fot. Marcin Szymczyk

Przygotowania do meczu z Górnikiem Zabrze

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

02-03-2023 / 15:00

(akt. 02-03-2023 / 15:09)

Piłkarze Legii po meczu z Lechią wrócili z Zielonej Góry wieczorem. W środę legioniści mieli trening indywidualny - wzięło w nim udział dziewięciu piłkarzy z pola plus bramkarze. Na czwartek przewidziano trening regeneracyjny. Na murawie pojawili się jedynie zawodnicy mający w planach zajęcia indywidualne. Pozostali ćwiczyli na siłowni i w hali sportowej.

W piątek o godzinie 12:30 trener Kosta Runjaić spotka się z dziennikarzami, a o 13:30 będą dokonywać ostatnich szlifów przed meczem z Górnikiem - będzie praca nad taktyką. Po zajęciach piłkarze oraz sztab szkoleniowo - medyczny wyjadą klubowym autokarem do Zabrza. Mecz z Górnikiem zaplanowano na sobotę, na godzinę 20. 

Komentarze (6)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 0 / 1
Co tu się przygotowywać. Serio to na takich leszczy to powinniśmy wychodzić z marszu.
Niech przygotują się mentalnie na 100% pelna koncentracja...liczymy na rozegranie przez Legie dwóch równych połówek meczu i na dobrym poziomie...aby znów od 60 minuty nie wkradła się w grę Legionistów jakaś nerwowość
Pułkownik
  • 0 / 0
Przygotowanie widzę że bardziej taktyczne niż treningowe prawie wszyscy na siłowni.
Marszałek Polski
  • 1 / 1
Jedziemy z dziadami. TyLko Legia!!!
Marszałek Polski
  • 1 / 1
Czekamy na kolejne dobry mecz i pewnie zwycięstwo Legii.
Oczywiście tylko zwycięstwo L