U-19: Mecz z Czechami odwołany

Źródło: PZPN, Legia.Net

06-09-2020 / 20:30

(akt. 06-09-2020 / 20:17)

W poniedziałek, 7 września, reprezentacja Polski do lat 19 miała zagrać w meczu towarzyskim w Brzegu z rówieśnikami z Czech. Spotkanie zostało odwołane ze względu na wynik pozytywny testu na koronawirusa w drużynie gości i obowiązujące ich procedury.

W ostatnią środę (3.09) biało-czerwoni zremisowali z Niemcami 1:1 po 90 minutach sparingu, który został rozegrany w Kaliszu. W 84. minucie na murawie pojawił się stoper Legii, Ariel Mosór. Spotkanie z ławki oglądali inni legioniści, Szymon Włodarczyk i Nikodem Niski. Po zakończeniu rywalizacji odbyła się seria rzutów karnych, w której rywale wygrali 4:2. Relacja jest dostępna tutaj.