Quincy Promes: Legia to jakościowy zespół

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

14-09-2021 / 15:48

(akt. 14-09-2021 / 15:52)

- Czuję pozytywne emocje, bo zaczynamy grę w Lidze Europy, jednej z najwyższych rozgrywek na świecie. Dla nas to szansa na pokazanie siły i jakości. Myślę, że to będzie bardzo interesujący początek rywalizacji w grupie. Jesteśmy gotowi i podekscytowani nadchodzącą grą, której nie możemy się doczekać - mówił przed spotkaniem z Legią Warszawa, w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Europy, piłkarz Spartaka Moskwa, Quincy Promes.

Fot. Piotr Kucza / FotoPyK

- Mieliśmy trudny początek w lidze, wszyscy o tym wiedzą, ale ostatni mecz wygraliśmy. Ważne jest, aby patrzeć tylko w przyszłość. W środę czeka nas bardzo trudne spotkanie. Pozytywem jest to, że zagramy w domu i mam nadzieję, że fani będą nas wspierać. Wszyscy wiedzą, że za nami niełatwy start, ale przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Wszyscy są gotowi do rywalizacji. Mamy nadzieję, że jutro będziemy mogli pokazać wszystkim, że złe emocje nas opuściły, dlatego z niecierpliwością czekamy na mecz.  

- Legia była mistrzem w poprzednim sezonie, a to oznacza, że ma jakość. Zrobiłem reaserch, z którego się dowiedziałem, że też ma trudny start w lidze, ale uważam, że to jakościowa  drużyna - w przeciwnym razie nie grałaby w Lidze Europy. Przed nami bardzo trudny mecz. Musimy dać z siebie wszystko, żeby wygrać.

- Jeśli będziemy grać o trzecie miejsce… Nie jestem piłkarzem, który lubi mówić o trzeciej pozycji. Gram, aby zwyciężać. Moim celem jest bycie pierwszym i nie ma znaczenia, kto znajduje się w grupie. Oczywiście, będzie trudno, ale mam nadzieję i uważam, że celem każdego powinna być pierwsza pozycja. Z doświadczenia wiem, że pierwsze mecze są najważniejsze, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby zacząć rywalizację w Lidze Europy od trzech punktów.

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Nie zlekceważyli nas, ale mimo to przegrali
Generał dywizji
  • 2 / 0
Liczę na jego niemoc.
Porucznik
  • 2 / 0
Nie jest w formie,oby jeszcze dzisiaj niebył.
Ciekawe czy Promes to w przybliżeniu promise.....
Generał brygady
  • 1 / 0
Oby Quincy Promes był promesą wygraną Legii :)