U-16: Wysoka wygrana z Niemcami, gol Adkonisa

Źródło: 90minut.pl, Akademia Piłkarska Legii Warszawa

24.10.2022 23:30

(akt. 25.10.2022 13:18)

Reprezentacja Polski U-16 prowadzona przez Rafała Lasockiego wygrała 4:0 z Niemcami w drugim meczu towarzyskim w Opolu. W sparingu wystąpili zawodnicy Legii Warszawa. Kacper Potulski zagrał 90 minut, a Jakub Adkonis wszedł na murawę w 71. minucie i zdobył bramkę, która ustaliła wynik.

Pierwsze spotkanie, które odbyło się w Brzegu, zakończyło się wygraną Niemiec (3:0). Kacper Potulski wystąpił od początku do końca sparingu, a Jakub Adkonis zagrał 61 minut.

U-16: Polska Niemcy 4:0 (1:0)
Szwiec (2. min.), Sokołowski (47. min.), Popielec (60. min.), Adkonis (82. min.)

Polska (skład wyjściowy): Jeleń – Jaroszuk, Szwiec, Dziewiatowski, Potulski, Jasiak, Przyborek, Sarapata, Szulc, Popielec, Sokołowski

Niemcy (skład wyjściowy): Held – Sayman, Gernhardt, Meiser, Pohl, Paylan, Klane-Menke, Binder, Burstedde, Schmitz, Wiehe.