Szczyt ESSMA na Legii

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

23-01-2023 / 12:45

(akt. 23-01-2023 / 12:53)

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz LTC będą gospodarzami 9. edycji European Stadium & Safety Management Association (ESSMA) Summit 20 i 21 marca br. Event poświęcony zarządzaniu obiektami piłkarskimi jest odwiedzany przez międzynarodowe grono profesjonalistów z wielu krajów. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to prestiżowe wydarzenie.

BILETY ORAZ PROGRAM 9. EDYCJI ESSMA SUMMIT: KLIK

ESSMA Summit po raz pierwszy będzie gościł w Polsce. Od lat w tym jednym z najważniejszych wydarzeń w branży piłkarskiej uczestniczy kilkuset gości oraz prelegentów z czołowych europejskich klubów, federacji i organizatorów rozgrywek, którzy prezentują trendy w rozwoju infrastruktury i usług na obiektach. W tym roku, oprócz przedstawicieli kadry zarządzającej Legii Warszawa, najlepsze praktyki w tych obszarach przybliżą menadżerowie z Paris Saint-Germain, Juventusu FC i AC Milan.

Dotychczasowymi gospodarzami szczytów ESSMA były m.in. Monachium, Turyn, Porto, Marsylia, Dublin i Bilbao.

Komentarze (8)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Będzie można od razu zrobić studium przypadku, jak nie pielęgnować murawy.
Generał
  • 1 / 0
Niech płacą za wynajem. Każdy grosz się liczy.
Czy my cos na tym zarabiamy?
Generał broni
  • 0 / 0
Darek lubi takie spotkania, będzie mógł się pokazać, nie będzie szczędził środków na organizację najwyżej obetnie budżet pierwszej drużyny albo weźmie chwilówkę.
Generał
  • 1 / 2
Obiecał ba wiosnę
Mioduski zrób porządek z murawa...bo wstyd aby tacy Europejscy goście zobaczyli w jakim jest stanie
Ta murawa to jest porażka najgorsze jest to że za bardzo niema co teraz z tym zrobić pogoda nie pozwala na to żeby ta trawa wogole zaczęła się regenerować.To jest bardzo poważny problem który powinien być priorytetem
Super