Rekord wyjazdowy we Wrocławiu?

Piotr Barański

Źródło: Legia Warszawa

28-11-2019 / 11:46

(akt. 28-11-2019 / 13:25)

Już 8 grudnia Legia rozegra spotkanie wyjazdowe ze Śląskiem Wrocław. Wśród kibiców trwa mobilizacja, której celem jest wypełnić w 100% sektor gości, na którym będzie mogło pojawić się aż 3421 fanów.

Grudniowy wyjazd może okazać się rekordowy pod względem liczby kibiców gości na meczu ligowym. Legia może być również pierwszą grupą kibcowską, która wypełni w całości sektor gości we Wrocławiu.

"To musi nas wszystkich nakręcić jeszcze bardziej. Cel jest jeden i po prostu musimy go zrealizować. WE WROCŁAWIU MAMY SIĘ STAWIĆ W 3421 OSÓB. Dotychczas żadna z ekip nie zbliżyła się nawet do tej liczby. Mamy szansę jako pierwsi wypełnić ten sektor w całości. Każdy z Was ma zrobić wszystko, abyśmy razem dla Legii ten cel zrealizowali!" - apelują Nieznani Sprawcy.

Bilety na mecz wyjazdowy we Wrocławiu będą dostępne 30 listopada w godzinach 17:00 - 19:30 w SportsBar Ł3 przed spotkaniem z Koroną Kielce, cena: 120 zł.

Klub przygotował również atrakycjną ofertę na kolejny mecz ligowy przy Łazienkowskiej, w którym Legia zmierzy się z Wisłą Płock (14 grudnia). Każda osoba, która pojedzie do Wrocławia otrzyma 50% zniżki na zakup biletu przeciwko drużynie z Płocka. Promocyjne wejściówki będzie można odebrać w POKu przy Łazienkowskiej 3.

Komentarze (16)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Kris
 • 0 / 0
czy zostały jeszcze jakieś bilety ?
~8
 • 0 / 0
Ale że klub przy ręce do tego... Ręce opadają.
Dam se rękę uciąć, że będzie rekordowy wyjazd połączony z rekordową karą za race.
Ktoś pomoże? Bardzo chciałbym zobaczyć moją drużyną wśród swoich kibiców. Do stolicy mam 460 km i nie uda mi się wyrwać na Korone i po bilety. Staramy się być z synem na kilku meczach w sezonie. Chciałbym więcej ale niestety - praca. Nie narzekam bo jesteśmy na meczach kiedy po prostu nie jestem w pracy. W jaki sposób mogę nabyć bilety bez mojej obecności przy ich kupnie? Dzięki wieLkie
Do redakcji
Do Wrocławia mam 150 km. Czy koleś może kupić mi bilety na wyjazd czy muszę to zrobić osobiście?
Podporucznik
 • 0 / 0
Ktoś w otwartej sprzedaży może ogarnąć Ci bilet. Tyle, że cena to 120 zł wraz z przejazdem pociągiem. Nie ma możliwości zakupu samego biletu. Podajesz imię, nazwisko i PESEL, przelewasz gościowi kasę i sprawa załatwiona.
Chorąży
 • 0 / 4
120zł? Skąd wzięła się ta kwota? Najdroższy bilet dla kibiców Śląska na ten mecz (nie licząc loży VIP) to 65zł, w tym jeszcze parking!
Podporucznik
 • 0 / 2
Ręce po prostu opadają...
Chorąży
 • 1 / 1
Na konkurencyjnej stronie jest informacja że w cenie jest bilet na pociąg, może warto by to jednak dopisać, bo tutaj jakoś nie widzę tej informacji!
Podporucznik
 • 1 / 0
Daj już spokój. A nie helikopterem czasem?
Dużo okrągłych sformułowań a potem dymy, odpustowe świecidełka, przerywanie meczu. Etap drugi: filmiki, samochwalstwo i zapewnienia o własnej zajebistości. Etap trzeci : transfer środków pieniężnych z konta na Legii na konto PZPN. Bawić się na czyjś rachunek można do końca świata.
W przypadku przegięcia zbierają się "tęgie głowy" i co robią, oczywiście zwiększają transfery z klubu na rzecz PZPN. Następny etap: mędrcy rozkładają ręce , co możemy zrobić, przecież zwiększamy kary i nic to nie daje. Ciekawe, czy komuś wreszcie przyjdzie do głowy nakładanie kar dla sprawców czynów zabronionych. Ale kluby też swoje dokładają, popierają, głoszą wszem i wobec jakich to kibiców mają i nie mają na myśli tych co przychodzą oglądać mecz, trybun rodzinnych, Mają na myśli oczywiście panów spod znaku dymiącego kija. Także jak tak im pasuje , to niech płacą , bo nic za darmo. Nawet tak skrajna żenada , odpustowa maskarada z cyklu ogień i dym. I te hasła na prześcieradłach. Już sam nie wiem, czy można wymyśleć coś głupszego.
Podporucznik
 • 2 / 0
Jeszcze nie było meczu, a już narzekasz, prorok czy co? Na grę Legii w meczu z Koroną też już zaczniesz narzekać?
jfk
Widzisz gdzieś tam narzekanie, bo ja nie. Zachciało mi się napisać, co o tym myślę, to napisałem. Gra Legii ostatnio nawet mi się podoba i mam nadzieję, że z Koroną zobaczę dobrą grę i dobry wynik.
Pozdrawiam
~radeon
 • 0 / 0
już są prawie 3 klocki podobno, namówić jeszcze parę osób i zapełnimy go jako pierwsi, pomagając drużynie głośnym dopingiem, żeby czuli się jak u siebie
Generał dywizji
 • 0 / 0
To ładnie idzie ,brawo.
Major
 • 5 / 0
Gdybyśmy pojechali taką grupą to szacun! Byle bez glupuch wybryków
Swiecidelka raczej nieuniknione