Skibicki trenuje z rezerwami

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

15-01-2020 / 01:25

(akt. 15-01-2020 / 02:12)

Kacper Skibicki zakończył wypożyczenie do Pogoni Siedlce. 18-latek rozpoczął treningi przygotowujące do rundy wiosennej z trzecioligowymi rezerwami Legii Warszawa.

Gracz uczestniczył w zajęciach drugiej drużyny Legii prowadzonej przez Piotra Kobiereckiego. W pierwszej części rozgrywek Kacper Skibicki był wypożyczony przez "Wojskowych" do Pogoni Siedlce. Zagrał w piętnastu spotkaniach, spędził na murawie 636 minut i strzelił gola. Wystąpił także w dwóch meczach czwartoligowych rezerw, w których zdobył bramkę.

Warszawiacy zdecydowali się odwołać transfer czasowy piłkarza do klubu z drugiej ligi. Na razie pomocnik trenuje z Legią II. Możliwe, iż tymczasowo opuści Łazienkowską i na parę miesiecy trafi do zespołu z wyższego poziomu rozgrywkowego. Jego sytuacja powinna się wyjaśnić już wkrótce. 

Komentarze (2)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Na 1lige za slaby a na trzecią za mocny.
Starszy kapral
  • 0 / 0
Ale może jednak pół roku w rezerwach by mu pozwoliło zaaklimatyzować się i poznać jak to wszystko funkcjonuje u nas, może czasem potrenowałby z jedynką i trenerzy mogliby lepiej określić jego potencjał.