Karol Noiszewski Jan Ziółkowski

Rezerwy: Podnieść się po łomocie

04.11.2022 17:15

(akt. 04.11.2022 17:15)

W sobotę, 5 listopada (godz. 13:00), rezerwy Legii zmierzą się na wyjeździe z Unią Skierniewice w 15. kolejce III ligi (grupa I). Warszawiacy spróbują się podnieść po ostatniej, bolesnej porażce (0:7 z ŁKS-em II) i powalczą o 8. zwycięstwo w sezonie.

W ostatnią sobotę "dwójka" przegrała w LTC aż 0:7 z ŁKS-em II w 14. kolejce. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Od 77. minuty "Wojskowi" grali w dziesiątkę, gdyż ich kapitan, Karol Noiszewski, został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

Legia II zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów (6 wygranych, 5 remisów, 3 porażki) i stratą 4 "oczek" do lidera, Legionovii Legionowo. Teraz "Wojskowi" zagrają w Skierniewicach z Unią, która jest na 6. pozycji i ma – tak, jak druga drużyna Legii – 23 punkty. Najbliższy rywal "dwójki" jest po 3 spotkaniach bez zwycięstwa i jednocześnie 2 remisach z rzędu.

Trener Legii II, Piotr Jacek, nie skorzysta z Patryka Konika (uszkodzenie łąkotki bocznej), który w tej rundzie już nie wystąpi. Obrońca pauzuje od dłuższego czasu, ostatnie spotkanie zagrał 27 sierpnia.

Mecz pomiędzy Unią a rezerwami "Wojskowych" już w sobotę, 5 listopada (godz. 13:00). Po zakończeniu spotkania na Legia.Net pojawi się relacja z występu piłkarzy "dwójki".