Żona Marko Vesovicia ostro o zarządzaniu klubem

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Instagram

10-05-2021 / 09:30

(akt. 10-05-2021 / 18:44)

W spotkaniu ze Stalą Mielec (0:0), Marko Vesović nie otrzymał nawet minuty na pokazanie się i sprawdzenie swojej dyspozycji. Podobnie było tydzień temu w starciu z Wisłą Kraków (0:0). Po spotkaniu nerwy puściły żonie zawodnika, Tamarze, która dość ostro oceniła sposób zarządzania klubem i brak wsparcia dla Marko w trudnych sytuacjach.

- Kiedy najlepszy zawodnik doznaje kontuzji, dając z siebie wcześniej 101% dla klubu, a wy zostawiacie go samego na wózku inwalidzkim, by  leciał do Francji na operację - czy to jest rodzina? Kiedy mu mówicie, że nie możecie pokryć kosztów operacji i rehabilitacji - czy to jest rodzina? Kiedy mówicie, że musi natychmiast przerwać rehabilitację i pilnie wrócić do klubu, a jego stan pogarsza się o 80%, bo nie macie lekarzy - czy to jest rodzina? Kiedy mówicie mu, że musi zagrać w czwartej lidze na błocie, zanim wróci do pierwszego zepsołu, a potem tego nie przestrzegacie i nie pozwalacie mu zagrać ani minuty w kolejnych meczach ligowych, które już nie mają większego znaczenia - czy to jest rodzina?

- Kiedy w wywiadzie dla mediów mówicie, że Marko nie jest gotowy i jego forma jest kwestionowana, a potem na treningach Marko osiąga największą prędkość podczas biegu i przebiega najwięcej kilometrów ze wszystkich - czy to kłamstwo? Kiedy mówicie w prasie, że Marko prosi o większe zarobki, choć nawet nie zaprosiliście go na rozmowy - czy to kłamstwo? Kiedy mówicie, że nie macie funduszu na zakup nowych zawodników i przedłużanie kontraktów swoich najlepszych zawodników, a następnie oferujecie kontrakt nowemu zawodnikowi w wysokości siedmiu kontraktów swoich zawodników. Czy to kłamstwo?

- Kiedy okłamujesz swoich kibiców. Choc tylko z ich powodu istniejesz. Czy wtedy oczekujesz transparentów z pochwałami? A może znów będziesz zaskoczony, gdy zapytają - Czego chcesz? Co robisz?

- A ja? Uwielbiam ten klub! Ale ludzie, którzy nim zarządzają - o Boże… Mogę rozmawiać o ostatnich trzech latach, mogę powiedzieć wiele, bo dużo wiem. Ale mój mąż poprosił mnie, żebym przestała, bym tego nie robiła. Czy możecie sobie to wyobrazić? On cały czas szanuje Legię Warszawa, takim człowiekiem jest mój mąż. Ale na tym nie poprzestanę, obiecuję. Ale na teraz wystarczy, bo szanuje zdanie swojego męża.

Takie wpisy ukazały się wczoraj na profilu na Instagranie Tamary Vesović. To oczywiście efekt zbyt późnych negocjacji klubu z Marko, którego umowa wygasa po obecnym sezonie. W tym tygodniu Vesović ma otrzymać konkretną propozycję nowego kontraktu. O ile otrzyma, bo po emocjonalnych publikacjach jego żony, równie możliwe jest, że do rozmów nie dojdzie. 

Komentarze (612)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
Kobita jak kobita popłynęła ale czy to ona na boisku w piłkę gra czy Weso ? czy z nim spisany jest kontrakt czy z nią ? Najważniejsze pytanie to jak szybko dojdzie (czy doszedłby) do swojej formy? Czy na widoku gry w europejskiej piłce będzie na boisku jego żona czy byłby Weso i czy mamy lepszego w tej chwili biorąc pod uwagę że wrócił do swojej formy. Dużo pytań o których mało wiemy, ale z informacji, przecieków wychodziło że jest już w pełni sprawny i w formie. Teraz tylko jak wszedłby w grę. Ja nie wiem, ale co do pensji (jak pamiętam była wypowiedz z jego strony że zdaje sobie sprawę że będzie niższa) to wyglądało że się dogadają. Ale jak widać jakby pochwaliła kierownictwo to na biegu by podpisali a jak poszła krytyka ty wyrzucamy. Niestety zawodnika który ma klasę. Wynika z tego że nie liczy się zawodnik tylko podlizywanie się
Generał brygady
 • 0 / 0
Tomalo,
To co piszesz miałoby sens, gdyby:
1. We wcześniejszych wypowiedziach Tamary nie było widać, że to ona poczuwa się do zarządzania karierą męża.
2. Pani Tamara nie wyrażałaby publicznie opinii, że jej mąż stworzony jest do wyższych celów, niż gra w Legii Warszawa;
3. Vesović był w stanie odciąć się lub, przynajmniej, zdystansować od kłamliwych i godzących w interes Legii wypowiedzi małżonki na temat tego, jak zachował się Klub w sytuacji poważnej kontuzji zawodnika.
Ponieważ tak się nie stało, Legia nie miała wyboru. Dobrze będzie, jeśli przez Tamarę nie stracimy Emreliego. Z podlizywaniem się czy brakiem podlizywania nie ma to nic wspólnego.
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
Ja to podziwiam niektórych z nas, z forum że od razu zarzucili nieporadność i amatorstwo po wpisie żony Veso. Rozumiem ze wiele rzeczy może się w klubie nie podobać, irytować nas kibiców. Te wtopy w europejskich pucharach z ostatnich lat bolą do dziś, ale jej wpisy śmierdziały od początku, a akapit o zarobkach 7 razy większych od Marko dla innego gracza chyba powinny zapalić lampkę że Tamara - zawód żona to niezły bajkopisarz.
Sam pracuje jako kontraktor i chciałbym żeby ktoś mi opłacał pensje gdy jestem fizycznie niezdolny do wykonywania kontraktu jak w sytuacji Marko. Do tego opieka medyczna itp itd.
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Wyglada na to,że na prawej stronie zostanie tylko Jura.
Generał brygady
 • 0 / 0
Już wiesz, że Wszołek nie podpisze? Poproszę o źródło tej informacji.
Veso vel Stanisław Maria Rochowicz z filmu Poszukiwany, poszukiwana. Ciekawe czy do twarzy mu w damskiej peruce?
Marszałek Polski
 • 1 / 0
— Tam są niewłaściwe zastosowania Tamary. Męczyło mnie to, męczyło i teraz mam nową koncepcję. To nie Tamara źle przebija świetlistość Marko, tylko właśnie Marko nie dźwięczy. Trzeba tylko przełamać Marko... i Tamara automatycznie pójdzie w głąb...
Piłkarz jest od grania, nie od gadania. Niech udowodni na boisku , że jest dobry. Jak ktos mu nie daje szans , okazji, to mozna gdybac ,w jakiej obecnie formie i kondycji jest Veso. Nie rozumiem jednego...skoro wcześniej nie chciano z nim przedluzać umowy ,trzeba było to jasno zakomunikować. Po co były ,te gadki ,ze Veso nie gra, bo jest nie w pełni sił i nie chcą ryzykować kontuzji, skoro i tak z nim kontraktu nie przedłużą? Skąd ta ostrożność? Obserwując z boku , wygląda to na grę obu stron. Prezes zdecydował i trwa w swoim postanowieniu/ Jest najmądrzejszy, co już wielokrotnie udowodnił / ,Veso ma swoje oczekiwania i zna swoją wartość /wymierna w pieniadzach/ a, kibice są manipulowani poprzez podawanie różnych,, newsów,, w odpowiednim czasie dla obu stron.
Generał
 • 0 / 0
To dobrze, że Veso zna swoją wartość. Niestety nie jest ona wymierna w pieniądzach dopóki nie ma innych propozycji.
Generał
 • 0 / 0
To dobrze, że Veso zna swoją wartość. Niestety nie jest ona wymierna w pieniądzach dopóki nie ma innych propozycji.
Generał brygady
 • 1 / 1
Jeżeli Veso nie odetnie się jak najszybciej od wypocin Tamary, to możemy uznać, że już Veso w Legii nie ma. Szkoda.
Kapitan
 • 0 / 1
A co ona tak szantażuje na przedszkolaka "jak nie boicie się to niech zagra on Sunday"? Jakaś premia za MP wywierciła jej mózg?
Może masz w tym trochę racji. Jak Veso zagra to zgadnie premię za MP, a tak nie dostanie kasy i pani Tamara nie kupi nowego auta.
*zgarnie
Wczoraj byłem rozczarowany klubem ale wychodzi na to, że się myliłem i to żonka robi z igły widły. Wychodzi na to, że u Vesovic'ów tak jak u Icardi'ch (ten grajek z PSG) - baba nosi spodnie.
Szacun za przyznanie się do błędu.
Nie trafiony osąd to nie zbrodnia.
Ale gdzie są te wszystkie szczury cisnące po Legii? Podobno kibice...
Ja dla przykładu wstrzymałem się od głosu do dziś.

Piłka to emocje, a po co wypisywać żale po komentarzu jednej strony? Nigdy nie wyjdzie to dobrze. Veso lubię, ale nie wiem czy chciałbym by dalej grał w Legii.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Tak to jest jak się łyka wszystko. Żona piłkarza w sprawach piłkarza jest na pewno mega obiektywna. Tak samo jak brat Rusyna w stosunku do Rusyna.
Mam nadzieję że Legia wytoczy pani Tamarze V. proces o znislawienie.
I mam nadzieję że puści małżeństwo V. z torbami (niekoniecznie Louis Vuitton)
Tu już nie ma miejsca dla Vesoviča. Nie przedłużać kontraktu, bo z tego tylko wyniknie wielkie gówno
Generał dywizji
 • 2 / 0
Znam trochę warunki leczenia w Serbii
Nie tozumiem dlaczego Legia w ogóle zgodziła się na Leczenie na Bałkanach.
Przepraszam bardzo. Wczoraj zamieściłem emocjonalny wpis opierając się na słowach pani Vesović. Miałem pretensje do Czesława, że nie daje szans Marko na pokazanie się po kontuzji. Tu zdania nie zmieniam. Jednak jeżeli prawdę napisał red. Koźmiński na WP, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Operacja we Francji, jak najbardziej na tak. Polscy lekarze potrafią skutecznie zakończyć karierę zawodnikowi. Natomiast rehabilitacja powinna odbywać się w Warszawie. Mamy do tego odpowiednie warunki i specjalistów. Wychodzi na to, że rodzina Vesoviciów zrobiła sobie pół roku wakacji na Bałkanach. Piani Vesoviciowa właściwie już spaliła wszystkie mosty. Ciekawe co na to Marko?
Wielki smutek zapanował w Gdańsku.
Duszan Kuciak stracił tytuł największego pantoflarza.
I to w jakim stylu...
Marko, zabierz żonie telefon:-)
Jak dla mnie, to Legia powinna wypłacić całą kasę do końca kontraktu i podziękować grzecznie za wspólny czas ze skutkiem natychmiastowym.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Przeczytałem wpis Pana Koźminskiego oraz nowy wysryw Pani Veso. Tu cytat za weszło
Pani Tamara wrzuciła maila od jednego z dziennikarzy, w którym ten prosi o rozmowę w sprawie jej ostatnich wpisów w mediach społecznościowych. „Powinnam to zrobić, co?” pyta na wstępie swojego wpisu pani Vesović. A potem kontynuuje:

„Próbujecie sprawić, by Marko wyglądał jak ktoś, kto nie wyleczył kontuzji, a prawda jest taka, że wyniki jego badań są „brutalne”. Boicie się pozwolić mu grać, bo co powiecie, jeśli zostanie piłkarzem meczu? A stwierdzenia w stylu „Marko chce dużych pieniędzy” TO KŁAMSTWA!!! Pozwólcie mu zagrać w niedzielę, jeśli się nie boicie, bo możemy mieć rację”
I z całym szacunkiem dla Veso. Nie ma tu miejsca dla ciebie
Miech ci żona klub znajdzie i w nim graj. Powodzenia
Co to się będzie działo jak Vesovicia nie powołają do kadry na mecz 2 czerwca...
Tamara gotowa rozpętać wojnę
Generał broni
 • 1 / 0
Przeczytajcie!
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/938245/zona-gracza-zaatakowala-legie-klub-oburzony-jej-zachowaniem-odslaniamy-kulisy
Generał broni
 • 3 / 0
Dla mnie Ivica Vrdoliak powinien mieć zakaz wstępu na Legię!
Przecież to nie jego żona...
Generał broni
 • 1 / 1
Fakt, nie jego. Ale to przypuszczalnie on namącił w głowie Markowi w sprawie leczenia. Jeżeli prawdą jest to, co napisała Tamara V. to żaden z nich, ani Marko, ani Ivo nie powinni chcieć żadnych kontaktów z Legią! Jeśli zaś, co bardziej prawdopodobne, rzetelne są ustalenia SF, to cała trójka powinna otrzymać w klubie status "persona non grata".
Gdyby chcieli odciąć się od wynurzeń sfrustrowanej WAG, to już dawno powinni zamieścić jakieś dementi na instagramie czy innym faceboku! NIe zrobił tego ani Vrdoliak, ani Vesović - o ile wiem. A jeśli nawet to zrobią/zrobili, to nieco zbyt późno. Ciulowy menago ten Ivo!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Vrdoljak już pokazał z Jurą o co chodzi. Jura poszedł w pizdu i nagle be.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Kobiecina chciała zaistnieć - w myśl zasady celebrytów: Nie ważne jak, ważne że piszą... Żałosne.
Pułkownik
 • 2 / 0
Na Sport.pl ukazała się nieoficjalna info i wypowiedź klubu dot tego skandalu .
Zona Vesovica klamie - Legia zaplacila 50 % za operacje we Francji i rehabilitacje w Serbii . Gdyby wszytko odbyło się w Polsce nic by nie płacił. I tak klub okazal się hojny , zawodnik w umowie ma wskazane miejsce gdzie będą odbywały się zabiegi czy operacje. On wyszedl poza umowe .
Druga rzecz - musial dokładnie o wszystkim wiedzieć, dyskutować z żoną, gdyż ona znala wyniki z treningów- ilość zrobionych km, jak również, że był najszybszy podczas treningu. Poza tym Vesovic ja oficjalnie poparł- pisząc pod tekstem - kocham cie .
Zastanawiam się czy Vesovic nie ma już innych planów, bo inteligentny człowiek, Nigdy by tak nie zachowywał się przed podpisaniem kontraktu - opluwanie swojego pracodawcy, który solidnie mu placil ( jeden z najwyższych kontraktów w extrakkasie , jak podalo Weszło 4 w extrakkasie) gdy on rok nie grał!!!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
No to teraz Wszołek dostał kartę do ręki w negocjacjach z Legią :)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Jak przez rok dostawała kasę od męża który nie zagrał ani jednego meczu to nie płakała. Dziwne
Starszy szeregowy
 • 3 / 2
stracłeś SZACUN WYPAD
Ty też. Wypad!
Starszy szeregowy
 • 2 / 1
nie masz jaj wypad z Legiiiiiiiiiiiiiii
Starszy sierżant
 • 4 / 0
Przeczytałem wyjaśnienie klubu (nieoficjalne) na wp.pl i powiem tyle. Za dobry nasz klub jest. Dla mnie takim wzorem prowadzenia klubu jest Bayern Monachium. Czy wyobrażacie sobie, żeby tam piłkarz klub rozstawiał po kątach, gdzie chce się operować, rehabilitować, itd.? I jeszcze jakaś zakompleksiona dziunia śmie publicznie oskarżać klub, a grajek jej kibicuje. Vrdoljak też w tej sprawie chyba nie pomógł, profesjonalny agent powinien takim czymś zarządzić…tyle mam do powiedzenia w sprawie Veso, niech się realizuje gdzieś indziej, tym bardziej ze Jura który przyszedł na jego pozycję wypalił i jest moim zdaniem solidniejszy, w sensie trzyma równą formę…
Pułkownik
 • 2 / 0
A wcześniej?
Zawodnicy wymuszają na Legii i robia co chcą!!!
Odchodza na ich warunkach a nie klubu : Prijovic i
Ofoe i chyba nawet Nikolic.
Mówią, że muszą odejsc, bo tak chcą przy nadal ważnym kontrakcie !!
Bayern ? Wziąłby za morde i do rezerw.
To klub decyduje za ile , kiedy i dokad moze odejsc dopóki ma ważna umowę.
W tym przypadku to chyba właśnie Vrdoljaka wina. Sam miał złe wspomnienia przy swojej kontuzji i zalecał Veso to co zrobił.
Starszy szeregowy
 • 0 / 0
odejdż i ju po co brużdzisz czego twa żona chce Lomborrgini?
Myślę, że za te napisane słowa pani Tamary w kierunku Legii, Veso spotka to samo co Kante po rzuceniu i kopnięciu koszulki Legii, podobna waga przewinienia. U Kante brak szacunku do barw klubu a u państwa Veso brak ogólnego szacunku do klubu.
A jaka kara spotkała Kante? Chciał duży kontrakt na Wschodzie i odszedł. Nie dorabiajcie niestworzonych historii. Poza tym nie było żadnego braku szacunku barw. Wszyscy to wyjaśnili w klubie tylko kibole (nie mylić z kibicami) w tych pustych łbach sobie coś uroili.
Najlepiej będzie jak każdy zacznie robić swoje.
Zarząd niech buduje jak najmocniejszy skład i najlepszą z możliwych strategię dla Legii.
Veso niech spokojnie trenuje pokazując swoje zaangażowanie i przydatność dla klubu, a Tamara... Tamara do garów, a w wolnej chwili podłogi na mokro.
Veso lubię, fajny gość, zadziora z serduchem do gry, ale wychodzi na to że trochę niemądry, a żona co tu dużo mówić głupawa (delikatnie mówiąc). W tym momencie to Veso znajdzie sobie nowy klub, ale będzie grał prawie za darmo i to pewnie w lidze gorszej niż ekstraklasa. Bo z całym szacunkiem, po takim urazie i takiej historii leczenia, to on może być traktowany jako pół kaleka.
Wirtuozem techniki to on nigdy nie był. Bazował na motoryce, a ta może być słaba. Nie wiem, nie widziałem go w akcji od roku, i tu pojawia się problem. Jego w akcji nikt od roku nie widział, ja też dwa lata temu biegałem po 10km i było super. A teraz? Mam zadyszkę jak wejdę po schodach.

Forma Veso to zagadka. Stan zdrowia nadszarpnięty. Do tego dochodzi głupawa żona i zaraz się okaże że zamiast inkasować 60k miesięcznie po zmniejszeniu zarobków (teraz podobno ma 100) i dostawać premie za wyniki, będzie dostawał 15k i kopał się po czole w Czarnogórze.
Generał broni
 • 5 / 0
Płakać po nim nie będę. Jeżeli do dzisiaj Veso nie sprostował tych słów swojej żonki. To znaczy że tak samo mysli jak ona. A w taki wypadku,nie ma miejsca dla takiego niewdzięcznego piłkarza. Mam nadzieje że klub sobie juz odpuścił z nim negocjacje i skupu sie zatrzymaniu Wszołka
Na dzisiejszy dzień i po takim czasie od napisania tych oszczerstw w dodatku kłamliwych, jestem tego samego zdania.
Generał broni
 • 3 / 0
Ja się zastanawiam nad jednym. Godziny mijają jak szalone od wpisów szanownej małżonki a tu... CISZA. Chodzi mi o to, że Vesović nie zabrał głosu w sprawie, nie ustosunkował się do tego wszystkiego. Tak jakby sam w taki sposób myślał.
Wychodzi na to, że żona załatwiła piłkarzowi rozwód z Legią.
Klub poszedł na rękę piłkarzowi a ten się tak odwdzięcza. Przecież był na liście płac Top, powinien się leczyć w klubie, w Polsce a pozwolono mu na zabieg we Francji i rechabilitacje na Bałkanach.
Legia się nie ustosunkowała ale zarząd podobno jest wkur........
Veso chyba już skreślony, wydaje mi się że Wszołek tak samo.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/938245/zona-gracza-zaatakowala-legie-klub-oburzony-jej-zachowaniem-odslaniamy-kulisy
Generał broni
 • 1 / 0
Dla tego trzeba jemu już podziękować i skupić sie na Wszołku
Generał broni
 • 0 / 0
Vipers33
Mi chodzi bardziej o to, że sam piłkarz siedzi cicho. Nie zaprzeczył słowom żony, nie zabrał stanowiska...
biper1
Wiem, wiem za szybko przeczytałem ;-)
Generał broni
 • 0 / 0
Spoko, ale zastanawiające, że siedzi cicho.
Może czeka na rozwój sytacji. Pewnie sam tak uważa ale zawsze może powiedzieć, że kobiecie się wyrwało.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Tak się odwdzięcza klubowi, ancymonek...
biper1
znalezione w sieci:
"Marko Vesović na swoim profilu nie odniósł się do zamieszania, ale jeszcze w niedzielę zamieścił zdjęcie żony i córki, opatrując je wyznaniem miłości."

Nie mam jak sprawdzić ponieważ nie mam konta na żadnym portalu społecznościowym ;-)
Generał broni
 • 0 / 0
VIPERS33

Mi także trudno to zweryfikować. Zobaczymy jak to się skończy, ale na 99 % skutek jest oczywisty. Szkoda straty takiego piłkarza ale z drugiej strony wielka niewiadoma po kontuzji a patrząc na wiek piłkarza to lepiej chyba jak kogoś kupimy.
Kapitan
 • 0 / 2
W gwoli ścisłości - to nie żona tylko małżonka - o żonie możecie pisać, ale co najwyżej swojej. :)
Generał brygady
 • 2 / 0
Nie piszemy "w gwoli ścisłości", tylko "gwoli ścisłości".
Generał dywizji
 • 4 / 1
Moim zdaniem jest to koniec Veso w Legii. Nikt o zdrowych zmysłach w klubie nie podpisze z nim kontraktu, w momencie gdy słowa jego żony nie zostały przez niego lub Ivicę odcięte od siebie.
Jeżeli nie zostały, zatem było przyzwolenie ze strony zawodnika na temat słów jakie napisała żona. W tym momencie ja - jako właściciel Legii, czy też jej prezes nie usiadłbym z Veso do stołu. Tyle w temacie.

Powiem tak. Mógł być gwiazdą, mógł odejść jak gwiazda. Odejdzie w niesławie.
Generał dywizji
 • 6 / 0
Właśnie przeczytałem informacje w sportowych faktach i jeśli są prawdziwe to pożegnać Veso jak najszybciej.
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Z Twittera:
Piotr Koźmiński
@UEFAComPiotrK

Tamara Vesović ostro zaatakowała Legię. Z tego co słyszę, w klubie panuje oburzenie po jej słowach. Zajrzałem za kulisy. Jak to było z tym leczeniem, kto za co płacił i co teraz z Marko Vesoviciem? Dużo szczegółów w tekście:

Żona gracza zaatakowała Legię. Klub oburzony jej zachowaniem. Odsłaniamy kulisy! - WP SportoweFakty
sportowefakty.wp.pl
Generał
 • 6 / 0
Prezesie

Jest czas pożegnań. Ciąć do żywej kości. Nie pier...ic się w tańcu. Niech boli.

Inaczej za trzy miesiące będzie "Dzień Świra"

Rada kibica od 60 lat z Legią.

Pzdr
Kapral
 • 0 / 0
Zawsze mnie śmieszyły cytaty właścicieli firm " Jesteśmy rodziną" :D
Dlaczego?
To nie wiesz że z rodziną najlepiej się wychodzi na zdjęciu? :)
Kiedyś była w Warszawie restauracja Tamara. Chodziłam tam na bliny z kawiorem, podawane ze śmietaną, roztopionym masełkiem, cytryną. Niebo w gębie!
Generał broni
 • 1 / 0
Bliny z kawiorem, mniami :)
Przynajmniej masz dobre wspomnienia z Tamarą, bo po tej dzisiejszej to taki mały smrodek pozostanie niestety...
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Aż zazdroszczę takich frykasów :)
Do tej pory Veso żył piłką, ostatni rok spędzał w gabinetach i w domu z coraz bardziej sfrustrowaną panią. Prawdopodobnie przestało w domu być miło i fajnie, oboje nerwowka, małe dziecko. Wylały się żale, winny musiał się znaleźć. To nie jest dojrzała kobieta, raczej rozkapryszona dziewczynka. Marko nie układa się w robocie, w domu, facet chodzi smutny. Szkoda chłopa, tak po ludzku, zostawial serce i teraz Dariusz jak dojrzały facet powinien usiąść i szczerze z nim pogadać. A panią pewnie wkrótce pozegnamy, albo będzie takich sytuacji coraz więcej, do eksplozji. To nie wina Marko Panowie, to baba niestety.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Mądrego aż miło poczytać :) Zobaczymy, co z tego wyniknie. Zastanawiająca jest ta cisza Marko...
Starszy sierżant
 • 5 / 0
"Oglądałem ostatnio film o Diego Maradonie, a w nim było takie zdanie – „wielcy piłkarze rodzą się w błocie”. To jest prawda. Nie będzie piłkarza z chłopaka, którego tata przywiezie na trening, odwiezie, upierze spodenki i koszulkę. Tak nie nabiera się charakteru".– Czesław Michniewicz
To cytat dla Marko Vesovicia i Rusyna -jednemu i drugiemu przeszkadzała gra w "blocie " 3 ligi -jeden przemówil przez głupią małżonkę -drugi przez szurnietego kuzyna -obu najwyrażniej brakuje jaj .
Generał brygady
 • 2 / 0
CM wspominał, że akurat Veso sam się palił do gry w tych rezerwach i musieli go hamować :)
Z jednej strony - słuszna racja, ale z drugiej - taka gra po kontuzji może zaszkodzić
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Na szczęście to trener decyduje kto gra.
Generał broni
 • 0 / 0
Teraz Michniewicz tym bardziej nie da zagrać Veso. Będzie to oznaczało, że może skutecznie wywierać presję. Nie ważne, że Vesović jest zdrowy i może grać. Jeżeli Legia to profesjonalny klub nie powinno mieć znaczenie kto gospodarcza jakimś portalu.
Generał broni
 • 2 / 6
Jeżeli wpisy żony na jakimś badziewnym portalu społecznościowym mają stanowić problem w negocjacjach, to ja się pytam: z czym do profesjonaliści. Śmiechu warte tłumaczenie wręcz irracjnonalne.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Odpowiedzieć powinna żona Mioduskiego
Mam pytanie do pani Tamary Vesović.
Czy Marko był powołany na mecz reprezentacji 30.03?
A czy będzie powołany na mecz 2.06?
Dlaczego Czarnogórska federacja uniemożliwia granie jej mężowi?
Marszałek Polski
 • 1 / 6
Kolejne mistrzostwo kraju nie może przesłaniać sytuacji w Legii, jej funkcjonowania i sposobu zarządzania. Efekty bałaganu przychodzą w lecie w postaci rozczarowań w eliminacjach do gry w pucharach. Kolejne bajki o potędze e-klapy pryskają jak bańki mydlane. Kiedyś Piast, dzisiaj Raków pokazują, że prowincjonalna piłka rządzi e-klapą. W takich okolicznościach, co najmniej za dziwną, należy uznać sytuacje Vesovicia. Jego gra rok temu porywała, przy nim Wszołek wyglądał jak reprezentant kraju i co dalej? Mamy 11 piłkarzy i chcemy tym podbijać Europę? Dla mnie zapowiedzi właściciela o budowie zespołu są tyle warte co zeszłoroczny śnieg. Zawsze wielkie plany a potem równie wielkie blamaże. W tym kontekście sprawa Veso jest po prostu niepokojąca.
Starszy kapral
 • 2 / 1
Dostali propozycję kontraktu i okazuje się, że zabraknie na waciki to się wqoorwiła... jak dla mnie to koniec. Ja rozumiem rozgoryczenie. Każdy się wkurza na szefa z różnych powodów ale tylko imbecyl jedzie po nim w mediach. Co to zmieni? Myśli, że kibice wejdą przez to na wojnę z zarządu? Sorry ale gdyby grał to już dawno przebiegałby nogami, żeby spakować walizkę na zachód i miałby w dokopie nas i nasz klub.
Marszałek Polski
 • 1 / 5
Skoro znasz szczegóły propozycji kontraktu to może wyjawisz szczegóły leczenia VESO? Jeżeli jest prawda to co, pisz żona Vesovicia to tylko potwierdza bałagan w klubie. Może jego żona po prostu kłamie? Jak wiesz to napisz to jasno.
Kapitan
 • 5 / 3
Od dłuższego czasu w Legii robi sie smród od strony tzw kibicow ktorzy co chwila srają do wlasnego gniazda.Zdobywamy kolejne mistrzostwo i to jest najważniejsze.Wiadomo tam gdzie jest lans i kasa to wszyscy sie bija a fakt jest taki że bez silnej ligi Legia tez jest slaba w Europie i co nie robilby prezes sam nic nie zdziała jak swiat idzie do przodu.Wyzej chuja nie podskoczysz.
~stiepa TAIWAN
 • 0 / 2
to mu pomogla... podjela decyzje za meza. Moze to i lepiej, nic nie wiadomo o jego formie
Kapitan
 • 2 / 3
Leczenie Veso trwa, klub nie ma za dużo kasy, Jura to kocur i tworzy super wahadła z Mladenem... To się i żona wku***la. Przecież nie dadzą mu góry hajsu za szansę, że kiedyś wróci do formy. Jeszcze reprezentuje go Ivica, który potrafił przedłużyć lecze... tzn. karierę w Legii. Ile czasu się leczył będąc zawodnikiem klubu?
Generał broni
 • 2 / 1
Okioki, wyluzuj. Ivica ma pretensje do Legii o leczenie swojej kontuzji. Nie wiem jak to wyglądało w jego przypadku, ale od dawna medycyna w naszym klubie daje powody do niepokoju. Ivo miał kłopoty z więzadłem rzepki. Problem na pozór banalny, ale źle leczony może skończyć się tak, jak w przypadku Vrdoliaka. Tyle, że złe wyniki leczenia mogą być zawinione przez lekarzy, ale i przez niesubordynowanego pacjenta. Leczenie jest względnie proste, ale wymaga cierpliwości - czytaj czasu!!! Niejednokrotnie trenerzy, menedżerowie i inni "doradcy" podpuszczają zawodnika do szybszego powrotu. I później jest płacz i szukanie winnych!
Jak mówiłem nie wiem czy tak było w jego przypadku. Może tak? A może medycyna pod wodzą Machowskiego nie dała spisała się? A może po prostu tak miało być - materiał okazał się zbyt słaby.
Pewne są dwie rzeczy. Ivica nie ma zaufania do leczenia w Legii, więc namówił (jak sądzę) swego podopiecznego do szukania szczęścia we Francji.
Druga to fakt, że w klubowej medycynie dzieje się źle. Ciągle trwa wymiana kadr. Odchodzą lakarze, terapeuci, a na ich miejsce przychodzą inni. Dlaczego z klubu odszedł dr Jaroszyński? Dlaczego nie operuje kontuzjowanych graczy? Jest dość dobry dla reprezentacji, ale dla Legii nie? Czemu następnie zniknął Tabiszewski? A zastąpił go młodzian w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej?
Pisałem już o tym parokrotnie, ale do dziś nic się nie wyjaśniło ani nie zmieniło. Mam swoje wnioski, ale pozostawię je dla siebie.
A co do oceny wynurzeń szanownej małżonki Marka to zgadzam się z Tobą. Mieszanina półprawd, frustracji i żalu. Ciekawe czy marko autoryzował te wpisy?
masi
Zauważ że ani Vesovicia ani Vrdoljaka nie operowali lekarze klubowi. Obwinianie o ten stan Legii jest ogromnym nadużyciem.
Legia tylko albo aż współpracuje z Enelmed, który owszem, medycynę sportu ma zlokalizowaną przy stadionie, ale co z tego?
Kiedyś mieli (mają?) na Wawelskiej, przy "Skrze"
Legia ma taki sam wpływ na lekarzy i proces leczenia jak na pilotów samolotu który wyczarterują.
Marszałek Polski
 • 1 / 5
Jakiś Taki, wyluzuj i trochę lodu na głowę. Veso to jeden z najlepszych piłkarzy Legii. Za uprawnione wydaje się myślenie, że obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie piłkarzowi leczenia! Wyobrażasz sobie żeby nawet w średniaku europejskim pozostawiali leczenie samemu zawodnikowi?
Zbylu, rozumiem że ominęła cię informacja że to Vesović sam sobie wybrał miejsce leczenia?
Generał broni
 • 0 / 0
Jakiś Taki. O jakim nadużyciu mówisz? Chyba nie przeczytałeś mojego wpisu uważnie. Piszę właśnie, że Marko, zapewne pod wpływem Ivicy wyjechał na leczenie do Francji. Lekarze klubowi nie mieli na nie żadnego wpływu. Czy to dobrze? Nie wiem.
Ivica początkowo leczony był w klubie przez Stasia Machowskiego i jego terapeutów. Jak powiedziałem, leczenie przeciążenia więzadła rzepki jest banalne, o ile przeprowadzi się je na czas, poprawnie i konsekwentnie. Dam sobie przyrodzenie w plasterkach do sałatki wkroić, że Ivo nigdy nie doczekał zaleconego końca przerwy w treningu. Zresztą, tak po prawdzie istotne było pierwsze leczenie. Dalej to już poprawianie spier...nego. Nie ważne w Warszawie, za granicą czy w Płocku!
I druga sprawa. Legia nigdy nie miała ani nie ma leczenia na Skrze! A już porównanie Enelsportu z CMC na Wawelskiej, to obraza dla CMS. Owszem, zdarzało się, że na prośbę Legii niektórzy zawodnicy byli operowani i rehabilitowani na Wawelskiej, ale była to jedynie płatna usługa. Przyjacielska, ale usługa. Tak było m.in. z Sokołowskim, Czereszewskim, Edsonem, Bronowickim i kilkoma innymi. Ale miało miejsce przed przyjściem Trzech Muszkieterów Którzy Wiedzą Najlepiej. Czasem terapeuci z Legii przechodzili "na Skrę", czasem nasi do Legii. Ale to wszystko! Żaden z legijnych lekarzy nie lubił przyznawać, że są większe autorytety od niego, więc o stałej współpracy mowy być nie mogło. Wierz mi!
Sierżant
 • 2 / 2
Wiecie co jest najbardziej znamienne? W komentarzach prawie każdy trzyma stronę Marko i jego żony. Większość przytacza co raz to inne argumenty dotyczące nieudolności zarządu. Skala porównania będzie znacznie przekroczona, bo Prezes nie odważył się na razie na otwarty konflikt z kibicami, ale z tego co się czyta - to najbardziej niechętnie przyjmowany prezes od czasów Zygo czy innych Walterow...
~stiepa TAIWAN
 • 7 / 2
to on wklada swoja kase. W PL na pilce trzeba sie napracowac i zyskow z tego nie ma. U mnie Prezes ma +. Malkontenci niez cos zaproponuja, albo przestana malkontentowac
Kapitan
 • 1 / 0
ja tam widze ze raczej większość jedzie żonę Veso. Marko może przez szacunek jest oszczędzany. Niemniej jednak, dziwne byłoby jakby podpisał na warunkach Legii, nie lubię takich telenowel
Generał
 • 1 / 1
To jest klub nie korporacja i zasady panujące w korporacji się tu nie sprawdzają, wystarczy porozmawiać z zawodnikiem, nie trzymać go w niepewności ale żeby to zrobić trzeba bywać w klubie i być otwartym a Prezes rzadko bywa i żeby z nim porozmawiać trzeba pokonać tabun doradców
Podpułkownik
 • 3 / 0
Brodaty rozumiem że znasz to z doświadczenia i że sam chciałeś porozmawiać z prezesem, ale okazało się że odbiorę się od ściany? Żona Veso powinna zająć się tym co robi najlepiej a dyskusje na temat kontraktu zostawić osobom do tego oddelegowanym. Sam Veso mówił że spokojnie wraca do formy i że nic nie będzie przyspieszał, to durna krowa pozamiatała i jak to się mówi gdzie diabeł nie może tam babę pośle. Igor Lewczuk mógł grać w rezerwach po kontuzji a Veso nie może? Dla mnie pretensje rozpieszczonej dziewczynki są śmieszne.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Bo kudłaty to gamoń, ale ta śmieszna kobietka przegięła... Na miejscu właściciela pozwałbym babsztyla o zniesławienie.
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
Gamoń? Milioner - właściciel najlepszego, najbardziej utytułowanego zespołu w Polsce, zdobywcy 7 mistrzostw w 10 lat, zespołu który ma najlepszy okres w swojej historii, jak równy z równym grał z Realem itp.itd. Skoro taki człowiek to gamoń to jak siebie oceniasz?
Żeby nie było, nie przepadam za prezesem i wkurza mnie brak awansów do pucharów, ale nie kibicuje Legii od wczoraj i dobrze pamiętam okresy w których nie było sukcesów
Starszy kapral
 • 2 / 6
Widzę, że wielu osobom tutaj trochę pokręcił się ciąg przyczynowo-skutkowy. Nie oszukujmy się, gdyby były jakiekolwiek szanse na nową umowę dla Veso, to te wpisy w mediach by się zwyczajnie nie pojawiły. Gdy okazało się, że Miodek z ferajną znowu ściemnia i kręci, a tak naprawdę kombinuje jak tu się pozbyć Veso i Wszołka w taki sposób, aby to oni byli tymi złymi i na nich skupił się gniew kibiców, a nie na prezesie za to, że zrezygnował z nich lekką ręką to żona Veso dała ujście złości i frustracji. Bo kto z nas lubi być wodzony za nos i traktowany w ten sposób? Jakby zwyczajnie nie można było odpowiednio wcześnie szczerze powiedzieć "sorry chłopie, ale nie widzimy Cię w zespole, szukaj sobie nowego pracodawcy" i pożegnać się z klasą. To samo zresztą tyczy się Wszołka. Niestety to nie pierwszy raz, a raczej stara sprawdzona taktyka dyrekcji klubu i zwyczajnie rzygać się chce od takiego ich zachowania :/
stilgar
Czemu pieprzysz takie bzdury, przyjacielu? Wszołek sam przyznał przed kamerami C+, że dostał godną ofertę z Legii. Kibicujesz czy trolujesz?
~stiepa TAIWAN
 • 2 / 1
rozumiem, ze zrodlem informacji jest wp.pl i onet... media Cie wkreca.
stilgar
Rozumiem że ty, na miejscu Legii przedłużyłbyś kontrakt z potencjalnym inwalidą?
Veso być może na skutek podjętych przez siebie decyzji, wydłużył proces leczenia o 4 miesiące. Kontrakt ma do końca czerwca a jego agent pojawił się na początku maja czyli dwa miesiące przed końcem kontraktu i niespełna miesiąc po tym, jak Vesović rozpoczął treningi z zespołem.
Moim zdaniem jakiekolwiek wiążące rozmowy przed początkiem mają byłyby działaniem na niekorzyść klubu.
Pamiętaj że chodzi o Vesovicia z 2021 a nie z początku 2020. Obecny jest niewiadomą.
Baba dzięki niemu żyje na w miare wysokim poziomie to by mógł jej powiedzieć, żeby za bardzo się nie wychylała. I na kogo teraz ten Vesovic wygląda, po tych wszystkich żalach głupiej baby? Na zwykłego pantofla. Ja za Mioduskim nie przepadam ale moim zdaniem po czymś takim nie ma już miejsca dla Vesovicia w Legii.
Młodszy chorąży
 • 2 / 2
Niestety ale ten rok bez gry fatalnie się ułożył dla Veso.
Nie dość że sam nie grał to jego następca okazał się większym kozakiem. Osobiście wolałbym dołożyć pensje Veso Juranovićovi bo daje eurpejski poziom. Veso niestety miał za dużo pustych przebiegów. Owszem ostatnie 2-3 miesiące przed kontuzjom dawał rade. Ale to trochę mało jak na cały pobyt w L.
Wiadomo że kontuzja kontuzji nie równa ale tego rodzaju leczy się w ok. 8 miesięcy. Veso leczył się 12...
Veso nie chciał się leczyć w Warszawie, wybrał Serbię. Jego wybór. Koleżanka małżonka ma pretensje do klubu, że kazał mu wracać. Przepraszam, kogoś dziwi że pracodawca płacący miesięcznie niemałe pieniądze, chce wiedzieć co się dzieje z zawodnikiem?
Prawdopodobnie przez to leczenie Legia nie mogła korzystać z usług zawodnika. Gdyby leczenie odbyło się standardowo, to Legia i Vesović mieliby 4 miesiące na określenie formy i przydatności a co za tym idzie wysokości nowego kontraktu.
Obecnie Vesović stanowi wielką niewiadomą.
Już sam fakt że Legia podjęła rozmowy o nowym kontrakcie zamiast mu podziękować świadczy że potraktowali Marka bardzo przyzwoicie aczkolwiek nie do końca w interesie klubu.
Tego małżonka oczywiście nie chce zauważyć.
Kontuzja oraz dłuższy niż zwykle czas leczenia każe bardzo ostrożnie podchodzić do zatrudnienia Marka. Mam przeczucie, że od wczoraj może liczyć tylko na zatrudnienie w np. Vardarze Skopje...
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Najwidoczniej Tamara uważa, że jej mąż to wielka gwiazda i oczekuję, że tak będzie traktowany przez Legię.
Ściągnęli go, bo zobaczyli, że ta rehabilitacja w Serbii nie idzie jak powinna.
Może gdyby tam został, to do dziś by się rehabilitował.
~stiepa TAIWAN
 • 0 / 1
trafiles w dyche. Klub postepuje b dobrze wobec niego. Malzonka moze byc ta kropla, ktora rozwali mu kontrakt, ale to ich sprawa
Generał dywizji
 • 2 / 3
Jak to mówią, "kto nie ma miedzi, ten na d***e siedzi" Bez dobrych piłkarzy nie będzie pucharów i koło się zamyka.
~Sąsiad Veso
 • 1 / 1
Nie wiem ile z tego jest prawdą ale widzę gościa dwa trzy razy w tygodniu bo mieszka klatkę obok mnie. Jest ewidentnie przybity. O ile na jesieni to ciagle uśmiechnięty to teraz wychodzi na spacer z psem i wzrok w ziemie. A to nasz najlepszy prawy obrońca od lat i wydaje mi się ze dla klubu priorytetem powinno być przedłużanie umów z takimi goscmi
~stiepa TAIWAN
 • 1 / 1
nie ma ludzi niezastapionych ... zona mu pewnie zamknela droge do kontraktu
~stiepa TAIWAN
 • 1 / 1
moze chce wracac do Srbskiej
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Mladena też ciągnie w tamte strony...
Kapitan
 • 6 / 6
Coś czuję, że Veso oznajmił żonie, że nowy kontrakt z (L) może nie wystarczyć już na regularną zmianę torebek z LV i butów z wężowej skóry. Stąd ten odpał. Czasy się zmieniły, nastał COVID, który wpłynął nie tylko na cenę piłkarzy, ale i na dochody z dnia meczowego i wypłaty. Na stole pojawić się może co najwyżej 150 tys z tych 400 za sezon.
Generał
 • 9 / 2
Rozumiem to, że Mioduskiemu można sporo zarzucić, bo sam mam mam mu wiele do zarzucenia, ale wierzenie bezrefleksyjnie we wszystko to co mówi żona Vesovica jest delikatnie mówiąc mocno słabe. Niektórym to naprawdę nie wiele trzeba do tego by sobie poużywać po klubie, któremu rzekomo kibicują. Brawo wy!
Co do Vesovica to powiem, krótko niech spier...a ze swoją cizią jak najdalej od naszego klubu wraz z Vrdoljakiem do spóły.
Bo to sa tacy kibice... Ja tej kobiecinie nie wierze za bardzo bo prawda zawsze lezy posrodku. vesovic sam chcial rehabilitowac sie u siebie w kraju i te zgode otrzymal. Moze tam mu cos spierdzielono i teraz pretensje do Legii. Jak nie podpisze kontraktu z Legia to ciezko bedzie mu znalezc nowego pracodawce po takiej kontuzji. Vrdoljak mowi ze Veso chce zostac. Jezeli chce zostac to podpisze nowy kontrakt oczywiscie nie na tak dobrych warunkach jak ten konczacy sie
Marszałek Polski
 • 3 / 2
Mam podobne zdanie, a Tamara powinna zjeść snikersa:)
Generał brygady
 • 0 / 2
Na snikersa za późno.
Ciekawe, czy przed pozwoleniem (?) żonie na takie spektakularne zrywanie mostów z, w końcu, obecnym Pracodawcą, Veso zapewnił sobie sensowną alternatywę. Stawiam, że nie, inaczej Vdorliak nie byłby taki ugodowy w rozmowach. To by znaczyło, że bywa jeźdźcem bez głowy nie tylko na boisku.
A zupa się wylała...
Generał brygady
 • 0 / 0
*Vrdoljak
Oj, przykro się to czyta. Raczej z palca nie wyssała tego co napisała. Bardzo słabo wyglądamy teraz. Oby Marko dostał nowy kontrakt.
Marszałek Polski
 • 7 / 0
To jest opinia jednej strony.Czy napewno rzetelna?Nie wiem.
Jednak Dawidziuk pisze, że rehabilitacja w Serbii źle szła i przez to stracono 4 miesiące.A ona zarzuca brak lekarzy i wezwanie Veso do Polski.

Albo takie kwiatki:
" a następnie oferujecie kontrakt nowemu zawodnikowi w wysokości siedmiu kontraktów swoich zawodników".
Jak to rozumieć?Żal, że klub ma pieniądze dla innego zawodnika,a nie dla jej męża?
Wydaje mi się, że klub decyduje komu i ile będzie płacił.
Kobieta pojechała ostro, ale na pewno ma rację co do pozbawienia Marko szansy na grę po ciężkiej kontuzji. Wczoraj graliśmy piach, a Veso i Wszołek nie weszli na boisko. Z 5 zmian Czesław wykorzystał 3. Wprowadził Cholewiaka. To sabotaż, czy polecenie zarządu?
"... pozbawienia Marko szansy na grę po ciężkiej kontuzji"
A czy Legia to zakład pracy chronionej czy sanatorium?
Miał grać kosztem najlepszego obecnie zawodnika, kosztem być może wygrywanych meczy, kosztem mistrzostwa, bo...?
Generał dywizji
 • 2 / 1
No to Vesovic pogral w Legii...
Niekoniecznie, mogła napisać o wiele więcej. Napisała tak, że widać duży żal i sporo się dowiedzieliśmy o sytuacji Marko w ostatnim czasie.
Generał dywizji
 • 2 / 1
DROGA REDAKCJO Czy moglibyście wrzucić tu średnią ocen Veso z jego gry w Legii? Tak żeby uciąć wszystkie dyskusje - czy kopał się po czole czy może nie schodził nigdy poniżej solidnego poziomu. Ja jestem pewien tego drugiego.
Pułkownik
 • 1 / 1
Moje ogólne zdanie o zarządzie klubu jest podobne, co żony Vesovica - znaczy negatywne, bo bardzo dużo napsuli przez ostatnie 4 lata.
Jednak to opinia ogólna. Co do tej sprawy, mam podobne zdanie, jak większość forum. Bardzo niepoważne działanie, które na pewno nie pomoże, a może bardzo zaszkodzić (z drugiej strony burze w social media łatwo wybuchają, ale i łatwo gasną).
Ta kobieta serio ma nick troublemaker, to wiele wyjaśnia.
Wiekszosc kobiet pilkarzy to tepe dziunie szukajace wygodnego zycia i dobrych wygod a jak popatrzysz w oczy to widzisz wzrok teskniacy za rozumem
Major
 • 0 / 1
Mario:
to pozdrowienia dla twojej córki, żony i matki :Dddd
Generał
 • 0 / 7
Węzeł gordyjski się zrobił.

Rozwiązanie:
Wszolek, Veso, plus Kapustka -----;> Out

Jimenez -------> In

Kasy starczy na wszystko.

Pzdr
Generał dywizji
 • 2 / 1
Najlepiej to grajmy bez ławki rezerwowych...
Generał
 • 0 / 0
kozik

Dokupimy, jak klasowi zawodnicy wprowadza nas do grupy LM/LE.

Trzeba się pozbyć kwasów i słabych, przereklamowanych graczy

Pzdr
Marszałek Polski
 • 0 / 0
" Trzeba się pozbyć kwasów i słabych, przereklamowanych graczy"

W teorii tak,a praktyka?
Kasa pusta, długi rosną.
O dyrektorze sportowym i scautingu nie ma co wspominać.
Kapustka out ?
Jimnez in ?
Żarty jakieś ?
Generał
 • 0 / 0
Bieszczady

Kapustka, ten prze-talent i mega piłkarz nie c tu nie gra. Zupełnie nic. Wielki magik. Wielki macher i wielki pomocnik. Jedna bramka Legii z gry w ostatnich sześciu spotkaniach. Dętki niecelnych podań. Ja nie jestem odosobniony w takicg ocenach. Oprzytomnij. Kapustka właśnie się skończył.
Generał brygady
 • 0 / 0
To, że jakiś zawodnik dobrze gra w klubie X nie znaczy, że poradzi sobie w Legii. Wielu już takich było. W Legii gra się zupełnie inaczej, trzeba mieć bardzo mocny mental.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
misiek

A jak po Euro Jurę wykupią, to kogo wystawisz do jedenastki na prawą obronę/wahadło?
Generał
 • 0 / 0
Mac

Chłopie to jest proste jak konstrukcja cepa. Jak wykupią Jurę to będą pieniądze. A jak rozważamy opcje wykupu Jury, to już powinna sny mieć na jego miejsce listę rankingową.

Oczywiście Grzesiek Lato nie wchodzi w rachubę bo trochę utył. Nie mam tu na razie propozycji.

I moja prośba: Focus na Kapustke. Masa kasy, a pożytek żaden.

Pzdr
Marszałek Polski
 • 0 / 0
misiek

Będą pieniądze, ale i końcówka okienka. Znaczna część kwoty pójdzie na zadłużenie, a z ochłapów RK znów w pośpiechu będzie czegoś szukał... Nie tędy droga.
Generał dywizji
 • 1 / 4
Pomyślcie trochę krytycy Veso. Po mistrzostwach Jury może już w Legii nie być. Wtedy będziecie wszyscy, jak jeden mąż, płakać za Vesoviciem.
Po mistrzostwach Legia zarobi na Juranoviciu tyle że stać ją będzie na trzech Vesoviciów i to lepszych
Sierżant
 • 2 / 0
Tak samo jak zarobiła na wszystkich innych transferach! Jesteśmy wszak fabryką milionowych transferów. WSZYSTKO rozejdzie się po kosciach, a właścicielowi prezesowi trzebaby też dać coś zarobić, no i spłacić wziętą od Niego pożyczkę. Koniec końców prezes zrobi sobie parę ładnych zdjęć w LTC, sfinansowanym w większości ze środków publicznych i pieniędzy zarobionych przez poprzedników, i opowie jaka to świetlana przyszłość nas czeka...
Generał
 • 0 / 0
kozik

Trzeba miarkowac. Przecież za Veso już płakaliśmy, jak odniósł kontuzje.

Biorąc pod uwagę okres gry i wkład obu w sukcesy widać różnicę na korzyść Jury.

Będziemy więc tęsknić za równie klasowym zawodnikiem. Mając kasę za Jurę.

Po tańcu na rurze w wykonaniu koleżanki małżonki, czas Veso właśnie się skończył.

Pzdr
Generał dywizji
 • 0 / 0
Tak, pewnie Pavarda i Hakimiego wyciągniemy z bundesligi :-)
Co on myśli to jedno, a że jej na "waciki" brakuje (chyba Legia dobrze płaci, że się w du**e poprzewracało) to drugie, a jak jest naprawdę to nie wiadomo... Vesović jest Wartościowym piłkarzem jak na naszą europejską okręgówkę. Może trener ma inne patrzenie na przyszłość i nie widzi Marko w składzie Legii. Tym samym dobre kasiutto się kończy dla rozczarowanej...
O jakich wacikach ty bredzisz? Kobieta podaje konkretne fakty. Ciekawe czy ktoś z klubu zareaguje, bo to są poważne oskarżenia. Jeżeli tak było jak napisała o zapłacie za operację i rehabilitację, to jest to skandal. Żona Veso ma rację, że nie danie szansy na grę to koorestvo ze strony Czesia. Albo polityka zarządu klubu.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Sylwek

Nie fakty, a brednie podaje ta pani. Poczytaj, ile Legia płaciła i za co, potem rozstrzygaj.
Ale jaja...problem z Wszolkiem, problem z Veso (nie wiem czy Huddini by sie z tego wyplatal) a Jura bedzie gral na Euro wiec w kwalifikacjach do LM moze go zabraknac. Ciekawe wiec kim mamy grac? Probuje zrozumiec co tutaj jest grane. Legia nie wystawia Wszolka i Veso aby nie polepszac ich sytuacji wyjsciowej w negocjacjach? Chodzi o to aby np. Wszolek mial mniej opcji i aby zgodzil sie na warunki Legii?
Są dwie opcje, albo Veso w Legii to już przeszłość i ten wylew emocji jest firma pożegnania w kiepskim stylu, albo żona jak to kobieta, która zamiast jak faceci dać sobie po mordzie a potem iść na wódkę postanowiła spalić mosty, a wtedy zakładam ze dziś jest niezły sajgon w domu Veso:)
Marszałek Polski
 • 3 / 1
Szkoda, bo Veso w formie, to jeden z najlepszych piłkarzy tej ligi, co prawda do formy daleko, ale to twardziel dałby rade szybko wrócić.
Generał dywizji
 • 6 / 4
Ciekaw jestem, co będą pisać o Veso "znafcy", którzy teraz po nim jadą, kiedy ten wróći do formy i znow będzie jednym z lepszych w Legii. Czekam na ten dzień, kiedy wrócicie i ładnie przeprosicie.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Będę bił mu brawo i gęba będzie mi się uśmiechać, że mamy w klubie takiego grajka :)
Generał dywizji
 • 9 / 4
My pamiętamy Vesovica z okresu kiedy to też Gvilia, Antolić, Wszołek czy Kante błyszczeli. Pozostałą czwórkę potem zweryfikowało boisko, a Veso wypadł na rok, ale kibice pamiętają jak dobrze grał. Ale tez nie pamiętają pierwszego sezonu kiedy mu mózg odcinało, był beznadziejny w obronie, a w ataku tylko raził kolejnymi głupimi wrzutkami. Pewnie jakby taki Antolić na rok wypadł w marcu tamtego roku to też kibice by chcieli, żeby został, ale grał dalej, wrócił do swojego poziomu i każdy go pożegnał bez żalu. A to przecież był główny architekt poprzedniego mistrzostwa.
Generał dywizji
 • 4 / 2
Cytując klasyka: "Co Ty pierd***sz człowieku". Przypominam, że Vesović był przez wielu znawców i dziennikarzy uważany za najlepszego piłkarza ekstraklasy.
Generał dywizji
 • 1 / 1
W 1 sezonie kiedy się wszyscy śmiali, że Legia ściągnęła bałkański szrot? Jak nam załatwiał eliminacje do pucharów z Dudelange? Zaczął błyszczeć dopiero wtedy kiedy wszystkim żarło. Taka jest właśnie pamięć kibiców. Gdyby Gvilia był rok kontuzjowany i wszyscy pamiętali tylko to jak grał w tamtym sezonie to też by bylo wiele głosów, że musi zostać.
Generał dywizji
 • 3 / 1
I najlepszym piłkarzem Ekstraklasy za tamten sezon przypominam wybrano Antolica. Ktoś za nim płakał jak odchodził? Nie, bo wrócił do poziomu z 1 sezonu. Czy z Veso nie byłoby tak samo? Tego nie wiem, ale też nie róbmy z niego nie wiadomo jakiego piłkarza. Trochę lodu na głowę.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Nie przypominam sobie nic o bałkańskim szrocie. Może Ty tak oceniałeś ten transfer. Vesović przychodził tu jako reprezentant Czarnogóry - do tego wyróżniający się w meczach z Polską.
Antolić, ulubieniec tego forum, zawsze był dla mnie człapakiem. Miał przebłyski ale większość meczy snuł się po boisku.
Vesović nie grał w żadnym meczu z Dudelange, natomiast przypominam Ci, że mecz z Karabachem zawalił nam m.in. Mladen.
Generał dywizji
 • 0 / 1
Przepraszam, ze Spartakiem Trnavą. Można się pogubić już od tych kompromitacji. I co z tego, że przyszedł jako reprezentant Czarnogóry? Grał słabo w obronie i irytował w ataku, zresztą nawet w swoim prime tymi liczbami w ofensywie nie powalał. Przestań robić z niego nie wiadomo jakiego piłkarza.
Generał brygady
 • 2 / 0
Veso pierwszy sezon miał całkiem niezły. Zaczął od kontuzji, więc na początku forma była słaba (szczególnie mecz z Jagą przy -20 st.). Ale pod koniec sezonu grał znakomicie. Do spółki z Cafu wygrali nam mecz z Wisłą Płock (słynne interwencje Malarza po strzałach Kante oraz "Dziwna" strata Furmana przy bramce na 3:2). W ostatnim meczu z Lechem też zagrał bardzo dobrze.
Marszałek Polski
 • 6 / 0
Sprawiedliwie to dla Veso kontrakt progresywny
1+1 lub 1+2. Pierwszy rok za mniejsze siano. Dodatki za gole asysty. Niech zapierdziela i udowodni że zasługuje na lepsze sianko w kolejnych latach czy roku. Jest szacunek do zawodnika a i zawodnik niech zejdzie na ziemie bo rok nie grał
Dokładnie o tym samym myślę. 1+1 lub 1+2.
Generał dywizji
 • 4 / 1
Żona Veso zachowała się beznadziejnie myślę że Veso może zapomnieć o kontrakcie w Legii.
A po tak długiej kontuzji ciężko będzie mu podpisać lepszy kontrakt gdzieś indziej.
Jeszcze raz brawo dla tej pani.
Generał dywizji
 • 4 / 0
Ha ha to mu pomogła.
Na pewno inny klub da mu zajebisty kontrakt jak niegral 10 miesięcy.
Brawo
~adam90
 • 2 / 4
A ja się pytam co robił przez ten okres w Legii mąż bo coś słabo grał. Zamiast krytykować innych moze niech się piłkarze wemża do roboty :d
Przez ten okres , nie robił nic. ,bo krwawila....dlatego zła. Dorosniesz ,zroxumiesz.
Generał dywizji
 • 0 / 0
No qźwa co za głupie pytanie - co robił? Leczył kontuzję, której nabawił się grajac dla Legii.
Ryba psuje się od głowy...wiadomym to jest od dawna.
Marszałek Polski
 • 6 / 4
i jeszcze żeby zobrazować na liczbach, bo wydaje mi się że cześć osób pamięta okres zaraz przed kontuzją Veso
20/21 PKO Ekstraklasa Ekstraklasa - - - - - / - / - -
19/20 PKO Ekstraklasa Ekstraklasa 22 2,14 1 6 3 / - / - 1.838'
18/19 PKO Ekstraklasa Ekstraklasa 25 1,56 - 2 9 / - / - 2.209'
17/18 PKO Ekstraklasa Ekstraklasa 15 1,93 1 3 - / 1 / - 1.209
Łącznie: 62 1,85 2 gole 11 asyst 12 / 1 / - 5.256'

To Jura w tym sezonie ma 7 asyst o Mladenie nie wspominam a gwarantuje że nie mają kontraktów na poziomie Veso
Gole i asysty... miłośnicy statystyk.. uwielbiam ;)

Ja bym proponował takie same kontrakty dla wszystkich i premie za każdą bramke, asystę, asystę drugiego stopnia,wywalczony karny, kluczowe podania, podania do przodu, udane dośrodkowanie w pole karne, wywalczoną przestrzeń na boisku poprzez udany drybling, wygrane pojedynki na ziemi i w powietrzu, przerwanie akcji przeciwnika, odbiór piłki, tworzenie i wykorzystywanie wolnych przestrzeni poprzez podwojone krycie przez przeciwnika itd itd;) Wtedy będzie sprawiedliwie ;)
Marszałek Polski
 • 4 / 2
Pietrek
Taka jest piłka. Nikt nie płaci Messiemu za to że robi wolne przestrzenie czy wywalczy rzut karny. Tylko napierdziela bramki zalicza asysty 1 i 2 stopnia
Piłkarz ma być efektywny na swojej pozycji na jakiej wystepuje. Jak jest do tego efektowny to nie gra w Polskiej lidze
Major
 • 5 / 3
Liczby jednak zawsze się bronią!!! a Veso fajny grajek ale tak jak piszesz z nim w składzie Legia w Europie NIC nie ugrała. Po kontuzji więc wiadomo, że musi mocno obniżyć swoje oczekiwania bo w tej chwili to On jest jedna wielka niewiadoma. A ta jego "dziunia" dorzuciła drwa do ogniska, bo jej na waciki zabraknie!!! I smród zostanie!!!
Przedstawie to na przykładzie Juranovicia. Ma 7 asyst i nie wiem ile zarabia ale powiedzmy że 250 tys rocznie, a co gdyby miał 15 asyst? powinien zarabiać więcej?
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Pewnie jakby miał 15 asyst to po tym sezonie robi wyjazd do lepszej ligi za lepsze siano.
Już teraz pamieraj ze jedzie na Euro i jak będzie grał to będzie grał w zespole obecnych vice MŚ
To ze on tu wogóle się zachaczył to kolejny farcik
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Dwa. To są kontrakty gdzie placą kasę za kazdego gola czy asystę. To już chyba takie rzeczy wiesz
Nie do końca o to mi chodzi ale czy Juranović z 15 asystami powinien mieć większy kontrakt od Juranovicia z 7 asystami?
Marszałek Polski
 • 2 / 2
Chyba głupie pytanie zadałeś. A ma mniej dostać?
Pytam tylko dla pewności bo chcę mieć jasną sytuację. Twoją odpowiedź odbieram jako "tak". Teraz możesz się ze mną zgodzić lub nie ale w mojej ocenie on powinien mieć co najmniej 15 asyst. Dlaczego powinien ? Bo posyłał takie piłki w pole karne że czasem szczęka opadała które marnowali Pekhart, Gvilia i jeszcze inni. I teraz zobacz że on te piłki zagrywał, zrobił swoją robotę a teraz nie ma 15 asyst, nie ma podwyżki, nie jest jeszcze lepiej odbierany przez kibiców a dlaczego? Bo Pekhart nie wykorzystywał jego podań na co już Juranović nie miał kompletnie wpływu. Dlatego właśnie te suche statystyki gole/asysty nie oddają tego co tak naprawde piłkarz daje drużynie.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Ok wszystko jasne. Tylko oprócz tych goli i asysyt liczy się powtarzalność. Jeśli on takie piły jak piszesz posyła na te 15 asyst to zawsze będzie miał ileś tych faktycznych asyst. Czyli zaraz go wyczają i go myk do lepszego klubu gdzie bedzie nie Tomasz a Lewy i z tych 15 wrzutek zaladuje 13 goli
Czy miałes odczucie ze Veso przez 2 lata był Chociaż tak powtarzalny mając koncowe liczby takie jak miał. No nie chce mi się wierzyć za bardzo zeby Veso w kazdym z tych sezonów co grał dawał 15 piłek gdzie dostajacy pilkę partolił setkę.
Przedstawiłem na przykładzie Juranovicia, 7 i 15 asyst to że ocena/przydatność piłkarza nie zależy tylko od danego piłkarza ale od kolegi który wykorzysta lub nie wykorzysta sytuacji. I tak właśnie wygląda sytuacja Veso, czy na 15 asyst? Nie, 15 asyst to kosmos ale uważam że dał drużynie dużo więcej niż wskazują na to statystyki.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Dał dużo więcej niż statystyki ale też mniej niż Jura który jak sam piszesz dał z 15 piłek na nos gdzie ofiara Tomasz wykorzystał tylko 7. Czyli w obydwu przypadkach asyst i wrażeniu na boisku lepszy jest Jura. Wiemy że zarabia mniej niż Veso więc czemu Veso ma dostać tyle co miał lub więc niż taki Jura
Zapominasz o Mladenie ta sama pozycja a liczby kosmos. Obejrzyj sobie film Moneyball
https://www.filmweb.pl/film/Moneyball-2011-490838
Kapitalnie pokazuje różnice między statystykami a grą
Chodzi mi tylko i wyłącznie o odbiór piłkarza poprzez statystyki. Ja nie oceniam który jest lepszy. Przewinęło się wielu trenerów, każdy miał inną koncepcję. Nie wiem jak Jura grałby u Sa Pinto czy Jozaka i nie wiem jak Veso grałby jako wahadłowy u Michniewicza. Zobacz że Juranović w 11 meczach jako prawy obrońca zaliczył 3 asysty. Ale już jako wahadłowy zaliczył o jedną więcej rozgrywając o 3 mecze mniej. Bodajże Vrdoljak stwierdził że Jura to taka troche słabsza wersja Veso, ja nie podejme sie oceny, nie wiem który z nich jest lepszy. Bardzo chciałbym zobaczyć Veso w przyszłym sezonie w Legii. Ale co miałem na myśli na początku, ocena umiejętności/przydatności piłkarza na podstawie asyst ma się nijak do rzeczywistości.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Pietrek to obejrzyj ten film. Jest na Netflix. Zobaczysz sztab ludzi co myślą jak ty i jednego gościa co zatrudnił drugiego co myśli przykładowo jak ja. Film jest zajebisty. Na faktach więc żadnych bajek nie bedzie
Widzę że film trwa ponad 2 godziny więc nie obejrzę go teraz ale postaram się w ciągu tygodnia. Dzieki za link.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Spoczko. 2 godziny dobrego kina. Obejrzysz daj info czy się podobał
Marszałek Polski
 • 0 / 0
"PietrekLegia:
Czesław Michniewicz najpoważniejszym kandydatem bo zastąpienia A.Vukovicia na stanowisku trenera warszawskiej Legii. Trwają zaawansowane negocjacje."- janekx89

Ja p*****le... ręce opadają..."

Jak tam tłuku:)
JohnoQ
Jest na netfliksie więc tym lepiej.

A ty dzbanie nawet niewinnym ludziom głowe zawracasz haha

Co u mnie? U mnie z********e. Przyznam że wczoraj zrobiłeś mi wieczór, do dzisiaj trzyma mnie dobry humor;)

"PietrekLegia

Plan nie wyszedł ? Przykro mi;) dobranoc;)"

"jammm0 / 1
Wyszło jak trzeba:) prawidłowo, trafnie i dobitnie:) :):)"

Czyli tak:

"Graba803 / 1
Idźcie na solo bo się tego bełkotu czytać nie da. Ćpiecie coś, czy Was po zsiadłym mleku pogieło??? Weźta się wymieńcie privami a nie sobie podbijacie rankingi jakimiś pedalskimi wpisami.
[09-05-2021 21:15]"

Hahahaha liczyłem na to żebyś swoje szantaże i groźby wprowadził w życie bo wiedziałem doskonale czym to się skończy;) Przyznam że dobrze że krzesła mają oparcia bo fiknąłbym do tyłu;) A teraz żegnam bo nie bede JohnoQ zawracał gitary twoją błazenadą;)
Generał dywizji
 • 1 / 1
Przypominam Tobie i reszcie, że Veso grał jako PO i nie było Pekharta. Jra asystuje jako wahadłowy głównie na Tomasa.
Właśnie obejrzałem. Bardzo fajny film. Jakie deale Billy robi to mistrzostwo, wziąłbym go za Kucharskiego haha ;)

A wracając do tematu mam wrażenie że nie do końca trafnie odbierasz mój tok rozumowania. Śmieję się ze statystyk takich jak gole i asysty, moze bardziej z osób które uważają je jako podstawę oceny zawodnika. W gruncie rzeczy nie jestem przeciwnikiem statystyk, wręcz przeciwnie, bardzo je lubię i zdaję sobie z tego sprawę że w futbolu wszystko ma swoje liczby. Ale tego jest tak duzo że gole i asysty to jedynie wierzchołek całego systemu. Oglądając ten film kojarzy mi się firma Hacks 11 z którą Legia nawiązała współpracę. To właśnie oni mają istotne statystyki do oceny piłkarza czy wyszukania odpowiedniego profilu. Z tego co kojarzę to Jasur jest efektem pracy tej firmy. Ja mogę bardziej pocieszyć się pomeczowymi statystykami jak ilość podań, celność podań, liczba kluczowych podań, stracone piłki, odzyskane piłki, liczba sprintów czy procent wygranych pojedynków. Przy ocenie gry piłkarza to są dla mnie ważniejsze statystyki niż gole i asysty.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Fajnie że sie podobał filmik. Co do tego programu do wyszukiwania piłkarzy co dzięki niemu mamy Jurę. Podejrzewam że moze to być na bazie tego co stworzył młody ekonomista w tym filmie. Widać że to co małolat wymyślił było bazą do rewolucji w prowadzeniu drużyn, na początku baseballowych. Potem pewnie poszło dalej. Co do roli dyro Billego u nas pewnie już by wyleciał po pierwszych porażkach, tam dali mu szansę do końca no i zrobili wynik chociaż w tych wygranych z rzędu. Film kapitalny jeden z lepszych o sporcie
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Jasur nie Jura
Myślę też że Mioduski z Kucharskim nieraz oglądali ten film i kopiowali duzo rzeczy m.in. ściąganie wadliwych zawodników do odbudowy i nauki po taniości, jak widać jest w tym metoda ;) haha
W sumie tak sobie myślę że musieli to oglądać, zbyt wiele decyzji wygląda jak kopia filmu.

Np mniej więcej coś takiego...

-grałeś w baseball?
-yyy... w sumie to tylko w podstawówce"
- No i ok, jesteś głównym scoutem, gratuluję."

A teraz Mioduski:
-Jozak, trenowałeś już piłkarzy?
- yyy..nie, w sumie widziałem tylko treningi.
- No i ok, jesteś trenerem Legii, gratuluję.

Albo...

-Radek, dzwoń do Filipiaka, bierzemy Lopeza.
- ale on jest kontuzjowany.
- to dobrze, bedzie łatwiej go ściągnąć" ;)

Kroczek po kroczku i teraz najlepsze... Beane: 20 zwyciestw z rzedu (bo tam nie ma remisów)
Mioduski: 14 meczów z rzędu bez porażki ( i to nie jest zamkniety wynik)

Normalnie "kopiuj, wklej" ;)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
mi się podobały narady skautów, pewnie podobnie wygląda to u nas. Gadanie o wszystkim tylko nie o tym jak gra. Taki Smuda w pigułce. Wszystko na nos i wystarczy spojrzeć jak po schodach wchodzi.
Marszałek Polski
 • 8 / 2
Można po narzekać na prezesa i spółkę że od 4 lat nie gram w pucharach ale też trzeba jasno sobie powiedzieć Panie Veso i spółka gwiazdorskie kontrakty po 400 tys euro i więcej a tu chooj doopa i kamieni kupa. wygrać MP i potem plaża i kicha w pucharach to i prezes doszedł do wniosku na gwizdek przepłacać. I tak biora tyle co nikt w tej lidze. Każdy klub w Polsce jest do przebicia i nie muszą to być pensje aż tak wysokie jak teraz. I to jest realizowane, Kontrakty w miarę wysokie i pewnie kupa kasy za jasne zdobyte cele. Czyli MP, PP granie w pucharach.
Większość z nas zdaje sobie sprawę że lig jest przepłacona a nie da się tego oglądać prawie zawsze. Nie raz i nie dwa było że kopacze biorą kupe siana i grają kiedy im się chce i jak im się chce. Przykład nawet obecnie. Od dwóch kolejek MP i granie piachu.
Starszy kapral
 • 3 / 1
No to oddała mężowi niedźwiedzią przysługę...
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Bo to zła kobieta jest ;-)
Generał brygady
 • 3 / 4
Sporo racji ma, ale nie bierze pod uwagę że Veso rok praktycznie nie gra a ponad 100 tyś pensji bierze co miesiąc. Także trochę na wstrzymanie pani żono...
Pułkownik
 • 3 / 3
W sensie w czym ma rację?
Generał brygady
 • 1 / 0
W tym że klub powinien dbać bardziej o zdrowie kluczowego piłkarza, żeby ten chciał zostać na dłużej w klubie.
Major
 • 2 / 0
Dobra dobra, Pani żono. Taka żona to skarb- niestety skarb nie znajduje się głęboko w ziemi, tylko na powierzchni.
Vesović w wieku z trójką na przodzie, wraca po bardzo poważnej kontuzji, rok bez grania- to bardzo osłabia jego pozycję w negocjacjach. Tak naprawdę nie wiem, czy jest jakikolwiek klub, który zaryzykuje i da mu pensję wyższą lub chociażby taką samą, jak dostał przychodząc do Legii. Wszak często zdarza się, że zawodnik podświadomie bardziej obciąża nogę, która nie była kontuzjowana i skutkuje to kolejnymi kontuzjami. W Legii na pewno nie zaproponują mu groszy, a biorąc pod uwagę całą sytuację, to będzie to raczej dobry kontrakt.
Taka sytuacja z Panią Vesović pogarsza sytuację nie tylko w negocjacjach w obecnym klubie- w szanującym się klubie po zobaczeniu takich wypocin, niestety ale dwa razy zastanowią się czy złożyć ofertę. Jeśli potencjalny chętny na Vesovicia miał dylemat czy złożyć mu ofertę, to raczej będzie dużo bardziej ostrożny.
Inną sprawą jest, że negocjacje nowych kontraktów z zawodnikami jak Wszołek, Vesović, Boruc powinny się odbyć znacznie wcześniej, niż maj 2021, gdzie pozostało niecałe 2 miesiące do końca kontraktów. To tylko pokazuje, że w Legii: 1. nie ma grubego portfela, 2. zarządzanie klubem jest z myślą "tu i teraz" i "na hurra", innymi słowy- wali brakiem profesjonalizmu. Na szczęście Kapustka czy Martins mają klauzulę przedłużenia kontraktu o rok.
Dodam tylko, że kiedy ktokolwiek tutaj pisał o tym, że jak odejdzie Wszołek, Vesović, a Juranović po turnieju dostanie dobrą ofertę, to będzie wielki problem. Zaraz zostaniemy z Uzbekiem na wahadle, a przecież jest to zawodnik, który jest przekształcany na wahadło przez Michniewicza i nie łapie minut! Do tego łakomymi kąskami będą Luquinhas czy Kapustka. Nie da się budować stabilnego składu, kiedy w jeden rok może być wymienionych aż tylu zawodników, którzy jednak nie schodzą poniżej pewnego poziomu jakości. Stabilizacja w piłce jest podstawą- gdyby utrzymać Wszołka i Vesovicia, to tak naprawdę każdy z nich by grał i nie oznacza to braku gry Juranovicia. Zamiast z 13-15 zawodników do gry "na już" podnieść tą ilość do co najmniej 18 i dobrać do tego młodzież tam, gdzie jest potrzebna, to zostaniemy z 18 zawodnikami do gry "na już", ale wliczając w to młodych. Na Ekstraklasę to wystarczy, ale to pokazuje brak realnych ambicji w walce o puchary- i niech nikt nie mówi, że Conference League to jest jakaś ambicja, bo taki pucharek powinien być pucharem na pocieszenie po nieudanej walce, gdzie ambicje sięgają znacznie wyżej, a nie miejscem docelowym dla Mioduskiego.
Tak to jest, że kiedy Legia regularnie grała w LE oraz zagrała w LM, to po odbijaniu się od ściany pucharów przez Legię Mioduskiego kibic wręcz będzie płakać z radości na udział w pucharze trzeciej kategorii... Kibic Legii zasługuje na więcej. Po dobrej serii przyzwyczajanie kibica do marazmu, aby cieszył się z ochłapu...
Kapitan
 • 1 / 0
No to niezły transfer się nam szykuje, 7krotna pensja Veso! Kto to może być? Może Park, siedział tyle czasu w Sobieskim aż się doczekał królewskiego kontraktu...
Generał brygady
 • 0 / 0
Wierzysz w to?
Generał dywizji
 • 6 / 1
No cóż , nawet jeśli jest coś na rzeczy to powinna wiedzieć, że póki co to DM ma decydujący glos.
Obawiam się, że tą wypowiedzią zakończyła karierę Veso w Legii .
Podpułkownik
 • 5 / 4
Zmiany w ostatnim meczu przeprowadzone przez Czesia to skandal. Układy układziki jak zawsze
Major
 • 9 / 10
Dobrze pojechała Kucharskiemu - czekanie do ostatniego miesiąca z propozycją umowy dla piłkarza Legii wychodzącego z kontuzji, który dał mnóstwo Legii dobrego, jest rzeczywiście niewporządku.
Mieli podpisać kontrakt z kimś o kim nie wiadomo czy może i umie grać w piłkę?
Major
 • 5 / 2
Grał w rezerwach i jest wszystko ok z jego zdrowiem. A że ma umiejętności to wiedzą wszyscy.
Że miał umiejętności. Czas przeszły.
Wielu piłkarzy po takiej kontuzji nawet nie zbliżyli się do poprzedniego poziomu.
Na przykład Wolski który z poziomu klubu czołówki SerieA zjechał do rezerwowego Wisły Płock.
A Veso owszem, zagrał w rezerwach. I był zamieszany w utratę bramki...
Major
 • 1 / 1
Veso wybijał się tam umiejętnościami, to pominąłeś
Generał dywizji
 • 1 / 0
JakiśTaki
Wyobraź sobie , że jesteś w pracy na próbnej rocznej umowie i doznajesz podczas tej pracy wypadku. Pracodawca nie przedłuża z Tobą umowy tłumacząc, żeś darmozjad i nie wiadomo czy umiesz jeszcze wykonywać swoją pracę. Bierz więc kasą o połowę mniejszą albo wypier***j. I tak nigdzie większej nie dostaniesz a on na Twoje miejsce ma nowego pracownika. Fajnie nie?
Starszy kapral
 • 2 / 0
Jakiś taki - nie porównuj Veso do Wolskiego, zupełnie nie ta mentalność, nie ten charakter i nie te ambicje. A w powrotach po takich kontuzjach najważniejsza jest właśnie mentalność i mocna psychika. I kto jak kto, ale Veso to ma, zawsze miał. To typowy walczak, a historia pokazuje, że tacy piłkarze wracają i po gorszych kontuzjach. Wystarczy przypomnieć Larsona czy Wasilewskiego. Natomiast takie bezjajeczne kluchy jak Wolski zawsze były i będą. Kto jeszcze pamięta takiego Jese z Realu? Gościu po poważnej kontuzji całkowicie zgasł, bo głowa zupełnie nie nadążała za umiejętnościami. Obecnie jego drogą podąża Hazard, u którego ambicji widać coraz mniej.
stilgar
A skąd wiesz jaki mental ma Veso, skoro on nigdy wcześniej nie był w takiej sytuacji?
To jego pierwsza poważna kontuzja.
Nie jestem lekarzem, ale czytałem wypowiedzi specjalistów że taką kontuzję leczy się ok 8 miesięcy.
Vesović leczył się 12...
Choćby to powinno zastanowić.
Starszy kapral
 • 1 / 0
Jeśli nie wiesz jaki mental ma Veso to widocznie nie kibicujesz Legii zbyt długo, bo on to pokazywał w każdym swoim meczu. A co do wypowiedzi pseudo specjalistów od kontuzji to zapamiętaj sobie jedno - każdy organizm jest inny, inaczej reaguje i w każdym przypadku może to wyglądać inaczej. Czasem pojawiają się komplikacje, czasem obrana metoda leczenia bądź rehabilitacji okazuje się nietrafiona. No różnie bywa. Dlatego to, że przeciętnie dany uraz leczy się tyle i tyle czasu, nie oznacza, że tak jest zawsze. Zobacz na takiego Hazarda, który jest non stop kontuzjowany od jakiś 2 lat. Gdybyś obserwował Legię od dłuższego czasu to również byś wiedział jak to u nas wyglądało, gdy normą było leczenie 2-3 razy dłuższe niż średnia dla danego typu urazów. Nie raz były sytuacje gdy zamiast przeprowadzić zabieg i stracić piłkarza na miesiąc czy dwa wybierano leczenie zachowawcze i z gościa nie można było korzystać przez 3-4 miesiące, a i tak ostatecznie kończyło się zabiegiem. Nie od dzisiaj wśród zawodników Legii nie ma zbyt wielkiej wiary w sztab medyczny tego klubu, dlatego ja się zupełnie nie dziwię Veso, że nie chciał korzystać z ich usług, bo równie dobrze mógłby wrócić po 18 miesiącach, albo w najgorszym wypadku skończyć jak Ivica :/
Major
 • 4 / 13
Miodek mysli , że nic się nie wyda na temat jego fuszerki. Kucharski to typek od podawania nie od myślenia...
Takie działania ujawniły się od negocjacji z Odidja Ofoe w restauracji.... Miodek przyszedł pogadał, myśląc że wszystkim czapki pospadały jak wlazł... ogłosił sukces, a potem się wypinał... Odidja go oszczał...
Jeśli ktoś ma krótszą pamięć, polecam ostatnie okno transferowe... transfery na ostatnią minutę do odbudowy.
Amatorka...
Ile to się nowych i dawno nie widzianych nicków objawiło...
Fajnie jest trochę poużywać sobie na Legii, co?
Marko, załóż jej kaganiec i skróć trochę smycz. Za głośna jest.
Major
 • 7 / 5
szacunku dla kobiet, sam sobie załóź kaganiec
cicho krzysiu
Teraz jak szanujesz kobietę to jesteś simp, ot takie czasy.
Nie używaj słów, których nie rozumiesz. Jestem w dobrym humorze, więc wrzucę tu definicję. Mam nadzieję, że umiesz trochę po angielsku.
"Simp is a slang insult for men who are seen as too attentive and submissive to women, especially out of a failed hope of winning some entitled sexual attention or activity from them. ... The word simp is meant to troll young men for doing anything for a girl to get some action he supposedly deserves."
Wiem co to znaczy simp, mówię o własnych obserwacjach i zniekształceniu tego zjawiska.
Generał dywizji
 • 1 / 0
Cham chamem, na wieki wieków, amen.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
To Marko może być pod jej butem, niestety...
Kapitan
 • 0 / 0
Czyżby było za mało medali dla zawodników, ważniejsi działacze.
Starszy sierżant
 • 5 / 11
Wczytajcie się w treść. Co ja tu widzę. Jest zdrowy, może grać, testy szybkościowe są świetne. Nie wpuszczają go nawet na mecz o nic. Czyżby takie zagranie klubu, żeby zaproponować dziadowski kontrakt. Wchodzi na rezerwy na fatalną murawę. Zawodnik po ciężkiej kontuzji. Serio? Co do operacji zrobił ją za swoje bo miał lepsze zaufanie do lekarza niż do tego który proponował klub, dziwne to ale ok. Nikt go nie mógł tam ogarniać z klubu? Nie można tego było zrobić w porozumieniu. Ściąganie go na rehabilitację w Warszawie gdy ją prowadził tam to dziwne jest tym bardziej. To nie Ljuboja który bo ten czas spędzał na panienkach i imprach.
No i przecieki z klubu apropo b. wysokich żądań finansowych, gdy podobno nie zaczęli jeszcze z nim rozmawiać. Można się wk****ć sądzę. Bo to pewnie gra.
Jeśli oczywiście to prawda, ale jakoś mi to wygląda realnie. RK w akcji imho. Pewnie zaproponowali mu kontrakt za 1/4 tego co miał i biorąc pod uwagę powyższe się w****ili.
A za ile miałby grać piłkarz po takiej kontuzji? Veso przed całe lata kopał się po czole i irytował, dopiero ostatnia runda wyszła mu genialnie.
Załóżmy, że kończy Ci się umowa o pracę na czas określony i nie wiesz czy pracodawca zaproponuję Ci nową. Czy obsmarowanie przez Twoją partnerkę pracodawcy w mediach społecznościowych, to dobry pomysł? Dodajmy, że przez ostatni rok byłeś na L4, a pracodawca nie kombinował tylko wypłacał uczciwie pensje.
Tu bardziej chodzi o to po co to zrobiła, czas i sposób. Jeśli Veso odejdzie, znajdzie nowy klub to wtedy żonka może wyrzygać wszystko co jej leży na wątrobie jeśli chce ale teraz? Zrobiła straszny kwas nawet jeśli w niektórych punktach ma rację.
Pewnie by wszedł gdyby inaczej potoczył się mecz.
Jaki jest sens gdy walczysz o wygraną, wprowadzić za najlepszego zawodnika jedną wielką niewiadomą?
Pułkownik
 • 8 / 15
Za Mioduskiego Legia w Europie nic nie znaczy ...
Pamięć ludzka bywa krótka... Vesović miał genialną rundę przed kontuzją, wcześniej często irytował i kopał się po czole.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Bo chciał iść do lepszej ligi.
Porucznik
 • 5 / 11
Nic nowego nie napisała. Od dawna wiadomo że prezes jest słaby a reszta ma tyle do gadania co nic.
Marszałek Polski
 • 6 / 3
Chyba każdy oprócz pani Vesović spodziewał się mniejszego kontraktu dla Marko. Pytanie ile chce sam piłkarz, którego forma i nawet zdrowie to zagadka, a na ile możliwości piłkarza po mocnej kontuzji wycenia Legia. Po histerycznej tyradzie żony widać, że mało. Cała reszta jej tyrady to kłamliwe opluwanie obecnego tak naprawdę żywiciela bo jakoś inni się nie zgłosili.
Tomalo ale Ty specjalnie aż tu konto założyłeś zeby skomentować działania związane z Veso i jego żona? Veso to Twoja rodzina pracodawca czy o co chodzi :)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Jakie minuty??? W tej sprawie aspekt sportowy jest na ostatnim miejscu.
Młodszy chorąży
 • 0 / 2
Kierownik nie piszę by bronić żony Veso tylko wkurzam się jak coraz bliżej rozgrywek europejskich a my coraz gorzej gramy. Jak co roku kończymy. Dobrze że skrócili nam rozgrywki o grupę mistrzowską bo obawiam się że ostatni mecz byłby na kolanach. Kibicuje od czasu jak jeszcze grał Deyna i nie było tyle zwycięstw ale była walka na boisku. W tamtych czasach podanie do bramkarza czy cofanie piłki to kończyły się gwizdami. Tylko do przodu się liczyło. I proszę bez głupich przycinków.
Kapitan
 • 0 / 6
Kibic zawsze wie najmniej, ale taki Kucharski to mógłby to ogarniać bardziej sprawnie, Wszołek i Vuko robi się kolejną telenowelą.
Generał brygady
 • 6 / 0
Ty sam jesteś Vuko :P
Ale że Vuko nie przedłużyli jeszcze? Skandal.
Kapral
 • 4 / 2
Te wpisy są znane większości osób od wczorajszego wieczora. Myślałem, że jak już Legia.net robi z tego newsa, to doda od siebie jakiś komentarz bądź zapyta się kogoś z Legii o sprostowanie informacji w nich zawartych.
Marszałek Polski
 • 3 / 2
Tylko po co to roztrząsać?
Zaraz może się okazać, że Veso podpisze nowy kontrakt, a żona usunie wpisy i powie, że ktoś z amiki shakowal jej konto.
A myślę, że podpisze, bo nie sądzę,aby miał lepsze alternatywy.
Moze robią dla, tej mniejszości, która nie spędza codziennie kilku godzin na tweeterze żeby być na bieżąco o pół dnia, szybciej niż inni:)
Kapitan
 • 5 / 4
Co by o sytuacji nie sądzić, jak by nie oceniać zachowania klubu - to nie jest normalne, że żona piłkarza wypisuje swoje żale (w tym finansowe) w internecie. I to za pomocą obrazków i wielkich liter (bo ta pani jak mniemam używa tylko iphona do pisania).

W każdym klubie są podobne problemy, ale jeszcze o takich żalach nie słyszałem.

A może to ona chce zmienić klimat na cieplejszy i specjalnie to robi? Bo mężowi na pewno nie pomaga w przedłużeniu kontraktu.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Pewnie tak, chyba myślą o Barcelonie:)
Generał brygady
 • 2 / 0
Postawa żenująca. Naświetla jak wygląda sytuacja w klubie, ale czy pomaga tym mężowi? Przez rok nie grał, to jak nie zagra jeszcze jednego czy dwóch meczów to nic się nie stanie. Niech przepracuje okres przygotowawczy, bo zaraz znowu złapie kontuzję.
Podporucznik
 • 4 / 5
ale jaja.

czyli Veso możemy pożegnać, Wszołka pewnie też kto następny?
Marszałek Polski
 • 5 / 0
Wszołka żona nic nie mówiła to może zostanie
Pułkownik
 • 7 / 16
Kobieta ma 100 % racji , zarządzaniem tym klubem to przysłowiowa amatorszczyzna .Widać to po piłkarzach , od kilku meczy zero chęci do gry , nie ma w Legii rodziny , są tylko najemcy z prezesem nieudacznikiem Zauważcie począwszy od Pekharta do Kapustki wszyscy przechodzą obok meczu Pani Tamara to nie pierwsza osoba mówi że w Legii żle się dzieje , Wszołek też nie wytrzymał i powiedział co go w tym klubie boli . Prezes z dyrektorem już dawno powinien usiąść do rozmów z zawodnikami i przedstawić im wizje klubu , a nie trzymać ich do ostatnich dni kontraktu w niepewności
Marszałek Polski
 • 3 / 3
#TamaraNaPrezesa :)
Marszałek Polski
 • 8 / 2
Pani coś wspomina o 3 latach, że by powiedziała ale nie pozwolił Veso, przecież jego a tym bardziej jej nikt tu nie trzymał, facet jakby w Legii miał choojnie to by dawno odszedł. Tu akurat nie ma problemu, w tym klubie kto chce odchodzi kiedy chce. A lament jakby pracował jako niewolnik i mieszkał razem z nią w baraku pod LTC. Kobitka chyba trochę przesadza i nie zdaje sobie sprawy ze zaraz może się wyprowadzać gdzieś do jakiegoś pierdziszewa za duże mniejsze siano niż miał obecnie. Facet rok nie grał w piłkę
Miałem na studiach Tamarę, fajna dziewczyna, która miała czym oddychać.
Taki mój komentarz.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Też tak narzekała?
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Dziewczyny zza wschodniej granicy są generalnie OK.
To była Polka ;)
Kiedyś jej nieźle wykładowca, stary generał pojechał.
Na pytanie skąd takie imię odpowiedziała, że rodzice nie chcieli oklepanego imienia polskiego.
A on ma to - więc wybrali oklepane rosyjskie :D
Marszałek Polski
 • 5 / 0
" Ale na tym nie poprzestanę, obiecuję"

Tamara zapowiada kontynuację.
Co będzie dalej?
Co odkryje akt II ?
"Ukryta Prawda Tamary V.";)
Generał brygady
 • 4 / 2
Czy zawsze po dojściu do celu i zdobyciu MP musi zacząć się robić burdel na każdym froncie? Im szybciej ogarniemy ten pieeerdolnik tym lepiej dla nas i lepsze rokowania na pozytywne wyniki w Europie.
Kapitan
 • 4 / 5
Jest burdel bo ludzie w otoczeniu prezesa znają się na prowadzeniu klubu tak jak On.
Pułkownik
 • 5 / 8
Za Mioduskiego nic w tej kwestii się nie zmieni , amator i gołod***ec w jednej osobie
Kapitan
 • 3 / 2
Hmm dziwna sytuacja. Z jednej strony nie wiadomo czy Veso będzie miał już taka formę. Po 2 bie gral tu za 3 tys zł. Ale w jednym musze się zgodzić Mioduski jak i jego ludzie to straszna amatorka. Juz nie 1 raz odwalają cos z kontraktami. Jeżeli nie znajdzie takiego kogos jak Boguś to ciężko będzie o sukcesy w Europie. Teraz pytanie czy Veso został odpalony, a co z Wszolkiem tez miał jakieś pretensje do podejścia klubu. Każdy liczy na Jurę. A co jeżeli wyjdą mu mistrzostwa?? Ktos da 3,5 ml i Mioduski od razu sprzeda i na prawej stronie będzie plaża.
Pułkownik
 • 0 / 1
3 tys zł?
U Nas gra za 4 tys zł dziennie .
Kapitan
 • 0 / 0
Sorrki słownik, miało byc ze nie gra tu za 3 tys zł.
Starszy sierżant
 • 4 / 4
Dziwne, wszystko było cacy przez rok, przyjeżdża menago ( były nasz piłkarz) i wszystko źle! Szkoda baby, dała się w to wmotac. Albo jest zwykłym sępem na kasę
Pułkownik
 • 1 / 0
Oczekiwali duzooo wyższej oferty
Starszy kapral
 • 2 / 1
To że Jego żona gada głupoty nie ma dla mnie znaczenia. Ważne co mówi sam Veso.
Myślisz, że zrobiła to bez żadnego porozumienia? Że to spontaniczna wypowiedź w silnych emocjach? Ja mam wątpliwości...
No to po frytkach. I wuj.
Nie wiem na pewno kto to napisał, ale pewne jest to, że źle się stało. Wydaje mi się, że w ten sposób wyjaśniła się przyszłość zawodnika w naszym klubie... Szkoda, że wszystko w takiej atmosferze. Tu już raczej nie będzie konsensusu. Za dużo słów padło, padnie pewnie jeszcze więcej... Żałuję.
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Co też Tamara zapowiedziała.

" Ale na tym nie poprzestanę, obiecuję. Ale na teraz wystarczy."
Dla mnie to jakaś idiotyczna deklaracja...
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Dla mnie cały ten wpis jest idiotyczny.
Fakt...
Który zresztą, jako gazeta, też jest idiotyczny :-)
Pułkownik
 • 5 / 3
Vesovic jest ubezpieczony przez klub i powinien się sam ubezpieczyć.
Ubezpieczyciel pokrywa koszty . Ale on pewnie z tej rehabilitacji zrezygnowal i podjął własną. klub nie ma obowiązku tego pokryć.
Liczyła na większy kontrakt. Vosivic ma kontrakt 400 tys euro rocznie plus premie .
Na biedaka trafiło oj biedak
Pułkownik
 • 4 / 0
Tak, tak, ty na pewno wiesz czy Vesović liczył na większy (wyższy powinno być) kontrakt. Uroiło ci się tak samo jak to, że w LTC oglądałeś jednego razu tajny sparing Legii na który wstęp mieli wyłącznie ludzie z tzw. bańki czyli I zespół, sztab, lekarze i kilku pracowników klubu.

Żaden piłkarz po tak ciężkiej kontuzji nie będzie oczekiwał wyższej umowy. Nikt mu takiej nie da bo za duże jest ryzyko kolejnego urazu. Z łaski swojej nie p*****l już więcej.
Nie zdziwiłbym się, gdyby to sam Vesovic napisał, albo po prostu dyktował jej co ma napisać.
On zgrywa takiego pokornego i sympatycznego baranka, a w Chorwacji znany był z tego, że obrażał rywali w trakcie meczu i po meczu. Z tego powodu tez upadł jego transfer do Dinamo Zagrzeb, bo miał konflikt z kilkoma piłkarzami Dinamo. W Legii też niestety złapał kilka głupich czerwonych kartek.
Widzę, że tu sami znawcy od relacji z żonami, a ja powiem tak:
kto ma żonę, to w cyrku się nie śmieje.

I cyk - minuski od kawalerów ;)
Kapitan
 • 0 / 0
Fakt .. nawet kabaret w Polsacie nie śmieszy, jedynie jeszcze co roku zapowiadany majster w amice ;pp
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Dodatkowo kto jest w wojsku
Marszałek Polski
 • 3 / 1
" a następnie oferujecie kontrakt nowemu zawodnikowi w wysokości siedmiu kontraktów swoich zawodników. "
Których siedmiu? Nie każdy zarabia tak samo.
Chyba panią Tamarę zabolała nowa oferta dla Veso.
Zapewne Ivica przekazał na ile może liczyć Marko.

A czarę przelało brak gry.Jakby Veso zagrał, dodatkowo spisał się dobrze, to zawsze miałby dodatkowy argument.
Czy to dla Legii czy innego klubu.
I chyba lekka zazdrość. Kobieta chyba nie rozumie czym jest zerwanie więzadła u piłkarza i ze nikt nie da mu kontraktu na podobnym poziomie co miał.
Pułkownik
 • 2 / 1
Gorzej by było wg mnie, gdyby Veso zagrał na 100% możliwości (zgodnie z jego charakterem) a noga by nie wytrzymała i znowu trachnęła. Akurat w tym przypadku Czesławowi się nie dziwię, że podchodzi do grania Marka z ostrożnością, bardziej właśnie dla dobra zawodnika.
Marszałek Polski
 • 5 / 0
No właśnie, nie dość, że forma nie pewna, to i spore ryzyko odnowienia kontuzji.
Może Tamara myśli, że Veso to niczym Messi czy Ronaldo i będzie dyktować warunki.
Tak czy inaczej, zupełnie to nie potrzebne, cała ta jej akcja.
Miodek zabiera jej wejściówkę do najlepszych kosmetyczek w Warszawie, znacie kobietę, która by nie eksplodowała? Zwlaszcza z tych co tylko leżą i pachną
Marszałek Polski
 • 2 / 7
Kobita lepiej jak nie wtrąca się do futbolu ;)
Pułkownik
 • 4 / 5
Mioduski jaki jest każdy widzi. Ale podpinanie kartoniady i transparentów akurat pod tę konkretną sytuację? To dziecinada i żałosne to jest.
Legia zawsze dba o kontuzjowanych zawodników, a jak ktoś nie gra 10 mc w piłkę to jego powolne wprowadzanie do drużyny to akurat wielka zaleta.
To nie jest zwykły uraz, zwłaszcza że po pierwszych 2 tygodniach treningów sam Veso mówił że potrzebował tygodnia przerwy i zastrzyków bo kolano puchło.
Starszy kapral
 • 0 / 0
Taa? To powiedz to Ivicy, z którego znachorzy z Legii niemal kalekę zrobili a następnie klub zrobił mu wielką kampanię czarnego PR, że niby jest w pełni zdrowy tylko udaje i symuluje. Nawet Czerczesowowi naściemniali i wciągnęli go w te brudne gierki, aby się tylko Ivo pozbyć. To było świństwo najgorszego rodzaju. Od tamtej pory z ogromnym dystansem podchodzę do wszystkim informacji wychodzących z klubu, czy to bezpośrednich czy pośrednich przekazywanych przez "zaprzyjaźnionych" pismaków.
Dzisiaj dużo fajnych i merytorycznych wypowiedzi na temat zarządu Legii oraz piłkarzy, bez żadnych uszczypliwości i wulgaryzmów... jestem pod wrażeniem, aż miło poczytać ;-)
Niezgoda rujnuje ;)
Pułkownik
 • 2 / 0
Chyba że strzelał bramki dla Legii (Niezgoda znaczy się), wtedy cieszył.
Wtedy było Niezgoda rujnuje przeciwnika!
Co ta Pani chciała osiągnąć tymi wpisami? Może nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej mąż po takiej kontuzji jeszcze w czasach pandemii nie dostanie w cywilizowanym kraju o wiele lepszego kontraktu. W każdym razie ugotowała swojego starego, Ivice i narobiła w gniazdo żywiciela.... Niezależnie od tego czy w jej słowach jest dużo prawdy to ja nadal mam marzenie - Czy w tym klubie przyjdzie normalność?
Podporucznik
 • 1 / 2
Miłość jest najdziwniejszym z uczuć.... bo kocha się kogoś nie za to kim jest ale ......mimo wszystko :-)
A że czasem człowiek chce gryźć parapet to już inna bajka
Jedna lampka wina za dużo, zrobiła mężowi wilczą robotę.
Niby nic nie chciała złego napisać, a napisała wystarczająco.
chyba będzie zmiana klubu.
Kapitan
 • 3 / 1
Wilczą tzn krecią ?
Generał brygady
 • 1 / 3
Robota krecia, jest już po ptokach i będzie wilczy bilet :). A to suka
Kapitan
 • 4 / 0
Skoro już jesteśmy przy tych zwierzakach to jeszcze zrobiła mu niedźwiedzią przysługę
Pułkownik
 • 0 / 0
I pewnie się lisio uśmiechała pisząc swoje kocopały.
Pułkownik
 • 2 / 1
odezwał się samiec z koziej wólki
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Jak słoń w składzie porcelany?
Generał
 • 2 / 1
Koledzy

Sytuacja jest jasna.

Pracodawca zna pojęcie zarządzania w warunkach niepewności. Strona zawodnika nie. Vrdoljak nie odrobił lekcji i nie przygotował dla Veso alternatywy.

Skazał chłopaka na porażkę, Siebie tez ( mniejsza prowizja lub jej brak). Aż tyle i tylko tyle.

Pzdr
Porucznik
 • 8 / 6
To właśnie robią kobietom media społecznościowe - odłączają im mózg. Mam dla żony Veso doskonałe zajęcie (bo domyślam się, że jak większość żon piłkarzy niewiele umie) - influencerka płacowa. Wylewy, histerie, relacje, hashtagi, lobbowanie, afery, a potem Taniec z Gwiazdami, biografia książkowa, występ wokalny, epizod w telenoweli i oto mamy omnibuskę na miarę 2021 roku.
Generał
 • 1 / 1
Dlatego niezbędne jest uzupełnienie profilu Pani Tamary o elementy " Perfekcyjnej Pani Domu".

Prowadzenie gospodarstwa domowego, pranie, gotowanie, wychowywanie dzieci, utrzymywanie ciepła domowego ogniska, uczestniczenie w obrządkach religijnych pozwoliły by małżonce Marco ponownie nawiązać kontakt z rzeczywistością.

Pzdr
Marszałek Polski
 • 3 / 2
Niech idzie do amiki rozwijać projekt #MajsterNaStulecie :)
Lepiej Na Stulejce
#majsterzastolat;)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Klajster.
Nie umiesz sobie poradzić w życiowej sprawie, wyślij żonę :)
Major
 • 4 / 1
Aforyzm stulecia naszego klubu - Aleksandar Vuković "W Legii nigdy nie jest tak dobrze, ani tak źle jak mówią."
Generał brygady
 • 7 / 0
Co jak co, ale Vuko to bardzo inteligentny facet :). Tylko trochę zbyt szczery chyba jak na nasze piekiełko
Pułkownik
 • 2 / 2
Jeszcze docenicie Vuko
Generał brygady
 • 1 / 1
Yorick,

I Vuko i Veso :)
Marszałek Polski
 • 13 / 1
Cały czas pada argument, że klub nie szanuje zawodników i zwleka z decyzją co do kontraktów.
Prezes mówił, jakiś czas temu, że zaskoczyły go oczekiwania zawodników, którym kończą się kontrakty.
Tak więc były jakieś rozmowy, zapytania, skoro prezes zna ich oczekiwania.
Ustalono w klubie priorytety i np.podpisano nowy kontrakt z Lukim.
Z większością czekano do rozstrzygnięcia kwestii MP i wtedy rozpoczęto negocjacje.
Klub ma potężne długi, tnie koszty, minimalizuje ryzyko.
Kontrakty Veso i Wszolka są wysokie,a zapewne oczekują podwyżki.Tylko jaka jest z nimi perspektywa?
Veso po poważnej kontuzji, nie wiadomo jak będzie z formą.Wszolek na tą chwilę to rezerwowy.
W erze covidu wiele klubów ma problemy finansowe.
Zapewne można za tą pensje pozyskać ciekawych graczy, nawet lepszych.
A jak to powiedział prezes, obecnie nie trzeba robić tylko gotówkowych transferów.
Czy naprawdę z Veso po poważnej kontuzji i z rezerwowym Wszolkiem należy wiązać potencjalny sukces w pucharach?
Chyba jednak puchary to priorytet.
Myślę tak samo.
Kapitan
 • 0 / 1
Dokladnie, muszą być puchary (grupa) a czy z vesoviciami czy z z innymi to już zostawiam tym co biorą za to kasę, niech dumają
dokladnie. Jakos zona Krola Artura nie narzeka ze prezes czy klub oszukuje
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Przytomnie, popieram, podpisuję się:)
Generał brygady
 • 1 / 1
Ciężko się odnieść nie mając zadnej wiedzy ile zaproponowano Veso. W tym przypadku najlepsza bylaby opcja 1+1 lub 1+2. Pytanie czy znajdziemy przed eliminacjami wahadlowych na solidnym poziomie, którzy przystana na nasze warunki finansowe.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Shed
Moim zdaniem zostanie chociaż jeden z dwójki Wszolek , Veso.
No chyba, że klub ma lepsze opcje.
Teraz wiele klubów szuka oszczędności i tnie koszty.Nawet na sprzedaż z odroczoną płatnością, kluby są chętne.Te pieniądze do nich trafią.Sa kluby na musiku.A myślę, że obecnie pensja 400 k plus bonusy może skusić ciekawych zawodników.
Duży zależy od dyrektora sportowego, scautingu czy kto w tym procesie uczestniczy.
Jest jeszcze jedna kwestia, o której rezolutna Tamara może zapomniała lub nie była świadoma. Klub mógł rozwiązać umowę po 180 dniach od momentu braku możliwości świadczenia pracy ( grania) lecz tego nie zrobił. To pewnie już do pięknej główki nie trafia, tam są tylko żądania, bo Marko złapał formę akurat w momencie kiedy zbliżał się koniec kontraktu i możliwość negocjacji nowego ( pewnie przypadek).Szkoda, że forma nie przyszła kiedy ważyły się losy awansu do pucharów, bo może wtedy byłoby łatwiej o opłacenie tłustych kontraktów.
Dokładnie. Klub to nie fundacja dobrej nadziei. Przede wszystkim ma zadbać o swoje interesy i tak było w tym przypadku.
Generał brygady
 • 2 / 0
No jakby tak się cofnąć wstecz, to nasza drużyna formę w początkowych rundach pucharów ostatni raz miała chyba za czasów Skorży i meczów z Turkami i Spartakiem ;)
za Berga gdy odpadalismy z Celticiem.
Generał brygady
 • 1 / 1
No, ale tam też się męczyliśmy z Irlandczykami w 1 meczu. Nawiasem mówiąc wydaje mi się, że w tym sezonie powinno być lepiej w pucharach dla całej ekstraklasy. ESA37 podobało mi się jeśli chodzi o końcówki sezonów, ale kosztowało nas to fatalnymi wynikami w pucharach. Teraz powinno być lepiej :)
Że niby wypruliśmy się w ostatnich kolejkach i urlop nie starczał na odpoczynek?
Porucznik
 • 0 / 1
Mi się wydaje że Veso dostanie z 60 min w ostatnim meczu, u siebie i przy kibicach, bo tak się powinno wracać po ciężkim czasie.
Dostanie 15 minut aby pożegnać się z kibicami... szybciej taka opcja.
Generał brygady
 • 0 / 0
Po tym co się wydarzyło, oby dostał taką szansę w ogóle
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Patrząc na to co Czesiek robi to zobaczymy Gwilię
Sierżant
 • 7 / 7
My jako zwykli zjadacze chleba pewnie nie dowiemy się jak było na prawdę, ale jeżeli jest tak, że klub zwleka z negocjacjami, bo Marko nie ma żadnej pozycji negocjacyjnej czy to z Nami czy z ewentualnymi innymi klubami, to pomimo tego że prezes jest wybitnym biznesmenem, to aż kipi chamstwem i ignorancją. Nie traktuje się tak CZŁOWIEKA, który przed kontuzją był koniem pociągowym całej drużyny i najlepszym na swojej pozycji w całej lidze. Nie mówię tu o podwyżce, ale o zwykłym wyłożeniu kart na stół - dogadujemy się albo rozstajemy w zgodzie. A tak to trzymają go w niepewności i nie ma co się dziwić takim tweetom... Teraz to już raczej wiadomo, ze to koniec przygody Veso z Legią, bo nie wyobrażam sobie jak miałaby wyglądać dalsza współpraca z prezesem czy trenerem. Szkoda, może i prezes zaoszczędzi kilka szekli ale niesmak pozostanie.
Przecież od czwartku znają ofertę Legii. A szambo wylało raptem po dwóch dniach. Oczywiste jest ze oferta nie spotkała się ze zrozumieniem i akceptacja Vesovica i jego małżonki. Jeśli chodzi o terminy negocjacji to chyba od czegoś menadżer Ivica jest? Spędził tu trochę i zdobył co nie co. Gdyby naciskał na szybsze rozwiązanie sprawy ktoś by mu się sprzeciwił?
Generał brygady
 • 2 / 3
Zgadzam się w 100%. W kuluarach od dłuższego czasu mówiło się, że Veso liczy się z obniżką pensji. Dla piłkarza było to w pełni zrozumiałe. Chodzi o sam szacunek dla człowieka. Części braci forumowiczów brakuje chyba trochę inteligencji emocjonalnej, aby spróbować wczuć się w sytuację Marko. Kończy Ci się umowa o prace, masz rodzinę i pewnie swoje zobowiązania. Przychodzisz do szefa, a on Ci mówi "no może odejdziesz, może zostaniesz... no zobaczymy... czekamy jeszcze co Paweł powie'...
Chyba nie do końca zrozumiane skoro po dwóch dniach od oferty Legii żona piłkarza wylewa żale na klub. Dostali ofertę która ich kompletnie nie zadowala.
8LM
Nie siej fermentu. Sam Ivica mówił, że czekają na efekty rehabilitacji. Jak można podpisywać kontrakt jeśli nie wiadomo czy zawodnik jest gotowy do grania lub badania wykazują, że ryzyko ponowienia kontuzji jest duże.
Generał brygady
 • 2 / 1
Nie wiemy jaki był impuls do decyzji o wylaniu tych gorzkich żali w mediach społecznościowych. Być może Veso miał wejść na boisko, a nie wszedł? Tego nie wiemy. Kamery pokazywały i Veso i Wszołka mocno przygnębionych, ale tym za bardzo się sugerować nie można. Mogło równie dobrze być tak, że dogadywali się na jedno, a gdy przyszło co do czego, to usłyszeli drugie. Wiesz, w tym momencie wyszło na to, że wariatka robi spinę o nic. Byc może to jest "woda na mlyn" dla naszej władzy, bo dla opinii publicznej wygląda to teraz tak, że to Veso zachowuje się nie fair.

Jednak jeszcze raz powtórzę. Z doświadczenia wiem, że jak komuś nie zależy na dalszej pracy u jakiegoś pracodawcy, to gdy ma okazję, to przedłuża l4 ile wlezie. A już na pewno nie prosi o możliwość grę w III-ligowych rezerwach, gdzie ryzyko odniesienia kontuzji jest bardzo duże.
Sierżant
 • 2 / 4
Nie sieje fermentu. Po prostu uważam, że nie stawia się takiego zawodnika pod ścianą, bo wiadomo, że jest na straconej pozycji. Kontrakty można zawierać dowolnie z różnymi klauzulami. Najprawdopodobniej dostał ofertę na poziomie worka ziemniaków, a do tego brak oficjalnej możliwości zaprezentowania swoich możliwości co pomogłoby mu podbić swoją wartość, przynajmniej w oczach kibiców. A tak to wyszło, jak wyszło.
Tak Marko w autokarze wyslal sms do zony ze skarga ze mial grac a nie zagral i wtedy zona wpadla w szal :)
po nicku wnioskuję, że kolega BLM trochę nas tu jednak troluje ;-D
Sierżant
 • 4 / 3
Tylko nie BLM! Wypraszam sobie! :D 8 LM. I nie troluje, dobrze, że prezes szuka oszczędności, ale nie kosztem braku szacunku do tych, którzy go wieźli na swoich barkach do mistrzostwa. Daleki jestem od głoszenia, że Marko powinien dostać podwyżkę albo taki sam kontrakt. Ale uważam, że można to było załatwić dużo ładniej dla oka. Prawdopodobnie Veso chcial za wszelką cenę udowodnić, że nie stracił nic sportowo po kontuzji co pomógłby mu nieco wywindować (prawdopodobnie) śmiesznie niską ofertę, ale z jakiegoś powodu tej szansy nie dostał. Po sezonie znowu zostajemy bez skrzydłowego, no chyba, że albański messi w końcu odpali.
Marszałek Polski
 • 3 / 1
8LM
Wiesz ile zaproponowano Veso czy tylko tak gdybasz ?
Z tego co pisała Legia.net oferta dla Marko miała być nieznacznie niższa niż obecnie.
W ubiegłym tygodniu Ivica negocjował kontrakt.
Albo się strony dogadują albo nie.
Shed podaj mi proszę przykład piłkarza Legii z "jedynki" który oddelegowany na mecz rezerw wrócił pokopany i z kontuzją.
Sierżant
 • 2 / 3
Dareir - tak jak napisałem na wstępie, nigdy się tego nie dowiemy. Coś musiało być na rzeczy skoro wybiło takie szambo. Podobnie jak Ty uważam, że nie musimy się dogadać z zawodnikiem, bo nikt tu na siłę nikogo nie trzyma i nie należy wyrzucać pieniędzy na lewo i prawo. Mi jedynie przeszkadza forma w jakiej doszło do "rozstania".
" pomimo tego że prezes jest wybitnym biznesmenem" Kim jest ?
Marszałek Polski
 • 1 / 0
8LM
Nie znamy wielu aspektów tej sprawy.
W głównej mierze tylko opinię żony Veso.
Jednak dochodzą jakieś informacje.
Jak choćby to, że przez decyzję Veso o rehabilitacji, stracono 4 miesiące.
Gdyby nie to, to Veso grałby zapewne od lutego i wiadomo by było.czego po nim się spodziewać.
Inna kwestia, że rok temu mówiło się,że Veso nie chce przedłużyć umowy z Legią, bo chce iść do mocniejszej ligi.Kolejny aspekt, to taka byla umowa klubu z Veso, że rozmowy będą na koniec sezonu.
Moim zdaniem Veso jest niezadowolony z oferty Legii i myśli o innych opcjach,ale do tego potrzebuje pokazania się na boisku ekstraklasy.
Wtedy może powiedzieć, że jest zdrowy każdemu potencjalnemu pracodawcy.
I myślę, że to przelało czarę goryczy.
Szczerze, to ja nie widze jakoś brzydkiej formy traktowania.
Ze wszystkim się zgadzam, tylko uważam że zagranie w tych ostatnich dwóch meczach ani by nie pomogło Vesovicowi, ani zaszkodziło szukając nowego kontraktu. No chyba że doznałby znowu kontuzji.
Do zawodników jeszcze chyba nie dociera że covid bardzo dużo zmienił na rynku piłkarskim, 31 letni zawodnik po ciężkiej kontuzji i roku nie grania Polskiej ligi nie jest super ofertą, a na pewno nie za duże pieniądze. U nas miał jak piszą 400 tys euro, kto teraz da takiemu zawodnikowi taki kontrakt lub większy? Obawiam się że wrustracja wynika z tego że wszystkie mocne karty w ręku obecnie ma Legia jeśli chodzi o negocjacje.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Świrek
Może i jest jak piszesz, że te mecze nie wiele by zmieniły.Taka mi myśl przyszła, bo to wszystko wybuchło właśnie po meczu.
Co do reszty pełna zgoda.
Generał brygady
 • 1 / 2
Swirek

Takiego Ci nie wymienię, bo nie licze Philippsa, ktory i tak byl poza 1 drużyna, ale wymienię kilku, ktorzy prawdopodobnie symulowali uraz, by takiej gry unikac lub wprost odmawiali.

W ostatnich 2 sezonach byli to m.in:
Obradovic, kante, valencia.
Miało być z jozakiem.
Generał brygady
 • 3 / 0
Mam nadzieję, że ktoś odważny i dobrze zorientowany w temacie odniesie się wkrótce do fragmentu "Kiedy mówicie, że musi natychmiast przerwać rehabilitację i pilnie wrócić do klubu, a jego stan pogarsza się o 80%, bo nie macie lekarzy - czy to jest rodzina?"
Pieniądze na leczenie znalazły by się, gdyby nie eksperymenty z kozaki, Pinto itp.
Po takiej wypowiedzi możemy się żegnać z Veso.
Jesli jest w tym odrobina prawdy że Czesław dał Cholewiakowi kilka minut na pożegnanie z Legią, być może z szacunku do piłkarza, w jego pracę włożoną w treningi to myślę że nie przeoczyłby Veso w kolejnym meczu. Mogłoby to wyglądać pięknie, wchodzący Veso na ostatni kwadrans z Podbeskidziem, pierwszy mecz w pierwszej drużynie po tak ciężkiej kontuzji, przy kibicach na stadionie skandujących "Marko Vesović". Myślę że taki powrót zapadłby mu na długo w pamięci niż kilka minut na głuchym stadionie w Mielcu.
Pułkownik
 • 2 / 1
"I can talk 3 years"
W to nie watpie, ale mimo wszystko zycze Vesoviciowi, Legii i nam wszystkim zeby jednak nie uzyla tej ostatecznej broni zaglady.
Generał brygady
 • 4 / 1
Trzeba zdać sobie również sprawę z faktu, że Veso jest raczej zawodnikiem lubianym w drużynie. Trzyma się bardzo blisko z Jurą. Nie wiemy jakie są tam animozje i na jakim szczeblu. A atmosfera w zespole jest niezwykle istotna, co widać na przykładzie Warty Poznań.

A może by ich tak wszystkich za mordy złapał King Artur i wyjaśnił sprawę bez dodatkowych kontrowersji ? :)
Sierżant
 • 6 / 2
Wszystkie te słowa, zakulisowe gierki, decyzje CM i działania klubu będą całkiem inaczej wyglądały jak w sierpniu puchary będą tylko negatywnymi wspomnieniami...
Major
 • 4 / 0
Jeszcze spełni się to co kiedyś napisalem. Prawe wahadło to obecnie najsilniej obsadzona pozycja w klubie, a po sezonie może się okazać że nikogo z tej trójki juz w klubie nie będzie. Bo nie zdziwię się jak przyjdzie oferta nie do odrzucenia za Jurę po mistrzostwach.
Dlatego co najmniej jednego z dwóch Veso/Wszolek po prostu trzeba podpisać.
Co do wypowiedzi żony Veso: argumenty ,że sam na wózku albo gra w 4 lidze do mnie nie przemawiają, bo przecież to nie była 2 tygodniowa kontka, żeby od razu wrocil do wyjściowej 11, ale z tą kasą za rehabilitację, jeśli to prawda, to serio masakra.
W tym wszystkim tez zaczyna denerwować mnie Czesio. Ja rozumiem, że traktuje Jurę jako tego najlepszego, chlopak broni się wynikami i liczbami. Ale teraz jak już mamy mistrza, a on jedzie na mistrzostwa to mógłby dac mu chwile wytchnienia i postawić na kogoś z w/w. A nawet jeśli nie chciał im dawać szansy bo nie mają kontraktu, to dlaczego gral Gvilia czy cholewiak? W dodatku Slisz nie jest już młodzieżówcem, więc kiedy chce sprawdzać chociażby takiego Skibickiego czy Kisiela jak nie teraz? Boruc przedłużył, więc Miszta raczej nie będzie pierwszym bramkarzem.
"W dodatku Slisz nie jest już młodzieżówcem, więc kiedy chce sprawdzać chociażby takiego Skibickiego czy Kisiela jak nie teraz? Boruc przedłużył, więc Miszta raczej nie będzie pierwszym bramkarzem."

Slisz jest młodzieżowcem ale było wiadomo już od jakiegoś czasu że będzie miał zabieg stomatologiczny i nie wystąpi w meczu z Podbeskidziem wtedy prawdopodobnie od początku zagra Kisiel.
Major
 • 1 / 0
Chodzilo mi o przyszły sezon. W nim Slisz juz młodzieżowcem nie będzie. A teraz jest idealny moment żeby sprawdzić kto z młodych nadaje się na eklape
Major
 • 6 / 3
Akcja mega słaba,ale winę też ponoszą Kucharski z Mioduskim.Pilkarze też ludzie i jak mają rodziny to też wolą wcześniej wiedzieć na czym stoją,a nie na ostatni moment.Kazdy z nas byłby podkurwio..y gdyby oczekiwał decyzji pracodawcy mając w perspektywie przeprowadzkę z rodziną do innego miasta i kraju z dnia na dzień.Ostatnim razem taka sytuacja kosztowała nas mistrzostwo-szkoda,że nikt w naszym klubie nie uczy się na błędach.
Ale jak piłkarze zwlekają do ostatniej chwili bo liczą na lepsze oferty to już jest ok? No i po co Vesovic zatrudnia menadżera, czy to nie on powinien załatwiać takie sprawy?
Generał brygady
 • 2 / 4
Swirekwampirek,

Oczywiście, że nie jest to ok, ale w tym przypadku to klub sobie robi jaja z zawodnika. Dyrektor RK w wywiadzie wspominał, że najpóźniej do końca kwietnia wszystkie sprawy kontraktowe chcą mieć załatwione. I jak im poszło? Dotychczas zawsze starałem się bronić nasze władze, ale w ostatnim czasie zaczynam mieć wątpliwości.
Ale co znowu nie tak, kolejne MP? Rozmawiamy o kontraktach podpisywanych na rok lub więcej wartych miliony złotych, to normalne że takie sprawy się przeciągają. Vesovic przez rok nie kopnął dla Legii piłki a mimo to pobierał miesiąc w miesiąc wysokie wynagrodzenie i klub się z tego wywiązywał. Do tego jak można wyczytać sam sobie zafundował leczenie inne niż proponował klub co mogło skutkować na dodatkowymi 4 miesiącami dłuższej przerwy. I po czymś takim klub jest atakowany i opluwany, to chore.
Generał brygady
 • 1 / 3
Widocznie nie chciał się leczyć na miejscu, nie zaufał lekarzowi, którzy jego managerowi zakończył karierę. Sam manager też chyba swoje podpowiedział. Jeśli chodzi o zdrowie, to moim zdaniem każdy ma prawo do własnej decyzji, bo to jego zdrowie. Dlatego kluczowym fragmentem tych wypocin żony Veso jest nakaz powrotu z Francji i co za tym idzie, pogorszenie jego zdrowia. Nie do końca rozumiem o co tu chodzi i czy faktycznie ta przedłużona rehabilitacja to tylko i wyłącznie wina zawodnika. Jeśli się okaże, że na tym polu klub dał ciała, to obniży to naszą dość wysoką markę na Bałkanach. A wiem, że nas tam szanują. O Rado mówi się tam jak o legendzie Legii, która nigdy nie dostała szansy w ich kadrze.
swirekwampirek
Pełna zgoda. Gdyby Veso chciał przedłużyć umowę w chwili kiedy zamiatał ligę, to pewnie nie byłoby problemu, Tylko, że w takich momentach piłkarze myślą tylko o kosmicznych ofertach, niekoniecznie w Legii.
Major
 • 1 / 3
@swirek
Czytaj ze zrozumieniem-nie pochwalam zachowania żony Veso,bo napisałem,że bardzo słaba akcja.Napisałem tylko,że jestem w stanie zrozumieć nerwy w ich rodzinie,bo dalej nie wiedzą na czym stoją.
Viking, po pierwsze piłkarz to nie pracownik dostający średnią krajową, po drugie jeśli nie są pewni swojego dalszego losu to może pan Vesovic nie jest takim świetnym piłkarzem do którego wzdychają inne i do tego bogatsze kluby.
Wow co za empatia!
Chorąży
 • 3 / 3
Niestety żenada, kompletnie niepotrzebny incydent. Zaraz będzie MP, potem czas odpoczynku przed najważniejszymi meczami od kilku lat. Legia po prostu musi w tym roku wejść do grupy minimum Ligi Konferencji... A co do słów iż Veso był najlepszy w Legii, kompletnie się nie zgadzam. Vesović zaczął grać bardzo dobrze dopiero w 3 sezonie kontraktu, tak naprawdę wiosną 2020. Wcześniej niczym się nie wyróżniał, ba, był czas kiedy jego nazwisko pojawiało się jako tego który najbardziej irytował. Także, spokojnie z tym najlepszym w Legii...
Generał brygady
 • 2 / 0
Wydaje mi się, że chodziło jej o moment kontuzji, więc tu ma rację. Ale Ty też masz dużo racji, bo wystarczy sobie przypomnieć rewanż z Trnavą
A mnie nie dziwi frustracja żony (i samego Vesovicia).Polityka przedłużania kontraktów od kilku lat to są jaja.
Młodszy chorąży
 • 7 / 7
Tamara Vesovic zawód żona, chyba złapała za kalkulator i sobie policzyła że kariera męża to jeszcze 5-6 lat i bez podwyżki pieniążki skończą się szybciej niż jej się znudzą social media i lans w nich. Ehh nie chce nikomu ubliżać, ale jak się żona wtrąca w interesy męża to zwykle nic dobrego z tego nie wychodzi.
Trzeba czekać na rozwój wydarzeń, ale na jej zachowaniu stracą zapewne wszyscy
Generał
 • 7 / 9
Czemu mnie to nie dziwi... Witamy w erze ITI bis. Pamiętam jak potraktowano Jarzę, pamiętam jak kombinowano przy przedłużaniu umów z Vuko i Edsonem. Pamiętam jak Michał Chałbiński miał przyjść. Też już miał podpisywać i nagle co.. Dzwonią że pensję obniżamy. I zamiast super napadziora mieliśmy Włodara, a potem Grzelaka. Także brawo Pani Tamaro!!!! Dośc burdelu Miodka.
a ja pamiętam, jak kombinowano z kontraktem Jędzy a okazało się, że mimo problemów, można się dogadać i dalej oddawać serducho Legii, choć nikt niczego już Jędzy kazać nie musi, tak jest ustawiony. z resztą nie oszukujmy się, w każdym klubie niechciani albo ci, co muszą o te chciejstwo zawalczyć, czasem puszczą bąka. wg mnie to wcale nienajgorszej, że kontrakty nie są przedłużane na pałę oby jak najszybciej, jak widać nasi piłkarze zarabiają nieźle skoro chętni na ich pozyskanie za darmo jakoś nie biją oknami a piłkarze też tymi oknami nie uciekają, żeby zarobić więcej w mitycznej Turcji czy innej tam serie B.
Generał brygady
 • 6 / 1
Ciekawe tylko, czy to jest zdanie wyłącznie żony Vesovicia, czy również samego Vesovicia? Coś mam wrażenie że o nowym kontrakcie dla niego można zapomnieć, no bo jakby to teraz wyglądało? Zrobiła/li mocny czarny PR Legii i za to teraz jeszcze nowy konktrakt? Już i tak starczy, że nie ma kasy w klubie z wiadomych względów.
Generał dywizji
 • 9 / 2
Zawodnik zarabia 250 000 euro netto rocznie. Otrzymuje pełen pakiet ubezpieczenia. Do tego mieszkanie, samochód itp. Każdy piłkarz dodatkowo sam wykupuje sobie odpowiednie ubezpieczenie na wypadek kontuzji. Także na Boga, piłkarz to nie biedny rencista, żeby nie było go stać na wózek czy kule.

Piłkarze, czy ich przedstawiciele (żona, manager, rodzina) jakoś nie biegają do zarządu klubu o obniżkę wynagrodzenia w przypadku gdy ich forma daleka jest od dobrego rzemiosła piłkarskiego.
Major
 • 6 / 2
No Veso ponoć zarabia koło 400000 euro,Legia mu płaciła pensję cały czas,a histeria narobiona jakby głodował bo wszystko na lekarza musiał dać.
Generał brygady
 • 1 / 0
No, ale nie wiemy w dalszym ciągu czy chodzi tylko o kasę czy o podejście w negocjacjach. Oni już tu mieszkają trochę lat, może mają jakieś korzenie zapuszczone już w stolicy. Tak naprawdę do końca nie wiemy i pewnie się nie dowiemy o co poszło.
A myślisz jakby Vesović w tamtym sezonie nie złapał kontuzji i dostał ofertę z bogatszego klubu to by patrzył na korzenie zapuszczone w Warszawie? Litości.
Generał brygady
 • 1 / 0
Jakby to była oferta życia, to pewnie nie. Chociaż też może zależy jaka byłaby to oferta, bo np. z Chin, to piłkarz, by pojechał, a rodzina została. Wydaje mi się, że dla - przepraszam za określenie - "Jugoli" Polska jest dobrym miejscem do życia :)

Ciekawe też co usłyszał Veso po kontuzji. Czy w ogóle były jakieś rozmowy na temat przyszłości. Na pewno miał z tyłu głowy, że kończy się kontrakt.
Tylko dlaczego wpadła na genialny pomysł osłabienia pozycji negocjacyjnej Veso... Hmmm....
Generał brygady
 • 3 / 0
Widocznie już chyba jest po ptokach i nie doszło do porozumienia
Generał brygady
 • 3 / 0
Ciekawe czy do tego wszystkiego jakoś sam Veso się odniesie
Ona jemu niedźwiedzią przysługę, on jej baba z wozu, koniom lżej;)
Swoją drogą inni piłkarze Legii muszą mieć teraz piekło w domach, po deklaracji pani Vesovicowej że jej mąż jest najlepszym zawodnikiem w klubie:)
Generał brygady
 • 5 / 0
Między Bogiem, a prawdą, to w momencie odniesienia kontuzji Veso był najlepszym zawodnikiem całej ligi. Po jego kontuzji zaczęliśmy strasznie dziadować, odpadliśmy z PP , a MP zdobyliśmy jadąc na rezerwie.
Generał
 • 0 / 0
Tak jak krępujące jest czasami spisanie intercyzy, tak w tym przypadku trzeba było spisać oświadczenie woli.

Nauczka na przyszłość i unikanie ryzyka spotkania zwanych prawników domagających się odszkodowania.

Pzdr
Generał broni
 • 3 / 1
Mam przeczucie, że u Veso czekają ciche dni. Chyba dziewcze odpłynęło za bardzo
Generał brygady
 • 4 / 1
Z jednej strony na pewno jest wkurzony, że się ośmieliła coś takiego zrobić. Z drugiej strony mam w rodzinie Serbów i trochę znam ich mentalność i wiem, że cokolwiek by nie było, to za swoją rodziną zawsze skoczą w ogień. Różnie może być.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Jak podpisze z Legią to na pewno
~stiepa TAIWAN
 • 2 / 2
zona mu spieprzyla kontrakt...
~Marek Pszun
 • 2 / 0
@gikiewiczlukasz

Od #gikinews pamiętajcie ze ona czasami odlatuje i to bardzo…już jeden skandal zrobiła wyzywając zawodnika od (ikonka g.ó.w.n.a)
~Marek Pszun
 • 1 / 0
twitter.com/gikiewiczlukasz/status/1391659663712825345?s=20
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Fajna, taka niezbyt mądra ;-)
Marszałek Polski
 • 4 / 1
Teraz żona Mioduskiego na fb i żona Kucharskiego na naszej klasie muszą się do tego ustosunkować.
Nie wiem czy żona Cześka na tiktoku nie będzie też musiała pisma wystosować
Pułkownik
 • 0 / 0
Chlopie.. wlasnie wymysliles WAG MMA!
Typowa pijawka i walka tej kobieciny o jak najlepszy kontrakt dla męża ,żeby czasem poziom życia nie spadł poniżej jej akceptowalnego poziomu.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Najbardziej zapewne zbulwersowała ją obniżka pensji
Plutonowy
 • 5 / 5
Kiedy żona wylewa swoje żale w internecie i robi ci ferment wokół negocjacji nowego kontraktu - czy to jest rodzina? ;)
Myślisz że Vesović nic nie wiedział o tych
wpisach na TT. Oboje prowadzą grę....nie wiemy w jakiej formie będzie Marko, jeszcze jego wiek, jak chcę podwyżki to niech idzie szukać szczęścia gdzie indziej.
Myślę że prędzej o tych wpisach wiedział ktoś w klubie niż Veso.
Ja tez nie rozumien za co robi Michniewicz. Zamiast robic przeglad kadr i po 5 zmian w każdym meczu o nic on zachowuje sie jakby nadal walczył o mistrzostwo zmieniając w samych końcówkach po 2 zawodników. Po co wpuszcza Cholewiaka który odchodzi z klubu, po co Gwilia? Dlaczego nie ogrywa Muciego?? Czemu ciągle gra Juranovic a Veso i Wszołek siedzą na ławce... Obaj pewnie nie przedłużą kontraktiw przez Michniewicza. To jest jakiś idiotyzm... Czemu Kostorz dostaje tylko 15 min raz na 3 mecze a ciągle gra Lopes? Co z Kisielem. Teraz jest przecież czas żeby ogrywac młodych i dać szansę tym co mniej grali... A Czesiu zakochał się w kilku graczach i cały czas nimi jedzie
Marszałek Polski
 • 4 / 1
CM mówił, że chce być zapamiętany.
Raczej chodzi mu, aby już nie przegrać żadnego meczu,a jak da radę to wygrać.
Zamiast ogrywać młodych to Polski Murinho daje pierwszy plac gruzinskiemu człapakowi. Dramat.....o pucharach to możemy pomarzyć.
Kapitan
 • 2 / 3
Bo zlotousty Czesio to taki Lech Trojanski
rozwala Legie od srodka.
Generał
 • 2 / 1
Ludzie

Opamiętajcie się z tymi zmianami i przeglądem kadr.

Będą zupełnie nowi zawodnicy do pierwszego składu, albo nie będzie na w pucharach.

Żaden Mosor, Włodarczyk Kisiel i Cielemiecki nie zagrają jesienią w meczach o stawkę.

Poczytajcie kto ma przyjść i na jakie pozycje. Do tego na gwałt trzeba szukać alternatywy dla Kapustki.

Taka jest prawda

Pzdr
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Misiek.Od dawna czytamy kto ma przyjść. Niestety na czytaniu się kończy.Nie twierdzę, że nikt nie przyjdzie ale nie jestem pewien czy będą to akurat ci o których czytamy.Zastanawia mnie to,że mając dużo czasu nie podpisano kontraktu z Wszolkiem którego podobno chce Czesiek.Rozumiem Wszolka,że odsuwanie w czasie propozycji kontraktu mogło go wkurzyć.
Generał brygady
 • 8 / 3
Wszyscy wiedzą, że Rusyn po podobnych wpisach brata dostał podwyżkę i gwarancję pierwszego składu. Więc co może pójść nie tak tym razem? :)
Nic, Miodek się wystraszy "I can tell you a lot because I know a lot ;-)" i Veso zagra w następnym meczu od pierwszej minuty. :-D
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Z całym szacunkiem dla Wszolka i Veso,ale moim zdaniem przesadzaja.Wszolek gra dość przeciętnie, Veso po poważnej kontuzji, a oczekiwania jakby byli największymi gwiazdami drużyny i ligi na tą chwilę.
Owszem Veso był topowy,ale czy będzie?
Wszolek jak przyszedł fajnie grał,ale już dawno to zatracił.
Marszałek Polski
 • 5 / 4
Tak jak wczoraj napisałem to nic innego jak awantura o kasę. Zaś pani Vesović to niezły ananas wystarczy trochę prześledzić kilka TT by zobaczyć, że ma niewyparzoną gębę.
Pan Vesović robi z męża i z siebie ofiarę złej Legii i szatana Mioduskiego tymczasem:

Adam Dawidziuk
@AdamDawidziuk
W odpowiedzi do
@Vlad_CS

@krzysztofsobcz7
i
@KonradZarze
Veso sam chciał leczyć się u siebie i tam spieprzono jego rehabilitację, dlatego wrócił 4 miesiące później. Niech to napisze.


Michał
@majkel1999
Czyli tak. Vesovic nie chcial sie leczyc u nas. Vrdoljak (ktory zreszta zalatwil sobie przez leczenie poza klubem koniec kariery) zorganizowal mu operacje + reha we Francji. Jego zona sie splakala, ze zostawilismy go samego.

I dalej wątek:

W odpowiedzi do
@majkel1999
Nie, Ivica niczego mu nie załatwiał, to był wybór i decyzja Veso
Michał
@majkel1999
·
10 g.
no to jeszcze lepiej, sam sobie wybral prywatne leczenie i mial wywalone na klubowych lekarzy. Ivica najlepszym przykladem jak sie konczy takie cos :)
Marcin Szymczyk
@MarcinSzymczyk1
·
10 g.
Ivicy pierwsza operacje przeprowadzał Jaroszewski - lekarz klubowy. Kolejne działania były następstwem tego co się stało wcześniej. Zresztą wtedy poza klubem leczyło się pół drużyny - Guilherme, Malarz itd.

I na koniec

Fon Bibersztaj
@fonBibersztajn
·
13 g.
W odpowiedzi do
@majkel1999
Szkoda ze nie pochwali sie ze poleciała razem z mężem na zgrupowanie do Dubaju. Łaziła sobie po sklepach a miedzy treningami spotykała się z Veso. Niby nic dziwnego ale wtedy druzyna miała reżim sanitarny.

I najnowsze, że pani Vesović to nie do końca jest normalna.
https://twitter.com/majkel1999/status/1391675889822408704

Brudna walka o kasę nic innego.
1. Jak rozumiem piłkarze są ubezpieczeni i koszty pokrywa ubezpieczyciel. Jeżeli zawodnik uznaje, że ochrona jest niewystarczająca to może sam sobie ubezpieczenie dokupić. Przypominam, że mówimy tu o zawodniku który nie zarabia w Legii mało.
2. Veso sam sobie wybrał klinikę w której będzie operowany, inną zresztą niż wcześniej wybierała Legia.
3. W trakcie kontuzji Veso dalej dostawał jak rozumiem zakontraktowane pieniądze więc ma z czego żyć i to na godnym poziomie.
4. Nic dziwnego, że klub chce mieć kontrolę nad zawodnikiem któremu płaci furmankę pieniędzy, nawet jeżeli jest on kontuzjowany więc nic dziwnego, że nakazał mu powrót do Polski, aby monitorować jego powrót do zdrowia.
5. Zdaje się, że Veso źle wybrał ścieżkę powrotu do zdrowia, bo rehabilitacja trwała prawie dwa razy dłużej, niż to się normalnie przyjmuje. Powody tego mogą być rozmaite:
- gorsza regeneracja organizmu piłkarza niż normalna
- gorzej przeprowadzony zabieg chirurgiczny
- gorzej poprowadzona rehabilitacja
ale też wina może być po stronie zawodnika:
- nie wystarczająca determinacja i słaba praca zawodnika i słabe przykładanie się do rehabilitacji
Jak było w tym przypadku nie wiem, ale wiem, że coś nie zadziałało.
5. Wywlekanie takich brudów publicznie nigdy nie służy piłkarzowi, zwłaszcza takiemu, który właśnie negocjuje nowy kontrakt.
6. Jedyną racją, którą przyjmuję, ale która NIE POWINNA BYĆ PUBLICZNIE OMAWIANA to kwestia gry zawodnika, który przypominam jest po rocznej przerwie, więc jego forma na 100% jest daleka od optymalnej. Veso powinien łapać minuty w spotkaniach. Z drugiej strony nie rozumiem po cholerę ostatnio zagrał Cholewiak. Zawodnik nic nie dawał od dawna, wiele miesięcy przesiedział na ławce i zaraz mu się kończy kontrakt, którego Legia sama nie chce przedłużyć. Mamy teraz taki komfort, że wyniki nie są najważniejsze, więc szanse powinni dostawać zawodnicy wchodzący do drużyny, lub wracający po rekonwalescencji.
Tak zresztą w większości jest. Boruc powędrował na ławkę, a gra Miszta.
Mały Brazylijczyk i Pekhard dostali wolne, a zamiast nich grają zmiennicy.
Natomiast nie powinni jej dostawać zawodnicy, którzy się zaraz pożegnają z klubem
Ta cała sytuacja komplikuje nam wszystkie transfery do klubu. Scouting teraz ma ręce pełne roboty bo muszą sprawdzać czy piłkarze z którymi rozmawia klub nie mają poj3banych żon;)
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Myślisz, że ona tak sama z siebie napisała?
Nie sądzę.Moim zdaniem Marko to zaakceptował.
Zawsze łatwiej to potem odkręci niż zrobił by to Veso.
Pułkownik
 • 4 / 6
Dlaczego pojebanych? Walczy o męża i dobro swojej rodziny. Brawo dla niej.
DareirL

https://twitter.com/majkel1999/status/1391675889822408704?s=19

Jeśli potrafiła takie coś napisać to myślę że sprawy męża też mogła wziąć we własne ręce...
Kingotb

Jeśli się dla kogoś walczy to po to, żeby pomóc. W mojej opinii tylko zaszkodziła.
Plutonowy
 • 2 / 0
@king a no dlatego że jeśli nawet ma racje to nie pisze sie tegoa na TT czy innym instagramie. a wiele wskazuje że sama kazała mu sie tam leczyć a teraz odwraca kota ogonem
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Hehe, chyba wychodzi na to, że Veso jest pod pantoflem.
Nie umiem inaczej tego wytłumaczyć.
DareirL

Ja mam jeszcze dziwne wrażenie że Veso mógłby grać nawet za darmo bo i tak tych pieniędzy nie widzi;)
kingotb

Ja tam bym nie chciał aby moja małżonka wcinała się w moją pracę, Ty byś chciał ?
Żona może wspierać męża w złych chwilach ale.....w domu, w łóżku a nie PUBLICZNIE.
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Piotrek
Też tak mi się zdaje.
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Vipers

Dokładnie, tak powinno być.
Niezła telenowela. Ludzie zarabiający miliony są odklejenie od rzeczywistości. Marko szanuje, ale jego żona odleciała. To Legia i ten źle zarządzający Mioduski dał wam taki kontrakt. Z całego zaciągu Kepcji wszyscy byli przepłaceni, wszyscy. Jedynie przy Veso można powiedzieć, że owszem kontrakt ogromy ale idzie za tym jakość. Co nie zmienia, że nie była to nie wiadomo jak dobra inwestycja, bo zawodnika nie do sprzedania. Ale zgoda, tutaj przynajmniej nie było wtopy, a to już coś. Czy ktoś wam dawał lepszy kontrakt? Nie. Czy w innych klubach byliby zadowoleni po 4 latach bez pucharów, dawaliby podwyżki, podpisywali szybko kontrakty, a zawodnikom po kontuzji bez wahania dawali warunki jakby nie było niewiadomym czy jeszcze są w stanie zagrać na poprzednim poziomie albo nie złapią kolejnej? Legia jest po 4 fatalnych latach bez pucharów, więc niepewność czasów trzeba zrozumieć.
Generał broni
 • 4 / 0
Dobre podsumowanie i trudno tu z czymś dyskutować.
Obawiam się jednak, że małżonka Vesovića widzi sytuację w zupełnie innym świetle i tu jest problem. Mam nadzie jednak, że to tylko jej problem, że to wszystko nie stanie się problem Legii Warszawa.
Marszałek Polski
 • 7 / 1
Pełna zgoda panie Berg. Dodajmy też że klub rzetelnie wywiązuje się ze swoich "zusowsko - enefzetowskich" zobowiązań wobec Veso. Od roku chłop spokojnie się rehabilituje, a klub cierpliwie czeka na jego dojście do dyspozycji.
To jest lojalność rzadko spotykana w dzisiejszych czasach pracodawcy wobec pracownika.
Baba robi Markowi zły klimat i dobrze by było żeby JEDNAk trochę się wyciszyła i zajęła domem i rodziną.
Uuuu grubo. Ciekawy jestem co z tego wyniknie, ale za Veso trzymam kciuki ponieważ dużo przed kontuzją dał drużynie.
Jeszcze dodam, że pani Tamara nie powinna wypowiadać się na temat pracy Veso bo to jego praca i niepotrzebnie się wcięła. Zabrakło, jej na waciki czy co?
Myślę, że spaliła most do Legii i nowego kontraktu Veso a szkoda bo chciałem jeszcze go zobaczyć w koszulce Legii.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Może jakimś cudem z nim podpiszą
Marszałek Polski
 • 7 / 1
Po zdobyciu MP.cos złego zaczyna się dziać w klubie.Graja coraz gorzej.Nie wiadomo co z negocjacjami.Mielismy wywiad Wszolka teraz wystąpienie żony Veso.Ogolnie pewnie chodzi o kasę a najpewniej jej brak.Do tego dochodzi jeszcze wypowiedź D.M o zaskoczeniu zadaniami finansowymi piłkarzy.
Generał broni
 • 4 / 0
Ciebie to jeszcze dziwi. Przecież to juz robi sie normą. Takie są rządu Miodka. Przyjdą eliminacje,to z taka formą będzie Euro wpierdziel. Słabszy początek sezonu, odpadnięcie z PP. Czesio zostanie zwolniony i Legia znowu zacznie lepiej grać. A my kibice będziemy się zastanawiać, czemu tak nie grali wcześniej.
Marszałek Polski
 • 2 / 1
Myślę, że MD myślał ( pewnie naiwnie), że piłkarze rozumieją trudną sytuację finansową Legii, tym bardziej w dobie covida.
Marszałek Polski
 • 5 / 1
Mjs - grają coraz gorzej bo są mentalnie gdzie indziej. MP wygrane - niech się teraz inni spinają i martwią.
Ludzie tak mają. Przynajmniej większość. Bardzo trudno jest o motywację do zapierpapier w takich okolicznościach przyrody.
alaryk, co ty pieprzysz popatrz sobie na taki Bayern, który po zdobyciu mistrzostwa wygrywa 6:0. Popatrz sobie na taką Crvene, która ma ponad 100 pkt. i 100 goli strzelonych i dalej ładuje przeciwnikom 5 goli. I wiele innych zespołów. To się nazywa profesjonalizm. Ale do tego trzeba mieć jakość i prezentować kulture gry. Podobno po zdobyciu MP mieliśmy grać na ludzie i demolować rywali, a teraz już widzę została opracowana nowa teoria. Żałosne jest już ciągłe tłumaczenie tych kopaczy Mioduskiego, którzy przez cały sezon kopią się po czole.
grać na luzie*
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Terminatori - pieprzę, bo porównanie Legii z Bayernem i polskiej ligi z niemiecką jest infantylne. To dwa inne światy.
Przykre ale prawdziwe.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
" Podobno po zdobyciu MP mieliśmy grać na ludzie i demolować rywali,"
Podobno.
Nie jest ważne co kto mówi, tylko co robi.
A
Marszałek Polski
 • 2 / 0
"Popatrz sobie na taką Crvene, która ma ponad 100 pkt. i 100 goli strzelonych i dalej ładuje przeciwnikom 5 goli. "
Popatrzyłem. No i...?
Popatrz sobie na Rangersów. To samo.
I co z tego? Tu jest Polska, czyli Ubu Kingdom. To się udziela... przyjezdnym.
Generał brygady
 • 4 / 2
dlaczego Tamara nie wspomniała o podjętych próbach leczenia się na własną rękę przez Vesovica ? skończyły się one niepowodzeniem i wydłużyły leczenie. szmal z kontraktu na konto wpływał ? wpływał. zarządzaniu Legią można wiele zarzucić ale i do narzekań Tamary trzeba podejść z rozwagą. to że atakuje klub i Mioduskiego może mieć jakiś cel.
~Trunek
 • 1 / 3
To miał się poddać operacji o lekarza Dawidziuka który nie miał wtedy nawet specjalizacji z ortopedii zrobionej?
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Podobno zła rehabilitacja przedłużyła powrót Veso o 4 miesiące.
Skoro jest taki atak, to myślę,że Marko ma inne opcje.
Marszałek Polski
 • 4 / 0
Panowie... jakie opcje może miec piłkarz po rocznej rehabilitacji przykrej kontuzji?
Przecież z punktu widzenia każdego pracodawcy to jest wielki znak zapytania. Gdyby pograł z rundę i to z niezłym skutkiem - wtedy byłoby o czym mysleć...
Generał brygady
 • 0 / 0
Tutaj jest imo kluczowy fragment i czekam aż ktoś związany z klubem sie do tego odniesie

"Kiedy mówicie, że musi natychmiast przerwać rehabilitację i pilnie wrócić do klubu, a jego stan pogarsza się o 80%, bo nie macie lekarzy - czy to jest rodzina?"
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Myślę że ten fragment to histeria pani Tamary pomieszana z konfabulacją.
Generał brygady
 • 0 / 0
@Trunek, jesteś pewny co piszesz i wiesz kto miał go operować ? a czy przypadkiem rehabilitacji nie przechodził za granicą ?
Kapitan
 • 1 / 4
Zastanawiam sie czy rzeczywiscie Legia nie zaplacila za operacje?
Nie chce mi sie wierzyc ze pilkarze nie moga liczyc na fachowa opieke lekarska?
Na pewno ma racje krytykujac Legie ze czekala tak dlugo w sprawie przedluzenia umowy Veso i Wszolkowi.
Generał dywizji
 • 3 / 0
Nie zapłaciła, bo Veso nie chciał się leczyć w klubie tylko na własną rękę. Przecież piłkarze wykupują ubezpieczenia i to one pokrywają takie rzeczy.
No wlasnie. To jakies histeryczne bzdury. Przeciez na Lazienkowskiej jest enel sport. Tam nie mogli sie leczyc?
Generał brygady
 • 4 / 0
Trzeba pamiętać, że managerem Veso jest Ivica, któremu błąd lekarza z Enel Sport zakończył karierę. Myślę, że piłkarz zrobił wszystko, by wrócić do pewnej sprawności jak najszybciej. Wyszło jak wyszło.
a leczenie we Francji przedluzylo mu rehabilitacje. Wiec gdzie podziekowania Tamary dla Ivicy?
Generał brygady
 • 1 / 0
OstatniSkaut,

"Kiedy mówicie, że musi natychmiast przerwać rehabilitację i pilnie wrócić do klubu, a jego stan pogarsza się o 80%, bo nie macie lekarzy - czy to jest rodzina" - to jest własnie kluczowym fragment, z którego ciężko stwierdzić czy faktycznie ta przedłuzona rehabilitacji to wina samowolki piłkarza
Marszałek Polski
 • 1 / 0
O ile się nie mylę to Legia miala/ma/jakieś porozumienie z włoską kliniką specjalizująca się w tego typu urazach.Veso chciał operację we Francji.Nie wierzę, że klub zostawił go bez opieki.
Generał
 • 6 / 6
Brzydko ostatnio bawią się piłkarze Legii, nie jestem zwolennikiem Mioduskiego ,ale takie burdy powinno sie załatwić w gabinetach i nie wierzę też w to że napisała to żona Veso bez jego wiedzy, dla mnie on i Wszołek mogą już się pakować i jechać do przegrywów z Poznania nawet było by mi to na rękę i mslbym duży ubaw. Nigdy nie byli Legionista i jak Jedzą Boruc czy nawaet Kuchy to już Ljuboja miał ogromny szacunek i dalej ma do Legii.
Generał brygady
 • 6 / 1
A dla mnie Veso był, jest i będzie Legionistą. Nie jest idealny, ale w każdym meczu widać w nim było zawziętość i waleczność.
Marszałek Polski
 • 5 / 1
Jedno mnie zastanawia.
Otóż w ubiegłym roku, przed kontuzją Veso, chodziły słuchy, że Marko myśli o spróbowaniu sił w mocniejszej lidze i raczej nie będzie chciał zostać w Legii.
Rozumiem, że kontuzja ( poważna) to zmieniła.
Poza tym taka jest strategia w klubie.
Teraz prezes ogląda każdą wydaną złotówkę dwa razy i decyzje są zostawiane na koniec.Waznym czynnikiem było czy zdobędziemy MP.
Klub na swoją koncepcję, chce minimalizować ryzyko i koszty.
Rozumiem zawodników, bo każdy na swoje koszty, potrzeby, rodzinę i chce zabezpieczać przyszłość.
Jednak takie publiczne płacze to bardzo słabe.
Jaki to ma cel?
Wywrzeć presję? Oczernić klub?
To klub jest pracodawcą i oferuje takie czy inne warunki.
Pracownik się godzi lub nie.
Nie, że bym bronił prezesa, bo wiele rzeczy mi się nie podoba.Jednak są jakieś standardy,a takie rzeczy załatwia się w gabinetach,a nie poprzez media.
dokladnie. Gdyby nie ta kontuzja to prawdopodobnie Marko sprobowalby sil w mocniejszej lidze. Te wpisy to zwykla frustracja. Klub to przedsiebiorstwo. Musi myslec i dzialac wedlug swoich regul.
@ Derier
"Jaki to ma cel?"
może taki abyśmy usłyszeli głos nie tylko oficjeli z klubu (Miodka lub jego pracowników), ale również głos drugiej strony-zawodników
już Wszołek cos raz czy drugi palnął, teraz żona Veso ,

ja nie wiem jak jest ale opinie na jakieś wydarzenia buduje sie słuchając co mają do powiedzenia obie strony danej sprawy

wielu tu przyznawało , że w sprawach podpisywania/przedłużania kontraktów to wcale nie jest tak profesjonalnie u nas
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Sylwiusza
Co znaczy , Twoim zdaniem,profesjonalne?
Wszolek coś tam daje,ale daleko mu do formy z okresu jak przyszedł do Legii.
Veso po poważnej kontuzji.Nie wiadomo jak z formą będzie.
Klub chce minimalizować ryzyko i koszty.
Luki daje jakość i z nim podpisano wcześniej kontrakt.
A może w klubie widzą to tak, że Veso i Wszolek dają pewną jakość,ale nie taka,aby spełniać Ich wymagania.Moze myślą, że za te pieniądze mogą mieć lepszych graczy.Jednak Jura i Mladen dali jakość.
"A może w klubie widzą to tak, że Veso i Wszolek dają pewną jakość,ale nie taka,aby spełniać Ich wymagania.Moze myślą, że za te pieniądze mogą mieć lepszych graczy"

może tak jest , ale może jest inaczej...ja na 100 procent nie wiem , ze jest wszystko cacy

a co do profesjonalizmu to dla mnie załatwianie spraw kończących sie kontraktów nie tylko z tymi dwoma piłkarzami na 2 miesiace przed konćem owych jest słabe

ja wiem , że klub i Veso umówili sie na rozmowy jak Veso wróci do zdrowia czy tam jak zacznie grać ale jest pare przykładów , że te rozmowy zaczynaja sie pózno ...wg mnie na pół roku przed końcem obie strony powinny mieć dogadanie albo przedłużenie albo rozstanie
każdy stosownie wcześniej wiedziałby na czym stoi...i pracodawca i pracownik

no dobra bo ja sie rozgadałem a każdy może myśleć inaczej to jakie twoje jest zdanie na temat profesjonalizmu w sprawach spraw kontraktowych---kończących się i ew przedłużenia
a i jeszcze jedno wyjaśnienie

ja nie napisałem , że zgadzam się z jej tezami czy pochwalam tego typu "wystąpienia"
chciałem jedynie udzielić odpowiedzi na twoje pytanie --po co ludzie robia takie wrzuty...:)

pozdrawiam
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Sylwiusz
Teoretycznie tak powinno to wyglądać i mam podobne zdanie.
Jednak staram się też postawić w sytuacji klubu.
Klub ma duże długi, musi patrzeć jak najlepiej to poukładać.
W klubie czekano do rozstrzygnięcia czy będzie MP i myślę, że takie info trafiło do zawodników.
MP daje duże szanse na puchary,a to zmienia postać rzeczy.
Klub patrzy na swój budżet płacowy oraz ile dany zawodnik wnosi i jakim kosztem.
Legia tnie koszty,a poza tym dużo klubów ma problemy finansowe w erze covidu i można pozyskać lepszych graczy za taką pensję.
Tu jednak.musi się wykazać dyrektor sportowy i dział scautingu.
Dodatkowym aspektem jest jak widzi danego zawodnika trener.Wszolek na tą chwilę wygląda na rezerwowego.
Moim zdaniem wszystko rozbija się o pieniądze.
A skoro prezes mówi, że przerosły go oczekiwania zawodników, to musiał być kontakt wcześniej, skoro zna ich oczekiwania.
Tak więc myślę, że temat był poruszany, powiedzmy pół roku przed końcem.Jednak ustalono, że negocjacje będą na koniec sezonu.
Generał brygady
 • 0 / 0
Dyrektor sportowy mówił, że do końca kwietnia chce mieć wszystkie sprawy kontraktów wyjaśnione. No wyszło jak wyszło, ale to nie fair w stosunku do pracowników. Jeśli wykonujesz zawód, w którym najważniejsze jest zdrowie i forma fizyczna,a miesiąc przed końcem umowy dalej nie wiesz na czym stoisz, to czy to jest w porządku?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Shed
Ale każdy zawodnik na prawo podpisać umowę z innym klubem pół roku przed końcem kontraktu.
Jak ktoś czuje, że obecny pracodawca go nie szanuje,nie docenia itd. to może iść gdzie indziej.
Mnie chodzi przede wszystkim o to, że takie sprawy załatwia się w gabinetach,a nie poprzez media.Piza tym tak to poukładał klub.Zasada jest prosta,albo się godzisz i zostajesz, albo odchodzisz.
A takie żale w mediach to bardzo słabe.
Generał brygady
 • 0 / 0
DareirL

Moim zdaniem Veso zzyl sie z klubem , z Waeszawa i chciał zostać. Być może był długo wodzony za nos i oferta, którą usłyszał była wybitnie niesatysfakcjonujaca
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Shed
Moim zdaniem zarówno Wszolek, jak i Veso chcą zostać w Legii.Jednak chcą więcej niż klub oferuje.
Czy był zwodzony? Klub poznał oczekiwania Veso i umówiono się na rozmowy na koniec sezonu.Zapewne w podejściu klubu dużo zmieniło, że Veso nie gra.Liczono, że najpóźniej w marcu będzie grał.
Podporucznik
 • 4 / 11
Trochę emocje ja poniosły ale czy czasem prawdy nie napisała ze pod rządami Miodka Legia to pośmiewisko czekają na ostatnio chwilę i wychodzi co wychodzi więc minusy za 3.2.1
jak eliminowala nas Ostrowska z ligi mistrzow to wtedy posmiewiskiem nie bylismy?
Generał brygady
 • 3 / 1
Podobnie jak sytuacja w Wilnie... U nas k... nie może być normalnie
Waldi07
Nie powielaj tych bzdur, że klub powinien wcześniej załatwiać przedłużenie kontraktu. Jeśli klub jest przekonany, to przedłuża wcześniej np. Luki, Miszta itd. Jeśli są poważne wątpliwości, to klub czeka na rozwój wypadków, godząc się z możliwością, że zawodnik podpisze umowę z innym klubem. Czasami tego żałuje np Hlousek, ale jest to ryzyko wpisane w taką strategię.
L for ever
Ja nie powielam tych bzdur napisałem ze emocje ja poniosły ale czy klub zaraz po tak ciezkiej kontuzji nie powinien odrazu przedłużyć kontrakt z veso o rok nawet na niszej kasie żeby zapewnić mu konfort psychiczny? Zawsze waleczny z charakterem
Generał dywizji
 • 0 / 1
No dobra, ale jeśli z tych wszystkich co im się kontrakty kończą zostanie tylko Boruc do tego mówi się, że Kostorza chcą gdzieś oddać z prawem odkupu to nie licząc młodzieżowców na ten moment zostajemy z podstawową 11tką: Boruc, Jura, Jędza, Wieteska, Hołownia, Mladenović, Martins, Slisz, Kapustka, Luqi, Pekhart + Lopes i wielkie niewiadome w postaci Muciego i Jasura. 7 transferów latem to jest minimum.
Porucznik
 • 2 / 0
Większość wojen i nieporozumień była/jest przez kobiety. Zawsze muszą w "najlepszym" momencie wypalić... Ciekawe jak się odniesie Veso ale znająć bałkański charakter ludzi stanie za swoją żoną i będzie ją bronił do upadłego. A to oznacza konieć tego piłkarza w Legii :(
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Trzeba przyznać że moment idealny wybrała
Kapitan
 • 2 / 3
Mam nadzieję, że w tym tygodniu dowiemy się w końcu co dalej z Wszołkiem i Veso.
Od kilku lat nie graliśmy w fazie grupowej europejskich pucharów, więc wolę jak klub zapłaci dobry kontrakt nowemu piłkarzowi niż dawać duże pieniądze tym panom.
Kapitan
 • 2 / 3
"klub zapłaci dobry kontrakt nowemu piłkarzowi"

Wierzysz w to?
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Wypadałoby w końcu
Nie od dzisiaj sa pewne pytania odnosnie do zarzadzania klubem. Zarzucecie kobiecie nie wiadomo co a sami na tym Forum mnostwo placzu i lamentu z powodu zarzadzania. Oczywiscie na pewno troche zbyt wiele emocji ale bez przesady.
To jest bardzo zła wiadomość. W szczególności dla Marko. Problem w tym, że on nie ma szans na dobry kontrakt po roku bez gry, a przecież on akurat jest w swoim prime time'ie. Jakby podpisał cokolwiek z Legią teraz (duża szansa na odejście Wszołka, szansa na transfer gdzieś wyżej Juranovicia, gra Legii na 3 frontach), to już na wiosnę mógłby walczyć o podwyżkę. Teraz jego pozycja negocjacyjna jest znacznie mniej komfortowa. Dla Legii też nie wygląda to dobrze, jeszcze się okaże, że potrzebny jest kolejny wahadłowy w tym okienku. Chyba jedyny wygrany to Wszołek.
Marszałek Polski
 • 1 / 3
Nie wiadomo co z Wszolkiem.Wczoraj nie dostał ani minuty mimo,że Jura grał słabo.
Marszałek Polski
 • 3 / 2
Wszołek ma muchę w nosie i to mu przeszkadza. W dogadaniu się z Czesiem i ogólnie w pracy. Muchy mają destrukcyjny wpływ na wszystko.
~Zły
 • 6 / 2
A teraz wyobraźcie sobie że kończy Wam się umowa z pracodawcą i na dwa tygodnie przed końcem wciąż nie wiecie czy dostaniecie nową. Fajnie? Tak działa profesjonalny pracodawca? Można by spokojnie uniknąć kwasów z Veso i dużo wcześniej zakomunikować zawodnikowi na czym stoi. Tak samo jak reszcie piłkarzy którym kończą się kontrakty. Co to ma być? Zupełnie nie dziwię się reakcji żony Vesovica, choć nie wiem czy powinna udostępniać takie rzeczy na forum publicznym przed końcem kontraktu Veso i zakończeniem rozmów z zawodnikiem. Co z Wszołkiem? Czemu Veso i Wszołek nie zagrali a na boisku byli dużo słabsi piłkarsko Gwilia i Cholewiak?
Generał brygady
 • 4 / 2
Hamalainen o tym ostatnio mówił w wywiadzie. Jak pod koniec sezonu 2018/19 sporej liczbie piłkarzy kończyły się kontrakty i nie wiedzieli na czym stoją, to na boisku nie dawali z siebie 100%, bo każda kontuzja oznaczałaby dla nich nikłe szanse na transfer albo bezrobocie.

Ale tak ogólnie to wydaje mi się, że po prostu ludzie to hipokryci i łatwiej zawsze im oceniać i wymagać od innych, a w prywatnym życiu sami pod koniec umowy mają już totalnie wyj...ne na swoją pracę...
a gdzie w tym wszystkim menadzer Ivicia? Klub dziala wedlug swoich regul i mysli o sobie. To chyba jasne. Dlaczego menadzer nie naciskal na szybsze tempo rozmow?
Generał
 • 1 / 0
Przecież zawsze mogą znaleźć alternatywę.

Ale Jeżeli jej nie ma to chyba coś oznacza.
~Zły
 • 3 / 0
Z Ivicą w sumie racja. Może byli tak umówieni, choć wydaje się że zawodnik chciał wiedzieć wcześniej na czym stoi. Marko to nie jedyny zawodnik któremu kończy się kontrakt. Potem są takie efekty że niektórzy zawodnicy nie grają na 100%.
Generał brygady
 • 2 / 8
A tak abstrah*jąc do tematu:

Panowie, niektórzy z Was chyba strasznie mieli pecha do kobiet albo przej..... w małżeństwie, bo śmierdzicie mizoginizmem na odległość.

Kobiety są jakie są, wiadomo - 4 pory roku w 30 dni - ale bez nich byłoby nudno
Ja jestem zapalonym feministą ale prawda jest taka, że kobiety mają - co do zasady - troszkę inny sposób myślenia. Faceci w większym stopniu kierują się logiką, a kobiety odczuciami. Ma to swoje zalety ale też wady. Żona Veso kierowała się wyłącznie emocjami. Gdyby użyła racjonalnego sposobu rozumowania, to zauważyłaby, że szantażując klub nie pomaga mężowi. To co zrobiła nie miało prawa się udać.
Generał
 • 2 / 0
Shed

Z pozycji singla, już emeryta. Całe szczęście, że brak nudy to nie jest jedyną wartość, dla której warto żyć.

Im bardziej będziesz trzymał kobiety krótko, w dobrym tego słowa znaczeniu, tym większy będziesz miał u nich szacunek.

Pzdr
Generał brygady
 • 0 / 0
Zgadzam się z Tobą w zupełności, ale teksty obrażające kobiety przez pryzmat nadgorliwości żony piłkarzy to przesada. Może niektórzy zazdroszczą po prostu, że czyjaś żona ośmieliła się stanąć po stronie mężą (w sensie miała takie intencje, gdyż w rzeczywistości tylko mu zaszkodziła). Ich kobiety nie dość, że ich nie bronią, to pewnie jeszcze po nich jadą ile wlezie :)
Generał brygady
 • 1 / 0
Misiekw,

W lwiej części zgodzę się z tym co napisałeś. Co nie zmienia faktu, że nie należy kobiet obrażać w tak prymitywny sposób.

Generalnie nie o tym jest dyskusja, więc zakończmy ten wątek
Generał broni
 • 3 / 5
Bardziej szkoda mi Wszołka. Bo tutaj możemy i pewnie stracimy gracza już sprawdzonego znającego drużynę. Umiejącego grać na wachadle, ale i w razie zmiany systemu na skrzydle. Duża będzie strata. Wolę Pawła w Legii niż Vesovica
Generał broni
 • 6 / 7
Płakać po Vesoviciu nie będę. Jego forma to niewiadoma. Mnie się wydaje że tutaj sprawa rozbija się o długość kontraktu. Veso chce pewnie 2-3 lata a Legia daje 1+1
Generał
 • 7 / 7
Kobieta wypiła za dużo lub zjadła za mało.

Veso. Dziękujemy i do widzenia. Chyba, że zmienisz zamki w drzwiach.
Generał broni
 • 6 / 6
Siedzi głupia baba w domu i głupie pomysły jej przyłażą do głowy. Liczy ciągle tą kasę na koncie Veso i się zorientował że mogą być mniejsze przelewy. A przecież trzeba sobie jeszcze cycki zrobić i coś tam wstrzyknąć w mordę. Może być mało. Jak nie pasuje zapraszamy na Okęcie i bilet do Macedonii
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Nie sądzę aby napisała to bez uzgodnienia z Veso.Cos się w negocjacjach pewnie zacięło.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Może i się zacięło, ale to co ona robi to nie jest narzędzie do uruchomienia - i to płynnego - dalszego "działania urządzenia"
Sierżant
 • 9 / 7
Jaki by ten klub nie był to po takim tekście pani żony Vesovic negocjacje kontraktowe powinny być zakończone . Żaden zawodnik nie jest większy od swojego klubu .
dokladnie. klub musi to szybko skonczyc. Najlepiej w tym tygodniu, przed feta. Ci co nie przedluzaja kontraktow do widzenia. Tyle
Napewno utrudniła sytuacje Veso ale klub negocjuje z piłkarzem a nie z żoną.
Sierżant
 • 2 / 4
Jak kobyle lejce się urwom to rozwali woźnicy bryczkę. Ma nie wyparzony pysk bałkanica i tyle. Nie wie gdzie i kiedy się odezwać a najważniejsze Jak, szkoda zawodnika bo może jeszcze by coś było z tego układu
Podporucznik
 • 4 / 2
Albo do kolacji było za dużo wina i nastąpiła niekontrolowana chwila szczerości "kobiecej" albo jest to ostatni desperacki akcent negocjacji które w poślizgu zmierzają do dachowania w rowie.... szkoda bo jest to jeden z turbo motorów (oczywiście przed kontuzją) który swoją postawą potrafił odmieniać postawę drużyny. Może to było po prostu za dużo wina i jednak Marko zostanie?
Generał brygady
 • 5 / 3
Żeby nam tylko ta sytuacja nie rozwaliła atmosfery w zespole. Już od kilku tygodni ewidentnie coś nie gra.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Jak ktoś odejdzie to szambo wybije
Ta kobieta pomoże Veso jak Rusynowi brat. Tak trudno wyciągać wnioski z błędów innych osób związanych z klubem (lub ich rodzin)?
Generał brygady
 • 4 / 1
Moim zdaniem sytuacja nie do porównania. Rusyn przyszedł, zagrał pół meczu i chciał gwiazdorzyć. Veso zawsze na boisku cechował się walecznością i ambicją, no i związał się z klubem.
Generał broni
 • 2 / 1
"Człowiek uczy się na własnych błędach.Mądry uczy się na cudzych.Głupiec popełnia ciągle te same,licząc na inne rezultay".

Stary cytat ale chyba pasuje, niestety.
Shed
Wiem, że inna ale ja nie mówię o zachowaniu du pka Rusyna, ani nie krytykuje zasłużonego Veso. Mówię o zachowaniu ich rodzin, które może dobić zawodników. Gdyby Rusyn za pośrednictwem brata nie nazwał Michniewicza debilem, to możliwe że po karze dostałby szanse. Możliwe, że Veso dostałby kontrakt tyle, że niższy ale w tym momencie to wyjdzie na uleganiu szantażowi bezmyślnej żony,
Generał broni
 • 1 / 0
Zgadza się. Osoby z otoczenia piłkarzy wpłynęły na dalsze losy wspominanych zawodników.
Domyślam się, że teraz gdy spotkają się władze Legii, Veso i menago to atmosfera będzie lekko niekomfortowa. Jak to mam wyglądać, podpiszą i będą wszyscy udawać że jest ok?
Ciekawe jak to będzie wyglądać.
Sprawa z Rusynem, oczywista.
Z Veso jest inaczej, parę lat związany z Legią ale efekt końcowy może być podobny.
Generał brygady
 • 0 / 0
No z tym już chyba nic nie zrobimy. Veso odejdzie. Byleby sytuacja z nim w jakiś sposób nie wpłynęła na markę klubu na Bałkanach, bo to kierunek, który dość często się u nas sprawdzał.
Generał broni
 • 0 / 0
Wszyscy sobie zdają sprawę, że pomijając wątek omawiany mamy także pandemie COVID-19. Chodzi mi w zasadzie o jej skutki ekonomiczne. Bo przecież kluby to tak naprawdę firmy. Poprzez lockdown a w zasadzie niemożność zapełnienia stadionu kibicami, prezesi nienapelniali kasy klubowej. Piłkarze z zasadzie powinni zdawać sobie sprawę że w całej Europie kolorowo nie jest.
Nie sądzę zatem, że ktoś powinien być wybredny bo i czasy są niestandardowe.
W sprawie Veso, raczej każdy jak pomysli w jakiej sytacji był piłkarz (wiele miesięcy bez gry, wiek zawodnika) to zauważy, że powinno się być ostrożnym w ferowaniu jednoznacznych opinii. Tak na prawdę to przewagę tu ma klub i chyba... rację, znaczy mniejszą winę.
Zobaczymy jak to się skończy.
Jeśli Legia chciała zakończyć współpracę z Veso, ale wiedziała że taki ruch będzie niepopularny, bo przecież kontuzja ( pozostawienie zawodnika w potrzebie), bo to najlepszy gracz w okresie przed kontuzją itd, to szanowna małżonka dała alibi doskonałe. Teraz chyba każdy będzie w szoku jeśli nastąpi przedłużenie umowy, Veso nie żałuj żonie na gabinety i galerie- niech się czymś zajmie, bo w przeciwnym razie zrujnuje Ci karierę.
Generał
 • 4 / 0
Wniosek jest taki, że kontuzja była zbyt poważna by podpisywać z nim nowy kontrakt.
Kapitan
 • 4 / 11
Na taki typ baby jest tylko jeden sposób - okład członem po twarzy. Pokornieją.
Generał brygady
 • 2 / 2
Nie wiem czemu większość z Was upiera się przy tym, że tu chodzi o kasę. Mi się wydaje, że po prostu po 4 latach mieszkania w Warszawie i grze dla Legii, Marko chciałby wiedzieć na czym stoi i on i jego rodzina. Nawet w tych tweetach widać duży szacunek do Legii jako klubu, historii, kibiców. Pretensje są ewidentnie skierowane do prezesa.
Otoczenie Marko zna oferte Legii od czwartku gdy Ivica pojawil sie w LTC. I raptem po 3 dniach wyplywa hejt na Legie i Prezesa. Przypadek czy rozczarowanie oferta Legii ktora nie zagwarantuje zarobkow zblizonych do tych przed zerwaniem wiezadel!
Generał brygady
 • 1 / 0
Oczywistym jest, że zarobki muszą być niższe. Najodpowiedniejszym kontraktem byłby chyba 1+1 / 1+2 z obniżonymi zarobkami. Moim zdaniem Veso (o dziwo jak na piłkarza) nie jest najemnikiem i być może nawet chciał w Legii zostać do końca kariery. No, ale piłka to biznes.
Generał broni
 • 0 / 0
On chyba też ma świadomość, że to ostatni gwizdek by coś zarobić na przyszłość.
Generał brygady
 • 1 / 0
Pytanie czy chodzi faktycznie tylko i wyłącznie o kasę, czy potraktowali go jak zwykłego najemnika. Pamięć mam dobrą i jak wspominam mecze z zeszłego sezonu, to Veso stanowił chyba 50% wartości zespołu na boisku. Po jego kontuzji gra siadła kompletnie, PP przegraliśmy w haniebnym stylu z Cracovią, a mistrzostwo zdobyliśmy na totalnych oparach. Może chciał grać u nas do końca i zostać legendą klubu jak np. Rado.
no tak ale klub nie daje kontraktu za zaslugi. Facet jest po zerwaniu wiezadel i nikt, zaden klub nie da mu oferty takiej jaką mial przed kontuzja.
Generał brygady
 • 0 / 0
OstatniSkaut,

Dlatego powinni przedstawić mu warunki już kilka tygodni a nawet miesięcy temu. A nie zostawiać to na ostatnią chwilę. Wiadomo, że kasy dobrej nie dostanie i to nie podlega wątpliwości. Moim zdaniem chodzi tu tylko o to, że przeciągają to do końca. Veso trenował, nie marudził, a robił to np. Paweł (żeby nie było - nic do niego nie mam). A potem słyszy, że przyszłość Veso jest uzależniona od pozostania Pawła. No to co powiedzmy, że odchodzi Veso, zostaje Paweł. Jura będzie po ME. Na eliminacje zostajemy z dwoma wahadłowymi, w tym z jednym, który bazuje przede wszystkim na motoryce.
Generał broni
 • 0 / 0
Czyli co... żegnamy się z Veso. Ach ta bałkańska krew.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Poczekamy zobaczymy
Generał broni
 • 0 / 0
Byłoby szkoda.... ale kwas się mocny zrobił.
Generał dywizji
 • 1 / 3
Veso chce odejsc i szukaja przyczyny
Generał brygady
 • 1 / 1
Tak, chce odejść. Po to ryzykował i grał w rezerwach z drwalami i w każdej gierce treningowej, żeby potem odejść...
Generał dywizji
 • 2 / 4
Po co wogole cytowac paplanine jakiejs kwoki ktora siedzi u kosmetyczki i wymysla herezje z nudow
Do roboty niech pujdzie i sama cos zarobi

Dobrze ze Marko nie gra w meczach o nic
O odnowienie kontuzji bardzo latwo
Czas pracuje na jego korzysc

Ale..Tamara wie lepiej
Właśnie grał.. w rezerwach. Gdzieś tak wyczytałem.
Generał brygady
 • 0 / 1
Sorry, ale znasz kobietę, że ferujesz wyroki? Nie każda żona piłkarza jest tępą WAG. Rzekłbym, że jest ich coraz mniej, bo sami piłkarze są już szkoleni jak nie dać się mamić intrygantkom.

Ps. pójdzie*
Jakoś bardziej wierzę żonie Veso niż znanym z nieudacznictwa działaczom. Gdyby było normalnie już dawno byłby podpisany kontrakt.
A to jest kwestia wiary a nie faktow? Marko i jego otoczenie znaja oferte Legii od czwartku a dopiero wczoraj sa wylewane pomyje na klub. Gosc jest po ciezkiej kontuzji i to czy wroci na poziom zblizony przed kontuzja to jest zagadka i ryzyko. Nikt mu nie da takiego kontraktu jaki mial wczesniej.
Generał broni
 • 4 / 2
Ale jak nie pasi i Veso i Wszolkowi to do widzenia. Jeden nie grał rok czasu i myśli, że może dostanie jeszcze podwyżkę. Paweł tak samo ciągły foch i nic jemu nie pasuje.
Generał brygady
 • 0 / 0
Veso się liczył z obniżką przecież. A co do Pawła, to w sumie nikt nie wie o o co mu dokładnie chodziło. Ponoć nie miał na myśli trenera
Generał dywizji
 • 4 / 1
Ona sobie zdaje sprawę w jakiej pozycji negocjacyjnej jest Veso? 30 latek, bazujący na dynamice po ponad rocznej przerwie. Myśli, że dostanie takie same warunki czy też podwyżkę? Logiczne chyba, że tak jak otrzymywał gigantyczną pensję przez rok za to, że się leczył. Tak teraz musi pójść na ustępstwa i mocno zjechać z zarobków podpisując jakiś kontrakt 1+1, żeby udowodnić, że jest w stanie wrócić do formy. A po takich kontuzjach nie tacy jak on już nigdy nie wracali. W piłce nożnej nie ma miejsca na sentymenty. Tak jak klub musiał płacić jemu, tak teraz on musi zejść z zarobków.
Porucznik
 • 3 / 2
Takiej żonie to tylko 'zakaz stadionowy'.Dożywotnio.
Nick "troublemaker" i wszystko jasne.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Pod sufitem może mieć niezbyt
Generał dywizji
 • 2 / 3
Pogon te babe Marko
Generał dywizji
 • 3 / 4
Baby to zmora
Tylko wszystko psuja mieszaja w glowach a same nic nie robia leniwe kwoki
Popieram, należy je zdelegalizować.
Chyba trafiałeś w życiu na nieodpowiednie kobiety.
Generał broni
 • 0 / 0
Jakaś część racji w tym jest.
Generał broni
 • 0 / 0
Wszystko zależy z kim się przebywa.
Są tzw "tępe baby", jak i tzw "świnie " i" tłuki " po męskiej stronie. Ludzie tak się często wyzywają.
Trzeba zmienić otoczenie i będzie dobrze.
Generał dywizji
 • 6 / 3
Wszystko składa się na taki obraz: żegnamy Wszołka, żegnamy Veso. Następców nie widać.
Porucznik
 • 4 / 4
Wysyp 'płaczków'.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Następca - Gwilia
Generał dywizji
 • 8 / 1
Veso wybrał sobie lekarza z Francji na własną rękę i ta ma pretensje, że oprócz płacenia mu grubej pensji za nic nie sfinansowali jeszcze jego leczenia na własną rękę? I z tym, że sam poleciał do Francji to o co chodzi? Mioduski miał lecieć z nim i trzymać go za rękę podczas zabiegu?
Dużo rąk w jednym akapicie.
Generał brygady
 • 0 / 0
No ten argument z jej strony trochę śmieszny. Ale jak znamy Veso, to chyba zrobił to tylko dlatego, żeby mieć pewność, że wróci jak najszybciej. Na zdrowiu się nie oszczędza. No, ale wyszło jak wyszło :/
Kapitan
 • 4 / 1
Żona uszanowała prośbę męża :)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Bez wątpienia pomogła mu
Ale że w czym problem? Że go po stopach nie całują?
"Ale na tym nie poprzestanę, obiecuję. Ale na teraz wystarczy, bo szanuje zdanie swojego męża."

Właśnie z szacunku do męża nie powinna pisać takich tekstów. Napewno nie teraz...
dowiedziala sie ze takich zarobkow jak dotychczas Marko nie bedzie mial i wpadla w histerie.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
A z szacunku do trenera takich::)
PietrekLegia:
Czesław Michniewicz najpoważniejszym kandydatem bo zastąpienia A.Vukovicia na stanowisku trenera warszawskiej Legii. Trwają zaawansowane negocjacje."- janekx89

Ja p*****le... ręce opadają..."
"PietrekLegia

Plan nie wyszedł ? Przykro mi;) dobranoc;)"

"jammm0 / 1
Wyszło jak trzeba:) prawidłowo, trafnie i dobitnie:) :):)"

Czyli tak:

"Graba803 / 1
Idźcie na solo bo się tego bełkotu czytać nie da. Ćpiecie coś, czy Was po zsiadłym mleku pogieło??? Weźta się wymieńcie privami a nie sobie podbijacie rankingi jakimiś pedalskimi wpisami.
[09-05-2021 21:15]"

Hahahaha liczyłem na to żebyś swoje szantaże i groźby wprowadził w życie bo wiedziałem doskonale czym to się skończy;) Przyznam że dobrze że krzesła mają oparcia bo fiknąłbym do tyłu;)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
PietrekLegia:
Czesław Michniewicz najpoważniejszym kandydatem bo zastąpienia A.Vukovicia na stanowisku trenera warszawskiej Legii. Trwają zaawansowane negocjacje."- janekx89

Ja p*****le... ręce opadają..."
Dodawaj, dodawaj;) z siebie robisz debila a nie ze mnie;)

Graba cie podsumował;) prawidłowo, trafnie i dobitnie;)

Papa;)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Tak idealnie się zbłaźniłeś TŁUKU:) :):) super spędziłem czas robiąc DEBILA z no name, który mnie zaatakował:) jeszcze chociaż by ten Tłuk miał argumenty:) ale tłuk jak to tłuk, myślał, że napisze posta i będzie super, ale szybko się przeliczył, bo tłuk potrafił poprzeć argumentami:) a później:

PRZEPRASZAM CIĘ jammm:) buahahah
Marszałek Polski
 • 1 / 0
i tak ze 4 razy:) hahah
Delikatnie próbowałem ci zasugerować żeby to zakończyć i się rozejść wtedy rzeczywiście wyszedłbyś z tego z twarzą. Ale wolałeś w to brnąć i brnąć i brnąć aż dobrnąłeś do takiego momentu że na widok twojego nicka zaczynam się śmiać ;) przypominasz mi trochę kibiców amiki i ich zwycięskie porażki;) Graba- gość którego nawet nie kojarzę podsumował to prawidłowo, trafnie i dobitnie a ty jeszcze w to brniesz twierdząc że tak właśnie miało wyjść hahaha. Są tu anasasy ale z radością i przyjemnością mogę śmiało ci wręczyć złoty medal w kategorii dzbana roku;) pozdrawiam i więcej nie odpisuje. Dobijaj sobie do rankingu i plusuj swoje komentarze, bedzie że to niby ktoś inny hahaha papa ;)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Nawet czytać ze zrozumieniem tłuku nie umiesz. buahahha to co od ciebie więcej wymagać?:) Twój rozum w tej kupule służy ci tylko do tego byś wiedział że masz się najeść i wysr.ać.

PiotrekLegia: Ręce mi opadają jak widzę Michniewicza, coooooooo to gość z 1MP,1PP,2SPP????? Nieeee nie rób mi tego Mioduski:):) buahahha

A później tylko debil i hipokryta może mieć pretensje o to samo do innego gościa:) buahahhaha, ale fajny debilek:)
Napisz coś jeszcze debilku:)
"PiotrekLegia: Ręce mi opadają jak widzę Michniewicza, coooooooo to gość z 1MP,1PP,2SPP????? Nieeee nie rób mi tego Mioduski:):) "

To teraz się wziąłeś za przekształcanie moich słów żeby w końcu twoje zarzuty pasowały? Hahahaha ręce mi opadają jak widzę Michniewicza? Hahahaha ręce to mi opadają jak widzę twoje komentarze ;) co za kolo...

Masz tutaj cytaty, przeczytaj je w końcu że zrozumieniem:

"PietrekLegia

Plan nie wyszedł ? Przykro mi;) dobranoc;)"

"jammm0 / 1
Wyszło jak trzeba:) prawidłowo, trafnie i dobitnie:) :):)"

Czyli tak:

"Graba803 / 1
Idźcie na solo bo się tego bełkotu czytać nie da. Ćpiecie coś, czy Was po zsiadłym mleku pogieło??? Weźta się wymieńcie privami a nie sobie podbijacie rankingi jakimiś pedalskimi wpisami.
[09-05-2021 21:15]"

Hahahaha liczyłem na to żebyś swoje szantaże i groźby wprowadził w życie bo wiedziałem doskonale czym to się skończy;) Przyznam że dobrze że krzesła mają oparcia bo fiknąłbym do tyłu;)"

Papa dzbanie roku;)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
TAk ładnie zacytowałem ta kłamliwą piz.de PiotrekLegia, podoba mi się to proszę o więcej. Buahaha
Haha mówiłem ci że naucz się czytać ze zrozumieniem bo cytujesz jakiegoś gościa i nie kumasz że według niego sam
belkoczesz kretynie. Więc nie wiem ma mnie to jakoś ruszyć buahaha. Samo to że nie rozumiesz prostego cytatu świadczy o tym, że masz mniej mózgu niż niemrawy haha
Skoro piszę "papa" to nie dlatego że czekam na odpowiedź tylko dlatego żebyś sobie już poszedł, przestał sie kompromitować i nie marnował mojego czasu. Ale skoro tak bardzo chcesz to pobawię się tobą jeszcze chwilę. Odpowiedz mi tylko na pytanie:
Czego oczekiwałeś po zrealizowaniu swoich gróźb i szantażyków? Z tego co kojarzę miałeś mnie nimi "uj3bać". Chciałbyś jeszcze dodać coś co do oczekiwań?
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Oj "Graby", czy tam kogoś już nie zacytowałeś? Oj:)

Od początku gdy mnie zaatakowałeś pisałem ci, że bredzisz, bredzisz i jeszcze raz bredzisz:) oczywiście byłeś pewny, że mi napiszesz 2-3 posty, jak to mówią "dowalisz" i będziesz chodził pół dnia dumny.
Namazałeś chyba z 10 postów nim błaźnie zorientowałeś się, że to wcale nie ja to pisałem, mimo że ci kilka razy o tym mówiłem, ale w tej chęci do dopi.erdolenia przestałeś myśleć, tym co ci jeszcze zostało pod kopułą.

Więc się ZBŁAŹNIŁEŚ do spodu po raz pierwszy, aż się skończyło PRZEPROSINAMI:)

Druga sprawa, to ubodło cię to, że ja uważam Michniewicza za podtrenera, który w swojej karierze niczego konkretnego nie osiągnął, nic co miało by go podnieść poziom wyżej na "trenera". I tu niby wszystko ok, miałbyś rację, że jak ja mogę go obrażać, jak to pisałeś: zdobył przecież przez 15.18.20 lat swojej pracy 1MP,1PP,2SPP, tylko że pojawił się jeden problem, ty 5 minut przed podpisanie kontraktu przez MICHNIEWICZA z Legią UWAŻAŁEŚ PODOBNIE:):)
Co to za trener przez 15 lat prawie nic nie zdobył, ja pierd.olę RĘCE OPADAJĄ, MIODUSKI NIE RÓB TEGO:):) ( krótko mówiąc zacytuję "uważałem że potrzebujemy czegoś więcej. Trenera który na szczycie tabeli i w europejskich pucharach czuje się jak u siebie w domu. Michniewicz nie spełniał tych warunków i niestety miałem rację bo z pucharów odpadliśmy."

HIPOKRYZJA- mówi ci to coś?:):)

Chyba wiesz co to HIPOKRYTA?

cytuję "U hipokryty występuje bowiem rozbieżność między zasadami moralnymi, które głosi, a ich przestrzeganiem we własnym życiu. Z drugiej strony, hipokryta często zachowuje się jak chorągiewka na wietrze - w którą stronę wiatr zawieje, w tę hipokrytę skieruje."

I TU SIĘ ZBŁAŹNIŁEŚ PO RAZ DRUGI mistrzu myślenia:) i to osiągnąłem perfekcyjnie,:) :):):):)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
nie "co" a "kto" :)
"Druga sprawa, to ubodło cię to, że ja uważam Michniewicza za podtrenera, który w swojej karierze niczego konkretnego nie osiągnął, nic co miało by go podnieść poziom wyżej na "trenera"

"tylko że pojawił się jeden problem, ty 5 minut przed podpisanie kontraktu przez MICHNIEWICZA z Legią UWAŻAŁEŚ PODOBNIE:):)"

Wytłumacze ci to jeszcze raz, czytaj uważnie. Komentarz bedzie długi i zarazem ostatni.
Otóż osiągnął 1 MP, 1 PP, 2SPP i awans z kadrą na MME. Czy takie osiągnięcia sprawiają że można go nazwać podtrenerem? absolutnie nie. Podtrener nie zdobywa MP ze średnim Zagłębiem, nie pokonuje Portugalii, Belgii i Włoch. Czy to było za mało żeby wyciągnąć Legie w sytuacji jakiej była? a sytuacja była ekstremalnie trudna i napewno potrzeba było trenera który dźwignie takie coś, drużynę rozbitą Covidem i przygotowaniem fizycznym. Kogoś o półkę wyżej, magika który w takich sytuacjach czuje sie jak ryba w wodzie. Czy to oznacza że uznałem Michniewicza za podtrenera bo czułem że potrzebujemy kogoś ponad nasz stan finansowy? Otóż nie. Warsztat, wiedzę, umiejętności miał i ma nadal co mu odbierasz cały czas. Nie odebrałem mu tego absolutnie, nie nazwałem go podtrenerem, nie napisałem że jest za słaby by przygotować Legię do kolejnego sezonu czy powalczyć o puchary w przyszłym. Czy to obraźliwe że są trenerzy lepsi od Michniewicza? absolutnie nie. On sam napewno nie uważa siebie za najlepszego w Europie. Jeśli Tottenham zwalnia Pochettino bo uważa że z nim nie osiągnie postawionego celu i zatrudnia Mourihno oznacza że władze klubu mają Pochettino za podtrenera? nie.

A dlaczego ręce opadają? Bo to bardzo kontrowersyjny wybór ze względu na jego przeszłość. Gość kochający Lecha będzie trenował Legię... brzmi bardzo źle. Trudne do zaakceptowania ale potrafiłem to zrobić, podpisał, od tej pory nie powiedziałem na niego złego słowa związanego z jego przeszłością więc te swoje oskarżenia o hipokryzję możesz sobie głęboko wsadzić w d**ę i zamieszać. I tu już zaczęło się robić bardzo śmiesznie bo nie potrafiłeś tego skumać i brnąłeś w to dalej robiąc z siebie coraz większego idiotę zamiast w porę sie wycofać i wyjść z twarzą.

Kolejna kwestia kompromitująca doszczętnie twoją zidiociałą osobę...

A dotyczy to szantażyków...

Teraz wyjaśnię ci jak wygląda sytuacja. Pewnie kojarzysz memy na których są 2 obrazki przedstawiające zupełnie coś innego, jeden podpisany "oczekiwania" a drugi "rzeczywistość".
Więc pierwszy obrazek "OCZEKIWANIA" wygląda tak:
- PietrekLegia uj3bany "do spodu"

A drugi "RZECZYWISTOŚĆ" wygląda tak:
-Nikt, kompletnie nikt nie zainteresował się twoimi wpisami
-Nikt nawet nie dał ci plusa za tą akcję, jedynie ty sam sobie.
-Nikt nie wsparł cię żadnym komentarzem w stylu " Ale ten PietrekLegia jest taki i taki" albo "dobra robota jammm" a wręcz przeciwnie...taka perełka:
"Graba803 / 1
Idźcie na solo bo się tego bełkotu czytać nie da. Ćpiecie coś, czy Was po zsiadłym mleku pogieło??? Weźta się wymieńcie privami a nie sobie podbijacie rankingi jakimiś pedalskimi wpisami."
-Ja czuję się uj3bany jak mucha w smole hahahaha (to ironia, bo możesz nie zrozumieć)
-Nie czuję kompletnie żadnych nieprzyjemności , a wręcz przeciwnie-uśmiałem się po pachy;)
A ty dalej twierdzisz że te 2 obrazki wyglądają tak samo:
"jammm0 / 1
Wyszło jak trzeba:) prawidłowo, trafnie i dobitnie:) :):)"
hahahahaha
Ty nie powinieneś się nazywać jammm tylko memmm hahahaha
Dobra, poświęciłem ci już tą chwilę jak obiecałem, fajnie było, śmiesznie ale ile to można pisać o tym samym, troche to jednak po takim czasie się nudzi. Napisałem chyba wszystko co miałem napisać. Życzę ci wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia, przede wszystkim tego psychicznego. Pozdrawiam, trzymaj się memmmie ;) papa ;)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
A ja ci również napisze kolejny raz, że:

"Otóż osiągnął 1 MP, 1 PP, 2SPP i awans z kadrą na MME. , nie napisałem że jest za słaby by przygotować Legię do kolejnego sezonu czy powalczyć o puchary w przyszłym"

TO WŁAŚNIE TY wytknąłeś mu 1MP, 1PP, 2SPP, więc uważałeś go za SŁABEGO, to ewidentnie wyniaka z twojego postu:

ŚMIEJESZ SIĘ TU Z DOŚWIADCZENIA I SUKCESÓW TŁUKU:
"doświadczeniem"
"sukcesami"

Więc TŁUKU jeśli śmiejesz się z sukcesów i doświadczenia przyszłego trenera to jednoznacznie uważasz go za słabego. Bo według ciebie nie wiele osiągnął przez 15 lat pracy. Czego tu Tłuku nie rozumiesz?

"15 lat w ekstraklasie...1 MP, 1 PP i 2 SPP... trener z doświadczeniem i sukcesami.

Miodek, nie rób mi tego!
PietrekLegia

Brniesz dalej kretynie w swoją głupotę:) masz SWÓJ cytat posta, gdzie ewidentnie mu zarzucasz brak DOŚWIADCZENIA i SUKCESÓW ale zasłaniasz się jakimiś śpiewami na Legię.
BUAHAHAHAH
Generał broni
 • 2 / 1
Pomijając fakt czy to prawda czy nie i czy pani Vesović ma rację to...
Trochę to infantylne ze strony małżonki. Coś to niby zmieni? Chce coś tym wymusić?
Veso to dorosły facet, prowadzi rozmowy, podpisuje kontrakty a tu żona zadziałała jak 5 kolumna.
Przecież teraz jakoś trzeba będzie rozwiązać ten problem, spojrzeć sobie w oczy itd. Gęsto może się zrobić w gabinetach. Nic dobrego z tego nie wyniknie,że zostało to upublicznione.
Nie wypowiadam się czy to prawda czy nie, bo nie wiem. Oceniam samo zachowanie żony Veso zastanawiam się jakie będą tego konsekwencje.

Ps
Trochę dziwne i absurdalne są zarzuty o to, że Vesović grał w rezerwach. Pisano o tym, że był zadowolony i aż palił się do gry, chciał łapać minuty a tu nagle że go klub nie szanuję...
Marszałek Polski
 • 3 / 1
Żona trochę odleciała bo się jej w doopce pali
To że podejście do piłkarzy jest jakie jest ze strony Legii to problem ale jest menago i to nie byle jaki a były nasz piłkarz. Więc tu pretensja przede wszystkim do IVO. Potem do klubu
Generał broni
 • 0 / 0
Żona ma swoje racje bo patrzy ze swojej strony ale to są sprawy pomiędzy nią a Veso. Powinni rozmawiać w swoim grobie a nie publicznie.
Veso jest dorosłym człowiekiem, piłkarzem. To są znowu jego sprawy, jego menago i klubu.
To fakt, że dziwnie wygląda to że piłkarze do samego końca nie znają swoich losów. Może po prostu klub nie chce podpisywać z nimi umów. Ja jakbym był piłkarzem wolałbym na pewno znać wcześnie zamiar klubu.

Ale swoją drogą umowę mają do czerwca, więc, ewentualnie przedłużyć ją można np 28 maja.
Piłkarz także może rozmawiać z innymi klubami. Skoro nie ma ofert to w Legii także to widzą i...
Baba się miesza w nie swoje sprawy, chociaż w sumie nie dziwota dla tej panny, skoro jej facet ma dostać obniżkę zarobków (uzasadnioną) to kobieta będzie musiała zacisnąć pas żeby jej starczyło pieniążków w galerii...

O co ta cała burza? Wiadomo że o pieniążki...

Vesovic nie grał rok, jego forma to niewiadoma, niewiadmo również czy zaraz mu się nie odnowi kontuzja (tfu, tfu), do tego dochodzą czasy pandemii, kluby szukają oszczędności...Ale tego pewnie ta Pani nie pojmuje

Nie wiem czy jakiś sensowny klub podjąłby ryzyko z Vesoviciem żeby go zakontraktować i dać kontrakt taki jak miał w Legii...

Inna sprawa że przeciąganie rozmów kontraktowych jest niezbyt profesjonalne, za chwilę zostaniemy z ręką w nocniku, i Wszołek i Vesovic odejdą...a załóżmy jeszcze scenariusz że przyjdą oferty nie do odrzucenia za Jurę czy Mlade i z kim my zostaniemy do gry?
Generał brygady
 • 1 / 0
No tego się właśnie obawiam. Mamy aktualnie na papierze czterech bardzo dobrych (jak na nasze warunki) wahadłowych, a możemy zostać z jednym i to jeszcze grającym tylko po lewej stronie.
Marszałek Polski
 • 3 / 1
Albo wywieranie nacisku albo już po negocjacjach.Jak wypadnie Veso I Wszolek a Jura dostanie ofertę po mistrzostwach to nie mamy prawej strony.
Generał brygady
 • 3 / 3
Żeby się tylko nie okazało, że na eliminacje z 4 wahadłowych zostanie nam jeden - chimeryczny Mladen
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Mladen dobry jest, teraz co prawda bez formy. Ale to prawda, zaraz z kłopotu bogactwa będzie deficyt
~Marek Pszun
 • 2 / 1
No i nie będzie na waciki?
Szkoda, że nie wspomni o tym, że Veso sam chciał się leczyć za granicą.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Taki to obiektywizm
Marszałek Polski
 • 0 / 0
I sam się rehabilitować...
Generał brygady
 • 3 / 2
Temat omawiany już pod "dużym" wątkiem dot. wczorajszego meczu, ale w takim razie przekleję tutaj swoją opinie:

Pragnę zauważyć, że Veso po bardzo ciężkiej kontuzji, mając w perspektywie koniec kontraktu, sam zgłaszał się i prosił o grę w rezerwach. Czy tak się zachowuje najemnik? W III lidze mógł odnieść kontuzję, skończyłby mu się u nas kontrakt, co by zrobił? ZOSTAŁBY Z KOLEJNĄ KONTUZJĄ BEZ PRACY!!. Ja mam za to do zawodnika olbrzymi szacun. Widać, że Legia coś dla niego znaczy. Bardzo bym chciał, żeby się dogadali co do finansów i Veso został u nas w zespole. To jest charakterny wojownik, typ lidera - ja takich zawodników bardzo cenię. Mając takiego gościa na boisku od razu czujesz się pewniej.


Dodatkowo: Pamiętajcie, że piłkarze też mają swoje oczy, rozumy i pewnie 10 x lepiej od nas znają faktyczną sytuację. Wiec jeśli pani Veso ma trochę racji i taki piłkarz widzi, że Twój kolega z drużyny kocha klub i robi wszystko, żeby wrócić do gry (nawet ryzykując kontuzję), a mimo to dalej nie wie na czym stoi, to nie jest nic dobrego dla samej atmosfery w zespole. Co sobie pomyśli taki Juranović, który wydaje się być kumplem Veso, a pewnie będzie dostawał w przerwie letniej oferty transferowe?
Chyba Marko musi jej wytłumaczyć czym jest w piłce nożnej zerwanie więzadeł krzyżowych bocznych w kolanie. To ze Marko biega najszybciej w LTC to nie znaczy ze nadaje się na mecz z drwalami ze Stali czy Piasta
Pułkownik
 • 3 / 1
oferujemy komus taki wysoki kontrakt ( 7 razy wiekszy niz inne)?
No takie ukryte ploteczki transferowe to ja szanuje - Legiony i Tomaszki moglyby sie uczyc :D
Pewnie chodzi o tego Caktasa z Hajduka :)
~Marek Pszun
 • 2 / 1
Księgowi z forum łapią się za głowy
Kapitan
 • 4 / 3
Pani troublemaker, z zawodu żona piłkarza, albo chce być ex domową szczekaczką, albo chce mężowi ligę zmienić.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Chyba liga już jej się znudziła
Czyli negocjacje idą jak po grudzie.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
No można wydedukować że nie idzie wszystko gładko
Redakcja się popisała refleksem. Temat właściwie został już omówiony pod innym wątkiem.
Chorąży
 • 3 / 2
Ale się baba zagotowała, nie zna pewnie wszystkich faktów. Pewnie Veso nie ma zbytnio dużo i dobrych propozycji , to drze jape , bo boi się , że mąż bez pieniędzy zostanie
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Bałkański temperament
Marszałek Polski
 • 5 / 4
Mówiłem że podejście dyra jest do bani. Zawodnicy są olewani. Nie zdziwie się jak pożegnamy Wszołka i Veso i chooj. Potem pretensja do trenera żebrak awansu
Generał broni
 • 4 / 1
Może trener Michniewicz jeszcze niczego poważnego w Europie nie osiągnął, ale żeby zaraz żebrakiem go nazywać. ;)
Trener musi żebrzeć o transfery
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Dałem łapkę w górę
Generał broni
 • 1 / 0
Odwzajemniłem, żeby nie było.
Zawsze mnie ciekawi że niektórzy zawsze bezrefleksyjnie staną po stronie nawet jakiejś anonimowej żony piłkarza, a nigdy klubu któremu podobno kibicują. Po pierwsze zazwyczaj kiepsko się kończy takie ingerowanie współmałżonka czy partnera w karierę drugiej osoby, po drugie ta pani wypisuje sporo bzdur. Pisanie że Legia komuś proponuje 7 razy większe zarobki jest niezłym odlotem, to by oznaczało kontrakt na poziomie 2,5 mln euro. dodatkowo nie ma nic dziwnego że piłkarz po rocznej przerwie jest wprowadzany powoli, najpierw rezerwy a potem powoli z ławki. Na dodatek na jego pozycjach grają wartościowi piłkarze. Oczywiście przed samą kontuzją Vesovic złapał dobrę formę, ale przypomnę że po przyjściu dosyć długo delikatnie mówiąc nie błyszczał, za to często irytował. Rozumiem że klub musi być ostrożny po takiej przerwie co do formy i wartości takiego piłkarza. Kończąc niedawno był wywiad z Vesovicem który sam mówił że czuje się ok, ale nie chce na siłę wracać do regularnej gry tylko ostrożnie wracać po kontuzji.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Może oferują mu połowę tego co miał i pani Tamara mówi o siedniokrotności przyszłych, a jie obecnych zarobków. Ludzie mają tendencje do manipulowania danymi. A wówczas nie 2,5 mln, a 1,25. I tu się może pojawiać ktoś pokroju Vadisa.
Ale zgadzam się, że w obecnych czasach to bardzo mało prawdopodobny scenariusz.