News: Dariusz Banasik wskazuje mocne i słabe punkty Lecha

Sparing: Młoda Legia - Mazur Karczew 1:0

Marcin Szymczyk, Piotr Jóźwiak

24.10.2012 14:56

(akt. 05.01.2019 10:22)

W sparingu z Mazurem Karczew trener Dariusz Banasik dał szansę pokazania się graczom, którzy ostatnio rzadko występowali w Młodej Ekstraklasie bądź też byli tylko rezerwowymi. W pierwszej połowie okazje do zdobycia bramki mieli Kamil Kamiński oraz Bartłomiej Czarnecki. Piłka jednak nie znajdywała drogi do siatki. Po zmianie stron i kilku roszadach legioniści powiększyli przewagę. Boisko z powodu urazu opuścił Czarnecki. W 62 minucie Michał Bajdur wykończył akcję Mateusza Żebrowskiego i zrobiło się 1:0. Mimo dogodnych sytuacji Patryka Mikity i Kamila Kurowskiego w końcówce spotkania wynik już nie uległ zmianie.

Sparing: Młoda Legia – Mazur Karczew 1:0 (0:0)
Bramka: Bajdur 62’

Legia: Wienczatek (46’ Smyłek) – Wolski (60’ Żebrowski), Grudniewski (60’ Długołęcki), Bogusławski (60’ Michalak), Turzyniecki (60’ Widejko) – Budek (60’ Prusinowski), Latos (60’ Kurowski) - Romachów (60’ Mikita), Stromecki (60’ Gąsior), Kamiński (60’ Mizgała) – Czarnecki (55’ Bajdur)

Po zmianach w drugiej połowie meczu legioniści grali w następującym ustawieniu: Smyłek - Żebrowski, Długołęcki, Michalak, Widejko - Prusinowski - Mizgała, Gąsior, Kurowski, Mikita - Bajdur