Sprzedaż biletów na mecz Legia - Lech Poznań

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

11-10-2021 / 13:55

(akt. 11-10-2021 / 23:53)

Trwa sprzedaż biletów na mecz przy Łazienkowskiej w 11. kolejce PKO Ekstraklasy. W niedzielę, 17 października, o godz. 17:30, Legia Warszawa podejmie Lecha Poznań.

Aktualnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 50% ich pojemności, przy czym do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych!

Zaznaczenie informacji o zaszczepieniu pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób obecnych na meczu i tym samym umożliwia zwiększenie liczby kibiców, którzy mogą obejrzeć mecz z trybun stadionu. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie puli dostępnych biletów i wpuszczenie większej liczby kibiców na nasz stadion. Podanie tej informacji jest dobrowolne, będzie ona wyłącznie wykorzystywana na podstawie zgody kibica, wyrażonej poprzez zaznaczenie odpowiedzi, wyłącznie w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w meczu lub meczach, w których kibic będzie uczestniczył lub będzie mógł uczestniczyć.

KUP BILET

Prosimy o zwrócenie uwagi na nośnik biletu, który został wybrany podczas zakupu.

Przy bramkach wejściowych przed stadionem można użyć wyłącznie jednego nośnika - tego, który został wskazany w systemie biletowym.

Ruszyła też sprzedaż pakietów na spotkania z Lechem Poznań i Pogonią Szczecin. Wejściówki na wszystkie trybuny można kupować w kasach lub na bilety.legia.com.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

Komentarze (18)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Panowie, może ktoś mi podpowiedzieć co źle robię?

Od dwóch dni próbuję kupić bilety na mecz z kartoflem. System biletowy ma non stop przerwę.. w dzień to samo, w nocy to samo.. "Sorry for the inconvenience, but we’re performing some maintenance at the moment. If you need to you can always contact us, otherwise we’ll be back online shortly!" i tyle.

Raz jeden udało mi się wbić na 'makietę stadionu', wybrałam dwa miejsca, kolejny raz się zalogowałam (idiotyzm) a potem w koszyku moje zamówienie puste.
Kolejna próba to już komunikat o maintenance..

może mi ktoś podpowiedzieć WTF
Starszy sierżant
  • 0 / 1
Szkoda ze Emreli na covida,ale nic wszyscy na stadion
Generał dywizji
  • 5 / 1
KKS, KKS,KKS TO AMIKORZ K..... JEST !!!
==============================
LEGIO TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!

ZAZWYCZAJ TAK BYWAŁO, ŻE JAK LEGIA BYŁA W DOŁKU TO WYGRYWAŁA Z AMIKOLECHEM I PRZEŁAMYWAŁA SIĘ - BĄDŹMY DOBREJ MYŚLI !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!
~Kuba
  • 1 / 0
Od której godziny mozna wchodzić na stadion?
Marszałek Polski
  • 1 / 0
Znaczy się... na Amikę?
Zazwyczaj od meczu z łachem zaczynał się marsz w górę tabeli. Zobaczę co Czesiu wymyśli. Mam nadzieję że tradycji stanie się zadość.
Czesio ma okazję udowodnić, że w tym sezonie wcale nie gra pod stulecie jakiś przeszczepionych barw do jego macierzystego klubu.
Podporucznik
  • 2 / 0
Musi zagrać któryś z młodych, w ostatnich czasach to był gwarant wygranej! Może czas teraz na Kostorza???
Marszałek Polski
  • 1 / 0
giecer

Ale Kacper w tym sezonie już nie ma statusu młodzieżowca.
Marszałek Polski
  • 1 / 0
Jego macierzystym klubem jest Arka Gdynia.
Ile można powtarzać głupoty?
Macmon jego trenerski macierzysty klub to Amica, tam sie uczył fachu i tam debiutowal. Po rebrandingu tez mial swoj udany trenerski okres juz pod nową marką. To tam ma swoich przyjaciół, to z Amici wziął trenera na swojego pierwszego asystenta w Legii.

On jest z tego środowiska, to akademia Amici Wronki go wychowała na trenera, oszlifowała i tam zdobywał pierwsze sukcesy. Czy naprawdę bylo by to dziwne, jak by na stulecie ich nowych barw dogadał się, ze zrobi im miejsce na czele? Hajs się w Poznaniu po transferach zgadza, a 711 polaczen nie zrobilo sie swego czasu samo. W LE Czesiek gra jak trzeba, bo gra w niej na swoją przyszłość w ruskiej lidze.
Marszałek Polski
  • 1 / 0
kierownik

Mocne argumentu za ;)