U-19: Niski powołany do reprezentacji

Maciej Ziółkowski

Źródło: 90minut

27-08-2020 / 17:50

(akt. 27-08-2020 / 18:05)

Trener reprezentacji Polski do lat 19, Jacek Magiera, dokonał zmian w kadrze na towarzyskie mecze z Niemcami (3.09) i Czechami (7.09). Powołanie otrzymał m.in. Nikodem Niski, piłkarz Legii Warszawa.

W miejsce Nicoli Zalewskiego, Jakuba OjrzyńskiegoJakuba Bierońskiego zostali powołani: Krzysztof BąkowskiJakub Kałuziński oraz zawodnik Legii Warszawa - Nikodem Niski. Już wcześniej w kadrze do lat 19, na spotkania z Niemcami i Czechami, znalazło się dwóch piłkarzy "Wojskowych": Ariel Mosór i Szymon Włodarczyk.

Powołani zawodnicy:

Bramkarze: Kacper Bieszczad (Chrobry Głogów), Hubert Idasiak (SSC Napoli, Włochy), Krzysztof Bąkowski (Lech Poznań)

Obrońcy: Łukasz Bejger (Manchester United FC, Anglia), Daniel Hoyo-Kowalski (Wisła Kraków), Jakub Iskra (SPAL 2013, Włochy), Ariel Mosór (Legia Warszawa), Jakub Niewiadomski (Lech Poznań), Patryk Peda (SPAL 2013, Włochy), Nikodem Niski (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Jan Biegański (GKS Tychy), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Michał Rakoczy (Cracovia), Adam Ratajczyk (ŁKS Łódź), Daniel Szelągowski (Korona Kielce), Jakub Kałuziński (Lechia Gdańsk)

Napastnicy: Aleksander Buksa (Wisła Kraków), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Filip Szymczak (Lech Poznań), Hubert Turski (Pogoń Szczecin), Szymon Włodarczyk (Legia Warszawa)

Komentarze (10)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
  • 0 / 0
Gratulację .Szkoda że nie będzie Nicoli Zalewskiego ,ciekawy zawodnik.
Szeregowy
  • 1 / 0
No i dobrze! Graj i wracaj bez kontuzji. A tak na marginesie. Redakcjo Kochana! Kiedy w końcu ktoś zrobi porządek na stronie z kadrą II zespołu: Kochalski, Kobylak,Grudziński, Obradovic, Agra, Segura, Zjawiński to już nie Legia. WSTYD!!!
Pułkownik
  • 0 / 0
Gratulacje !
I pamiętaj... Masz być przydatny.
Generał brygady
  • 0 / 0
Brawo, trzej przyjaciele z boiska...
Pozostaje tylko sięcieszyć. Trzech młodych perspektywicznych dostaje szansę na kolejnym reprezentacyjnym szczeblu. To zawsze jest potwierdzenie, że droga jest właściwa.
Plutonowy
  • 0 / 0
Niski nadal testowany w Radomiaku?
Już nie.
Plutonowy
  • 0 / 0
Waniek też już nie? Ciepiela chyba w tym tygodniu zaczął, więc on raczej jeszcze tak.
No i brawo dla Niskiego - oby mierzyl wysoko!
~Jackie
  • 0 / 0
Co spowodowało zmiany?