Problemy kadrowe FC Midtjylland przed rewanżem z Legią

Źródło: bold.dk

28.08.2023 12:00

(akt. 28.08.2023 12:24)

Trener FC Midtjylland, Thomas Thomasberg, poinformował o aktualnej sytuacji zdrowotnej w duńskiej drużynie przed rewanżem z Legią w Warszawie w 4. rundzie el. Ligi Konferencji Europy (31.08, godz. 21:00).

W niedzielę, 27 sierpnia, FC Midtjylland przegrało na wyjeździe aż 0:3 z FC Nordsjaelland w 6. kolejce Superligaen. W spotkaniu nie wystąpili m.in. Sverrir Ingi IngasonCho Gue-sung oraz Armin Gigovic, którzy są kontuzjowani. Tacy zawodnicy, jak Jonas Lossl (wróci do bramki w czwartek) czy Henrik Dalsgaard oglądali mecz z ławki, a Aral Simsir wszedł na boisko dopiero w 80. minucie.

Po meczu trener Thomas Thomasberg został zapytany, czy część piłkarzy będzie mogła wrócić na rewanż z Legią. – Może tak być. Którzy? Zobaczymy, musimy poczekać. Mogą być to Dalsgaard oraz Simsir, którzy rozegrali wiele minut, choć Henrik również pauzował z powodu kontuzji. Mamy nadzieję, że Cho i Ingason będą mogli wystąpić w Warszawie, ale oczywiście będzie to trudne, gdyż nie grali od jakiegoś czasutłumaczył szkoleniowiec "Wilków".