News: Wypożyczeni: Kontuzja Sanogo

Wypożyczeni: Gol Grudzińskiego

25.10.2021 11:00

(akt. 25.10.2021 06:47)

W poprzednim tygodniu gola dla rezerw Radomiaka Radom (klasa okręgowa) strzelił Mateusz Grudziński. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Jasurbek Yaxshiboyev (Liga mołdawska, Sheriff Tyraspol, prawoskrzydłowy/napastnik, rocznik 1997) – Sheriff przegrał na wyjeździe 1:3 z Interem Mediolan w Lidze Mistrzów, a w sobotę wygrał 2:0 z FC Balti w rozgrywkach ligowych. Yaxshiboyeva zabrakło w kadrze na spotkania. Uzbek zmaga się z kontuzją ścięgna udowego.

Maciej Rosołek (I liga, Arka Gdynia, rocznik 2001, napastnik) – Arka zwyciężyła u siebie 2:0 Resovię. Rosołek grał do 65. minuty i został zmieniony. W końcówce pierwszej połowy 20-latek znalazł się w sytuacji sam na sam z Branislavem Pindrochem, ale nieczysto trafił w piłkę, którą wyłapał bramkarz.

Mateusz Kochalski (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, bramkarz), Mateusz Grudziński (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, stoper/lewy obrońca) – Radomiak wygrał na własnym terenie 3:1 z Górnikiem Łęczna. Kochalski oglądał spotkanie z ławki rezerwowych, a Grudziński znalazł się poza kadrą.

Obaj zawodnicy wystąpili w sobotnim meczu drugiej drużyny (klasa okręgowa), która wygrała 3:1 z Polonią Iłża. Wypożyczeni legioniści rywalizowali od początku do końca gry. Co więcej, "Grudzień", w 68. minucie, strzelił gola na 2:1.

Gabriel Kobylak (I liga, Puszcza Niepołomice, rocznik 2002, bramkarz) – Puszcza ma za sobą dwa ligowe mecze. W środę wygrała na wyjeździe 1:0 z Górnikiem Polkowice, a w sobotę przegrała 0:1 z GKS-em w Katowicach. Kobylak rozegrał dwa pełne spotkania.

Jakub Czajkowski (II liga, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, rocznik 2002, lewy obrońca/pomocnik) – W poprzednim tygodniu klub z Grodziska Mazowieckiego rozegrał dwa spotkania. Najpierw bezbramkowo zremisował z rezerwami Lecha Poznań, a potem przegrał na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Czajkowski nie znalazł się w kadrze zarówno na jeden, jak i drugi mecz.