Rezerwy: Kurowski i Pruchnik nie będą już grać w Legii II

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

21-07-2021 / 09:00

(akt. 21-07-2021 / 01:10)

Kamil Kurowski i Radosław Pruchnik nie zagrają już w rezerwach Legii Warszawa.

Wraz z końcem czerwca Kamilowi Kurowskiemu (środkowy pomocnik) wygasł kontrakt z Legią, który nie został przedłużony. Radosław Pruchnik (stoper/środkowy pomocnik) został w stołecznym klubie, ale w innej roli. Jest asystentem Filipa Raczkowskiego w zespole do lat 16. Pełni też rolę trenera indywidualnego.

Przypomnijmy, że "dwójkę" opuścili ostatnio również: Piotr CichockiOskar Wojtysiak (Stal Stalowa Wola), Mikołaj Kwietniewski, Lionnel Negou, a także Radosław Cielemęcki i Damian Warchoł, którzy trafili do Wisły Płock. Nowym szkoleniowcem rezerw jest Marek Gołębiewski, który zastąpił Tomasza Sokołowskiego II.

Komentarze (9)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Kapitan
  • 0 / 0
Brać zawodników ze szkółki Legii.
Pruchnik już nie dojeżdżał, bardzo dobrze.
I towarzystwo zostało rozgonione, jedynie słuszna decyzja.
A może po prostu plan jest taki żeby więcej grali rezerwowi z jedynki? W tym momencie Legia ma w kadrze ok. 27-28 zawodników. Na mecz ligowy jedzie 20, gdzie mają się ogrywać Ci pozostali jak nie w rezerwach? Taki Jasur np. zanim dostanie szansę w jedynce niech zagra 2-3 dobre mecze z rzędu w dwójce...
Porucznik
  • 4 / 0
Jasur, to niech najpierw wyzdrowieje.
Generał broni
  • 5 / 3
To się wydaje logiczne. Ja wiwdzę jednak pewien problem, bo trener Gołebiewski chce grać ofensywnie i ten sposób gry jest dla niego ważny, a Czesław ma odchylenie defensywne, mamy więc dwa przeciwstawne modele gry. Czesław może nie chcieć, żeby mu Gołębiewski "psuł" zawodników.
Młodszy chorąży
  • 1 / 0
Ha ha ha tylko, że !!! W III lidze w Legii II może grać tylko 1 spoza UE. Chyba się nie mylę?
Starszy sierżant
  • 2 / 1
W takim razie dalej potrzeba ze 3-4 transferow. Minimum stodkowy pomocnik i dwóch stoperow, jesli mamy grac trojką z tylu. Ale przydalby się tez jeszcze jeden ofensywny gracz (np. wysoki napastnik).
Podpułkownik
  • 2 / 1
Będą transfery z CLJ.