Reklama HEG

Stanisław Czerczesow: 85 minut było dobre

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

02-12-2015 / 20:32

(akt. 07-12-2018 / 18:24)

– Trzy dni temu zremisowaliśmy 2:2, ten rezultat nas nie zadowalał, drużyna moralnie jednak odniosła zwycięstwo. Dziś chcieliśmy się odegrać i to nam się udało. Końcówka spotkania nie była najlepsza, ale przez większość spotkania kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Ostatnie minuty, kiedy na zbyt wiele pozwoliliśmy Górnikowi, nie może jednak przekreślać całego spotkania. Dziś nie jest najlepszy moment, ale jutro porozmawiam z piłkarzami, że nie możemy w ten sposób oddawać inicjatywy rywalom - skomentował po spotkaniu trener Legii, Stanisław Czerczesow.

- I znów pytanie o ostatnie kiepskie 5 minut, a 85 było dobre. Nie pytacie o świetne pytanie Dudy do Nikolicia, tylko o te ostatnie 5 minut. Jest pan młodym człowiekiem, a myśli tylko negatywami, a o pozytywach zapomina. Zbliżyliśmy się do Piasta i te pięć minut jest w tym kontekście nieważne. Z taką filozofią nigdy się pan nie ożeni. Już się pan ożenił? Pozdrowienia dla małżonki.


- W drużynie mamy sześciu obrońców, ale nie wszyscy są zdrowi. Dlatego ostatnio za Tomasza Brzyskiego zagrał Łukasz Broź. Spisał się dobrze, ale wynikało to z rotacji w linii obrony. Na razie nie myślałem o wzmocnieniach w tej formacji.

Jurij Szatałow – Legia miała lepsze posiadanie piłki, miała przewagę, ale po godzinie warszawski zespół trochę siadł, zaczęliśmy lepiej grać i przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o remis. Byłby to rezultat dla nas szczęśliwy, ale cieszę się, że potrafiliśmy się podnieść i powalczyć.

Komentarze (33)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Do p. CZERCZESOWA !
 • 0 / 0
Panie trenerze Wacek i Mraz do Legii i Grajczar z Górnika ! czy jest to możliwe ? pozdrawiam Władek
~Do p. CZERCZESOWA !
 • 0 / 0
Panie trenerze proszę w imieniu kibiców Legii o grę piłką to co graliśmy z Duńczykami ! .Dlaczego na Legię nie chodzą tłumy kibiców ano dla tego że gra jest szarpana z dziesiątkami niecelnych podań , czyli dwa trzy podania i strata i tak wkoło Macieju na to czasami nie idzie patrzeć . Popatrz pan na Lecha , Cracovie , Wisłę . Kibic nie tylko chodzi dla zwycięstwa musi być jakość , piękno gry . Dalej co ma znaczyć stojące drewno na skrzydle czyli Kucharczyk ile jeszcze meczy trzeba grać w osłabieniu bo ten typ nic a to nic nie daje Legii , może na obronie jakiś byłby pożytek z niego ? np; za Brozia . Sumując grajmy piłką aby cieszy kibica na dwa czy jeden kontakt a nie raczmy kibica niechlujnymi zagraniami . Pozdrawiam pana Władek
~domino
 • 0 / 0
Cała druga połowa była beznadziejna,a ostatnie 5 minut wręcz tragiczne!
~Podaj nick
 • 0 / 0
Ledwo kurwa wygrali, co to ma być kurwa mac
~z tylu sklepu
 • 0 / 0
- Bolek! Przestań szerzyć defektyzm! Ile traktor ma kół?
- Cztery...
- Ile się popsuło?
- Jedno...
- To ile jest dobrych?
- Trzy...
- To nie można tak powiedzieć? Że trzy są dobre?
- Przecież to to samo...
- Ale jak brzmi! Jak brzmi!
~Henning Stille Berg
 • 0 / 0
Ogólnie w tej filozofii patrzenia na życie i tym samym sport jest spora przyczyna sukcesów. U nas jest od dziecka wszędzie presja na wyniki, ciągły opieprz na wszystko i wszystkich, a już najlepiej znaleźć jakiegoś kozła ofiarnego którego się gnębi jako winnego wszystkiego. A na zachodzie, może i też nie jest idealnie ze wszystkim, ale tam od dziecka się wpaja dzieciakom że sport to świetna zabawa i kształtowanie charakteru, a wynik to sprawa drugorzędna. Dzieciaki ganiają za piłką, a w meczach grają ci co systematycznie chodzą na treningi nawet jak są słabsi od tych co nie chodzą regularnie. Prawda jest taka że w każdej dziedznie życia te 5-10% to jest talent a reszta to ciężka praca i ciężką pracę trzeba doceniać. Dopiero na poziomie zawodowym jest uzasadniona presja wyniku, ale też trzeba pamiętać o tym że trzeba patrzeć głównie na pozytywy. A w Polsce tylko narzekanie, wszystko źle, wszyscy beznadziejni, każdy się zna na wszystkim itp. itd.
~dyniunio.
 • 0 / 0
Ktoś tam mówił że przyszedł szrot kaleka Vranjes,atu się okazuje że wyleczył Furmana z pierwszego składu. A ja z ostatniego okna transferowego jestem zadowolony. Dla mnie wszystkie nowe nabytki oceniam na duży plus .
~Darry
 • 0 / 0
a ubytki?
~dyniunio.
 • 0 / 0
Dawać tego leandro do Nas .szybszy od kuchego jak widać i do tego jaka dokładna dorzutka w pełnym biegu.
~Gal anonim
 • 0 / 0
Tak jedna akcja mu wyszła i już go do nas no prosze cie 85 gral kupe ale za jedna akcje do Legii go nosz kurwa mać
~udebuluzor
 • 0 / 0
A później jęki jakie to ulomy w Legii grają
~cass
 • 0 / 0
tylko, że ten Leandro ścigał się z Broziem... weź się zastanów zanim coś napiszesz
Domyślny awatar Podporucznik
 • 0 / 0
Dziwi mnie zupełne odstawienie Bereszyńskiego, Broź gra w kratkę, Brzyski dogorywa końcówkę przygody z piłką i to widać. Leandro wciągnął Brozia nosem, a Brzyski stwierdził, że nie będzie biegł za Boninem, bo nie dojdzie. Kucharczyk tradycyjnie nic, przy czym trzeba podkreślić, że po raz enty wchodzi na boisko gwiazda Trickovski i nie robi zupełnie nic, więc warto się zastanowic czy my w ogóle mamy alternatywy na skrzydłach. Są 3 pkt i do przodu, trzeba ogolić nożowników i Piasta.
~on(L)y
 • 0 / 0
Beres to kolejny po Zyro, ktory nie chce przedluzyc...
~dyniunio.
 • 0 / 0
Odkąd Tricko trafił do Nas ,kibicowałem mu i będę kibicował.Pamiętam jak kręcił skislakami jak grał w apoelu . Techniki się nie zapomina nią na nasze warunki to bardzo dobry technicznie zawodnik .trzeba dać mu szansę.
prawdziwy Gad....
wciągnął Brozia nosem......a ja widziałem 3 wejścia Brozia w pole karne Górnika. To wejście i wrzuta Leandro (fakt ,że Broź myślał ,że pilka wyjdzie na aut - to widać, że zwolnił i znów zaczął biec za zawodnikiem Łęcznej) byłoby bez znaczenia gdyby Brzyski pilnował swojego zawodnika.....a i Lewczuk mógł się lepiej zachować.
Generał broni
 • 0 / 0
Panie Czerczesow, nie wiem co wy robicie na treningach ale trzeba to zmienić, bo tak gra Legii nie może wyglądać! Panie trenerze żółta kartka.
~kibic zwykły
 • 0 / 0
Dawać Berga z powrotem. Obiecał sprzedać Żyrę za 8 mln euro. Takiego trenera nam trzeba. No i wygrał w Warszawie z Podbeskidziem, a np. Skorża nie dał rady.
~abc
 • 0 / 0
To ciągle nie jest Legia Czerczesowa to jest ciągle Legia Berga. Trenera oceniać będzie można dopiero po zimowej przerwie NIE WCZEŚNIEJ. Szczególnie kiedy więcej czasu spędzaja na podróżach i meczach niż na treningach
Domyślny awatar Kapitan
 • 0 / 0
Za ostatnie kilka słabych minut w meczu dajesz trenerowi żółtą kartkę? Gdzie byłeś, gdy za poprzednika Zagłębie Lubin nas dominowało na Ł3 przez cały mecz a później to samo zrobiła Termalica? Nie przypominam sobie, żebyś wtedy jeździł po Bergu.
~on(L)y
 • 0 / 0
nigdy sie nie ozenisz nastawiony tak negatywnie ;))
...Legia zdobyla trzy punkty minimalnym nakladem sil...i slusznie biorac pod uwage , ze zaraz mecz z Wisla a potem z Napoli(co trzy dni)
~ja
 • 0 / 0
Oj Zbylu. Zapomniałeś dodać henning berg allez allez.
~send
 • 0 / 0
Jak grasz co trzy dni to nie masz prawie treningów.
~poloop
 • 0 / 0
Panie trenerze, Panie Prezesie , byłem na meczu i widziałem dokładnie ... za pierwszą połowę szacun i czapki z głów a za druga zawodnicy tacy jak Kuchy i Broź to powinni być w trybie natychmiastowym odsunięci od drużyny. A jeśli ktoś z szanownych kibiców Legii wie dlaczego te nasze asy nie podeszły do Żylety to będę wdzięczny za odpowiedź. Szczególnie podziwiam Brozia za stratę gola. Dramat Panie Broź. No i zapomniałem ,,.,,, co na boisku robił Żiru?
~Dead Companion
 • 0 / 0
Co na boisku robił Ziru? Człapał
~ibarbo
 • 0 / 0
legenda głosi że Żiru nie podniósł się z ławki po zejściu Guilherme
~mlb
 • 0 / 0
Podobno wszedł ziru nie widziałem go
~Miroslavicki
 • 0 / 0
Jak mogłeś Żiru nie widzieć, przecież miał setkę, cudem Broź chyba wybił z lini.
~jkl
 • 0 / 0
Te moralne zwyciestwa to po ile punktowane?
~kibic zwykły
 • 0 / 0
Ja to skieruję słowa do trenera Szatałowa: 'Trenerze, powodzenia w kolejnych meczach. Bardzo lubię Pańską drużynę'
~nieMaPieklaPoJedzeniu
 • 0 / 0
Staszek gasi jak renigast max
~Ursyn
 • 0 / 0
Staszek mistrz :)
~007
 • 0 / 0
Stanisław - mistrz ciętej riposty ;]