U-19: Porażka z Danią, grali Kisiel i Włodarczyk

Źródło: 90minut.pl

07.09.2021 16:13

(akt. 07.09.2021 16:35)

Prowadzona przez Mariusza Rumaka reprezentacja Polski do lat 19 przegrała 0:1 z Danią w drugim meczu towarzyskiego turnieju rozgrywanego w Norwegii. W spotkaniu wystąpiło dwóch piłkarzy Legii Warszawa: Jakub Kisiel grał do 87. minuty, z kolei Szymon Włodarczyk wbiegł na boisko w 26. minucie, a opuścił je wtedy, co Kisiel. Rywalizację z ławki rezerwowych oglądał trzeci powołany legionista, Kacper Skwierczyński.

Polska - Dania 0:1 (0:0)
Breum (69. min.)

Polska: Ojrzyński - Mosór, Hoyo-Kowalski, Bieroński - Marczuk, Urbański, Kisiel (87' Kaczmarski), Błachewicz - Starzyński (67' Fornalczyk), Buksa, Turski (26' Włodarczyk; 87' Sukiennicki).

Dania: Jakobsen - Grubbe, Fischer (56' Chukwuani), Lund - Jelert (71' Friedrich), Winther (56' Larsen), Berger (71' Haarbo), Mortensten - Kjelder (71' Lind), Dall (56' Hojlund), Jensen (56' Breum).