Herra Mioduski Zielinski
fot. Marcin Szymczyk

Wkrótce kluczowe decyzje dotyczące przyszłego sezonu, Josue odchodzi

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

06.05.2024 23:55

(akt. 08.05.2024 20:52)

Po meczu z Radomiakiem właściciel klubu Dariusz Mioduski oraz dyrektor sportowy Jacek Zieliński byli wkurzeni i rozczarowani. W najbliższych dniach zostaną podjęte kluczowe decyzje dotyczące następnego sezonu.

W kolejnych dniach przy Łazienkowskiej dojdzie do serii spotkań – wezmą w nich udział m.in. Dariusz Mioduski, Marcin Herra, Jacek Zieliński i trener Goncalo Feio. Uzgodniony zostanie m.in. budżet na przyszły sezon oraz to, ile będzie przeznaczonych pieniędzy na letnie transfery.

Wyjaśniona ma zostać również w większości przyszłość zawodników, którym kończą się kontrakty. Josue odejdzie, nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się zmienić. Z klubem pożegnają się też Gil Dias i Qendrim ZybaYuri Ribeiro otrzymał ofertę nowej, niższej umowy i się nad nią zastanawia. Artur Jędrzejczyk dostał ofertę rocznego kontraktu, zgodnie z tym, jak było to ustalone przed rokiem. Trwają rozmowy z Filipem Rejczykiem. Nie należą do łatwych, ale nie wszystko jest ponoć stracone. Dostał propozycję godnego kontraktu, teraz decyzja należy do niego i jego agenta. Tomas Pekhart również otrzymał propozycję rocznej umowy, nieco niższej, ale na warunkach zbliżonych do obecnych.

Wielki quiz historyczny. Jak dobrze znasz historię piłkarskiej Legii

Galeria: Legia - Śląsk 5:0
1/104 W kwietniu 1916 roku, w budynku „Sztabówki”, odbyło się zebranie założycielskie. Uczestniczący proponowali kilka nazw. Której z nich NIE BYŁO pośród propozycji?

Polecamy

Komentarze (1010)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.