Rezerwy: Seria skończona

Redaktor Piotr Kamieniecki

15.05.2019 19:24

(akt. 15.05.2019 19:35)

Legia II Warszawa przegrała 0:1 w Ełku z miejscowym Mazurem. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 62. minucie Maciej Zieniewicz.

Legioniści zmierzyli się w Ełku z miejscowym Mazurem, który walczy o utrzymanie w trzeciej lidze. "Wojskowi", piąty zespół rozgrywek, walczyli z przedostatnią drużyną, która miała na koncie 22 punkty. W składzie stołecznej drużyny pojawili się m.in. Cezary Miszta oraz Mateusz Praszelik trenujący na co dzień z "jedynką", a także Chris Philipps, który od stycznia przebywa na zesłaniu w rezerwach.

Jedyna bramka padła w 62. minucie, kiedy Maciej Famulak zagrał do Macieja Zieniewicza, który pokonał golkipera stołecznej drużyny. Porażka w Ełku przerwała serię meczów Legii II bez porażki. "Wojskowi" nie schodzili pokonani z murawy w ostatnich czternastu spotkaniach.

W następnej kolejce warszawiacy podejmą w Ząbkach inny zespół ze strefy spadkowej, Victorię Sulejówek. Mecz rozpocznie się w niedzielę 19 maja o godzinie 12:00.