Trwa sprzedaż biletów i karnetów

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

19-07-2017 / 13:25

(akt. 21-12-2018 / 15:38)

Na dzisiejszy mecz Legii z IFK Marienhamn w II rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów uprawnionych do wejścia jest 14,5 tys. kibiców. Biorąc pod uwagę, że trwają wakacje oraz wynik pierwszego spotkania na Wyspach Alandzkich, nie jest źle. Ale zawsze może być lepiej, więc wszystkich niezdecydowanych zapraszamy na stadion. Początek spotkania o 20:45. Już trzy dni później, w sobotę 22 lipca o godzinie 20:30 Legia zmierzy się przy Łazienkowskiej z Koroną Kielce w II kolejce Lotto Ekstraklasy. Trwa sprzedaż biletów oraz karnetów. Jak na razie kibice zakupili ponad 8 tys. abonamentów. Z karnetem bilety na mecz z IFK Marienhamn czy FK Astana w kolejnej rundzie, można kupić z 50 procentową zniżką.

TUTAJ KUPISZ BILET NA MECZ Z KORONĄ

Zapraszamy do Strefy Kibica lub do kas klubu przy ul. Łazienkowskiej 3. Instrukcja zakupu biletu w systemie online znajduje się TUTAJ.


Zachęcamy do korzystania z zakupu biletów w systemie online również te osoby, które nie posiadają karty kibica. Osoby, które jednak zdecydują się na zakup w kasach klubu informujemy, że dla Waszej wygody na dwa dni przed meczem z Koroną Kielce kasy Legii i POK będą otwarte dłużej, tj. w czwartek 20.07 oraz w piątek 21.07 w godz. 8:00 - 21:00. Dodatkowo od poniedziałku 17.07 kasa nr 1 będzie otwarta od godz. 8:00. W dniu meczu POK będzie czynny od 8:00.


Rozeszło sie już ponad 8 tys karnetów. Zachęcamy do kupna - abonamenty na rundę zasadniczą sezonu 2017/18 są w cenie od 300 do 850 zł. Można je nabywać również na raty.

Roczny karnet w sezonie 2017/18, to:

- preferencyjne ceny dla młodzieży do 19. roku życia, rodzin i posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu;

- niższa nawet o 30% cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne mecze;

- tańszy bilet i pierwszeństwo w jego zakupie na mecze w rozgrywkach europejskich;

- niższa cena karnetu na rundę mistrzowską w stosunku do osób nieposiadających karnetu;

- darmowy wstęp na wszystkie domowe mecze Pucharu Polski do półfinału włącznie;

- stałe, wybrane przez Ciebie miejsce na stadionie Legii i gwarancja Twojego udziału we wszystkich jej meczach;

- możliwość udostępnienia karnetu innej osobie posiadającej kartę kibica Legii Warszawa do 7 razy w sezonie;

- gwarancja wysokiej, dającej najlepsze nagrody, rangi w programie lojalnościowym LEGIONY;

- trzeci z kolei, unikatowy, kolekcjonerski numizmat, nie do kupienia w sklepie - liczba numizmatów ograniczona;

- zniżka 10% na zakupy w Fan Store z całej kolekcji.


Osoby, które nabędą karnet w kasach klubu, otrzymają numizmat przy zakupie. Kibice, którzy wybiorą opcję zakupu przez system online bądź przez stronę www.karnetnaraty.legia.com, będą mogli odebrać numizmat w kasach i Punkcie Obsługi Kibica Klubu. 

 
Karnet na raty - kontynuujemy możliwość zakupu karnetu w systemie ratalnym. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę www.karnetnaraty.legia.com, wybrać rodzaj karnetu i przejść do płatności "Raty PayU". Po akceptacji wniosku w systemie "Raty PayU" można w kasach Klubu wybrać miejsce zgodnie z danym rodzajem karnetu. Sprzedaż karnetów w tym systemie będzie możliwa od 22 maja do 31 sierpnia do godz. 23:59.


Osoby posiadające karnet BEZBARIER prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica po dniu 4 czerwca 2017 r. na adres mailowy [email protected]. Wszystkie osoby, które posiadały bezpłatny karnet SENIOR w sezonie 2016/17 prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica w celu przedłużenia karnetu. Mozliwość przedłużenia karnetu na miejsce zajmowane w sezonie 2016/17 upływa z dniem 12 czerwca 2017 r.


Osoby zainteresowane zakupem karnetów w strefie biznesowej (SILVER lub GOLD) prosimy o kontakt pod adresem [email protected]. Sprzedaż zamknięta pakietów Silver i Gold dla posiadaczy pakietów VIP w sezonie 2016/17 trwa do 15.06. Sprzedaż otwarta rozpocznie się 16 czerwca – wtedy też na stronie biznes.legia.com pojawi się szczegółowa oferta i komunikacja.

KUP KARNET NA RUNDĘ ZASADNICZĄ SEZONU 2017/2018

Komentarze (3)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał dywizji
  • 0 / 0
Już mam, bilet tani jak barszcz, za pół ceny, z karnetem kosztuje w moim przypadku 23 zł.
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Wiadomo co z Pasquato? Podpisał już kontrakt?
A śledzisz, to, co się dzieje w klubie ? Widziałeś oficjalną informacje z klubu, że go pozyskali? Nie? No to masz odpowiedź.