News: Bramki i najciekawsze sytuacje z meczu z Wisłą

XIII kolejka T-Mobile Ekstraklasy

07.11.2011 23:40

(akt. 04.01.2019 12:15)

<p>Za nami 13. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. W piątek Podbeskidzie zmierzyło się na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze i zremisowało 1:1. Wieczorem Polonia przy Konwiktorskiej strzeliła bramkę w ostatniej minucie i wygrała z Lechem. W sobotę ŁKS Łódź już bez Michała Probierza przegrał aż 0:4 z Ruchem Chorzów. W niedzielę Zagłębie Lubin z nowym trenerem przegrało 1:5 ze Śląskiem Wrocław, a w derbach Cracovia pokonała Wisłę. Na koniec w poniedziałek Legia zmierzyła się w Białymstoku z Jagiellonią i wywiozła niestety tylko jeden punkt po bezbramkowym remisie. Poniżej zestaw par.</p>

Piątek

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)
63' (0:1) Tomasz Zahorski
80' (1:1) Adam Cieśliński

Polonia Warszawa - Lech Poznań 1:0 (0:0)
90' (1:0) Edgar Cani

Sobota
Korona Kielce - GKS Bełchatów 2:2 (2:0)
15' (1:0) Pavol Stano
45' (2:0) Tomasz Lisowski
74' (2:1) Tomasz Wróbel
90' (2:2) Maciej Mysiak

ŁKS Łódź - Ruch Chorzów 0:4 (0:1)
7' (0:1) Piotr Stawarczyk
50' (0:2) Rafał Grodzicki
64' (0:3) Arkadiusz Piech
66' (0:4) Paweł Abbott

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 0:0

Niedziela
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1:5
2' (0:1) Cristian Diaz
20' (0:2) Piotr Ćwielong
64' (0:3) Piotr Celeban
77' (1:3) Krzysztof Wołczek (samobój)
84' (1:4) Johan Voskamp
90' (1:5) Bojan Isailović (samobój)

Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:0 (1:0)
37' (1:0) Koen van der Biezen