Reklama HEG

Tenis: Oświadczenie Akademii Legii Warszawa

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

29-08-2017 / 16:56

(akt. 02-12-2018 / 12:05)

Występując w imieniu swoim, trenerów, zawodników oraz wszystkich osób, które wspólnie tworzyły Akademię Tenisową Legii Warszawa, chciałbym poinformować, że dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem treningów na kortach przy ul. Myśliwieckiej 4a. Dniem, który w opinii większości zaangażowanych w warszawski tenis musiał nastać. Musiał, ponieważ przez lata ludzie, którzy tworzyli ze mną tenisowy legijny klimat, napotykali na swojej drodze osobę, dla której wartością nadrzędną niestety nie był Klub, jego serce - czyli ludzie go tworzący stanowiący zawsze jego największą wartość, a zupełnie coś innego.

W ostatnich dniach ze strony operatora obiektu przy ul. Myśliwieckiej 4a doświadczyliśmy zachowań jasno wskazujących na brak chęci dalszej współpracy. Jak widać szkolenie Dzieci i Młodzieży oraz inicjatywy takie, jak chociażby turniej WS6 Open 2017, nie spotkały się z uznaniem w oczach zarządcy obiektu. Nieprzyjęcie zaproponowanych przez nas warunków wynajmu kortów, brak własnej propozycji dalszego współdziałania oraz jasne deklaracje niezadowolenia z naszej dotychczasowej współpracy, które padały z ust Prezesa Jerzego Hertla w ostatnim czasie sprawiły, że w dniu dzisiejszym jesteśmy zmuszeni do opuszczenia obiektu przy ul. Myśliwieckiej 4a. To przykre, tym bardziej, że dzięki działalności Warsaw Sports Group, na przestrzeni 2016 i 2017 roku doszło do realizacji wielu nowych projektów, dzięki którym trafiliśmy do dużej rzeszy warszawskich Dzieci i Młodzieży, zaszczepiając w nich miłość do tenisa.


Chciałbym jednak uspokoić - nie poddajemy się - wszyscy nasi zawodnicy począwszy od Igi Świątek, Kacpra Żuka, Stefanii Rogozińskiej-Dzik, Ady Piestrzyńskiej oraz wielu, wielu innych, trenują i będą trenować nadal według najwyższych standardów Warsaw Sports Group i Legii Warszawa. Dla wszystkich korzystających z dotychczasowej oferty Akademii Tenisowej Legii Warszawa oraz setek dzieci trenujących zgodnie z naszym autorskim programem Legia Tennis Schools mamy również dobre wieści: wraz z nowym rokiem szkolnym wracamy do regularnych treningów w ramach tworzonych przez nas filii oraz prowadząc działalność przy współpracy z innymi warszawskimi Klubami tenisowymi. O szczegółach w ciągu najbliższych kilku dni będą informować Państwa pracownicy biura oraz trenerzy. Dla Państwa wygody oddajemy również stronę www.legiatenis.com, gdzie będziemy zamieszczać wszystkie informacje. Kontakty mailowe oraz telefoniczne pozostają bez zmian. Gdyby ktoś z Państwa miał ochotę spotkać się z nami i osobiście porozmawiać, serdecznie zapraszamy do nowego biura Akademii Tenisowej Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 6a.


Wierzę mocno, że zasady będące fundamentem i siłą naszego Klubu sprawią, że i w tym przejściowym okresie będziemy silniejsi i pokażemy raz jeszcze czym jest społeczność Legii Warszawa i jaką ma moc sprawczą.


Do zobaczenia na treningach i bądźcie z nami!


#Cała Legia Zawsze Razem

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
DYMAS CZY JESTES DYMANYJAK WIDAC DLA NIEKTORYCH TO OBOJETNE
Domyślny awatar Kapral
  • 0 / 0
Prawdę mówiąc -nie licząc młodziutkiej sekcji rugby i wcześniej hokeja- nie bardzo interesowałem się innymi sekcjami... Mógłby ktoś wytłumaczyć w dwóch zdaniach, na czym polega spór?
btw. Hartel to ten z Unii Wolności?
Domyślny awatar Młodszy chorąży
  • 1 / 0
Wybuduje apartamentowiec, w takim miejscu zysk horendalny (Va bank) :-)
Leśny znowu destabilizuje.