Legia - Radomiak
fot. Jan Szurek

Filip Majchrowicz: Wiedziałem, że zagramy naprawdę dobrze

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: TVP Sport

05.05.2024 23:35

(akt. 06.05.2024 00:31)

– Dobrze pamiętam ostatni mecz przy Łazienkowskiej, bo go analizowałem. Jeśli się nie mylę, to był taki sam wynik oraz podobny przebieg. Wówczas Josue oddał strzał z dystansu, teraz też. Musiałem się przygotować – mówił po wyjazdowej wygranej z Legią w 31. kolejce Ekstraklasy bramkarz Radomiaka, Filip Majchrowicz.

– Wiedziałem, że zagramy naprawdę dobrze, bo w tygodniu dało się to odczuć. Tak naprawdę cały stadion był za nami – tak, jak za Legią. Nie spodziewałem się, że wygramy 3:0, ale czułem, że może nie będę miał tak dużo roboty. Myślę, że takie spotkanie może nas tylko zbudować.

– Kto stanie między słupkami w meczu z Ruchem: ja czy Gabriel Kobylak? To pytanie do trenera. Nie broniłem od dwóch miesięcy, ale cały czas czułem gotowość. Wiadomo, że jest przepis o młodzieżowcu. Akceptuję swoją rolę, mimo że nie muszę się z tym zgadzać. Satysfakcja jest ogromna.

Polecamy

Komentarze (13)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.