut straciliśmy trzy gole. Niestety nie popisał się Mateusz Tobjasz, który zawalił dwie bramki - podsumował krótko dla oficjalnej strony trener Dariusz Banasik.

Viterbese – Młoda Legia 4:1 (0:1)

Gol dla Legii: Kalinkowski

Pogorzelec (46’ Tobjasz, 80’ Pogorzelec) – Grzesik (65’ Prusinowski), Długołecki (46’ Piórkowski), Grudniewski (46’ Zawal), Rozmus (65’ Wolski) – Kalinkowski (46’ Latos, 70’ Gąsior), Śmigielski (46’ Antas, 65’ Żerbowski), Janusiewicz (46’ Budek) – Mazek (46’ Prejs), Bojek (46’ Grudniewski, 65’ Żurek) – Arak (46’ Rosiński, 65’ Mikita)