Zamknięta sprzedaż biletów na rewanż ze Slavią dla zaszczepionych

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

21-08-2021 / 15:01

(akt. 21-08-2021 / 15:04)

W najbliższy czwartek, 26 sierpnia o godz. 21:00, na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej, zostanie rozegrany rewanżowy mecz 4. rundy eliminacji Ligi Europy ze Slavią Praga.

Podczas trwającej sprzedaży otwartej osoby nieposiadające karnetu miały możliwość zakupu biletu w reżimie 50% pojemności stadionu. Były one kodowane z zachowaniem wszelkich obostrzeń. W związku z małą liczbą dostępnych biletów, a także dużym zainteresowaniem najbliższym meczem Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy UEFA, 21 sierpnia o godzinie 15:00 ruszyła dodatkowa sprzedaż zamknięta biletów tylko dla osób zaszczepionych. Bilety są dostępne w nowym systemie biletowym.

Przy zakupie biletu przypominamy o tym, aby kibic zaznaczył informacje o zaszczepieniu.

Takie działanie pozwoli na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób obecnych na meczu i tym samym umożliwia zwiększenie liczby kibiców, którzy mogą obejrzeć mecz z trybun stadionu. Podanie tej informacji jest dobrowolne, będzie ona wykorzystywana wyłącznie na podstawie zgody kibica, wyrażonej poprzez zaznaczenie odpowiedzi, w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w danym meczu lub meczach.

Przypominamy, że kupując karnet każda osoba zapewnia sobie możliwość pierwszeństwa zakupu biletu na swoje miejsce, na wszystkie mecze w europejskich pucharach

KUP BILET

Prosimy o zwrócenie uwagi na nośnik biletu, który został wybrany podczas zakupu.

Przy bramkach wejściowych przed stadionem można użyć wyłącznie jednego nośnika - tego, który został wskazany w systemie biletowym.

Bilety będą dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia drugiej połowy spotkania.

W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

 

Komentarze (18)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał dywizji
  • 0 / 0
To oznacza ,że stadion będzie zapełniony do ostatniego miejsca.
Ciekawe co będzie z żyletą...
Generał dywizji
  • 1 / 0
A jak myślisz?
Podporucznik
  • 0 / 0
Olo znaczy on właśnie nie myśli...xd