Wesołych świąt!

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

21-04-2019 / 10:32

(akt. 23-04-2019 / 08:46)

Ostatnie dni wokół Legii napawają optymizmem. Wielka Sobota przyniosła zaś mistrzom Polski wygraną z Cracovią, a także pozycję lidera rozgrywek. Święta Wielkanocne nie mogły się lepiej rozpocząć dla kibiców Legii.

Redakcja serwisu Legia.Net życzy wszystkim kibicom, piłkarzom, zawodnikom wszystkich sekcji, jak i pracownikom Legii wesołych świąt! Mamy nadzieję, że będzie to dla wszystkich czas spędzony w radosnej atmosferze, w otoczeniu rodziny i najbliższych. Liczymy także, że będzie to dla każdego chwila zgody i okazja do pewnego rodzaju zadumy.

Wesołych Świąt!

Komentarze (13)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Sierżant
  • 1 / 0
ALLELUJA. WARSAW FANS WARSZAWIACY WALECZNI
Wesołych i spokojnych, z refleksją nad sobą, zwłaszcza zastanowienia czy jesteśmy dobrymi chrzescijanami i czy trzymamy zasady wskazane przez Jezusa. Życzę tego Wam, byście przy tych zasadach trwali, bo dzięki temu nastepne pokolenia będą miały dobry wzorzec i będą żyły w normalnym mieście. Życzę tego kibicom innych klubów, bo... dzięki temu będziemy żyli w normalnym kraju. Życzę też nam i innym kibicom, żebyśmy nie zapominali się z "pociskami" i poza humorystycznymi docinkami czy zwykłym droczeniem się, nie skakali sobie do gardeł. Życzę wam, żebyście że swoimi rodzinami byli zdrowi i szczęśliwi. Niewierzącym życzę tego samego, ale juz bez odwołań do Boga, lecz dobra, zyczliwosci i zdrowego rozsądku. Dziękuję za życzenia Klubowi i Piłkarzom za radość, której mi dostarczają w ostatnim czasie. Z Panem Bogiem.
dziękuję za życzenia Redakcji Legia Net. Małe sprostowanie :)
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Dziękuję za życzenia.
Myślę że to jest też fajny moment do wyciągnięcia ręki na zgodę, pomimo różnic światopoglądowych.
Myślę ze możemy normalnie rozmawiać i cieszyć się tym co nas łączy, a nie wojować w imię różnic - te były, są i pewnie jakieś zostaną.
Pozdrawiam:)
Dziękuję drużynie za lidera na same święta i życzę wszystkim kibicom dalszej radości w kolejnych spotkaniach
Generał
  • 1 / 0
Zdrowych wesołych świat a w poniedziałek udanego dyngusa życzę wszystkim kibicom Legii!
Dzięki i nawzajem. Jutro lany poniedziałek,a w środę urządzimy kuchenkom laną środę ;)
~Roro
  • 1 / 0
Wzajemnie, Droga Redakcjo!
Swieta dzieki zwyciestwu smakuja lepiej. Mozna napic sie whisky :)))
Drużyna nam właśnie takie zapewniła:-)
Nie tylko wesołe, ale przede wszystkim spokojne!!!