Ricardo Sa Pinto: Kolejny dobry mecz

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

03-11-2018 / 23:14

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

- Ten mecz nie miał wielkiej historii. Za nami po prostu kolejny dobry mecz naszej drużyny. Zawodnicy cieszyli się grą i pokazali swoją siłę w ofensywie i defensywie. Jestem dumny z zespołu. Nasza gra jest coraz lepsza, ale to kwestia postępującego procesu. Widzę poprawę, ale nie zamierzamy się zatrzymywać. Chcemy stawać się coraz lepsi. Wszystko zmierza w dobrym kierunku - powiedział Ricardo Sa Pinto po pokonaniu 4:0 Górnika Zabrze.

- Pierwsza połowa była dobra? Całe spotkanie było dobre! Kontrolowaliśmy spotkanie i można je nazwać wzorem. To była topowa konfrontacja w naszym wykonaniu. Zachowujemy jednak czujność, bo w następnej kolejce zmierzymy się z Pogonią Szczecin, która jest trudnym przeciwnikiem. Nie podpalamy się i chcemy w spokoju przygotowywać się do kolejnego spotkania. Musimy być bardzo skoncentrowani, bo liga jest wyrównana - stwierdził Portugalczyk po ostatnim gwizdku. 


- Andre Martins zmagał się z drobnym problemem zdrowotnym po meczu z Piastem w Pucharze Polski. To nasz trzeci mecz w trakcie tygodnia. Rozgrywaliśmy dobry mecz i uznałem, że może zejść z boiska - nie chciałem ryzykować. Wszedł za niego Antolić, który zachował balans i odpowiednio dyrygował tempem gry - dodał szkoleniowiec mistrzów Polski. 

 

- Michał Pazdan wciąż jest dla nas opcją przy ustalaniu składu, rozegrał dobry mecz w Gliwicach. To profesjonalista, który mocno trenuje, by wrócić do podstawowego zestawienia. W dobrej formie są jednak również inni, jak Mateusz Wieteska i Artur Jędrzejczyk. Muszę podejmować trudne wybory w kwestii decydowaniu o kształcie składu - powiedział Sa Pinto pytany o stoperów.

Komentarze (20)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Pułkownik
 • 1 / 0
Nie ma co piać z zachwytu. Dla mnie weryfikacją będą europuchary, co nie znaczy, że nie ciesze się z obecnych zwycięstw.
Podpułkownik
 • 2 / 0
Problem z ilością kibiców nie wynika z tego czy Legia wygra 1,2 3 itd bo nie zawsze atakując strzela się tyle goli. Ważne są zwycięstwa i ,pozycja w tabeli a także jakość przeciwnika ale dla mnie najważniejsze są ceny biletów a te są kosmiczne . Na żyletę maksymalna cena biletu na mecz np. z lechem, jagą, wisła powinien kosztować max 30 zł a na inne 20.

Sam chodzę na wschodnią ale znam wielu z żylety i to są ich opinie.
Generał broni
 • 0 / 1
Korzystasz z pomocy społecznej?
Generał
 • 0 / 1
poloop, jakbym słyszał swojego szwagra: za drogie bilety, nie mam czasu (jego hobby to kot, dzieci nie ma)). Przecież można kupić karnet, wydatek 40-50 zł miesięcznie to chyba nie jest jakaś granica nie do przeskoczenia? W ramach karnetu są duże zniżki i nawet jak raz czy dwa nie pójdziesz, to i tak bardzo się opłaca. Natomiast jest duża cześć kibiców, którzy przyjdą na mecz jak zobaczą, że Legia wygrywa, to takie prawo sukcesu!
Ja uważam, że na północną ceny powinny startować od 40-50 pln.
Panie Trenerze, Górnik mógł przyjąć spokojnie szóstkę w tym meczu. Szkoda, że nie dążycie do strzelania kolejnych bramek niezależnie od tego jak korzystny jest wynik. W drugiej połowie mieliście nastawienie na zasadzie "Jak coś jeszcze wpadnie, to fajnie, a jak nie, to też ok". Jeśli chcecie więcej kibiców na trybunach, to atakujcie cały czas, tak jak robią to wielkie drużyny. A nie 2 czy 3 do zera i starczy :/
Generał broni
 • 0 / 0
Trenerze cały czas do przodu bez zbędnych sentymentów bo Legii na romantyzm nie stać.
~Selektus
 • 0 / 0
No i świetnie! W końcu nie ma grania za nazwisko czy zasługi, taki Rado, Pazdan czy Malarz zwyczajnie przegrali rywalizacje i siedzą. Brawo trenerze!
~Barnabbba
 • 0 / 0
Wreszcie dobry trener. Oby mu nie zrobili wyprzedazy to bedzie paczka.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
brawo trenerze
Podporucznik
 • 1 / 0
Super wynik :) Oby tak dalej
Rysiek gdzieś Ty podziewał się rok temu?,taki Trener w Legii to priorytet.
Dobry Trener i super Gość.
~nickybutthead
 • 0 / 2
Po prostu okazało się, że DM w przeciwieństwie do świty Bogusława nie radzi sobie jako trener i musiał w końcu zatrudnić profesjonalistę
Generał brygady
 • 5 / 0
Dzięki Ryszardzie !

A tamten z gwizdkiem w gębie, niech się idzie uMyć, a nie już w 1 połowie grozi trybunami.

Dzięki raz jeszcze i powtórzę kolegę poniżej, OBY TAK DALEJ !
Gratulacje trenerze!! Oby tak dalej!