News: To jak było z tym przerwanym meczem? (akt.)

To jak było z tym przerwanym meczem? (akt.)

05.10.2011 22:03

(akt. 13.12.2018 00:24)

<p>Wczoraj za "Życiem Warszawy" poinformowaliśmy o przerwanym meczu na boisku UWKS Legia przy ul. Czumy na Bemowie. Mecz został przerwany przy wyniku 7:5 dla chłopców Legii którzy rywalizowali tego dnia z chłopcami Polonii. To są fakty. Dalej media informowały o tym, że spotkanie przerwał sędzia, a w rzeczywistości zrobił to szkoleniowiec Polonii. Prasa informowała także o rzucanych kamieniach i licznych wyzwiskach. Dziś w sieci pojawiły się amatorskie filmy przedstawiający atmosferę na tym meczu oraz moment przerwania spotkania. Filmy ciekawie kontrastują z wcześniejszym opisem prasowym...</p>