Rafał Augustyniak
fot. Marcin Szymczyk

Rafał Augustyniak: Nie byliśmy w stanie odpowiedzieć

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

21.10.2023 21:05

(akt. 22.10.2023 02:32)

– Po pierwszej odsłonie nie spodziewałem się takiego meczu. Po bramce na początku drugiej połowy źle zareagowaliśmy, coś w naszych głowach nie zagrało i nie byliśmy w stanie odpowiedzieć – mówił po porażce ze Śląskiem we Wrocławiu (0:4) w 12. kolejce PKO Ekstraklasy stoper Legii, Rafał Augustyniak.

– Każde podanie za linię obrony kończyło się tak, jak było widać. Musimy jak najszybciej oczyścić głowy, bo następny mecz już niedługo. 

– Nasza zła seria wydłużyła się do czterech meczów, mam nadzieję, że przerwiemy ją w czwartek. Musimy wrócić do gry, którą prezentowaliśmy wcześniej.

– W ostatnich tygodniach nasz styl wygląda inaczej. Potrafimy grać w piłkę i mam nadzieję, że do tego wrócimy. 

– Jeśli Śląsk zdobył do tej pory najwięcej punktów, to zasługuje na 1.  miejsce. W sobotę pokazał się z dobrej strony, brawo dla tej drużyny. 

– Rozmawialiśmy w przerwie, że musimy wyjść na boisko jeszcze bardziej zdeterminowani. W pierwszej połowie mieliśmy trzy bardzo dobre sytuacje. Niestety Śląsk lepiej zaczął drugą część gry i trudno nam było wrócić do rywalizacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Polecamy

Komentarze (39)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.