News: Z obozu rywala - Pogoń Szczecin

Remisy Pogoni i Zagłębia, porażka Olimpii

11.09.2011 22:44

(akt. 22.12.2018 11:20)

<p>Piłkarze Pogoni Szczecin tym razem bezbramkowo zremisowali w Grudziądzu z Olimpią. Portowcy zajmują czwartą lokatę w tabeli I ligi i mają jeden punkt straty do prowadzącej Bogdanki Łęczna. Niestety kolejny mecz przegrała Olimpia Elbląg - tym razem 0:2 na własnym stadionie z Wartą Poznań. Mecz mógł się potoczyć inaczej gdyby w 56. minucie gry przy stanie 0:1 rzut karny wykorzystał Marcin Pacan. Od 64. minuty na murawie przebywał wypożyczony z Legii Adam Banasiak, ale mimo ambitnej postawy nie wpłynął znacząco na losy spotkania. Olimpia zajmuje 16. miejsce w tabeli I ligi.</p>

Drugoligowe Zagłębie Sosnowiec bezbramkowo zremisowało na Stadionie Ludowym z Bytovią Bytów. W sytuacji Zagłębia każdy punkt jest na wagę złota, ale ten nie pozwolił jeszcze drużynie opuścić przedostatniego miejsca w tabeli II ligi grupy zachodniej. Na przeciwległym biegunie znajduje się założone przez kibiców Zagłębie 1906 Sosnowiec, które wygrało 3:0 z Przemszą Okradzionów. Po czterech kolejkach fanowskie Zagłębie jest liderem tabeli B klasy w grupie Sosnowickiej.