Wypożyczeni: 90 minut Kobylaka

30.08.2021 11:11

(akt. 30.08.2021 10:36)

W poprzednim tygodniu cały mecz w bramce Puszczy Niepołomice rozegrał Gabriel Kobylak, a kilka minut przeciwko Ruchowi Chorzów otrzymał Jakub Czajkowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki). Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Mateusz Kochalski (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, bramkarz) – Klub z Radomia zremisował 2:2 z Lechią w Gdańsku. Kochalski oglądał mecz z ławki.

Mateusz Grudziński (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, stoper/lewy obrońca) – Grudziński, podobnie jak Kochalski, obserwował spotkanie Radomiaka z Lechią z ławki rezerwowych.

Gabriel Kobylak (I liga, Puszcza Niepołomice, rocznik 2002, bramkarz) – Puszcza przegrała na wyjeździe 0:4 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Kobylak rozegrał cały mecz w bramce klubu z Niepołomic, został też napomniany żółtą kartką. W 53. minucie 19-latek wybronił uderzenie Kamila Bilińskiego z 9. metra.

Jakub Czajkowski (II liga, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, rocznik 2002, lewy obrońca/pomocnik) - Pogoń zremisowała u siebie 1:1 z Ruchem Chorzów. Czajkowski pojawił się na murawie w 82. minucie spotkania.