Żyleta jednak zamknięta (akt.18:37)

Marcin Szymczyk, Piotr Kamieniecki

Źródło: Warszawa.sport.pl, legia.com

23-08-2013 / 18:40

(akt. 09-12-2018 / 10:09)

W piątek po godzinie 16. Warszawa.sport.pl poinformował, że Żyleta została warunkowo otwarta na mecz rewanżowy ze Steauą Bukareszt. - To wiarygodna informacja - brakuje jednak potwierdzenia oficjalnego - taką informację podał na Twitterze dziennikarz Gazety Wyborczej Robert Błoński. - Dział prawny UEFA, wydał pozytywną opinię w kwestii otworzenia trybuny, lecz w sprawie musi sie jeszcze wypowiedzieć szereg niezależnych ekspertów. Szanse na otwarcie "Żylety" wcale nie są duże, powiedziałbym nawet, że minimalne - powiedział w czasie treningu prezes Legii Bogusław Leśnodorski.

Po 18. prezes Legii w radiu TOK FM poinformował, że Żyleta jednak będzie zamknięta. - Decyzją z dnia 23 sierpnia UEFA odrzuciła wniosek Legii o zawieszenie wykonania kary nałożonej w dniu 12 sierpnia br. W związku z powyższym informujemy, iż Trybuna Północna zostanie zamknięta podczas meczu rewanżowego ze Steaua Bukareszt w dniu 27 sierpnia 2013 r. Zwrot pieniędzy za zakupione przed decyzją UEFA bilety na Trybunę Północną, będzie realizowany od poniedziałku 26 sierpnia.


Na decyzję miało też wpływ pismo Ministerstwa Spraw Wewnętrznych do Michela Platiniego. - Rozmawiałem z ludźmi z UEFA, a oni sami mi mówią, że polski rząd jeszcze nakazuje uszczelnienie działań związanych z kibicami. Niczego dobrego więc spodziewać się nie mogliśmy - dodał prezes Legii. Przypominamy, że MSW skierowało list do Michela Platiniego, szefa UEFA oczekując włączenia się UEFA i PZPN w aktywne działania mające wyeliminować ze stadionów zachowania ksenofobiczne.


W Bukareszcie delegat UEFA powiedział, że musiałby się wydarzyć cud, a przymusu gry w europejskich pucharach nie ma, to dobrowolne, a więc trzeba zaakceptować pewne zasady.

Komentarze (945)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Maybelle
 • 0 / 0
How would you like to Upload A SINGLE Video And
RANK for 100 LANGUAGES !!!

FACT #1

ONLY 25% of the searches made online are in ENGLISH!
And yet everybody focuses on trying to rank in ENGLISH!

FACT #2
YouTube is the 2nd BIGGEST website in the world…
And still you focus all your efforts trying to rank and get traffic ONLY from Google!

http://bit.ly/2PVgtFh

DO THE MATH:

With Over 3 Billion Searches A Month…

All the visitors that you will ever need
ARE ALREADY ON YOUTUBE!

3 billion searches a month.
75% are not in English…
Do the math… 2.2 billion searches each month in foreign languages!

Are you getting an idea on how much money you are leaving on the TABLE?

http://bit.ly/2PVgtFh
boli :( jak każda miłość!!! za rok będziemy rozstawieni w 4 rundzie będzie łatwiej !!!
~M
 • 0 / 0
Na pocieszenie dla wszystkich prawdziwych legionistów
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQU8rQRFeZUpt9IeFtABzkU-w3Qut1q3PZoQ7Qqg9g4waC5N0Je
Generał brygady
 • 0 / 0
Uważam, że powinniśmy zrobić wszystko, aby flaga z wyraźnym S nawiązującym do legionów śmierci w służbie Hitlera znikła ze stadionu Legii bądź napisy na niej przybrały normalny wygląd.

Stadion to nie jest miejsce do tego typu poglądów ani polityki. O ile Ekstraklasa odpuściła tą flagą, o tyle UEFA tego nie odpuści. Swoich można przekonać, że to przypadek, ale UEFA nie przekonamy.

Coś w tym temacie należy zrobić. SKLW musi także zadziałać w swoim gronie. Tak być nie może, że przez jedną głupią rzecz tracimy wpływy i moc w trakcie meczu. Taki dzień powinien być świętem dla wszystkich, a staje się problemem.
~kolega
 • 0 / 0
Dlaczego licznik na mecz z Rumunami rośnie??????????????
Na obecną chwilę jest 21792 biletów, wczoraj wieczorem było 21639 ?????????
~buzun
 • 0 / 0
Dobrze powiedział Rzeźniczak. Tylko Polacy mogą srać we własne gniazdo i donosić jeden na drugiego. O ile popieram walkę z 'bezmózgowiem' to wstydzę się za ministra MSW. Nie tylko dlatego że chodzi o 'L' ale także dlatego że jak nie nie radzi sobie z danym problemem to woła pomocy w UEFA (akurat sprawa Żylety słabo tu się nadaje i rozważyłbym kroki prawne wobec UEFA posiłkując się przykładami niejednakowego karania bądź niekarania klubów) . Bezradny to radny upss. sorry minister. Silne państwo nie ma co! Co ja mam zrobić w tym kraju jak nie mam na kogo głosować a bardzo chcę ? Sam założę partię chyba. Srać we własne gniazdo i p.o.d.p.i.e.d.a.l.a.ć Tych 2 rzeczy się brzydzę i nie wiem której bardziej. Zakładam partię postanowione. Zapisywać się he he he. Gniew bezsilność ...nie wiem jak mam opisać mój stan
~Oto ja
 • 0 / 0
- Precz z naziolstwem
- precz z faszyzmem
- precz z komuną
- precz z PiS em, PO, RP, SP, SLD, PSL i Gowinem :)
- Precz z TVN precz z Radiem MAryja i Sakiewiczem

Precz z preczem :)

Legio kochana! Legio Jedyna! ;)
Niech żyje Wielki O'Rety:)
~Maniek-L
 • 0 / 0
a ja mam wrażenie , że jesteś jeszcze bardziej glupi i niebezpieczny niż najzagorzalsi fanatycy po obu stronach..

Nie mówie C i żebyś był radykalny - jesteś nijaki ...


Kibic Legii musi byc kimś.... :D a nie jakimś preczem jedynie.....

Precz!! z bezideowymi preczami :)
~oto ja
 • 0 / 0
Dobra specjalnie Maniek dla Ciebie będę trochę bardziej jakiś.

Bardziej precz z PiS-em niż z PO :)
Generał
 • 0 / 0
Oto ja

masz absolutną rację, a że muzyka łagodzi obyczaje, gorąco polecam Marcina Różyckiego :
www.youtube.com/watch?v=q_l3pQi8so4
~Maniek-L
 • 0 / 0
Oto ja, dałbym Ci 5zł :D ale dzieli nas pewnie za duża odległość.

Mam wrażenie że można Cie przekupić :D
~Legionista z Małopolski
 • 0 / 0
I precz z Tobą i twoją głupotą!!!
~Maniek-L
 • 0 / 0
Oto ja

jak chorągiewka na wietrze. Żeby się tylko nie rozdarła nie wiedząc za kim iść :D
~xaoc1
 • 0 / 0
W całym tym sporze istotne tak naprawdę jest to, czy w polskiej przestrzeni publicznej jest miejsce na jakąkolwiek hitlerowską symbolikę. Jeżeli ktoś chce mnie przekonać, że to tylko pewna forma nawiązania, którą manifestuje się fanatyczne przywiązanie do barw klubowych, to mówię mu powoli, wyraźnie akcentując każdą sylabę, 'Spier-da-laj'. To samo usłyszy ode mnie ktoś, kto w takim samym celu chciałby użyć symboliki bolszewickiej. Żałosne jest to, że wielcy polscy patrioci nie dostrzegli niczego niestosownego w tej symbolice i że dopiero interwencja UEFA doprowadzi do tego, że w końcu zniknie ze stadionu WP w Warszawie (przynajmniej nie będzie obecna w trakcie spotkań rozgrywanych w ramach europejskich pucharów).
Generał dywizji
 • 0 / 0
sam widzisz jakie mamy chore państwo za tych rządów. precz z obłudą !:))))
~xaoc1
 • 0 / 0
Coś w tym jest, w PRL rzeczywiście takich symboli na łazienkowskiej nie widziałem.
~Oto ja
 • 0 / 0
A wiecie do kogo należy Legia.net? :)
Siiii......Ani słowa o Niemcach ;)
~Maniek-L
 • 0 / 0
nie bardzo się orientujesz jak działa internet chyba :D
Generał dywizji
 • 0 / 0
Maksi
Dzisiaj urban jest celebrytą w jak to pisał .k.....50 ścierwojadzie tvn24 i nie pisz tego nazwiska z dużej litery bo mnie obrażasz :)
Generał dywizji
 • 0 / 0
to nie tu miało byc sorry.:) Tusk co Pinokio:)))))
Generał
 • 0 / 0
Stanowski dobrze napisał na Weszło. Pseudoelity myślą że kazdy chce żyć jak oni. A TVN to najgorsze ścierwo jakie jest. PiS mówi że jest prześladowany. Tylko czemu najwiecej jest polityków PO i PiS... Czemu musze non stop słuchać tego buraka Hofmanna... Świrek ma rację że decyzja UEFA jest choćby przez Wilno i inne kary. Ale rząd też mógłby zająć sie poważnymi sprawami. Oby PSL wyszedl z koalicji i ten rząd skończył swoją działalność. Skończyło się. Donosów na własnych obywateli nie zniosę.

PiS straszy, a tamci kablują. A Stanowski którego nie lubię madrze napisał. A prezes to swój chłop i nasz czlowiek a nie człowiek korporacji. Wojewoda siedzi cicho... Siedzi. UEFA też w końcu zarobi rykoszetem.
Abstrahując od poglądów ta dyskusja pokazuje jakieś chore upolitycznienie w Polsce właściwie już wszystkiego. Można zacząć rozmowę o pogodzie a i tak po 15 minut będzie jatka polityczna.
Mnie to męczy ale niestety też niestety dałem się ponieść temu choremu trendowi, może dlatego że kształciłem się w tym kierunku;)
Generał dywizji
 • 0 / 0
świrek
dobrze prawisz , POlityka z buciorami wdarła się na stadiony fuck , widzisz to ?
~Maniek-L
 • 0 / 0
DODAM O D RAZY ŻE OSOBNIKA SWIREKWAMPIREK SZANUJE I NIE UWAŻAM ZA LEMINGA......

ALE BYC MOŻE TO GORZEJ BO TO INTELIGENTNY KOLEŚ I MA ZUPEŁNIE INNE ODE MNIE POGLĄDY - ALE OK...
~Maniek-L
 • 0 / 0
BO W POGLĄDACH NA ŻYCIE ODNAJDUJE SPORO CELNYCH UWAG....

TYM WIĘCEJ O LEGII I JAKO TAKIEJ PIŁCE NOŻNEJ..
~Maniek-L
 • 0 / 0
Aczkolwiek stronniczością tvn i bardzo niską jakością tamtejszych informacji (80% to materiały do programy plotkarskiego - nie wiadomości)

Boje się tego szczerze i tego nie lubie...

Ta telewizja musi zmienić przekaz - nie na priwocowy, lewicowy - na prawdziwy, rzetelny. Bo juz dziennikarze stamta zwalniani mówią, ze pewnym poglądów tam mieć nie można - a to oni pierwsi wolni i sprawiedliwi....

Ta telewizja upada, a nie tyle szkoda ich jako taniej propagandy co jako kapitału i tego co wypracowali - ulica zupełnie inaczej widzi rzeczywistość niż oni..


Jak się obudzą przetrwają - jak nie upadną i oby oddali Legie komuś innemu, bo pociągna nas razem se sobą!!!
Generał dywizji
 • 0 / 0
nie ruszaj mi tu świrka , koleś jest ok , trochę ma kłopotów z swoimi poglądami ale jest pełna kultura nie to co te' ścierwojady ' k...50 metaxy , normalsy czy vaskowie :) z którymi merytorycznie nie pogadasz ,pełen szacunek.
~Maniek-L
 • 0 / 0
Nie uznaje jego poglądów, ale go szanuje.....

Wielu ludzi tutaj nie szanuje. Nie obchodzi mnie czy oni szanują mnie, to dla mnie zupełnie drugorzędne. Ja się nie boje ich, boje się często ich obojętności i poglądów - ale to inna bajka iwan
Panowie prawda jest taka że manipulują wszyscy i tu wracamy Maniek do problemu odpowiedzialności za słowo. W obecnych czasach i natłoku informacji czy wypowiedzi ze wszystkich stron można mówić jednego dnia jedno następnego drugie i tak nikt nie będzie pamiętał.
Ja ostatnio najszczęśliwsze chwile mam u siebie na działce bo zniknął tam właściwie ostatnio zasięg a więc nie działa internet i ledwo komórki, telewizor stoi odłączony od lat:)
A nie prościej czytać tych z prawej i lewej? Łatwiej wtedy o wyrobienie opinii. Zresztą masa ludzi sama buduje podziały, wyzywając się od moherów, prawdziwych patriotów, lemingów itp. Do tego masa z nas jest przekonana o własnej nieomylności i dość często głucha na kontrargumenty. Niewątpliwie przyczyniają się do tego media, które podają gotowe komentarze, co fantastycznie widać podczas relacji dziennikarskich, kiedy to autor na sam koniec przemyca kilka słów od siebie, które mają 'tłumaczyć' jak rozumiem ujrzany materiał. A jeżeli naród będzie skonfliktowany, to łatwiej nim sterować. Zresztą, Bismarck już powiedział, żeby zostawić nas samym sobie i się pozagryzamy. Wbrew pozorom nawet podczas II WS Polacy represjonowali Polaków - piłsudczyków. Może to efekt 123 lat rozbiorów?
~stojący z boku
 • 0 / 0
Do Oto ja
Możesz, choć aktualnie siedzę ;))
Komedia się rozwija, bo za umoralnianie intelektualnego planktonu zabrał się (za wikipedia) – 'zawodowy' przestępca kryminalny, recydywista. który wytworzył własną subkulturę więzienną oraz własny sposób porozumiewania się - specyficzną grypserę.
Świat zwariował ;)))
~oto ja do Maxi
 • 0 / 0
Ja nie znoszę żadnego totalitaryzmu. W tym również komunizmu.
Moja społeczna biografia jest pokręcona. Nie chcę o tym pisać na forum, ale uwierz mi że mechanizm postkomunistycznego cwaniactwa znam doskonale. Mam ponad 30 tkę i byłem asystentem jednego z polityków tzw. lewicy. Teraz pracuję w biznesie i widzę olbrzymią różnicę między czasami z poczatku lat 2000 kiedy zaczynałem prace, a teraz. Tyle że chyba używasz skrótu myslowego pisząc o nich 'komuniści'. większość ludzi robiących biznes w tamtych czasam to byli ludzie którzy wywodzili się z towarzysko-stdenckich środowisk i na tej bazie zbijali swoje fortuny. Ja to obserwowałem jako młody chłopak.
Mam jak najgorsze zdanie o tych ludziach i ludziach SLD,
Tyle że własnie dlatego że ich poznałem wiem czym grozi władza absolutna i przeświadczenie o swojej racji. Ruchy kibicowskie dla mnie czasami robią rzeczy które robiłem w młodzieżówce jeden z tych partii. Dawałem sie dymać.
Kurde stary, to wszystko jest takie pokrecone..
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
używam bardzo dużych skrótów myślowych bo zanim przeszliśmy do rozmowy wycieńczyłem się nerwowymi reakcjami na komentarze internetowe czyli coś co powtarzam sobie zawsze żeby odpuścić i się nie angażować....


mi chodzi tylko o to że mamy np taką kanalię w komunistycznym systemie totalitarnym o nazwisku Urban - i dziś w 'fajnej' Polsce ta kanalia jest biznesmenem (IKEA itd) , autorytetem moralnym i wychowawcą nowych obywateli, którym formatuje umysły antynarodową i antykatolicką propagandą szkalującą porządnych ludzi, jest zapraszany do telewizji, udziela wywiadów, pisze książki. Z drugiej strony mieliśmy do czasów rządów PiS całkowicie zapomnianych bohaterów i nie istniejącą politykę historyczną na co zwracali uwagę prawie jedynie tacy kibole - ludzie trochę z marginesu co jest osobiście dla mnie przykre

Jeżeli zrozumiałeś co miałem na myśli to zapytaj sam siebie czy tak powinno być w normalnym kraju ? ja juz kończę nie mam siły a jeszcze wieczorem trzeba będzie krzyczeć :)
~Oto ja
 • 0 / 0
Kanalie są wszędzie. I na Żylecie i w Sejmie i w Kościele i w moim bloku. A i w rodzinie z jedna się znajdzie.
Emocje to zły doradca. Kanalie ich najczęściej nie używają. Warto się od nich tego nauczyć.
pozdrawiam Cię bracie po szalu ;)
WIELKA LEGIA WARSZAWA!
Generał dywizji
 • 0 / 0
Tusk choc byś się umył psiknął perfumem będziesz Rumunem będziesz Rumunem.
Warto zobaczyc lemingi:)
youtube.com/watch?v=Y1i4b7Sp6zA
~oto ja do Maxi
 • 0 / 0
Wiesz kiedy mamy szansę na lepszą przyszłość?
Kiedy porzucimy nadzieję na lepszą przeszłość.
I to jest jeden z fundamentów mojego myślenia.
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
jak sobie pościelisz tak się wyśpisz - wiedzieli to doskonale wszelkiej maści zdrajcy i komuchy siadając do okrągłego stołu... pamiętaj o tym i ty bo to Twoje dzieci będą żyły w przyszłości której przeszłością jesteś Ty i twoje decyzje
~oto ja do Maxi
 • 0 / 0
powtórzę jeszcze to, co napisałem do Iwana, ale ten to chyba już jest w stanie mocno wskazującym ;)

Chora jest nienawiść. Reszta może być słuszna lub niesłuszna. Skuteczna lub nieskuteczna. Ja nie nienawidzę nikogo. Czasami nie lubię, a czasami nie lubię bardzo, ale nie ma we mnie nienawiści. Ja się nienawiści boję bo w moja rodzina od nacjonalistów ukraińskich i zbrodniarzy niemieckich doznała wielu krzywd i kilku zbrodni. 3 lata temu rozmawiałem z wnukiem człowieka który mordował wieś w której żyli moi pradziadkowie. I kiedy go tak słuchałem i kiedy tak porównuje z niekórymi opiniami naszych forumowiczów to widzę tą samą nienawiść. On ma tak spaczoną głowę mimo że upłynęło tyle lat. 'Ojczyzna', 'duma', 'Wielka Ukraina' etc.
To jest podstawa moich poglądów a nie tandetne TVN.
Nie musisz tego akceptować, ale postaraj się zrozumieć.
pozd
~stojący z boku
 • 0 / 0
Prawie 900 postów !!!
Wyzwiska, groźby, komuchy, granatowi, czarni, czerwoni itd itp
A gdzie do kurvy są biało czerwono zieloni ?
Ciekawy jestem ilu z tych forumowych mędrców, bohaterów z koziej dupy będzie dziś na stadionie ukochanej drużyny ? Wszystkie trybuny otwarte, a klub nie sprzedał nawet 20 tyś biletów.
Wstyd jak sku....n
~Oto ja
 • 0 / 0
Do 'Stojącego' ( mogę się do Ciebie tak zwracać? :) )
Jutro zamierzam zrobić rezerwację firmową na Silverze.
Wybrałem już niektóre potrawy z cateringu którymi zamierzam rzucać w co bardziej krewkich kibiców z Rumunii :)
~ddd
 • 0 / 0
Bo przyjdzie taka menda Patriotyczna jedna jedyna w Polsce i p...doli swoje wywody o Pisie j...nym.
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
bo to chyba jedyne miejsce związane z Legią gdzie ujawniają się takie lemingi jak ty ddd :) internet pokazał skalę zidiocenia w społeczeństwie
~oto ja do Maxi
 • 0 / 0
Maxi,
bezideowość którą obaj dostrzegamy chcemy inaczej leczyć. Ty i ludzie myślący podobnie, chcą silnych narodów, silnego państwa etc.
Powiedz mi tylko dlaczego ta myśl zawsze idzie w parze z atakiem na wszystkich tych co myślą inaczej?
Moja diagnoza jest taka, że Wasza myśl zakłada jednomyślność ( cyt Ciebie z pamięci 'w tym nie będzie porozumienia' ) co już jest poważnym zniekształceniem bo przecież nigdzie nie ma tak , że wszyscy są tacy sami, prawda? Jest Oto ja, jest iwan jest Kibic 50 i Leśnodorski i Litar. Teraz tu się kończy to co między nami wspólne a zaczyna to, co dzieli. otóż Ty głosisz poglady ktore prowadzą do eksterminacji takich jak np. ja. Ja natomiast uważam że zamist patriotyzmu narodowego powinna istnieć współpraca między ludźmi mówiącymi w innych językach. jestem Polakiem. Nic tego nie zmieni. KOcham mój klub, ale nie znaczy to że mi się w nim wszystko podoba. Podobnie jest z moim krajem. W moim przekonaniu to właśnie patriotyzm pojmowany w skrajny sposób jest większym zagrożeniem dla pokoju niż moje myślenie które nastawione jest na współpracę i akceptowanie inności.
Dlatego uważam tak, jak uważam.
~Oto ja
 • 0 / 0
I błagam przestań mnie już łączyć z Palikotem. Wolę już chyba być tym gejem...
Brzydzę się polską klasą polityczną.
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
bzdura!!

ja uważam po prostu że przyszłość naszego narodu powinniśmy budować na prawdzie, szacunku do naszego dziedzictwa ii sprawiedliwości. Obecnie w naszym kraju przyszłość buduje się na kłamstwie, braku szacunku i niesprawiedliwości

Na ten temat mogę polemizować i UDOWODNIĆ że tak właśnie jest, reszta to są twoje insynuacje a NIEjednomyślność nie polega na wsadzaniu flagi narodowej w gowno, paleniu szalika czy profanacji krzyża
~Oto ja
 • 0 / 0
Ale ja właśnie uważam, że palenie flagi, wsadzanie jej w psią kupę czy kłamstwo katyńskie jest tak samo godne pożałowania jak swastyka na torsie człowieka który należy do narodu którego hitlerowcy spalili przeszło 6 milionów obywateli!
Hitler decydował o tym kto jest Żydem, gejem, czy Aryjczykiem. Od tamtej pory każdy kto mi mówi kim jestem nie pytając mnie wcześniej o zdanie budzi mój niepokój.
Pamięci o poległych nie wolno czcić wyzywając innych, wieszając nazistowskie symbole i tłuc inaczej myslących.
dla mnie patriotyzm wspólczesny najlepiej definiują Szwedzi. NIe wiem czy byłeś tam, ale niemal w całej Szwecji panują szwedzkie produkty i marki. Ludzie niechętnie kupują tam nic co nie jest szwedzkie.
Ja chcę poznać historie i Dmowskiego i Piłsudskiego, ale myślał będę sam. Nie chcę nachalnej propagandy w stylu radia maryja, TVN, GW czy GP. Oni się dla mnie różnią tylko metodami i zasobnością portfela ale chcą tego samego. Abym myślał tak, jak oni.
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
ale przecież to ja chodzę na Żyletę i chyba wiem czy jestem nazistą (dobrze że przynajmniej odróżniłeś nazizm od faszyzmu) czy nie. Gardzę spadkobiercami nazistów tak samo jak i komunistów - na szczęście ta głupia moda z lat 90 wyparowała praktycznie w całości wraz ze wzrastającą świadomością historyczną - co innego spadkobiercy komuny - oni mają się świetnie, prowadzą duże biznesy, robią za autorytety w mediach itd naprawdę tego nie zauważasz że ktoś tu nas doszczętnie oszukał a sobie zagwarantował bezkarność, wpływy i szacunek w 'mediach' ?
~dpo
 • 0 / 0
Szkoda, że tak słabo wyszli na tym ci co kupili karnety. Mieli wychodzić lepiej. A wyszli bardzo kiepsko. Pewnie ważniejsi kibice z Żylety sobie poradzą i znajdą się na stadionie. I ok rozumiem to. Oni to nakręcają. Ale ci co zakupili bilety przed decyzją UEFY też powinni być w jakiś sposób zauważeni.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Fajnie było z wami się PO wkurwiacc , ale teraz to mi już za szumiało ostro i muszę się ogarnąc ! jak to leciało ? a już wiem ' JESTEŚMY UJ WIE GDZIE ALKOHOL LEJE SIĘ AEJAOO PODAJ PIWO '
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
zdecydowanie gorsze niż PiS dla Polski jest takie wynarodowione ścierwo jak ty el1916 czy oto ja

dla Twojej informacji PIS JUZ BYŁ U WŁADZY i każdy może przeczytać mni tu :

tyche44.salon24.pl/197863,osiagniecia-rzadow-pis-i-po

wiem że i tak tego nie przeczytasz więc od siebie dodam że ku.rwa mać to PIS ku rozpaczy czerwonego ścierwa, które tak uwielbiacie PRZYWRÓCIŁ PAMIĘĆ O AK-owcach(muzeum, odznaczenia) o Żołnierzach Wyklętych (1 marca), rozchulał IPN czyli zrobił wszystko w zakresie polityki wewnętrznej żeby takie ODPADY ICH ZNIENAWIDZIŁY bo dzięki temu młode pokolenie jest NA PRAWO i gardzi tymi, którzy robią za autorytety takich beznarodowców jak wy

co do polityki międzynarodowej to wystarczy przypomnieć Steinbach, Nordstream, Gruzję czy negocjacje z Unią by stwierdzić że reprezentowali oni mniej lub bardziej udanei INTERES NARODOWY a nie czerwono, teczowo żydowski tak jak wasi idole
Generał
 • 0 / 0
ty masz tylko 95IQ i 12 cm w gaciach. Szkoda mi na ciebie czasu.
bywaj amebo...
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
pajacu mam wyższe wykształcenie , dobrą pracę i wysoką pozycję społeczną

nerwy mi puszczają gdy we własnym kraju czuje się tak jakbym żył w państwie, w którym nienawidzi się Polski
'Tęczowo-Żydowski' nigdy nie będzie argumentem w rozmowie z normalną osobą. Co to ma znaczyć? To są słowa które nie wyrażają żadnej myśli. Wdajesz się w dyskusję uzbrojony jedynie pustymi hasłami.
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
w jednym wpisie podałem tyle argumentów pro-polskich że choćbyś się zesrał nie wymienisz ich u konkurencji PISu bo PIS jest jedyną patriotyczną partią i choćbym ich nie lubił to dla dobra Polski jestem zmuszony głosować właśnie na nich
~oto ja do Maxi
 • 0 / 0
Maxi,
wiesz że ja też chciałbym kochać swój kraj, ale nie potrafię? Zazdroszczę Ci takiej miłości, ale nie uważam aby była to zdrowa miłość. Zdrowa miłość potrafi być krytyczna inaczej miłość przeradza się w obsesję. Ja szanuję tych co ginęli i walczyli o Polskę. Przecież to nie jest tematem naszych kłótni ( wyzwisk ? ). Ja nie lubię gdy ktoś mnie klasyfikuję jako Leminga, ścierwo, Żyda, pedała, agenta etc. Tak bardzo kochasz swój kraj że byłbyś w stanie mnie zabić za to że kibicuję innemu klubowi, czy jestem z PO i nie popieram Twoich poglądów? Tak rozumiesz swój patriotyzm jako eksterminację tych co są inni i myślą inaczej? Powiedz byłbyś w stanie mnie zabić?
Partie są od tego, ażeby reprezentować konkretne interesy ludzi a nie wyrażać natchnione sentymenty dwunastoletnich panienek.
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
skoro zaczynasz swoje dyskusje na forum od stwierdzenia że 'patriotyzm to przeżytek' to jak mniemam jesteś z tych, którzy Polskę nie traktują jako swoją ojczyznę a jedynie jako miejsce swojej działalności co automatycznie stawia cię w jednym rzędzie z osobnikami takimi jak palikot czy urban ... doskonale widać do czego chce doprowadzić lewacka geopolityka - dokładnie do tego samego co chiał hitler czyli jednego państwa, jednego języka i jednego wodza w postaci ponadrządowych organizacji - dlatego taki nacisk kładzie się na walkę z patriotyzmem, katolicyzmem, nacjonalizmem bo to ostatnie bastiony oporu przed stworzeniem bezidewoego czysto konsupcjonistycznego beznarodowego społeczeństwa.... to są fundamentalne różnice, co do których NIGDY nie będzie porozumienia bo to tak jak by ktoś wszedł ci do domu i zrobił z niego burdel
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
congocall

tak jak myślałem nie masz żadnych kontargumentów w stosuku do innych partii, które działają na terenie Polski za pieniądze Polaków a w żaden sposób nie dbają o kraj nie pisząc już nawet o zwykłym szacunku do tych wszystkich pokoleń, które się nie poddały i wywalczyły to możemy tu teraz pisać po polsku


CZY NAPRAWDĘ 'WOLNA PO 89' POLSKA MUSIAŁA CZEKAĆ DO 2010 NA PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO ŻEBY UCZCIĆ SWOICH BOHATERÓW ? coś tu chyba jest nie tak bo minęło 21 lat w 'wolnym, niezależnym, suwerennym kraju'
Lewacka geopolityka promuje konsumcjonizm?! Czyli według Ciebie Citigroup, McDonalds, Exxonmobil, Marriot, itd., itd., itd., to są wszystko przejawy lewackiej geopolityki?
Generał
 • 0 / 0
Panowie, szanujmy się. Jesteśmy kibicami Legii, tak?
No to po chvj ta ograniczona dyskusja z jednokomórkowcem?
Legia – Lechia 3-0
Legia – Steaua 2-1
:)
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
przytocz dokładnie gdzie napisałem że 'Lewacka geopolityka promuje konsumcjonizm' !!??
Ja nie chcę żeby żadna partia za moje pieniądze czegokolwiek czciła, czy się z tym zgadzam czy nie. Jeszcze raz powtórzę - politycy mają reprezentować konkretne interesy ludzi, co dla mnie wiąże się głównie ze sprawami gospodarki.
Napisałeś, 'doskonale widać do czego chce doprowadzić lewacka geopolityka' i potem wymieniłeś konsumpcjonizm.
~ddd
 • 0 / 0
maxi to .wy....laj do swojej pisoboelszewickiej,jeba..nyh donosicieli,podsluchiwaczy,klamcow,udajcych patriotow i innych szumowin Rydzyka,maciara,Hoffandra glosuj se na nich zapisz się k....a do tej partii i zamknij r..ja o swoim patryitozmie już.
Q...wa to forum Legii czy polityczne jakies.
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
napisałem że lewacka geopolityka ma na celu stworzenie bezidewoego czysto konsupcjonistycznego beznarodowego społeczeństwa - niby podobne do 'promuje konsumpcjonizm' ALE o zupełnie innej skali


a ty ddd sklej już tą p.izdę bo to nie dzięki PISowi tylko lewactwu i POlszewi mamy zamkniętą trybunę na najważniejszy mecz w sezonie
Generał
 • 0 / 0
ddd
100% racji, ale sam wiesz jak to jest z amebowcami...
pozdro
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
jedyny możliwość żeby przemówić to takich pajaców jak ty to niestety forum internetowe - tacy jesteście odważni ze swoimi poglądami że możecie jedynie czekać na to będzie się działo na stadionie i to komentować w rzeczywistości
'napisałem że lewacka geopolityka ma na celu stworzenie bezidewoego czysto konsupcjonistycznego beznarodowego społeczeństwa'

Na czym to opierasz? Polityka nie tworzy społeczeństwa, polityka jest odzwierciedleniem nurtów ideologicznych w społeczeństwie. Co to w ogóle jest beznarodowe społeczeństwo? Jesteśmy narodem! mówimy tym samym językiem, mamy te same, płaskie, lekko-azjatyckie ryje... nikt temu nie zaprzecza!
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
congocall

palikot wspieray mocno przez urbana dostał 10% głosów w wyborach idac z hasłem zlikwidowania państwa polskiego i dalszymi postulatami w tym kierunku. Media nachalnie promują tryb życia 'wyzwolonego, postępowego, tolerancyjnego' europejczyka jednocześnie wraz z władzą przyzwalając na deptanie wszelakich oznak watości katolicko-narodowo-patriotycznych

porzucając na chwilę nasze przekonania - naprawdę obserwując rzeczywistość nie zauważasz takiego trendu ?
Ale 90% procent na niego nie głosowało. Na tym polega demokracja i jest to piękna rzecz, ponieważ różne sfery społeczeństwa mają różne interesy. Tak zawsze było i jest.

Mass Media są po to, żeby się sprzedawać i po prostu odzwierciedlają trendy istniejące w społeczeństwie które się sprzedadzą. A co jest złego z tolerancją? Nie wiem ile masz lat ale ja naprawdę pamiętam nietolerancje, kiedy za poglądy można było skończyć w ciupie. Pamiętam podczas stanu wojennego czołg (może wóz opancerzony, jeden ch.) na rogu Aleji niepodległości i Woronicza.

A wartości katolickie to prywatna, nie społeczna rzecz. Ja nie jestem religijny i moi rodzice nie byli religijne, więc to nie są moje wartości.
~Maniek-L
 • 0 / 0
PiS rządził niecałe 24 miesięca..

Policzcie ile miesięcy rzadzi PO - wszystko nadal wina poprzedników :D

A PRZYPOMINAM , ŻE PO RZĄDZIŁO TEŻ JAKO UNIA WOLNOŚCI - BO Z TEJ PARTII PRZEPOCZWARZYŁA SIĘ PLATFORMA OBYWATELSKA....

I otrzymacie grubo ponad dekadę. Liczby to są.... nie - to są fakty :)
Generał dywizji
 • 0 / 0
Morał z tego jest taki- UEFA to mafia rządzona karłami:)
jestem po 4 browarkach już szumi więc poprawka na mnie, a jeszcze zródełko OMG jak ja to wytrzymam. Pozdro dla wszystkich Legionistów a lewakom UJ w ,,, tam gdzie lubią .
Nasuwa mi się takie spostrzeżenie,Coraz więcej podziałów w tej naszej Legijnej rodzinie.Cała Legia zawsze razem ale...
1.lewacy wypier...
2.prawicowcy wypier...
3.zwolennicy po,pis ,czerwoni i czarni a do tego zieloni wypier....
Czy to się wszystko trzyma kupy ?
Warcholstwo sarmackie w narodzie widzę nie ginie.A może można to jakoś ogarnąć dla dobra Legii.
~Oto ja
 • 0 / 0
Z Iwanem to przynajmniej idzie się merytorycznie pospierać, ale ten Maxi to już poziom owieczki Dolly....:)
Generał dywizji
 • 0 / 0
mylisz się :)
~oto ja
 • 0 / 0
Iwanku ja to nie straszę nikogo. Śmieszą mnie tylko argumenty siły Maxiego więc na nie odpowiadam. Przecież wiesz że ja spokojny człowiek jestem.
Nie zbiłbym go nawet gdyby miał okazje. Po co?
I nie nazywaj mnie tak jak poniżej, bo ja telewizora od 2006 nie mam a więc siłą rzeczy i TVN 24 nie oglądam. Dasz wiarę?
Po prostu mam inne poglądy niż Ty, kapujesz?
Daj więc spokój z tym obrażaniem.
Generał dywizji
 • 0 / 0
ok , ale przyznasz że masz chore poglądy:)
Pozdro.
~oto ja
 • 0 / 0
Chora jest nienawiść. Reszta może być słuszna lub niesłuszna. Skuteczna lub nieskuteczna. Ja nie nienawidzę nikogo. Czasami nie lubię, a czasami nie lubię bardzo, ale nie ma we mnie nienawiści. Ja się nienawiści boję bo w moja rodzina od nacjonalistów ukraińskich i zbrodniarzy niemieckich doznała wielu krzywd i kilku zbrodni. 3 lata temu rozmawiałem z wnukiem człowieka który mordował wieś w której żyli moi pradziadkowie. I kiedy go tak słuchałem i kiedy tak porównuje z niekórymi opiniami naszych forumowiczów to widzę tą samą nienawiść. On ma tak spaczoną głowę mimo że upłynęło tyle lat. 'Ojczyzna', 'duma', 'Wielka Ukraina' etc.
To jest podstawa moich poglądów a nie tandetne TVN.
Nie musisz tego akceptować, ale postaraj się zrozumieć.
pozd
~was
 • 0 / 0
podsumowujac, dostalismy kare za flagi, ktore zaakceptowal delegat UEFY, ktore na Legii pojawiali sie od 10-15 lat i byly poprzednio akceptowane w pucharach przez delegatow UEFY.

oraz za tatuaz, ktorego ani klub nas goszczacy ani Legia nie byla w stanie wychwycic ani nie miala takiego obowiazku.

mam generalnie w dupie co te flagi przedstawialy i nie ma to zadnego znaczenia, bo za kazdym razem po/przed wywieszeniem byly oficjalnie weryfikowane przed UEFE.

to tak jakby twoja restauracja zostala poddana kontroli przez sanepid, wszystko cacy, podpis kontrolera za 100% OK a za miesiac przychodzi list ze na podstawie donosu od organizacji weganskiej stwierdzili, ze kotlety byly nieswieze.

monty python sie klania...
dla mnie sprawa do strasbourga a jesli chodzi o wlasciciela klubu to zastanawialbym sie nad sensem mojej inwestycji, bo takich cudow to w rosji sowieckiej nie bylo :(
~kikielblag
 • 0 / 0
może mi ktoś powiedzieć, dlaczego na stronie legia.com jest aktywna dalej sprzedaż biletów na mecz ze Steuom skoro już nie ma ani jednego biletu ?
~1500
 • 0 / 0
[email protected] oni wiedzą.
~oto ja do el1916
 • 0 / 0
Coś co jest dobre w czasie wojny ( chęć zemsty, duma z bycia obrońcom swojej ziemi, rodziny, majątku, życia etc. ) przeszkadza w czasie pokoju. Interesy państw gdy nie ma wojny ( mam na myśli XXI w. ) mierzy się interesem gospodarczym. Patriotyzm często stoi na przeszkodzie temu aby żyło się nam lepiej a nie gorzej. Np. spory o tablice, cmentarze, etc. wywołują emocje które utrudniają rządom robienie wspólnym interesów.
To przecież nie ma nic wspólnego z tym że ja nie uznają bohaterstwa młodych ludzi którzy ginęli w Powstaniu Warszawskim, Wielkopolskim czy Listopadowym. Ja tego nie umniejszam,tylko uważam że po to zabijali np. nazistowskich Niemców aby nasze pokolenie mogło robić interesy z którzy się nazistami brzydzą.
Nie uważam się za lewicową ekstremę. Ja po prostu czytam krytycznie historę i prowadzę swoje dwie firmy.
pozd
~oto ja
 • 0 / 0
Nie obrońcom - tylko obrońcą ;)
sorry
Generał
 • 0 / 0
wszystko fanie dopóki :

'Ja po prostu czytam krytycznie historę i prowadzę swoje dwie firmy.'

buhahah, ale to było płytkie i wieśniackie.... mam się również pochwalić? Ok.,
Kolego, sam jestem współwłaścicielem średniej firmy budowlanej w branży elektrycznej ( zatrudniamy 18 osób) , ale co z tego? Nie rozumiem? Co to ma do tematu (L)?
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
Ale tu scierwa od urbana, mam prosbe wychylcie sie kiedys ze swoimi pogladami typu patriotyzm to przezytek a bedzie to ostatni wasz mecz na Legii
~s
 • 0 / 0
Nie strasz nie strasz, bo się.....
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
sprobuj a się przekonasz :)
~Maxi...o to ja
 • 0 / 0
Drogi Maxi,
odwrócę Twój komentarz w drugą stronę. Wychyl się ze swoim kibolstwem gdy ja będę z kumplami którzy się takimi jak ty brzydzą.
Też w ryj dać mogę dać ! :)

kozaku
~Legionista z Małopolski
 • 0 / 0
Maksi masz rację, pełną rację!! Niech te lewackie ścierwa nie myślą, że na WIELKIEJ LEGII mają rację bytu. Legia zawsze patriotyczna, do końca patriotyczna. Nie możemy tolerować takiego sposobu zachowania, wyniszczenia naszego kraju przez tych lewackich pajaców, którzy nami żądzą, weżmy sprawy w swoje ręce!! Cała LEGIA ZAWSZE RAZEM!!!
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
do frajera oto ja


daj znac kiedy mam sie wychylic :)
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
tylko nie zapraszaj mnie do klubow dla pedalow :D
Generał dywizji
 • 0 / 0
Jakiś lewak który popiera pedalską watahę się tu wbija , człowieku 'oto ja ' ty nie masz pojęcia o czym piszesz jesteś na stukanym analfabetą propagandy tvn24 i nie strasz tutaj nikogo bo tacy jak ty strusie pędziwiatry są mocni tylko w necie.
Generał
 • 0 / 0
maksi - ułomie

Nie zauważyłeś, że nikt Ci tutaj nie odpisuje? Ok., wcięty jestem, odpiszę, ciesz się.
Wyznawco PIS, jakbyś miał więcej niż 95 IQ, to byś wiedział, że jak twoja jedyna POLSKA partia dojdzie do władzy, to salonach Kremlu będzie się lała wóda, a jesiotry z Wołgi i Amura wyginą, bo tyle kawioru dostarczyć tylu dostojnym gościom w Moskwie jest trudno.
Nie lubię PO, ale nie ma nic gorszego dla POLSKI niż PIS.
~Oto ja do Maxi
 • 0 / 0
Oj Maxi Maxi, nie bój się ty wcześniej czy później i tak poznasz męską miłosć. Jeśli nie w klubie dla gejów to wśród dorodnych garusów. Oni lubią takich jak ty, jurnych i pewnych siebie.
Cierpliwości.
Przepraszam
2007 rok 2703 zł ale i tak wygląda to słabo:)
~n.ormals
 • 0 / 0
wojna rewolucja na czele maksi bedzie niósł sztandar z jarkiem i jego kotem...do boju bracia czekaja na nas wyzwania......nie no jaja na całego,ani słowa o meczu o możliwościach dopingu z południowej tylko polityka na całego głupi i głupszy))))czego sie nie dotykają, to porazka)))

kibole-tusk:0-1 i brak szans na rewanż
uefa-kibole 3-0 do przerwy bo jeszcze bedzie molde.....i ci ludzi myślą,że zbawią Polske,najlepiej z jarkiem ...hahahahahah
Generał dywizji
 • 0 / 0
Na razie to jest PO 22% - PIS 35% a o to chodzi.
Generał
 • 0 / 0
iwan
wygra pis i co się wg Ciebie zmieni?

obudź się chłopie, po-pis to syf. Rozsądni ludzie podaczas wyborów siedzą w domu :)
~ddd
 • 0 / 0
tak tak jarek przyjciel kiboli wywola wojne z UEFa i PZPN i bedezie pikenie race,zadymy wszystko będzie dozwolne:P
Zylete nasza otworzy!!!! Dekretem!
zależy kto robi badania a wybory dopiero za dwa lata:)
Pamiętaj że dobry wynik pis uzyskał dzięki sądzie przeprowadzonej przez telefony stacjonarne w sierpniu kiedy każdy inny elektorat jest na wakacjach.
Jakbyś prześledził poprzednie lata pis dzięki temu zawsze miał wzrost w wakacje i szybki spadek jesienią.
I jeszcze jedna 'zła informacja', Europa wychodzi z kryzysu a Polska zanotowała duży wzrost produkcji w ostatnich dwóch miesiącach.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Rozsądni ludzie powiadasz :) to sorry kolego po szalu ale nie masz nic do gadania , taka jest prawda !
Generał dywizji
 • 0 / 0
świrek
Jak by PIS miało taką armię medialną jak PO to dzisiaj pełowcy siedzieli by w piwnicach i dalej knuli.
Generał
 • 0 / 0
iwan
no to przykre, że na eks-komuchów i socjalistów głosujesz, jednocześnie robisz z siebie wielkiego polskiego i do tego warszawskiego patriotę.
Ale spoko, mogę czegoś nie rozumieć…w sumie tatrax5 była grana :)
Generał broni
 • 0 / 0
iwan

To uwielbienie PiSu i zarazem stwierdzenie, że doskonale pamiętasz ich rządy, się ze sobą gryzą. Pamiętając ich rządy, nie można ich popierać. Choć z drugiej strony jeżeli popiera się ksenofobię, faszyzm, młodzież wszechpolską czy niszczenie miasta na cześć niepodległości, to nic mnie już nie zdziwi. Ale przecież takich rzeczy nie popierasz, nieprawdaż?
Powiadasz hmm, trwam, ND, GP, Rzeczpospolita, Radio Maryja, wPolityce, Wsieci, wprost, przychylna interia i wp, zapraszani do wszystkich programów TVN24, Polsat News, codziennie w TVP i wszystkich programach publicystycznych, codzienna propaganda płynąca z ambon nie mówiąc o łamaniu tam ciszy wyborczej. Rzeczywiście biedni i zahukani:)
Generał dywizji
 • 0 / 0
świrek
Jakie mają te media które wyliczyłeś przebicie co ? hm powiadasz ambona ? ja jestem innej wiary ale chrześcijaninem a takich jak ja jest sporo ,uwierz a ludzie w kościele hahaha ci to nawet nie słuchają co im duchowny mówi , są bo są , oczywiście nie wszyscy.
Generał dywizji
 • 0 / 0
voice
Mi za rządów PISU dobrze się żyło to raz , dwa komuszki musiały się pilnowac, trzy handlowcy mogli swobodnie handlowac , wszyscy dostali podwyżki bo to za ich rządów było , nikt nie śmiał się z katolików i były jakieś tam zasady , nasz rząd klęczy i przeprasza wszystko i wszystkich, jedna wielka hucpa. A tak na marginesie to nie uwielbiam PISU mam ich gdzieś , lecz wybieram mniejsze zło.
Mają przebicie jak każde inne, wszystkie te gazety są dostępne tak samo jak gw, RM ma chyba największy zasięg, politycy pisu są zapraszanie do wszystkich stacji. Powiedz mi czy widziałeś w trwam czy RM polityka innej opcji?
Mówienie o braku dostępu do mediów to kolejna tania propaganda która ma udowodnić ten wielki ha, ha antypolski spisek.
Każde święto kościelne przepełnione jest partyjnymi występami polityków.
A jeśli chodzi o rząd to obecnie chyba nie ma medium które by nie waliło w niego jak w bęben bez jakiejkolwiek refleksji.
Generał broni
 • 0 / 0
Wiesz iwan

Ja tamte rządy pamiętam zupełnie inaczej. Wieczne wojenki polsko-polskie. Priorytet dekomunizacji nazw ulic, rond, pomników, wszelkich obiektów pochodzących z czasów komuny. Dalej szukania w każdym korzeni komunistycznych, dziadków w Wermachcie, węszenie spisków, tysiące podsłuchów, szukanie haków. Koalicja PiS-LPR-Samoobrona.
Paradoksem jest to, że wszystko co było dobre wtedy, PiS zrobiło jak miało już przegrane wybory po to, aby kolejnemu rządowi było trudniej (Podwyżki płac, obniżenie podatków), a dziś się tym chełpią.
Szkoda mi każdej minuty na dyskusje o tym zacofanym kaczym świecie, bo mniejsze zło to nie jest wojna z Rosją o Smoleńsk, kłótnie z Niemcami, embargo na eksport żywności. To nie jest mniejsze zło.

Ja swoją firmę rozkręciłem za rządów PO, w kryzysie, który toczy Europę. Zarabiam wystarczająco, stać mnie na dobry samochód, utrzymanie domu, mieszkania i rodziny. Nie mam powodów do narzekań mimo, że z komunizmem nic mnie nie łączy, nie mam przodków, którzy byli w partii, w polityce czy w kościele:) Płacę sumiennie wszelkiej maści podatki, składki ZUS, nie biorę zasiłków i nie jęczę, że w Polsce jest źle. A Kaczora to bardzo chętnie zobaczyłbym na politycznej emeryturze.
płaca minimalna 2007 936 zł (przez 2 lata rządów pisu wzrosła o 87 zł)
płaca minimalna 2013 1600 zł

średnia krajowa w 2007 2073 zł (przez 2 lata rządów pisu wzrosła o 175 zł)
średnia krajowa w 2013 3704 zł

Dodajmy że rządy pisu trafiły na szczytową koniunkturę a od 2009 roku mamy załamanie rynku.
Trochę słabo wygląda ten pisowski dobrobyt:)

Światowy ranking korupcji
Polska 2007 61 miejsce
Polska 2012 41 miejsce
No i padł kolejny mit:)
Przepraszam
2007 rok 2703 zł ale i tak wygląda to słabo:)
~1500
 • 0 / 0
Ta średnia krajowa to po to by zusy były wyższe dla działalności gosp.
Generał broni
 • 0 / 0
Świrek, bez obrazy ale nie wyskakuj mi tu ze średnią krajową bo to jest bzdura nie mającą racji bytu, to tak jakbym zarabiał milion złotych miesięcznie a ty 3,5 kzł i jaka byłaby średnia na nas dwóch? Tak samo warte są te wyliczenia, które podajesz, uwzględniłeś w nich wzrost inflacji przez te lata, wzrost kosztów życia itp sprawy? Wiesz są kłamstwa, ohydne kłamstwa i statystyka, z moich obserwacji wynika, że ludziom żyje się coraz gorzej i trudniej niż kiedyś, to samo mogę powiedzieć o sobie.
No tak, jak fakty nie odpowiadają to tym gorzej dla nich:)
Moje zestawienie było odpowiedzią na wpis Iwana 'o wielkich podwyżkach' za rządów pisu.
Ja wiem że teraz się wmawia bzdury o złotym czasie rządów pisu, wybitnym ha, ha prezydencie Kaczyńskim ale pozostały jeszcze suche fakty z tego mrocznego okresu dla Polski zadające kłam tym bzdurom.
~Oto ja do Iwana
 • 0 / 0
Patriotyzm to przeżytek, hamulec rozwoju w wielu kwestiach i główny powód do waśni między narodami.
Ruchy kibicowskie to nośniki wszystkiego tego co w patriotyzmie zniekształcone i najgorsze: szowinizm ( nierzadko rasizm) ksenofobia, agresja, zesrane pojęcie honoru ( ktoś mi ukradł flagę to ja muszę go teraz obić. XXI wiek! )
Polska będzie się rozwijać przez najbliższe 20 lat tylko we współpracy z Niemcami których tak wielu prawicowych polityków i ich popleczników na stadionach nienawidzi.
Cieszę się że kibizuje Legii we własnym, trzeżwo myslącym gronie.
Tylko Legia,
amen
Generał dywizji
 • 0 / 0
A co twoim zdaniem odróżnia paranoika od reszty społeczeństwa lemingu?
Kiedyś o tym pisali Robert Robins i Jerrold Post, którzy zaprezentowali wzór mentalności czy też umysłowości paranoicznej. To myślenie jest zbudowane na podejrzliwości, związanej z przebiegłością, przeświadczeniem, że życie nie jest takie, jakie jest na powierzchni, tylko pod nią jest jakiś ukryty sens, który należy odnaleźć i zinterpretować lub przeinterpretować.
Po wtóre kolego paranoik polityczny to między innymi człowiek który w prosty sposób wyjaśnia rzeczywistość. Jest ono manichejskie – tylko dobro i zło, a jak wiemy Zło to właśnie knucie.:)
Reasumując - Jak sam widzisz dobrze byc paranoikiem , bo masz zdrowe poglądy i nie knujesz jak Pełowskie bydło,wole byc paranoikiem niż niziołkiem który na wszystko się godzi!
Patriotyzm to nie przeżytek ,oczywiście dobrze rozumiany patriotyzm.W jego imię ginęli godni podziwu ludzie ,więc trochę szacunku dla nich.
Zle rozumiany patriotyzm , który wywołuje postawy ksenofobiczne , który kieruje naiwnych ,niezadowolonych ze wszystkiego młodych ludzi w stronę postaw skrajnych - to jest przeżytek.. Jak nimi łatwo manipulować ,wiedzą ci którzy to robią .Zawsze uważałem , że polityka i religia powinna stadiony omijać z daleka. Na to są inne miejsca.
Generał
 • 0 / 0
użytkowniku 'Oto ja do Iwana'

b. dużo masz racji w tym co napisałeś...ale tekst ' Patriotyzm to przeżytek' ... jak widać troszkę lewą stroną jedziesz...Ja wielkim prawicowcem nie jestem, ale tekst mega hvjowy :(
~stojący z boku
 • 0 / 0
Komedia sięga zenitu
iwan posłużył się cytatem z profesora Krzysztofa Korzeniowskiego popełnionego 2 lata po katastrofie smoleńskiej. Ciekawe czy coś z tego tekstu zrozumiał ;)))
~oto ja do Iwana
 • 0 / 0
Godzenie się na 'wszystko' jest również zaburzeniem psychicznym i nazywa się osobowością uległą. Rozumiem z Twoich postów że po prostu wolisz być zaburzony jako paranoik a nie jako osobowość uległa.Rozumiem i nie oceniam. Masz jednak świadomość że na typ zaburzenia raczej nie mamy wpływu więc podziękuj tym którzy Cię skrzywdzili.
Mnie to nie dotyczy bo mam swoje zdanie z którym się zgadzam. Obawiam się więc że ta obelga była nie trafiona. Oceniam rzeczywistość krytycznie, ale czasem jej ulegam a czasami nie.
Panów na których się powoływałeś nie znam, ale chętnie o nich poczytam. Na chwilę obecną swoją wiedzę opieram na konsensusie naukowym rzeszy naukowców którzy sklasyfikowali typu zaburzeń osobowości. Wspomnieni przez Ciebie panowie do tej grupy nie należą.
Generał dywizji
 • 0 / 0
to jest właśnie paranoja ! a o tym piszemy TAK ? przeinterpretować Prawda:)
Generał dywizji
 • 0 / 0
dodam że coraz więcej patologi , nie paranoicy tylko miernoty społeczne głosują na PO.
~stojący z boku
 • 0 / 0
Można sie polać ze śmiechu jak się czyta posty 'klawiaturowych bohaterów'
Walczyli z Tuskiem - PO wygrało w cuglach.
walczą z UEFA - zamknęli trybunę i przez to kilka tysięcy normalnych kibiców obejrzy mecz w TV albo wcale.
Uprawiają propagandę nie mając zielonego pojęcia o czym piszą.
Zwracam się do was 'kibole wyklęci' -skoro już musicie, to czy nie możecie tej swojej śmiesznej wojenki prowadzić na stadionie Skry, Gwardii czy Spójni ? Dlaczego to musi być Legia ? Dajcie ludziom przeżywać sportowe emocje a z manifestami politycznymi won z Ł3
~PragaL
 • 0 / 0
Iwan nie wstyd ci za tych 'braci' ???

reggaenet.pl/forum/file/7/file=10079
Generał dywizji
 • 0 / 0
Ty kolaborancie jakie lata? a za tych mi wstyd!!!
~Ralph
 • 0 / 0
Doping na stadionie jest elementarnym składnikiem całego widowiska który dodaje atrakcyjności niejednokrotnie słabego meczu naszej ekstraklasy , ale przez chwilę pomyślmy czemu ma służyć doping według mnie ma stworzyć atmosferę piłkarskiego święta i nieść naszą drużynę aby grała z polotem . I taka mała konkluzja czy wyzywanie policji , pozdrawiać osoby przebywające w więzieniu ( swoją drogą pedofilów też pozdrawiacie ? w końcu tam są adresowane wasze pozdrowienia ) służy drużynie ?
Generał dywizji
 • 0 / 0
Zrozum kolego bo widzę że masz problem:)

youtube.com/watch?v=ppreWzq9iGQ
~mafija
 • 0 / 0
www.youtube.com/watch?v=NmWJcmCOIyI
~Ralph
 • 0 / 0
Część Żylety to najzwyczajniej hipokryzja w 100% bo jak można czcić Powstańców Warszawskich oddawać hołd bohaterom narodowym i popierać w swoich szeregach ruch faszystowski który naszych bohaterów usiłował zlikwidować i dążył do zlikwidowania państwa POLSKIEGO
~barti
 • 0 / 0
Prawda to ;)
Generał dywizji
 • 0 / 0
to też jest prawda!
youtube.com/watch?v=bwd2DEvIka0
~oto ja do Iwana
 • 0 / 0
Iwan, weź kubek herbaty ulubionej, zasiądź w fotelu i przeczyta zamiast spamować FORUM
j:1. Przyczyny paranoi
Zaburzenia urojeniowe to złożone przeżycia. Chory ma na jakiś temat fałszywe przekonanie, co wiąże się z ogromnymi emocjami i ekstremalnymi zachowaniami. Urojenia można podzielić na kilka rodzajów:

urojenia prześladowcze – choremu wydaje się, że inni są do niego wrogo nastawieni,
urojenia wielkościowe – wiążą się ze zbyt wysoką samooceną i nadmierną wiarą we własne możliwości,
urojenia somatyczne – przekonanie o swojej poważnej chorobie, mimo braku jakichkolwiek medycznych dowodów,
urojenia erotyczne – chory wyobraża sobie, że jest kochany przez jakąś znaną mu osobę,
urojenia zazdrości – przekonanie chorego, że partner go zdradza,
urojenia niespecyficzne – występowanie różnych urojeń, bez przewagi jednego tematu.
Paranoja pojawia się zwykle u osób dorosłych, choć istnieje podejrzenie, że jej przyczyną są przeżycia z dzieciństwa. Chory za swoje życiowe niepowodzenia nigdy nie wini siebieObjawy paranoi nie zawsze są rozpoznawane, ponieważ - oprócz urojeń - chorzy normalnie wykonują swoje obowiązki, często są przykładnymi rodzicami i pracownikami. Ich wyobrażenia wydają się niekiedy prawdopodobne, dlatego bliscy, a czasem także lekarze, nie rozpoznają symptomów choroby. Paranoja charakteryzuje się przede wszystkim brakiem zaufania do innych osób. Chorym wydaje się, że inni chcą ich oszukać i im zaszkodzić.

Bardzo niechętnie zwierzają się ze swoich podejrzeń. Czasem nawet nieistotna uwaga może zostać przez nich zinterpretowana jako pogróżka. Paranoja to przede wszystkim urojenia psychiczne. Osobowość paranoiczna odznacza się permanentną podejrzliwością, tendencją do zniekształcania codziennych doświadczeń, sztywnym poczuciem własnych praw, postawą ksobną oraz spiskowymi teoriami na temat różnych wydarzeń. Zazwyczaj paranoicy często noszą uraz w sercu, to znaczy – długotrwale przeżywają przykrości, jakie inni im zadali, nawet nieświadomie. Są po prostu nadmiernie wrażliwi na porażki i niepowodzenia (niski próg frustracji).

Który z liderów politycznych przyszedł Ci na myśl po przeczytaniu powyższego?
pzdr
~oto ja
 • 0 / 0
Sorry ale prawda taka że to co nam już zobojętniało w UEFa nie przejdzie. I słusznie. Część Żylety to debile jak wszędzie sà i tacy i tacy. SZKODA tylko że kolejny raz stosują zasadę zbiorowej odpowiedzialności. Czy j amam wpływ na go że jakiś neandertalczyk nosi naziokskie dzisry? Dlaczego się mnie karze?
Załamujà mnie też kome tarze antyrządowe.anty HGW itp. CO to Tusk wszedł na trybunè z bufetowà i dziary prezentowali? Ludzie opanujcie się w tym pisowskim bełkocie
Generał broni
 • 0 / 0
To nie jest tak z tą odpowiedzialnością zbiorową. Ja to widze w taki sposób, ze zdaniem UEFA to klub odpowiada za kibiców i ich zachowania. Klub wymaga, aby stowarzyszenie kibiców odpowiadało za ich zachowanie. Czyli upraszczając to jest jak z dziećmi i wychowawcą. To wychowawca odpowiada za te dzieci, kiedy te są pod jego opieką. I tenże wychowawca nie bedzie zasłaniał się, że to nie on, że to nie jego dziecko, bo to on za nie odpowiada. A jeżeli nie jest w stanie zapanować nad trudnymi dziećmi w takiej liczbie, to mu się ogranicza ich liczbę, zabiara całkowicie, albo w ogóle zwalnia z takiej funkcji. Może to zbyt uproszczony przykład, ale pewne analogie istnieją.

Klub musi wymóc na stowarzyszeniu kibiców, i na samych kibicach, aby patologie zwalczali w zarodku, bo inaczej UEFA to zrobi. Co prawda na tatuaże poszczególnych ''patriotów'' nikt obok nie ma wpływu, ale można zawsze go nakłonić do nie pokazywania go na stadionie. To takie trudne?
~ddd
 • 0 / 0
oto...10/10
~oto ja
 • 0 / 0
Voice - te analogie są dobre w sensie trafności spostrzeżenia ale jest to mechanizm który mi się po prostu nie podoba. Ten przepis de facto oddaje olbrzymią władzę bandytom i części ruchów kibicowskich które mają w głowie nie tylko kibicowanie ale też swoje interesy na stadionie ( nie piszę tu o żadnym konkretnym klubie, ale o zjawisku ) Innymi słowy jak klub podskoczy to kilka akcji narażających klub na straty i prezeski się chowają do gabinetów. ( patrz Lech, protest kibiców z części Żylety kilkanaście miesięcy temu itp.). Uważam że odpowiedzialność zbiorowa np. zamknięcie stadionu, sektora czy ch...j wie czego tam jeszcze powoduje oddanie bandytom realnej władzy nad zachowaniami klubu.
To chcialem napisac.
~oto ja
 • 0 / 0
I jeszcze jedno. Zastanawiajace jest że już awet ludzi trzeźwo myślący jak Ty, używaja przenośni orownujac tych ludzi do'dzieci'. To jest taki wytrych ktory zwalnia troche z myslenia o nich w kategoriach odpowiedzialności. 'pozwalamy im na troche więcej..'
To mi się też nie podoba.
PS. Mam przyjaciela z Rumunii który był na meczy z Legią. Było mu strasznie wstyd za rodaków. Dzwonił do mnie zaraz po meczu i było mu po prostu strasznie głupio.
Tyle że prawdopodobnie będzie cierpiał za część która robiła wiochę.
Co on jest winien że część jego rodaków to swołocz?
Generał broni
 • 0 / 0
oto ja

Tylko nie ma dobrego sposobu nad zapanowaniem nad tymi wszelkiej maści ''półmózgami''. Więc postanowiła wyeliminować trybunę, na której siedzą. Postaw się po drugiej stronie i powiedz jakbyś wyeliminował patologie z Żylety?
Dobro klubu musi w koncu zwyciężyć. Wiem, że są ludzie, których nie interesuje klub tylko własne interesy, ale wierzę, że jest ich garstka i zostaną prędzej czy później usunięci ze stadionu.
Generał dywizji
 • 0 / 0
świrek
Mimo naszych przeciwieństw jesteś ok , bo ? bo w miarę rozsądnie piszesz na tematy czysto sportowe, jest tylko jeden temat którego nie powinieneś poruszac ! czyli sprawy kibicowskie !! zielonego pojęcia nie masz na ten temat ,a o sprawach wyjazdowych i ludzi którzy na nich są w ogóle nie zabieraj głosu,zresztą nie tylko ty , ale to jeszcze mogę zrozumiec bo jesteś kibicem Legii ! ale na Boga jesteś inteligentnym człowiekiem i ty głosujesz na PO!!! tego już nie potrafię zrozumiec , masz albo klapki na oczach ,albo naprawdę jesteś naiwny i łatwowierny , bo dla mnie za te same kłamstwa które Rudy nam zafundował ta partia jest skończona , a już nie wspomnę o niszczeniu Polskiej dumy Narodowej przez ten rząd , ich grzech można bez końca wyliczac. nie wiem jak cię inteligentnego człowieka mam zrozumiec ,chyba że lubisz byc okłamywany i opluwany przez tych decydentów z PO i tvn24.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Chyba że świrek chodzi ci o takie państwo jak w Belgi gdzie 90% obywateli uważa hymn marsylianki za hymn Belgi .
Iwan, ja nie wypowiadam się o sprawach kibicowskich bo mnie to mało interesuje, dopóki Legia na tym nie traci jest mi to zupełnie obojętne. Wbrew pozorom jakieś tam pojęcie mam jeszcze przez moich kolegów z rodzimego Marysina. Napisałem że kara jest nieadekwatnie drastyczna do zdarzenia ale również że jest to pokłosie zeszłych lat. W uefa dobrze nas pamiętali i dowalili w najbardziej ważnym momencie dla nas, Legia mimo kar nie reagowała to w końcu się zemścili. Niestety mimo że nie jestem wielbicielem uefa to oni rozdają karty a nie my.
Bardzo się mylisz w moim osądzie bo jestem totalnym pro państwowcem z przekonania i wychowania. Ja nie widzę dobra Polski w opluwaniu wszystkich w około łącznie z dużą częścią krajanów i budowania efektu oblężonej twierdzy.
Generał broni
 • 0 / 0
Jestem bardzo ciekaw reakcji UEFA na list od prezesa Legii, w którym nie wypierałby się wszystkich zarzutów, nie zasłaniał odpowiedzialnością zbiorową, a pokornie się przyznał, przeprosił i obiecał, że wszelkiego rodzaju symbole, które mogłyby się komukolwiek kojarzyć z faszyzmem, znikną ze stadionu. No, ale wtedy naraziłby sie temu całemu ''ruchowi kibicowskiemu'', a po drugie to przecież prawnik, a oni do przyznania się bardzo rzadko namawiają :)
Voice, ta kara i odrzucenie odwołania to kompletna porażka prezesa, niestety przez swoją prymitywną naturę teraz rzuca populistyczne hasełka dla gawiedzi żeby zrzucić z siebie winę.
Generał
 • 0 / 0
Mistrzu, błagam Cię :)
Przecież sam wiesz, że to by nic nie zmieniło...
No co innego gdyby taki list wysłało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych:)
Porucznik
 • 0 / 0
bzdura. UEFA w ogóle bardzo rzadko uwzględnia jakiekolwiek odwołania. Tym bardziej bzdura, że dział prawny (a więc jedyny merytoryczny w tym przypadku) odwołanie uznał.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Zgadzam się to jest porażka Lesnego ,ale i nie tylko jego ,całe środowisko piłkarskie dostało liścia , no i wizerunek Polski też a co za tym idzie rząd też dostał w mordę , bo obce ciało zrobiło co chciało, sorry za rym tak wyszło:)
Generał broni
 • 0 / 0
Też uważam, że podejście do tego odwołania było niewłaściwe. Jakby w świat poszła wiadomość, ze klub upomniany przez UEFA zobowiązał się walczyć z głupotą, to reakcja zakochanych w sobie i swojej niemylności, panów z UEFA mogła wyglądać zupełnie inaczej.

A przekaz poszedł taki:

'Co z tego, ze jedna flaga i jeden tatuaż taki był, jak reszta była w porządku'

No sorry :)

Jeszcze raz, kara za surowa, ale zachowanie klubu do bani.
A w jakikolwiek wpływ tego całego listu (w którym nie dopatrzyłem sie poparcia dla zamykania trybuny) nie wierzę.
~bonsai
 • 0 / 0
Czy nie lepiej pomyśleć jak zorganizować doping na południowej zamiast płakać nad północną. Żyleta to nie trybuna tylko kibice czyli MY!!!
~sawo
 • 0 / 0
Wiem ze pol zartem pol serio ten pomysl sie juz przewijal w komentarzach ale co tak serio stoi na przeszkodzie zeby zorganizowac ten mecz na stadionie narodowym? Wowczas nie bylo by czegos takiego jak zyleta i omineli bysmy zakaz uefa.
Generał broni
 • 0 / 0
Tak, tak, a te jełopy z UEFA za nic nie domyśliłyby się, że Legia Warszawa zrobiła z nich d.e.b.i.l.i i zapełnili cały stadion.

Zupełnie jak rodzic, który zabronił dziecku oglądania telewizji, a nie miał nic przeciwko oglądaniu filmów na komputerze :)
Generał
 • 0 / 0
Przecież to byłaby impreza masowa tak? Czy dla 999 kibiców?
No to Sawo jest problem i to nie dotyczy tylko murawy, którą trzeba wymienić po koncercie Watersa :)
~alex uk wawa
 • 0 / 0
Jadac wczoraj metrem slyszalam na kazdej stacji, jak glos gada caly dumny, ze otworzyli centrum i swietokrzyska wczesniej niz planowal, normalnie medal sie nalezy naszej szlusznej wladzy, i brakuje tylko zeby glos mowil ze kazdy pasazer ma wysiasc na stacji ratusz i poklonic sie hgw w pas, ale to wszystko jest z gory ukartowane, hgw sie wykazuje gdy czuje ze jej sie stolek spod tylka wysuwa, matol w mediach main streamowych struga bohatera walczacego ze stadionowym bandytyzmem, durna gawiedz lemingowa sie cieszy, a my mamy kolejnego wroga w postaci mafii uefa, przy ktorej iti to pierdolka jakas, ale damy rade jak zawsze, oni chca nas zniszczyc, bo boja sie naszej legijnej sily, z drugiej strony nie pasuje pilkarskiej elicie zeby takie kluby jak Legia graly w LM, bo za biedni jestesmy, zbyt old fashioned i tradycyjni, i nie mamy ukladow ani kontaktow, w 95 roku Beckenbauer mowil ze w Lidze mistrzow nie powinno byc miejsca dla takich klubow jak Legia czy Rosenborg, bo sa za biedne itd itp, pozniej LM zmienila swoja formule i w LM mistrzow graja kluby z 2-4 miejsc z najbogatszych lig, to jest jedna wielka mafia ta cala uefa i Liga Mistrzow, dlatego musimy za wszelka cene wyeliminowac Staue zeby zagrac na nosie temu ukladowi, w mysl zasady hasla nienawidzimy wszystkich, awansowac, zeby wyszarpac kase od tej mafii, aby Legia miala spokojny byt i rozwoj w najblizszych latach, zamknieta zyleta to kloda pod nogi nam, zeby Legia miala mniejsze szanse awansu pozbawiona fanatycznego dopingu, ale damy rade, bo Zyleta to nie trybuna tylko charakterni ludzie ktorym ust i serc bijacych dla Legii nikt nie zamknie
Pułkownik
 • 0 / 0
Amen
~1500
 • 0 / 0
Mało tego wspomniana pani nagle w kazdym programiku usmiechnieta opowiada jaka jest wspaniała i och i ech. Jedno wiem, jezeli uda się doprowadzić do zmiany prezydenta w Warszawie, lemingi, chcę wierzyć, przejrzą na oczy i przestaną przyjmować to co ustalą politykiery. To pokaże ' Kowalskiemu' że można razem doprowadzić do zmiany. Bo do cięzkiej zarazy to oni są naszymi pracownikami a nie odwrotnie.
Generał dywizji
 • 0 / 0
zajebistyy tekst podpisuje się pod nim rękoma i nogami!
Kurcze Iwan to mi zaimponowałeś, kiedyś musisz pokazać mi tą sztuczkę;)
Generał dywizji
 • 0 / 0
No trochę gimnastyki uprawiam :)
Generał
 • 0 / 0
Olu
wszystko ok, ale od kilku lat mieszkam na Kabatach i wolę już HGW niż obecnego burmistrza Ursynowa durnia Guziała:)
~n.ormals
 • 0 / 0
pamiętma skinhedów na Ł3 notorycznie dostawali wpierd.,aż im się znudziło przychodzić,teraz widze naziole siedza sobie na żylecie bułeczke wpierd...swoje flagi wywieszają no cóz zmiana warty obrońcy rasy)))buhahaha ta sama liga co rewolucjoniści....JEB.. FASZYSTÓW I NIE DAC IM PODNIEŚC GŁOWY WON NA GERMANIE
~PragaL
 • 0 / 0
Taaa cały ten wilczy hak , podrabiana swastyka i white power to tylko staro nordyckie symbole szczęścia rozumu i miłości. Prawda ? No a ten kaptur biały na meczu w Lizbonie to przecież tylko zimowy kapelusz . Jak to w ogóle można skojarzyć z jakimś zbrodniczym ku klux klanem ...Jak w ogole można pomyśleć że ludzie hołdujący Powstańców wywieszają obok symbole esesmanów . Toż to zupełne pomylenie pojęć ! Jakieś totalne nieporozumienie ! Co prawda na szalikach White Legion znajduje się napis Obrońcy Białej Rasy ale to przecież nie są kibice Legii. Wszak Ci prawdziwi byli w Katowicach , zbierają nakrętki i karmę dla psów...

Czasem coś jednak zawiśnie na płocie takiego :

reggaenet.pl/forum/file/7/file=10079


albo takiego :

demotywatory.pl/uploads/1249155934_by_ElvisPresley.jpg

no ale wszak to tylko zwykła prowokacja rządu policji tvn-u itd
to nie kibice Legii ...ci byli w katowicach...
~n.ormals
 • 0 / 0
walić uefa,to co ich zaboli to awans LEGII ,a tu widze rewolucja ,już jedna była znów chcecie po???rewolucjoniści!!buhahah
jazda na Ł3
a we wtorek 22 tys gardeł!!!!!!
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy z Legią całą noc
Pułkownik
 • 0 / 0
Witaj Maksi. Lubię te Twoje komentarze, bo jak zwykle trafiają w sedno. Ryba psuje sie od głowy, a jak widac banda ryzego ch....a traktuje nas jak smieci. Faktycznie jest tak jak napisałeś. '3 pokolenie AK walczy z 3 pokoleniem UB'. Pozdro(L)
~Maksi - wiado
 • 0 / 0
Swirekwampirek to beneficjent tego ukladu - na najwazniejszy mecz od kilkunastu lat UEFA zamyka nam trybune a rzad nie dosc ze to popiera to jeszcze sle donosy na wlasnych obywateli tylko dlatego ze maja inne zdanie niz jedyne sluszne
~Zniesmaczony
 • 0 / 0
Ludzie myślcie tu nie chodzi o żadne flagi bo te na Legii są nie od wczoraj.
Wiadomo, ze w Polce Legia ma wielu 'życzliwych Przyjaciół' dla których głównym celem jest jej szkodzić i nadarzyła się idealna okazja, a że w Europejskiej Centrali jesteśmy znani nie od dziś i niestety nie za dobre zachowanie to dostaliśmy absurdalną i skandaliczną karę i to pomimo tego, ze inny organ Uefy nie widział podstaw do takiej kary.
Myślę, że cygany tez miały swój udział w tym aby pozbawić naszych chłopaków dopingu, ALE I TAK QURWA AWANSUJEMY A WAM WSZYSTKIM ANTY-LEGIONISTOM POZOSTANIE JEDYNIE SIĘ POWIESIĆ Z TEJ CHOREJ ZAZDROŚCI.
Generał
 • 0 / 0
Ciekawa debata, a Świrek widzę znów przedstawia argumenty jakie słyszę od ministra Sieniekwicza. Własny rząd pisze na własnych rodaków donos. Jak pisałem PO to zwykli kolaboranci i agenci Izraela. UEFA od lat jest pod wpływem biznesu. trzeba odsunąć ten niedobry rząd od władzy. Nie zagłosuje na PiS, ale niech oni pokażą czy może być inaczej. A swoją drogą że Świrek taki inteligenty chłop głosuje na PO...
Właśnie dlatego głosuje na PO:)

Jeszcze raz powtórzę, państwo ma ograniczone możliwości w działaniach na stadionach, nawet policja może dopiero wkroczyć gdy organizator wyda na to zgodę. Organizatorem meczów jest klub który podlega pzpn które za to ma nad sobą uefa i apel ministra nie był żadnym donosem tylko prośbą o działanie tam gdzie nie działa jurysdykcja państwa.
Kara jest nieadekwatna do ostatnich przewinień ale to pokłosie wielu lat Legii w pucharach, nie przypominam sobie meczu w tych rozgrywkach za który Legia nie została ukarana.
Wypowiedź prezesa jest prymitywna i populistyczna, błędy klubu i swoje włażenie w 4 litery matołom zrzuca teraz na administrację państwową.
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
Ja pamietam rzady PIS doskonale - teraz w porownaniu z tamtymi czasami jestesmy ruina gospodarczo-mentalna szmacona na poziomie miedzynarodowym doszczetnie..
Generał
 • 0 / 0
I wyszło szydło z worka. Za komuny byli fanatycy PZPR teraz co niektórzy bronią PO. Świrek pokazałeś że nie różnisz sie niczym od Albina Siwaka, Jerzego Urbana i innych. Obecny rząd to marionetki Izraela i UE. A prezes walczy o kibiców i dobrze gada i wara od prezesa!!! Leśny to najlepszy prezes od lat. Miklas, Zygo i cala reszta niech sie schowa. A jak popierasz to żeby policja tak wchodziła kiedy chce to jedź do Korei Północnej albo bliżej na Białoruś. JKM ma racje, w tych czasach nie ma żadnej wolności. Mam w nosie wybory, wolę dyktatora JKM i dobre życie oraz wolność w każdej kwestii. No moze poza małżeństwami homosiów i innymi dziwactwami z zachodu.

Chce takiego państwa jakim było Chile Pinocheta. Bo w normalnym kraju nikt kibiców nie ściga. A o Wilnie sam pisałem, że to ma swój skutek do dziś.
Generał
 • 0 / 0
Kurek, chłopie zastanów się o Ty piszesz…JKM/Pinochet.???
Sam młody jestem i góvno pamiętam( 81r), ale jak Ci się demokracja nie podoba to pogadaj z rodzicami…
Kurek odpowiem Ci grzecznie bo jesteś młody i w sumie Cię lubię, daruj sobie porównywanie mnie do komuchów bo moja rodzina za pochodzenie i czyny straciła prawie wszystko nie mówiąc o więzieniu ich na Zamku Lubelskim czy Rakowieckiej.
Mówisz o wolności a chcesz państwa Pinocheta hmm, to się trochę kłóci ze sobą. Jakoś nie widzę w obecnej 'zniewolonej' Polsce obozów pracy i masowych egzekucji które były na porządku dziennym w Chile.
Generał
 • 0 / 0
Za Pinocheta gnębiono socjalistów. A jak mowi nie ma miejsca w państwie dla wrogów wolności. A jakby nawet Tuska odstrzelili nikt by nie płakał. JKM chce państwa normalnego w którym byś miał + 15 rozwoju gospodarczego. O tym nawet mówił profesor Rybicki. Co by było jakby JKM doszedł do władzy??? Najpierw 3 miesiace burdelu a potem 15 procent rozwoju gospodarczego. I kibiców by nikt nie ganiał i by do UEFY nikt na nas donosów nie pisał jak Sienkiewicz. Bo to byl zwykły donos. Rząd nas nie szanuje.
Generał broni
 • 0 / 0
O fak, jeszcze tu JKM brakowało. Człowieka, który w pierwszej kolejności chce likwidacji stadionów piłkarskich, wyzyskiwania obywatela dla jego dobra oraz wystąpienia z UE. Wszystkich jego genialnych pomysłów nie znam, ale mogę sie tylko domyślać jak wyglądałby kraj pod rządami tego pana.
Zmodyfikowałbym tę Twoją wizję do 3 m-cy burdelu, a potem anarchia, emigracja, głód, smród, ubóstwo i tego typu rozrywki...
Za Pinocheta gnębiono własnych obywateli którym nie było po drodze z wojskowym reżimem, a swoją drogą bycie socjalistą to nie zbrodnia.
Jakby odstrzelili Tuska i owszem byłyby łzy i to wielu ludzi, dodatkowo powiem Ci że nie akceptuję takiej formy względem każdego człowieka. Każdy by chciał rozwoju +15 tylko jakoś nikomu się to nie udaje:)
I pamiętaj że każda rewolucja zjada własne dzieci i gdyby trafiło na Ciebie uwierz inaczej byś zaczął myśleć:)
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
Bla bla bla, rodzina przesladowana a swirek oglada tvn z autorytetami pokroju urbana czy palikota, czyta GWno szechtera co oprawcow rodziny nazywa ludzmi honoru i glosuje na nocna zmiane czylivuklad z komuchami

Fra.jerze ty stoisz tam gdzie stalo ZOMO
świrku lubie czytać Twoje wpisy, ale obrona tej władzy to nie jest dobry pomysł. Nikt nie zdejmuje odpowiedzialności z kibiców, ale pisanie listów do uefa, aby ta mocniej zajęła się POLSKIMI klubami w pewnych kwestiach. W tm liscie nie porusza się problemu globalnie, ale lokalnie sprowadzając problem tylko do Polski.
Zgadzam się z Tobą co do kwestii Leśnodorskiego. Tu nie było żadnego dialogu. On poprostu obiecał im że będzie przymykał oczy na ich wybryki, mogą sobie wieszać co chcą, ale w domu ma byc spokój.
Być może Kozła nastraszył jakimś kruczkami to ten juz się nie odzywa.
Ale uefa to inna bajka, chcesz się bawić w europejskie pucharu pod nasza egidą to morda w kubeł i bawimy sie wg naszych reguł. I tu już kruczków nie wyciągniesz, możesz tylko prosić lub wręcz błagać.
Przekaz Leśnodorskiego do osób decyzyjnych na Żylecie powinien być prosty: Wy za nią odpowiadacie, jeżeli będą na trybunie jakieś chore akcje wy za nie ponosicie konsekwencje i tyle. I byłby porządek,bo jeden by patrzył na ręce drugiemu, a tak jest wolna amerykanka.
Generał
 • 0 / 0
Voice kolejny socjalista. Gratuluje. A JKm nie chce burzyć stadionów, poza narodowym. I ma rację bo jest przepłacany. A wyjść z UE trzeba. I jakie wyzyskiwanie... Voice ofiara współczesnych mediów. JKm chce aby było jak najwięcej w portfelu i żeby nie było Zusów i innych tego typu mało korzystnych organizacji. Ale rozumiem sieroty po komunie wolą być we współczesnym ZSRR czyli UE. Brawo.

Świrek to powiedział profesor Rybicki. I wielu ludzi widzi że jKm to jedyna alternatywa dla naszego kraju. No chyba ze tak lubisz obecny system w którym łapiesz mandat za picie piwa na murku. To normalne nie jest. A swoją drogą szkoda że KPN nie dostał se do władzy po 89. BYłby teraz inny kraj.
Generał broni
 • 0 / 0
kurek

To nie znasz jeszcze planu wyzyskiwania? :)

Wpisz sobie w youtube Korwin kontra Palikot, a usłyszysz kilka 'brylantowych' pomysłów pana JKM.
Pinochet mordował swoich własnych ludzi na rzecz interesów amerykańskich korporacji. I to dla Ciebie jest 'normalnym' krajem?!!! Jeżeli twoje poglądy odzwierciedlają poglądy kiboli ogólnie, to między normalnymi ludzmi i Wami jest rzeczywiście taka przepaść, że dyskusja jest bezcelowa.
Generał
 • 0 / 0
Jestem zdania, że dla świętego spokoju i w imię dobrych relacji z tą nienawistną organizacją jaką jest UEFA, klub powinien Żyletę wyburzyć. Przecież „żyleta” kojarzy się z goleniem(np.: głowy) a tu już bardzo blisko do całego ruchu skinheads i neonazistów.
A na miejsce Żylety niech powstanie napis „RESPECT” lub „Let's Kick Racism Out of Football” :)
Fajnie się żyje w kraju w którym rząd donosi na własnych obywateli, jakiejś skorumpowanej organizacji, która ma w nas głęboko w dvpie.
To Państwo Polskie powinno rozwiązywać „swoje” problemy, a nie pisać jakieś listy do centrali UEFA. No chyba, że faktycznie jesteśmy tacy słabi i bezsilni i pozbawieni jakichkolwiek aparatów władzy.
~Maksi - wiadomo
 • 0 / 0
Jak powiedzial pan Radwanski dzis 3 pokolenie AK walczy z 3 pokoleniem UB
Żyjemy w chorych czasach, czasach, gdzie z hasła Bóg, Honor, Ojczyzna zrobiono wyswiechtany slogan i każdy ćwok wyciera nim swoją mordę. To jest nowoczesny patriotyzm.
Wczoraj, miałem dłuższą podróż służbową i wczasie drogi słuchałem radia tok fm. Wiadomości są tam co 20 minut przesłuchałem chyba z 10 takich serwisów i newsem dnia było aresztowanie ludzi odpowiedzialnych za litewski cha mie..... A potem raz że kibice śląska pobili się z policją.... ręce opadają.
Ani słowa, że zostali ludzie pobici w Hiszpanii, na gazeta.pl pisali, że kibice zostali napadnięci i zabrano im flagi co w tym środowisku jest uznawane za wielką porażkę i oczywiście przypomniano jak malinowi gdzies z kims się tam kiedyś pobili na bałkanach. A co to ma ku.rwa wspólnego z tym co stało się w Hiszpanii???
Nie ma żadnej reakcji państwa, władz, NIC
W tym kraju chore media zrobią szum gdy obrazisz żyda, geja nazwiesz pedałem i gdy księdza, który nie posłucha swojego przełożonego wypier.dolą z parafii. Wtedy ci którzy są najbardziej antykościelni stają w obronie księdza, ci którzy krzyczą niech kościół nie wpieprza sie w sprawy państwa, sami się wpieprzają w sprawy kościoła...
Głosowałem na PO i dziś załuję, ale jeszcze bardziej załuję, że w tym państwie nie ma na kogo głosować. Wszystko to sprzedawczyki, którzy myślą tylko o swojej dupie, niczym więcej.
tvny, wyborcze i inne śmiecie karmią nas głupotami, straszą kibolami. Chyba o to chodzi by to chore społeczeństwo żyło w przeświadczeniu, że ktoś wiecznie czyha na ich życie za rogiem. Lubimy się bać , a rudy i spółka będą nas mamić, że oni nad wszystkim czuwają i że juz wysłali list do uefa, żeby im pomogli, bo sami są bandą kretynów, którzy nie umieją rządzić własnym podwórkiem.
Co do zamknięcia Żylety to powiem tyle, jeżeli faktycznie było tak, że delgat uefa zatwierdził te flagi to musi być na to jakiś papierek. Ale coś mi się wydaje, że takiego papierka nie ma i możemy uefa pocałować w jej skorumpowaną i zaj.ebiście politycznie poprawną dupę.
Pisałem to już wczśniej tak się kończy układanie prezesa z idiotami, dla mnie idiotą nie jest dziewczyna/chłopak który chodzi na Żyletę i zdziera gardło. Dla mnie idiotą, kretynem i debilem jest ten, który intonuje hanior taki i owaki, pozdrowienia do wiezienia, pozdrawiamy was bracia za kratami, wieszają transparent ze zdjeciem haniora i napisem, uwaga pedofil. Bo co mnie obchodzi to, że masz prolem z jakimś gościem. Ciebie obchodzi, że ktoś z innej trybuny ma chorą matkę, albo, że żona przyprawia mu rogi?
Mecz piłki to nie przedstawienie w operze, ale też nie arena wewnetrznych rozliczeń tego czy innego kibica.
~Emporio1916
 • 0 / 0
Moze nie w 100% ale z wieksza czescia tego co napisales sie zgadzam. Dobry wpis.
~luc
 • 0 / 0
A może trybunę zakryć tą flagą:

www.legia.net/images/zdjecie/big/6acbe02209eb169b8d5dc3cb63d250c1.jpg
~laska
 • 0 / 0
dobry pomysł!
~greg
 • 0 / 0
tez o tej myslalem.
~wesoły
 • 0 / 0
dawac telebim
Legia , Legia Warszawa
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc.
Generał broni
 • 0 / 0
Mam nadzieję, że wobec tego całego zakazu, dziś nie zobaczymy na Ł3 jakiejś manifestacji niezadowolenia...
~1500
 • 0 / 0
zobaczysz bo w ludziach krew buzuje.
Generał broni
 • 0 / 0
No właśnie... I w czym to pomoże?
~1500
 • 0 / 0
nie wiem, napisałem że zobaczysz.
Generał broni
 • 0 / 0
Tylko to w tym przypadku wygląda tak jakby złodziej po odsiedzeniu wyroku za kradzież wyszedł i ze złości znowu kradnie.

Myślenie, że takie zachowania zrobią na złość komukolwiek w Europie jest niczym innym niż dziecinadą. Za kolejne takie akcje zamkną cały stadion, potem nawet mogą wykluczyć nas z europucharów. Im to jest na rękę, bo coraz więcej pieniędzy mają ci słabsi ze wschodu i chętniej ich będą promować niż garstkę kibiców o poglądach niepopularnych z północnej na Ł3. Im szybciej kilku ''kumatych'' zrozumie, że z UEFA się nie walczy, tym szybciej Żyleta wróci na stadion na europuchary.
Nie wiem może się mylę, ale UEFA nie rozpatrywała chyba jeszcze meczów z Molde. Kar to my się musimy jeszcze spodziewać niestety.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Napisz do uefa , może się zajmą.
Generał
 • 0 / 0
Nie mylisz się. I tego się obawiam, bo czy będziemy grać w LM czy w LE - nie jest powiedziane, że UEFA na mecz w fazie grupowej zamknięcie Żylety 'odwiesi' :(
~1500
 • 0 / 0
Piszecie by oddzielić politykę od sportu, pytam czemu? Skoro polityka wpier.... się weń? Przykład bieżący jest dowodem, a zawody lekkoatletyczne w Moskwie czy gdzie tam to pikuś? Całujące się lesby na oczach milionów by pokazać ze pe..deraści sa cacy? To polityka jak uj. Zamykanie trybun pałowanie to tez polityka, więc czemu oddzielac ja od sportu? Tylko zorganizowane grupy wyrażajace swoje zdanie podczas zgromadzeń, a takie są głównie na stadionach a nie na odpustach, na których LUDZIE mogą wyrazić opinie lub poglądy chórem. To zaś jest nie na rączkę rządzącym. I tu jest pies pogrzebany. Jak stulimy ogony jako społeczeństwo będzie z narodem źle. Sytem który daliśmy sobie narzucić zakłada skłócenie obywateli. Pamietacie niektórzy jak było gdy naród był ucieśniony za komuny, jak wtedy kazdy kazdemu pomagał. Jeden naprawił pralke drugi załatwił np. mieso na święta. Potem udało się ciemieżycieli wyp........ bo naród był jednością. Teraz nawet kibic Legii jedzie drugiemu po rajtkach bez kozery. Pomyślcie.

Sory za błedy na emocji piszę.
~H8R
 • 0 / 0
To co piszesz to jest prawda, gorzka prawda.
Jak zwykle wszyscy winni tylko nie biedni kibice piłki:) cały świat się na nich uwziął:)
Wilno, Wiedeń, Kopenhaga, kary za każdy mecz w tamtym sezonie jak i poprzednim to nic:)
Generał
 • 0 / 0
Czyli wg „nie-matołka” świrka list MSW do UEFA, jak również jego treść i czas w którym został wysłany nie budzi żadnych zastrzeżeń? Wiem ,wiem zawsze po linii z ukochanym rządem…

ja też mam dosć tej patologii i uważam, że trzeba podjąć pewne środki, aby wyeliminować kretynów, ale nie w ten sposób.
~jkp
 • 0 / 0
swirek - ktoś tam zginął?? ktoś został ciężko ranny, brutalnie pobity??? nie. 90 % tych 'straszliwych stadionowych ekscesów' to wykroczenia. równie poważne jak przekroczenie prędkości, przejście na czerwonym, jaranie na przystanku czy sikanie w bramie. nikt tu nie mówi że kibice są niewinni, ale to prawo jest głupie (np. race) a nie społeczeństwo. PS. polecam tekst Stanowskiego na weszlo wszystkim.
Generał broni
 • 0 / 0
Świrek

Już wczoraj mogłem się dowiedzieć, że w swoim liście do UEFA, M.Jabłonski zwyzywał kibiców Legii od neonazistów i nakazał zamknięcie Żylety, a Bogu ducha winni kibice spod znaków zabronionych są wielce zaskoczeni i tym bardziej zdeterminowani do jeszcze mocniejszego podkreślenia swoich ''nowoczesnych'' poglądów.

Podsumowując: ''Wina Ruska i Tuska'' i my jesteśmy tam gdzie wtedy, a wy gdzie zomo.

Żyć nie umierać...
Generał
 • 0 / 0
a artykuł Stano pierwsza klasa, w końcu udało mu się coś sensownego napisac.
eL, pismo ministra było po zajściach w Łomiankach i Gdyni, wyobraź sobie że w Polsce oprócz kibiców piłki klubowej jest 90% obywateli która nie ma zamiaru łożyć pieniędzy na ich ekscesy i sponsorować kolejnych stadionów. Nie wiem czy wiesz ale stadiony posiadają pewną autonomię i żeby mogła odbyć się np interwencja policji potrzeba zgody organizatora i stąd apel ministra do uefa i pzpn o sprawniejsze działanie.
JKP proszę Cię, to argumenty z piaskownicy, dlaczego na wszystkich innych dyscyplinach sportów czy imprezach masowych nie dochodzi do takich incydentów?
Tekst stanowskiego jest równie głupi jak autor, zamiast wsiowej propagandy polecam zajrzenie do danych GUS-u.
Generał broni
 • 0 / 0
eL

Stanowski ma w nim dużo racji, ale też jedzie po bandzie.
Mnie najbardziej śmieszy jak to on szydzi z TVN, TVN24, a za chwilę opowiada ze szczegółami co w każdym wydaniu faktów powiedzieli :)
~1500
 • 0 / 0
voice i co powiedzieli? Jakimś kundlu i grubasie, to jest info dla Zenka co krowy własnie z pola sprowadził. Co go to obchodzi, co obchodzą te niusy np menadżera z biedronki. PAPA i tyle. świrze a gdzie ja napisałem ze kibice niewinni. Napisałem o społeczeństwie prowadzonym przez wyrachowanych politykierów bo wiedzą że ludzie to ku... trzeba tylko to z nich wyciągnąć, a kraj piękny. Głosuj dalej na jedynie słuszną władzę.
I owszem będę tak głosował.
Generał broni
 • 0 / 0
1500

Nie od dzisiaj wiadomo, że dziennikarze piszą/mówią o tym co się lepiej sprzeda, więc nie wiem o co nagle ten cały ambaras. Zamiast pisać o tym czego ten cały TVN nie podał, można napisać które stacje podały, jeżeli jakiekolwiek w ogóle podały. Ja informacje czerpię z internetu, a nie z telewizji, którą włączam zazwyczaj tylko w trakcie trwania meczów.

A polityka powinna trzymać się z dala od stadionów,a stadiony z dala od polityków. To poniekąd przez mieszanie się w politykę, mamy dzisiaj tyle problemów z zamykaniem trybun.
~1500
 • 0 / 0
Jak wszyscy wiemy na stadionie jest i lekarz, kierowca autobusu i magazynier, są pielęgniarki i górnicy. To jest próbka społeczeństwa która wyraza swoje opinie jednym głosem na zgromadzeniu ( meczu) i to nie pasi. Maja tubę medialną ale na meczu ( zgromadzeniu) jest głos ludu a nie dzi...ki czytającej co każą. Ja czerpie informację z życia, Ty z internetu.
Generał broni
 • 0 / 0
1500

Z życia? No proszę Cię... Takie pierdoły to możesz dzieciom opowiadać. Internet tym się różni od tv, że czytasz to co chcesz czytać. Interesuje Cię pies Obamy, to o nim czytasz, interesuje Cię ile botoksu w dupę wstrzyknęła sobie jakaś gwiazdeczka, to o tym czytasz, do wyboru, do koloru.

Co mi tu piszesz, że na stadionie jest lekarz, piekarz i kierowca autobusu. Oczywiście, że są. Jest cały przegląd społeczeństwa. Nawet rasiści, antysemici, geje, hipisi, świadkowie jehowy, zielonoświątkowcy, ateiści, muzułmanie, żydzi, itd. itp. Ale pół stadionu nie drze mordy, że lekarze za mało zarabiają, geje nie mogą zawierać związków, świadkowie jehowy mają ograniczoną liczbę zbawionych, itd, itp. Widzisz tę subtelną różnicę pomiedzy przedstawicielami róznych srodowisk, zawodów, poglądów politycznych?

Poza tym na Żylecie prezentuje się poglądy nie swoje, a gniazdowego w większości.
~bonsai
 • 0 / 0
Dobrze prawi dać mu wódki! :-)
Tak na poważnie to niestety doczekaliśmy się takich czasów że liberalizm tłamsi demokrację nie mniej skutecznie od komunizmu. Na szczęście ruch kibicowski to siła z którą nikt nigdy nie wygrał i nie wygra.
~1500
 • 0 / 0
voice ja na przykład poglądy gniazdowego mam w nosie, jeżeli zarzuci ze ten to cw...l albo pozdrowienia dla wczasowiczów nie dołączam się. Jakby sam miał wyłapać 20 to co by zrobił, jako jednostka? To samo, kumatych pudełko weryfikuje szybko, na powietrzu krzyczą głośno, tam rurka mieknie. I to jest wiedza z życia nie z netu.
Generał broni
 • 0 / 0
1500

Ty twierdzisz, że masz to gdzieś i nie śpiewasz, ale większość północnej śpiewa. Śmieszy mnie trochę ta Twoja pogarda dla wiadomości z internetu czy telewizji, bo bez tego byłbyś jakimś amiszem i nic poza tym.
Sam oceniasz co jest ważne, a co zwykłym dziennikarskim mataczeniem w imię poczytności.
ja nie pochwalam zamykania Żylety przez UEFA, ale jestem równie krytyczny dla wszelkiej maści symboli, które kojarzą się z faszyzmem. A mydlenie oczu, że to symbol Słońca, jedna literka czy tatuaż nikogo w UEFA nie obchodzi.

Poza tym jestem pełen podziwu, jak człowiek z krzyżem celtyckim czy swastyką na piersi może spokojnie zdjąć koszulkę na trybunie pełnej ''patriotów''.
~1500
 • 0 / 0
Masz rację, być faszystą w naszym kraju to taki sam obciach czy też po je ba nie łba ( inne słowo nie pasuje) jak bycie lewakiem, pede rastą. Co do tych dziargów, ja nie ogladam stronek kibicowskich, ale czy w Anglii Holandii, Niemczech czy Rosji nie ma takich przypadków? Pewnie są i to setki. Czemu to jest argument by zamknąć trybunę tego nie wiem. Abstrach ując, moze ten gość z tatuażem szanuje tradycje rodzinną i pamięć o dziadku z wermachtu?
Generał broni
 • 0 / 0
Ja myślę,że to pokłosie wszelkich zachowań na meczach z ostatnich kilku lat. I nie tylko na naszym stadionie, ale i na Lechu, Śląsku, na wyjazdach, itd. Odpowiedzialność zbiorowa została zastosowana nie tylko w granicach kibiców Legii, ale pokutujemy za wybryki wszystkich kibiców w Polsce. nie rozumiem tego, ale tak to odbieram i uważam, że nie zdołamy tego pokonać, musimy się z tym pogodzić. Bo to UEFA rozdaje karty.
Jak wchodzisz do kogoś na imprezę to nie Ty decydujesz jak ta impreza wygląda tylko jej organizator.

A ten gość co szanuje tradycje rodzinne ze swastyką na piersi, niech weźmie pod uwagę, że jakiś gej może szanować swoją rzyć czy penisa i też chcieć się tym podzielić ze światem, co olbrzymiej większości może się nie spodobać. Więc nie wiem dlaczego ten ''symbol słońca'' miałby się komukolwiek o mózgu większym od chomika, podobać.
Generał dywizji
 • 0 / 0
dzik
Miałeś rację z tymi kobietami Rumuńskimi , gdybym miał więcej czasu pewnie bym zgrzeszył ,na całe szczęście nie miałem ! ale jak pomyśle to jeszcze teraz boli mnie kark:)
Polskie dziwki z plaży w Gdyni do Meksyku , a Rumuńskie laski z starówki do Polski:)
~walic-SS-legion
 • 0 / 0
Podziękujcie naziolom spod flagi White SS Legion, z tym ze SS jest lekko przykryte herbem Legii, czyli Legia jest dla nich tylko przykrywka.
Uwazam siebie za Narodowca, ale uzywanie swastyki czy symboli ss-manskich uwazam w najlepszym wypadku za glupote, w najgorszym za folksdojczska zdradę i działanie na szkodę ruchu narodowego.
~norman
 • 0 / 0
10/10
Podporucznik
 • 0 / 0
Mądre słowa. Dlatego ja jestem nieufny wobec środowisk narodowych. Nie pojmuję jak można być patriotą i używać symboli, które były wykorzystywane przez ideologię odpowiedzialną za śmierć milionów Polaków...
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
Kolego co ty piiieeerrddollissszz !!!!ty sie uważasz za Narodowca??? wiesz nie osmieszaj się ok!!! Flaga już 10 lat znami jeżdzi gdzie się da i było ok a nagle teraz sie uefa czepia dziwne co???? uefa to MAFIA SKORUMPOWANYCH DEBILI . NIE MIELI SIĘ CZEGO PRZYCZEPIĆ TO SIE DOJEEEBBAALII FLAGI

Uefa fuuucccckkk
Generał dywizji
 • 0 / 0
Andrzej
daj temu kolaborantowi spokój , to jest Narodowiec spod znaku tvn24 i g,w ,
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
Iwan no chyba muszę :)
Wyborczej NIE CZYTAM!!!!!!!!!!
Tvn NIE OGLĄDAM !!!!!!!!!!!
PO NIE GŁOSUJĘ !!!!!!!!!
Generał dywizji
 • 0 / 0
oni tak mają piszą , mówią o czymś o czym nie mają pojęcia.
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
oregano tobie polecam pobiec przed siebie i jak bedziesz widział Wielką Ścianę TO PIERRRDDDOOLLLNI TAK MOCNO ABY CI NA TYM PUSTYM CZOLE WYSZŁA LITERA 'S'
~walic-SS-legion
 • 0 / 0
Sam jestes kolaborantem folskdojczu, jeśli dla Ciebie symbole ss i swastyka nie są równie plugawe co czerwony sierp i mlot
Andrzej Wawrzusiak
Nie ma co fajne towarzystwo sobie znalazłeś do dyskusji...iwana,gratuluję.Zapomniałeś na końcu wymienianki dopisać 'nie myślę'...
i jeszcze jedno:zanim nadal będziesz się rozpisywał razem z kolegą iwanem jak to fajnie być 'narodowcem' udaj się na bardzo pouczającą wycieczkę do obozu zagłady w Oświęcimiu..tak,tak ta wizyta dałaby ci wiele do myślenia,taki szok pomaga czasem otrząsnąć się z ....głupoty.Żegnam
Generał dywizji
 • 0 / 0
swastyka ? a gdzie ty widziałeś na Legii swastykę kolaborancie! tylko nie pisz mi o jakiś dawnych czasach .
Generał dywizji
 • 0 / 0
o jest następny ' Narodowiec ' hahaha , z tobą cieciu z bramki nr4 nikt już nie chce pisac.
~walic-SS-legion
 • 0 / 0
Liczba 95 w pewnej fladze jest stylizowana na swastykę. Kazdy używający symboli nazistów jest dla mnie zdrajcą i folksdojczem. Dla Polaka swiete symbole to krzyż, bialy orzel w koronie i bialo czerwone barwy
~H8R
 • 0 / 0
Stary tak samo jak ty jestem przeciw faszyzmowi ale gdzie ty do cholery widziałeś 'symbole ss i swastyka' nie popadaj w skrajność.
Generał dywizji
 • 0 / 0
o której fladze ty piszesz?
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
Vasco nie szukam sobie kolegów do rozmów bo takich to mam obok siebie. to że kazdy ma zdanie kazdy z nas może je wyrażać więc o co ci biega??? po pierwsze byłem w Oświecimiu bo jak mi się wydaje mam bliżej niż ty więc Zamilcz!!!!!! iwan dobrze napisał WIDZIELIŚCIE GDZIEŚ SWASTYKĘ NA LEGII !!!!!!! NO proszę odpowiecie mi gdzie była?? Gówno wiecie uefa sie Dojjeebała bo tak nasze Państwo Rządzą Rude SKUUURRWWYSYNY pieprzone po!!!!! a że uefa nagle wyskoczyła że jej się flaga nie podoba bo nie mieli podstaw jak nas wydymać ROZUMIESZ!!!! uefa to Mafia z Która nie wygrasz i wiesz co VascodaGama idz spać lub otwórz okno i przewietrz Boj JEEBBIIEE NA kilometr od ciebie Rumunem
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
ty walic-SS Wiesz co mam Chlew Dla Świń może cie tu zamknę ???? jak czytam twoje wpisy to mi się nie dobrze robi masakra wyleciał teraz z liczbą 95 nie no po prostu debil !!! Każdy z nas jest POLAKIEM KAŻDY CHE DOBRZE I KAŻDY WIE ŻE POLSKA DLA POLAKÓW
Podporucznik
 • 0 / 0
Andrzej Wawrzusiak

Przykro mi się robi gdy ktoś obraża mnie bez powodu. Napisałem to co myślę, liczyłem, że ktoś mi to wyjaśni na spokojnie. Nikogo nie obraziłem. Dlaczego taki jesteś?
Porucznik
 • 0 / 0
Andrzej Wawrzusiak: niestety widzieliśmy: reggaenet.pl/forum/file/7/file=10079
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
oregano nie obrażam cię ale popierasz nie właśćiwą decyzje. kłucimy się o duperele a taka prawda ze z uefa nie wygramy kazdy z nas wie dlaczego zamkneli nam Żyletę nic nie poradzimy każdy jest wkur..................... bo każdy znas chciał iść na mecz Wspierać Drużyne a tu kicha bo tak se uefa umyślała sory jak obraziłem

a do kolegi vladcs idz na to forum bo jesteś śmieszny :)
~tv
 • 0 / 0
Jedyne co można zrobić to oprawę z tekstem Nie dla rasizmu, nazizmu itd. na polskich stadionach. Nasze napinki UEFA ma w d.pie.
Podporucznik
 • 0 / 0
Pomysł zacny, ale nie jedyny. Taka oprawa nic nie da. Przecież problemem są flagi.

Jeśli osobom odpowiedzialnym za flagi naprawdę zależy na Legii to myślę, że znajdą rozwiązanie.
~1500
 • 0 / 0
Ja proponuje by wszyscy przywdziali barwy tęczy i zabrali pluszowe jednorożce.
Podporucznik
 • 0 / 0
Dobrze, już wiele zostało napisane w tym wątku, ale czas się zastanowić co zrobić żeby podobne sytuacje nie powtórzyły się. Jeśli zależy nam wszystkim na Legii...
~e
 • 0 / 0
wiele zostalo napisane, niewiele warte uwagi.
~Paco
 • 0 / 0
Powiedz matko powiedz ojcze ,że rudy jest folksdojczem.
Lechja to jego klub, gorące powitanie gwrantujemy
~ddd
 • 0 / 0
a Jareczke/przyjaciel kiboli jest zydem...po matce....i co?
~bonsai
 • 0 / 0
ddd ale pierd...sz udowodnij swoją chorą tezę a nie pierniczysz 3 po 3. Co do ryżanego i jego świty to najlepszym przykładem jest nam panująca WALTZ - kurde ona pasowałaby do filmów QT :-)
~H8R
 • 0 / 0
A może już naszedł czas by polscy kibice zaczęli mówić jednym głosem, zostawiając animozje na boku by bronić swojego dobrego imienia?
Nazwano na rasistami, nazistami, ksenofobami itp. to jest skandal i zrobił to wysoki urzędnik państwowy. Owszem i takie postawy się zdarzają i trzeba je eliminować ale są one marginalne a robiona jest z tego niebotyczna hucpa. Żeby nie było TAK SAME postawy występują w innych krajach europejskich i nie jesteśmy tu jakimś wyjątkiem wybijającym sie ponad całą resztę.

Druga rzecz niech prezesi wszystkich klubów zrobią to samo i zaczną współpracować ze sobą na tych płaszczyznach mówiąc jednym głosem, bo na razie jesteśmy opluwani i pomawiani a jeden felieton Krzysztofa Stanowskiego tego nie zmieni. Zamiast kibiców tematem zastępczym niech będzie bezrobocie, plany wyjścia z kryzysu itp.
Kapitan
 • 0 / 0
wk...ienie nie przechodzi.

dziś dajemy z siebie maxa, żeby naładować chłopaków przed wtorkiem.

we wtorek mecz obejrzę w tv albo pójdę pod stadion, zobaczymy jaka będzie akcja.
a zwrot 35 zł za bilet, który pewnie dostanę, osobiście przeznaczę na oprawę, która mam nadzieję będzie z jajem i dyskretnie (bez podstaw do kar) odnosiła się do tej sytuacji. pozostałym chłopakom z Żylety którzy dostaną zwroty, proponuję to samo.
~1500
 • 0 / 0
Z tym zwrotem to poczekasz , ja czekam na zwrot za mecz z Bełchatowem, pisałem dzwoniłem i taki uj nic nie dostałem.
~LLLL
 • 0 / 0
Trzeba sobie to powiedzieć szczerze, flaga 'White Legion' jest niejednoznaczna, nie powinno jej być na stadionach, nie ma nic wspólnego z klubem PIŁKARSKIM Legia Warszawa. Litera 's' w 'Wild Boys' - temat dyskusyjny. 'Pozdrowienia do wiezienia'- żałość, zażenowanie, wstyd, kicha, dziecinada, promocja patologii i recydywy. Generalnie jeden z najbardziej wkurzających napisów i okrzyków na stadionach. Decyzja o zamknięciu Żylety jest nie zrozumiała i zbyt surowa. Ale stało się. Pytanie co dalej z flagą 'White Legion' ? Łatwa odpowiedź, co ? Środowisko zbliżone do jest: nacjonalistyczne, ksenofobiczne, rasistowskie, antysemickie, chuligańskie, promuję patologię a jednocześnie: tworzy wspaniały doping. A za swoje gierki flagami itp, jest teraz kara. To samo środowisko miesza pozdrowienia do więzienia z pozdrowieniami dla bohaterów Powstania Warszawskiego. Cała gra hasłami : Powstanie Warszawskie, Żołnierze Wyklęci, Wołyń, patriotyzm itd, itp, sprawia wrażenie listka figowego dla ludzi spod znaku TB95. Ale cóż. Obłuda i hipokryzja to podstawowe cechy polskiej kato-prawicy. Wiadomo to od dawna. I na koniec ciekawostka, łączy nas jedno: LEGIA ! I wiara w awans do LM we wtorek.
Generał
 • 0 / 0
W pełni się z Tobą zgadzam, genialny post.
Pozdrawiam.
~jkp
 • 0 / 0
powiem Ci tak, chodzę na Żyletę, drę japę jak najgłośniej potrafię i wiem jedno. CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM. Mogą Ci się nie podobać patriotyczne hasła, race czy oprawy, ale gdyby łączyła Cię z nami Legia nie pisałbyś takich rzeczy. I to Twój wpis jest hipokryzją, nie ja w koszulce z motywem PW.
~1500
 • 0 / 0
Cała Legia zawsze razem...hmmm na meczu ze Śląskiem widziałem kilku gamoni oprawiających gościa na Żylecie, razem za duże słowo.
~LLLL
 • 0 / 0
Nie każdy w koszulce PW jest hipokrytą. Nie napisałem tego. Ale sam takie żałosne jednostki znam. Które np. w godzinie W, w koszulce PW są zamroczone alkoholem. Nic nie mam do opraw związanych z Legia i rac. A piszę o tym właśnie dlatego że kocham Legię, od prawie ćwierć wieku. A ze swoim poglądami na Żylecie, jestem odmieńcem. To fakt. Trochę śmiesznie ..
~LLLL
 • 0 / 0
Acha, pozdrowienia do więzienia to nie jest ***** patriotyzm. Patriotyzm to płacenie podatków, nie demolowanie przystanków i innych rzeczy należących do wspólnego dobra społeczeństwa, godne zachowanie na co dzień, szacunek dla prawa itp itd. Odpalenie racy podczas 1 sierpnia, czy 11 listopada, wznoszenie okrzyku 'Cześć i chwała bohaterom', to za mało.
~apostaata
 • 0 / 0
Jak Białoruś? Nie mylmy dwóch spraw, rozgrywek krajowych i tych pod egidą UEFA. Białoruskie kluby też grają w UEFA i jakoś nie słyszałem, by miały podobne problemy jak Legia.
Z drugiej strony, to czego się można było spodziewać po MSZ w sytuacji antyrządowego transparentu w Bukareszcie? Wsparcia? Ludzie, w jakim świecie wy żyjecie? Nie żebym bronił tego haniebnego pisma...
Albo po UEFA, gdzie jeszcze pamiętają Wilno czy kary za 2011/12 ?
Są momenty, gdy trzeba zwyczajnie odpuścić i nie podkładać się, nie dać pretekstu, żeby nie zaszkodzić klubowi, który puka do bram Ligi Mistrzów. Niektórym zabrakło zwyczajnie rozwagi, bo liczy się polityka, poglądy i wojenka. Czyli partykularne interesy. Tylko gdzie w tym wszystkim jest Legia?
~5
 • 0 / 0
a co ma na celu odpalanie rac w godzine w? informujesz okolice o kolizji i zagrozeniu na drodze?
~jkp
 • 0 / 0
1500 - za co oprawiali kogoś na Żylecie nie wiem. Pewnie nie za to że śpiewał 'Legia Gol'... wiem natomiast że jak na weselu wujek da zięciowi w ryj po pijaku to nie będę mówił że wszyscy weselnicy to bandyci i pijacy.. ja tam na Śląsku widziałem tylko świetnie się bawiących kibiców.
LLLL - oczywiście na Żylecie czy wyjazdach zawsze byli i będą i naprani do nieprzytomności, ale to jednostki, po Bukareszcie też może wreszcie zmieni się podejście do tych debili. Uogólnianie że każdy na Żylecie to bandyta, kibol, pijak, złodziej i 'katoprawica' to bzdura rodem z tvn-u. Co do pozdrowień.. jak nie masz takiej potrzeby - nie śpiewaj. nikt nie mówi że to patriotyzm, po prostu ktoś kogoś pozdrawia, nie rozumiem tego oburzenia na to. Ty w tym czasie śpiewaj - pozdrowienia dla mamy/żony/córki, kogo chcesz. Co do demolowania - zobacz jak wygląda WWA po sylwestrze. dużo gorzej niż po fecie. Zakazać sylwestra? piszesz o szacunku do prawa - przekroczyłeś kiedyś prędkość? ja tak, wiele razy. Nie będę tu bronił wszystkich przejawów 'kibicowskiego życia', bo części bronić się nie da. polecam szczerze tekst Stanowskiego na weszlo, pozdrawiam, do zobaczenia dzisiaj na Ł3 mam nadzieję. Na rumunów nie wejdę, biletów brak, kurwa mać
~LLLL
 • 0 / 0
Demolka na co dzień, nie koniecznie np po mistrzowskiej fecie. Jednostki patologiczne, spod znaku CHWDP szwendające się bez celu, wiecznie skonfliktowane z prawem, przemoc, kradzieże, wyprzedaże, bijatyki, alkohol, pozdrowienia do więzienia, a do tego koszulka Legii lub PW, hasło na ustach 'bohaterom cześć i chwała'. To jest typ ludzi który mam na myśli , pisząc o obłudzie i hipokryzji. Kibice na stadionie to tygiel kulturowy i społeczny. Tak jest i będzie. No i dobra. A jeśli chodzi o pozdr do więzienia, to nie chodzi o to że ja mogę nie śpiewać. Patologiczne jednostki nie są moim kumplami, i nie pozdrawiam ich na meczu. Ale stoję nad takowym napisem, i jako bywalec Żylety jakby z automatu dla ogółu jestem (mogę być) w tej samej szufladzie co pozdrawiacze więźniów. Bynajmniej nie politycznych. Ale można z tym żyć, są większe problemy w życiu. A Żyleta słynie z niesamowitego dopingu i szeroko pojętego klimatu (oprawy itp), a nie z polityki, krzyży celtyckich, białych legionów. Chuliganka i te klimaty związane z Legią, mogą rajcować innych chuliganów. A jak nas chwalą, to za DOPING ! Którego ***** *** przez 'białe legiony' we wtorek nie będzie. Chodź jak już pisałem, okoliczności tej kary UEFA są żałosne. I chyba przede wszystkim pretensje mam do dziadków z tej mafii. Znaczy się z komisji UEFA.
~1500
 • 0 / 0
LLL mylisz adresata, nic w tym poście nie pisałem poza tym ze lali typa na Żylecie i ze cała Legia zawsze razem to pusty slogan, niestety.
Generał
 • 0 / 0
a czerwony znowu przesadził....żenujące:

www.youtube.com/watch?v=ZUJIxbOCbJk
Generał
 • 0 / 0
lista MSW do UEFA:

''Szanowny Panie Prezesie

Polska, ratyfikując i wdrażając Europejską Konwencje w sprawie przemocy i ekscesów widzów w czasie imprez sportowych w szczególności meczów piłki nożnej, zobowiązała się miedzy innymi do przeciwdziałania nawoływaniu do nienawiści wobec innego narodu czy tez incydentom o charakterze rasistowskim, czym jednoznacznie potępiła tego rodzaju zachowania.
Niestety w dalszym ciągu na polskich stadionach w trakcie meczów piłki nożnej, które organizowane są w ramach rozgrywek europejskich, dochodzi do incydentów polegających na
wywieszaniu na trybunach transparentów z hasłami nawołującymi do nienawiści, czy tez zawierającymi symbole o charakterze rasistowskim, ksenofobicznym czy neofaszystowskim.
Przykładem takich skandalicznych zachowań kibiców, zasługujących na stanowcze potępienie może być mecz piłki nożnej rozgrywany W ramach Ligi Europy pomiędzy drużynami ,,Lech” Poznań -
,,Żalgiris' Wilno W dniu 8 sierpnia 2013 roku.
Pragnę; jednak zapewnić Pana Prezesa o całkowitej dezaprobacie strony polskiej wobec tego rodzaju zachowań, a w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych Pana Bartłomieja Sienkiewicza oraz własnym deklaruje, ze polski rząd podejmie wszelkie możliwe środki, aby w przyszłości uniknąć takich sytuacji. Będziemy dążyć do całkowitego wyeliminowania tego rodzaju incydentów zarówno poprzez efektywne działanie służb porządku publicznego w sytuacji, gdy organizator oraz służby porządkowe przez niego zatrudniane nie będą w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa uczestnikom widowiska oraz skuteczniejsze egzekwowanie prawa, pozbawiające
poczucia bezkarności osoby, które dopuszczają się; tego rodzaju zachowań.
Jednak skuteczność działań organów państwa odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego wymaga wsparcia zarówno przez Polski Związek Piłki Nożnej, jak i UEFA.
Szczególnie istotne jest podejmowanie przez przedstawicieli tych organizacji szybkich i zdecydowanych działań, tym bardziej, ze zgodnie z polskim prawem za bezpieczeństwo w miejscu
i czasie trwania imprezy masowej odpowiada jej organizator. W związku z powyższym będę zobowiązany za podjęcie efektywnej współpracy, która zapewni skuteczną eliminację zachowań o charakterze rasistowskim, a także incydentów na tle etnicznym, politycznym, wyznaniowym czy związanym z odmiennym światopoglądem.''
~H8R
 • 0 / 0
Ten wpis to jest kompromitacja naszego państwa. 40 milionowe państwo mając wszelkie narzędzia w swoich rękach nie jest w stanie utrzymać porządku na własnym podwórku i śle donos na własnych obywateli (!) do UEFA stosując odpowiedzialność zbiorową.
To w tym kraju nie ma konstytucji, sądów, prokuratury, policji, kodeksu karnego?
Za rządów POPiSu tak chyba się właśnie dzieje. Amatorzy na stanowiskach ministerialnych, amator prezes rady ministrów. amatorzy w Sejmie.
KOMPROMITACJA.
~jkp
 • 0 / 0
mam nadzieję że przy najbliższych wyborach kibice Legii będą pamiętali o tym liście i o wielu innych aktach sympatii i życzliwości od rudego i jego ludzi..
~stojący z boku
 • 0 / 0
Do 'iwanów, Mańków' i pozostałych krzyczących palcami.
Panowie, zamiast pierniczyć głupoty w necie, czy nie lepiej w komplecie dziś zapełnić stadion i tak napakować dopingiem naszych piłkarzy, żeby we wtorek roznieśli Rumunów w pył ?
A we wtorek grupą kilku tysięcy osób prowadzi doping pod stadionem. Zapewniam, że słychać będzie tak samo, a wrażenie będzie jeszcze bardziej szokujące. I nie żadne hasła anty, bo one góvno dadzą. Dla UEFA jesteśmy tylko wrzodem na dupie. Niestety nasze drużyny nie prezentują takiego poziomu, aby stacje telewizyjne zabijały się o transmisje z ich udziałem. Nie było nas w tej elitarnej lidze przez 17 lat i nikt z tego powodu nie płakał. Może nas nie być jeszcze 170 i będzie tak samo.
Ps
I jeszcze jedno. Może któryś zrozumie (w co wątpię)
Jak się chce wejść na salony, to gumofilce należy zostawić w sieni..
~1500
 • 0 / 0
Na salonach nie ma sieni, gumofilce zostawiasz w zagrodzie, a ubierasz za ciasne buty z pogrzebu dziadka.
~luk
 • 0 / 0
Dlaczego za mecz wyjazdowy jest kara u siebie?

Dlaczego nie było kary na wyjazd do Bukaresztu?

Czy w ogóle jest jakieś uzasadnienie UEFA?

List MSW dotyczył głównie Lecha - Lech nie został ukarany.
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
kolego kara jest za Flagi takie uzasadnienie jest uefa fuccckkk
niestety pogrążył nas list msw PIIIEERRDDOLONA Władza tusk ty PPIIZZDDOOO
~legg
 • 0 / 0
Chętnie im to powiem tylko nie mogę po przez kilku debili zamknęli mi trybunę. Po drugie proszę czytać ze zrozumieniem, wiem że nie zamknęli nam za race tylko za całokształt dotychczasowej działalności paru idiotów. Piszę o jakiejś śmiesznej zemście na uefie na rządzie etc. która doprowadzi tylko do jeszcze bardziej drastycznych kar. Po trzecie to należy posypać głowę popiołem a nie zgrywać dumnego polaczka, że co to nie my i nasza duma. Jesteście śmieszni i żałośni zarazem. Tak jak pisałem bezmyślna banda debili z pianą na ustach i okrzykiem Legia to my!!!!!!!
~8
 • 0 / 0
ze wszystkim sie moge zgodzic, ale jednak prosba, do ciebie i tobie podobnych. nie pisz o sobie i o twoich rodakach per 'polaczki', nawet w konkretnym kontekscie, bo to jest slabe.
~Pab(L)o
 • 0 / 0
A może Leśny jak jest taki kozak przygotuje na UEFE ze swoja kancelaria pozew o pozdpodstawne zamknięcie części stadionu. O straty materialne i straty wizerunkowe. W USA to normalka ale u nas (UE) to nie wiem jak to działa.
~Pab(L)o
 • 0 / 0
'bezpodstawne' miało być
Generał broni
 • 0 / 0
Nie ma szans, jeden klub ze Szwajcarii, który się postawił tej mafii udupili. Albo jesteś w tej organizacji i łykasz wszystkie jej debilizmy albo z niej wychodzisz, to drugie nie ma sensu. Prawda jest taka, że UEFA ma generalnie gdzieś były blok wschodni, zmiany które kiedyś przeprowadziła forowały zachodnie ligi i dlatego w niej grają 2,3,4 drużyny, poprzez to te ligi odskoczyły nam finansowo i organizacyjnie na lata, my jesteśmy tylko dodatkiem i rynkiem zbytu do którego nieraz dopuszcza się drużyny z tego regionu by zachować pozory.
2 pytania do LW W LM:

1. za co zamknięto Nam Żyletę?
2. o czym traktuje pismo MSZ-tu?
~LW W LM
 • 0 / 0
AD.1-ZA RECYDYWE ZA ZA ''S'' ŁACZONE Z NAZIZMEM ZA KOLEJNE RACE
AD-2pismo traktuje o zachowaniu KIBICÓW AMICORZA,ALE nie pada tam nazwa Legia,jak bedziecie sie paplac w tych bzdurach to kolejnych paru cwaniaczków to wykorzysta podpalicie pare toi toi i bedzie koniec rewolucji,a to wszystko odbedzie sie kosztem Legii,a politycy mają nas kibiców w du..pie i zawsze mieli,przypomne że pisuary były przeciwko budowie stadionu i to HGW nam pomogła i umożliwiła dokończenie budowy,tego Legionista nie zapomina ,dlatego wasze bzdury o msz-tach sa dobre ,ale dla nie do końca poinformowanych,podkreślam żadna partia w Pl nie pomoże kibicą!!!ani ten msz ani następny.
a pisma Lesnego i msz wylądowały w koszu,co nie zmienia faktu ,że UEfa dzieli i rzadzi według swoich zasad,to oni rozdają karty a my możemy podnieść 8 mln euro,to jest dla wszystkich w Pl problem,bo może się Legii udac dlatego donosy kłody ,ale mają pecha bo Legia zagra w LM

może coś ci to pomoże depeche chociaż wiem,że większość z was bedzie na torwarze bo nie macie biletów i wasza flustracja znów znajdzie ujście w złym kierunku,bardzo tego żałuje bo Legioniści czekają na ten sukces 17 lat i to dla nas jest najważniejsze
Generał
 • 0 / 0
Uefa to podobno niezawistna instytucja i trzeba w to wierzyć :)
chcoiaż pamiętaj, że tam pracują tylko ludzie...
Generał broni
 • 0 / 0
A kibic do kur... nędzy to kto? Nie obywatel? Kosmita? Partie i instytucje państwowe mają reprezentować nas i nam służyć a o tym niektórzy już chyba zapomnieli, to oni są dla nas a nie my dla nich!
~LW W LM
 • 0 / 0
Ł3 to miejsce gdzie bedziemy świętować LM,a wiec polityczny mam nadzieje zorganizujecie na Wiejskiej z przytupem i z koncertem disco -polo już nie mogę się doczekac jakie to bedzie wydarzenie i jak dużo wyznawców przybędzie.
Obawiam się, że po zamknięciu Żylety i liście MSZ-tu, po dzisiejszym meczu uaktywni się 'nasz' tfuu wielbiciel wojewodzina mazowiecka...

NIE DAJMY TYM PRZYJEZDNYM KMIOTOM POWODÓW DO SPEŁNIENIA ich MARZEŃ czyli ZNISZCZENIA LEGII!!!
Kapitan
 • 0 / 0
Mam takie myślenie, na teraz na te dni - jeżeli 'zrobili' Nam taki burdel
jakieś listy wysyła rząd z PROŚBĄ o jeszcze większy rozmiar kary!
To co 'TY' człowieku możesz zrobić...zapłaciłeś za bilet a EUROPA -
Cię - zamknęła!
Co możesz zrobić? M O Ż E S Z
BĄDZ na tym meczu - BĄDZ
W całej Naszej Legijnej historii jeszcze tak nie było...
Nie chcą Nas - pismami- zakazami- karami...
ALE TU JEST NASZ DOM...
A TEGO NIKT NAM NIE ODBIERZE!
BADZCIE NA TYM MECZU
~LW W LM
 • 0 / 0
hehe i myślisz,że to pismo,które notabene nie dotyczy Legii miał decydujący wpływ??ile masz lat 12?
Kapitan
 • 0 / 0
Twoja odpowiedz jest żenująca, zapewniam Cie, kiedy ja miałem lat12 Ciebie jeszcze nawet w planach nie mieli ( pani i pan)
przeczytaj jeszcze raz, i jeszcze i do skutku -może coś znajdziesz?
A może tak... na ten jeden mecz, TEN O LM
przywrócić magię starej ŻYLETY?
Zamknęli nasz sektor, ale zapomnieli gdzie był wcześniej:)
Kapitan
 • 0 / 0
Stanowskiego nigdy nie trawiłem ale:
przeczytajcie to:

Narasta wkurwienie. Młodzi ludzie nie mają pracy, nie mają też poczucia, że grają z politykami w jednej drużynie, że ci cokolwiek im zapewnią, albo że chociaż się postarają. Dziennikarze żyją jak pączki w maśle, tuczeni przez rząd, nie wyczuwają, o czym mówi ulica. A mówi o tym, że rząd Polaków zdradza. I gdy MSW śle jakieś listy do Platiniego (mimo że Platini spuści je w kiblu), to i ja czuję się zdradzony. Nie wierzę, że ów list miał wpływ na utrzymanie zamknięcia 'Żylety', moim zdaniem to zwykła popisówka obliczona na reakcję polskich mediów (TVN!), a nie Platiniego, gra pod wybory, pod elektorat kibicom niechętny, cyniczne łaszenie się do niezorientowanych w temacie osób. Ale jako Polak czuję zażenowanie, bo oczekiwałbym raczej, by polscy politycy wstawili się za Polakami: tymi napadniętymi w Sewilli, albo tymi, którzy zostali ograbieni z możliwości obejrzenia meczu Legia - Steaua na podstawie lichych przesłanek. To jest skandal: że sześć tysięcy Polaków nie będzie mogło obejrzeć meczu, a nie to, że marynarz pobił się z jakimś wyrostkiem. I to jest temat dla MSW. I dla TVN.
Generał
 • 0 / 0
Zgred
udało mu się w końcu dobry artykuł napisać, w dużej części się z nim zgadzam.
Kapitan
 • 0 / 0
eL
właśnie dlatego to wkleiłem....
czytałem te jego litery i...się z nimi zgadzam
może się 'nawrócił'
ha, ha kretynizmy kretyna a matołki jeszcze mu klaszczą, głupota galopująca!
~H8R
 • 0 / 0
Może i zazwyczaj on pierniczy głupoty ale tym razem akurat nie i ma sporo racji.
~LW W LM
 • 0 / 0
trzeba być super kretynem nie ogarniętym lub celowo tu zesłanym trollem,żeby nie zrozumieć 1 podstawowej kwestii,żadne listy nie miały żadnego znaczenia,żaden Leśny Tusk Papież Franciszek ani trolle z LN tego nie zmienią.
UEFA nie cofa swoich decyzji,a te wasze prowokacje na trybunach flagi jakieś namazane prześcieradła to Platini i spólka mają w du..pie,tylko przestrzegają rygorystycznie przepisów,stadion to nie wiec polityczny .
Pewne jest jedynie to ,że Boniek dzwonił i też nic nie wskórał,a pismo Leśnego wylądowało w koszu,a tu się onanizują dzieci polityką,która takich naiwniaków przeżuje i spuści w kibel historii
Generał broni
 • 0 / 0
'Na decyzję miało też wpływ pismo Ministerstwa Spraw Wewnętrznych do Michela Platiniego. - Rozmawiałem z ludźmi z UEFA, a oni sami mi mówią, że polski rząd jeszcze nakazuje uszczelnienie działań związanych z kibicami. '

Trzeba być kretynem, ślepcem żeby nie zauważyć , że jest pier... ustawka nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Interesujesz się piłką to chyba wiesz, co się dzieje na stadionach w całej europie i tutaj Legia akurat niczym specjalnym się nie wyróżnia na tle reszty, no chyba że twoja wiedza opiera się na tym co serwuje nam TVN24 i GW a to sorry, świetnie o tym napisał Stanowski w swoim felietonie. Sam jestem za walką ze stadionową patologią o ile taka ma miejsce ale nie popadajmy w skrajności, tu już nie chodzi o Żyletę tylko o pewien mechanizm jak zadziałał a stoi za nim rząd Polski, własny minister podpier... własnych obywateli do zewnętrznej organizacji? Nie czujesz tego? Żyjemy w państwie prawa (chyba?) są odpowiednie instytucje, narzędzia administracyjne by walczyć z nieprawidłowościami i nie trzeba tu UEFA do tego. Kibice to jest temat zastępczy, świetny dla klasy rządzącej, kapitalnie odwraca uwagę od spraw istotnych i nurtujących nasze umęczone społeczeństwo - bezrobocie, brak perspektyw, dług publiczny etc. Ludzie nie mają co do gara włożyć, wyskakuje `płemieł` ze swoimi przydupasami i walą im o kibicach, słupki sondażowe im z powrotem rosną a zmanipulowane przez media społeczeństwo się cieszy zamiast wywieźć ich na taczkach z ul. Wjejskiej. Niestety w tym momencie i na tą chwilę nie da się rozdzielić polityki od sportu.
Kapitan
 • 0 / 0
Baron

SZACUNEK

pozdrawiam
~LW w LM
 • 0 / 0
Panie Baron prosze podaj mi 1 przykład gdzie uefa zmieniła decyzje???i jak to pismi miało wpływ na komisje dyscyplinarną uefy to prosze podaj osobe,która to napisała bo to kolejna bzdura z tt
co do reszty zgadzam się w 100 %,tylko jest jeden problem,właśnie kiedy politycy wkroczą na stadiony to bedzie koniec Panie Baron koniec naszej enklawy czego tobie i sobie tego nie życzę
Generał broni
 • 0 / 0
Po meczu (TNS) w którym delegat UEFA nie miał zastrzeżeń do kibiców i oprawy naraz okazuje się, że mnie, ciebie, klub wrzucono do jednego wora z napisem -NAZIZM&RASIZM sorry ale ja nie pozwolę sobie na to! Dziwnym trafem zbiegło się to z medialną szopką z kibicami w roli głównej i pismem ministra do UEFA, jakbyś nie wiedział to takie instytucje prowadza też rozmowy nieformalne, skoro WD w UEFA dostał od naszego państwa jasny przekaz to zrobił to co zrobił i tyle, a politycy już dawno wkroczyli na stadiony jakbyś nie zauważył, niektórym nawet do mieszkań z ABW o 5 nad ranem robiąc z tego medialna szopkę.
Kapitan
 • 0 / 0
LW w LM
doskonale wiesz, że Ci tej osoby nie poda. Tak jak doskonale wiesz że UEFA decyzji nie zmienia.I ok taką mamy wiedzę! Co nie znaczy kolego, że rząd tego biednego Kraju w postaci Ms-zetu śle pisma aby podnieść sobie ranking. Nie od dziś wiadomo, że Legia Bardzo Boli -Boli jednak jak widać tak bardzo, że dodatkowo robią ruchy aby dostała w kolano...
Nie wiem jak będzie, ale jeżeli to zagrają - to BEDZIEMY w tej uefoskiej lidze
I te 'dudki', które wpłyną na Nasze konto będą Bardzo Bolały 'politykierów'
Dziwnym trafem właśnie za chwilę Legia może napisać bardzo ładny scenariusz, wbrew wszystkiemu co JĄ DOTYKA !
Tak, tak Baron wszystko to wina Tuska, uj że Legia płaci co mecz kary a przez 5 lat wisiało nad nami widmo wykluczenia. Dziś mam pełne potwierdzenie, prezes to kretyn i żałosny populista, jego dni są policzone i dobrze.
~H8R
 • 0 / 0
Panowie Legia dostała bana za Wilno na 5 lat, ten okres minął. Za co Legia dostała obecnie karę? Race? Coś jeszcze?
Generał broni
 • 0 / 0
Świrek, piszę na tej stronie od 6,7 lat i chyba wiesz jakie jest moje zdanie na temat patologii? Owszem kibice Legii mają za uszami niejedno, neguje to i potępiam ale do cholery nie popadajmy w skrajność z drugiej strony. Wszystko można załatwić tylko trzeba chcieć i potrafić. Jak zwykle UEFA pier... nie w tych co trzeba, polski rząd też trafił nie w tych co trzeba, a dlaczego obecnej ekipy rządzącej mam nie rozliczać i oceniać? Rządzą tym krajem już trochę i manipulują opinia publiczną, Polska ma większe problemy do załatwienia niż zamykanie trybuny i robienie nam czarnego PR w świecie (naziści, rasiści, ksenofobi itp.) podpieprzając nas w osobie ministra do UEFA, stary dla mnie to jest skandal, niech ci ludzie z równą energią zabiorą się do naprawiania gospodarki, zapewnienia bezpieczeństwa na ulicach itp. bo jak na razie to nic nie robią poza zwiększeniem podatków, udupianiem nas w każdej dziedzinie życia czy zamykając stadiony, co nam kibicom Legii tez się przytrafiło (vide wojewoda) to pokazuje właśnie totalną amatorkę i brak umiejętności tych ludzi i uprzedzam ewentualne pytanie Jarek&Sp. nie są lepsi.
~LW W "LM"
 • 0 / 0
MNIE INTERESUJE TYLKO WYNIK MECZU,a uefa to możecie wiecie co,a szczególnie ci od obalania rzadu- to dzięki nim- po- wygrało w cuglach,bo jak ktoś poczyta lub posłucha tych skrajnych idi,ot.ów to zawsze bedzie głosował przeciwko ,nieważne na kogo,więc dla dobra nas wszystkich odpierd...sie od Legii albo od polityki,bo to za dużo na wasze główki)))
~qń84
 • 0 / 0
Na prawdę nie rozumiem czemu tak bardzo nie zgadzacie się z przepisami UEFA?? Przecież w Polsce mamy identyczne przepisy, tylko Nasza Władza i Policja boi się mocniej krzyknąć na tą bandę zamaskowanych kretynów, którzy na forum są wielkimi krzykaczami, a na stadionie zakrywają swoje zakazane mordy. Jak już następnym razem będziecie rozwalać lub bić kogoś to pokażcie jakimi jesteście kozakami i odsłońcie twarz!!!
~was
 • 0 / 0
Caly stadion powinien miec na sobie koszulki zespolu KISS
~was
 • 0 / 0
z przodu 'KISS' a z tylu 'MY ASS' i odwrocenie sie w momencie grania hymnu LM.
~a
 • 0 / 0
KiSS my aSS MeSSi with paSSion
~8
 • 0 / 0
tak, zachecam do kolejnej prowokacji. uefa z pewnosica da z siebie zrobic idiotow. w przypadku kar bedziecie sie tlumaczyli jak w odwolaniu do decyzji o zamknieciu zylety w meczu ze staua? jak widac, duza czesc kibicow ma dosc ograniczone zdolnosci postrzegania otaczajacego swiata.
~matttstifler
 • 0 / 0
da rade jeszcze kupić bilet na ten mecz nie na żylete?
~1500
 • 0 / 0
eltemiak ma pincet osiemset na lodży łip
~legg
 • 0 / 0
A JA TYM WSZYSTKIM POJEB..YM BEZMYŚLNYM KMIOTKOM TYPU HISTERIX IWAN I INNI, WSADZIŁ TE ICH RACĘ DO TYŁKÓ.W I ODPALIŁ. WY WSZYSCY NIE JESTEŚCIE PRAWDZWYMI KIBICAMI LEGII A ŚCIERWEM KTÓRE PRÓBUJE UDOWODNIĆ ŻE NIKT NAS NIE BĘDZIE POUCZAŁ CO MAMY ROBIĆ NAWET ZA CENĘ WYKLUCZENIA LEGII Z EUROPEJSKICH PUCHARÓW. DLA WAS NIE JEST WAŻNA LEGIA TYLKO WY SAMI. TO JEŚLI WY SWOJE RACJE STAWIACIE WYŻEJ NIŻ DOBRO WASZEGO PONOĆ UKOCHANEGO KLUBU TO NAJLEPIEJ ZROBICIE JAK PRZESTANIECIE SIĘ NA NIM POJAWIAĆ. A JAK NIE MACIE GDZIE ODPALAĆ RAC TO RÓBCIE TO W DOMU PRZED TV
~hgfd
 • 0 / 0
A powiesz to im na live kozaku? co za troll
~dzido
 • 0 / 0
a to za race nas odpalili? Czy za flagi, które przed meczem obserwator UEFA obejrzał i zaakceptował?
BTW, 'Nigdy więcej' jest mocno infiltrowane przez Polonię
~lepiej tak
 • 0 / 0
Lepiej tak niż zrezygnować z własnej godności bo jakaś organizacji grozi paluszkiem.
~shai
 • 0 / 0
UEFA jest słabe jak rozcieńczony barszcz z baru mlecznego..I tyle...A Żyleta to potęga i ONI TO WIEDZĄ!
~Almost1988x
 • 0 / 0
Przecież wiadomo, że UEFA nie cofa swoim decyzji kiedy ostatni raz takie coś miało mijesce? A list MSZ co najwyżej posłużył jako dodatkowo argument z listem czy bez Żyleta była przegrana od samego początku
~siorsa
 • 0 / 0
półniemcy :))
~siorsa
 • 0 / 0
Lechia też dostanie bańki i niech sobie nie myśli ,że znalała cwaniaka ponad warszawiaka., bo wam się to nie uda
~siorsa
 • 0 / 0
po wygranej...dziś prawdziwych cyganów już nie ma.
~siorsa
 • 0 / 0
a Stanowski wali w parola , bo raz pisze na korzyść kibiców , żeby poźniej napisać przeciwko.idiota i kataloński lamus.żyd.
~Tosik
 • 0 / 0
Rząd POlski zamiast wspierać Polaków to ich gnębi.... List MSW i Tuska do UEFA zrównał Polaków z zerem.... Ryży ku..sie dziękuję ci szmato!!!
~maximillion
 • 0 / 0
UEFA nie odwolala zakazu z jednego powodu bo dostala list z ministerstwa zeby zaostrzyc postepowanie wobec kibicow.
Jaki rzad robi cos takiego wobec swojej druzyny?
Rzad wkur... na transparent w Bukareszcie.
Co za idioci go wymyslili?
Co za idioci go tutaj popieraja?
Moja Legia powinna byc niepolityczna.
Polityka tylko dzieli kibicow. Przeciez oczywiste jest ze statystycznie rozklad politycznych sympatii bedzie sie podobnie ksztaltowal jak w wyborach. To oznacza ze grupa ktora forsuje poparcie dla jakiejs partii albo przeciwko innej bedzie roznila kibicow.
Trzeba glosno mowic
NIE DLA POLITYKI NA STADIONIE LEGII
I wszystko w temacie.
~Maniek-L
 • 0 / 0
jeden koleś usilnie bronił juz polityki rządu wobec kibiców :D


Brońmy stanowisko Ultrasów, a nie stanowisko rządu - to tyle jeśli chodzi o polityke..
Podporucznik
 • 0 / 0
UEFA ma gdzieś jakieś listy, Platnini jeśli w ogóle go przeczyta (za kilka dni najwcześniej) to od razu spuści w kiblu.
~maximillion
 • 0 / 0
Moze nie zauwazyles ale apeluje o neutralnosc, apolitycznosc a nie popieram jednych czy drugich.
Uwazam sie za ultrasa i zamkneli moja trybune.
Jednak jestem przeciw temu zeby kilku gosci z sklw narzucalo zdanie 30 tys. kibicow na stadionie.
Ludzie myslcie a nie dajecie sie manipulowac a potem przez to cierpicie bo zamykaja wasza trybune.
Jezeli powiesz mi ze nie dajesz soba manipulowac to powiedz mi czy spiewasz na stadionie przyspiewke "zlodziejski przemytniczy klub to Legia Warszawa". 30 bandytow na stadionie wmawia 30tys ze tez sa bandytami.
Ludzie myslcie i bojkotujcie takie zachowania. Precz z ta przyspiewka. Trzeba ja wygwizdywac i ja to robie i jakos nikt nie smial mi zwrocic uwagi.
Nie chce zyby bandyci i politykujacy idioci szkodzili naszej Legii. I wiekszosc tak mysli tylko jest tak zmanipulowana ze sie temu nie sprzeciwia.
Ludzie troche samodzielnego myślenia.
~Maniek-L
 • 0 / 0
Tu o neutralności nie moze byc mowy, bo MSZ występuje z listem przeciwko nam, a dycuzja UEFY wali w nas bezpośrednio.


Jak nas zaatakuje jakis sąsiad i zacznie się wojna, to będziesz machać najeźdźcom ,a naszych wzywac do 'neutralności' żeby się nie bronili, bo bedzie jeszcze gorzej..


Poprawność polityczna i neutralnosc jest dobra na salonach, gdy idzie o wolnosc słowa kibica to ta Twoja 'neutralnosc' NAS NISZCZY....


To nie jest neutralność - to jest obojętność i SZKODA DLA LEGII..
~Maniek-L
 • 0 / 0
Nie myślą samodzielnie Ci ,którzy uważają, ze rząd i tvn-owskie media łącznie z agorą nam pomagają....

Chcesz byc neutralny, badź... ALe to Cie zaprowadzi w slepy zaułek...


Jak jest trzech ludzi i dwóch chce sie tłuc - wtedy ich nawołuj do neutralności...

JAK SILNY BIJE SLABSZEGO TO JUZ NIE MOZNA BYC NEUTRALNYM - PATRZ OBOJETNYM. TRZEBA DZIAŁAĆ..
~do maximilion
 • 0 / 0
czy ty jestes tak glupi czy tylko udajesz debila? serio pytam? trybuny nigdy nie mieszaly sie w popieranie zadnej partii. zabieraja glos jako grupa, ktora obecny rzad przesladuje. jako ludzie zyjacy w wolnym kraju maja do tego prawo. dziwne, ze ktos ktory okresla sie jako ultras nie tyle godzi sie by za to ze ktos w walii mial tatuaz albo odpalil race, pozbawial jego i tysiace innych kibicow do uczestniczenia w tak waznym wydarzeniu. ty jeszcze zabraniasz ludziom wyrazac sprzeciw.
~Maniek-L
 • 0 / 0
Co do przyśpiewki to jest z przymrużeniem oka....

Jak Ci się nie podoba to idź na próbe - i tam głośno wyraź swój sprzeciw.

Nikt nie naruszy twojej nietykalności cielesnej - nie bój sie. Przygotuj tylko argumentacje.
~apostaata
 • 0 / 0
Niestety, tak się kończy igranie z polityką na trybunach - transparenty, flagi, oprawy czasem w ogóle nie związane z Legią, bo liczy się inny przekaz. Zwyczajnie cierpi na tym klub.
I jeszcze ta wojenka o fajerwerki - w imię prywatnych biznesów...
Wart pac pałaca
~edwk
 • 0 / 0
czy to jest oznaka demokracji, ze ludzie nie moga wyrazac swojego publicznego sprzeciwu wobec politykow? czy to demokratyczne panstwo, ze za glos sprzeciwu sa represje i kary? gdzie my krwa mac zyjemy? w bialorusi?
Generał broni
 • 0 / 0
Maniek

Rozumiem, że Twoim zdaniem Jabłoński powinien napisać list do UEFA ze stwierdzeniem, że w Polsce nigdzie nie zdarzają się symbole kojarzące się z faszyzmem? :)

OK, nie chce mi się już o tym rozmawiać. I tak długo wytrzymałem:)
Dla mnie ten list nie jest poparciem dla zamykania Żylety, dla mnie jest uderzeniem się w pierś osoby odpowiedzialnej za organizownie imprez masowych oraz zapewnieniem, że dołoży wszelkich starań w walce z przejawami faszyzmu na stadionach (nie na stadionie Lecha i tylko na stadionie Lecha, a na stadionach - gdzie tylko takie przejawy będą). Może jestem naiwny, ale tak to właśnie ja odbieram.

I abstrah.uję tutaj od mediów, które nam nie pomagały, od polityków, którzy wspierają bandytów, czy wrzucają wszystkich do jednego worka. Piszę tu tylko w odniesieniu do jednego, jedynego listu.
~Maniek-L
 • 0 / 0
I tu chodzi o Twoje intencje, bo one też mają wpływ na interpretacje intencji piszącego ten list do UEFY....

Do Twojej wiadomości - w mediach dawno się nie mówiło i pisało o neonazistach i flagach neonazistowskich na stadionach.

Ten list akurat o tym pisze. Nie ograniczył się do słów rasista, które już niesamowicie człowieka szufladkuje i uogólnia nasze środowisko..

I to w momencie kiedy akurat UEFA podejrzewa nasze flagi o wymowe nazistowską, czy neonazistowską ( w tym wypadku bardziej prawidłowe jest to drugie).UEFA interpretując - być może w tym momencie nawet przychylając się do odwołania Leśnego - ok mysli sobie, że te flagi jedynie zawierają niefortunne znaki ale NIE SA WYRAZEM, CZY IDEOLOGICZNYM PRZEKAZEM - O TO CHODZI...


Ale zaraz, doeszedł do nich list, który pisze, że na stadionach są jednak faszyści (bo jak wywieszają takie flagi to kto jak nie faszyści, nie? :) )

I zupełnie inaczej - już dla świętego spokoju - bo zaraz sie zaczną jęli lewaków, że nie karzą antysemitów i faszystów z Zylety - podtrzymują decyzje....


Rozumiem, że niewygodnie Ci, bo akurat ktoś politycznie bliski Ci to wysyłał.

Ja jednak w przeciwieństwie do Ciebie kieruje się nie obroną intencji jakiegos nadgorliwego urzedasa donoszacego UEFIE na swoich rodaków, tylko interesem Żylety.Jak ty kieruyjesz się interesem tego rządu i tegol istu, który atakuje kibiców w Polsce to Twoja sprawa.


Ogranicz się do wpierania Legii PIŁKARSKO, JAKO KIBIC OCENIAJĄCY PIŁKARSKIE WALORY....


BO ZEBY OCENIAĆ LEGIE KIBICOWSKĄ NIE WONLO POPIERAC RZĄDU KTÓRY WALCZY Z RUCHEM KIBICOWSKIM W POLSCE....


CHCESZ STAWAĆ PO STRONIE RZĄDU- DAJ SE SPOKÓJ Z PISANIEM W TEMACIE O ULTRASACH.

Potrzebujemy analizy faktów, anie pluciana jedną partie, by oczyścić nieudolny rząd..
~niezalogowany1
 • 0 / 0
walczy z ruchem kibicowskim ? czy moze probuje zwalczyc mala grupke ludzi przychodzacych na Legie nie dla klubu, ale dla wlasnych szemranych interesow ? ludzi, ktorzy sa zbyt malo inteligentni, zeby zrozumiec, ze tatuaze czy inne tematy powstaniowe wykluczaja sie z haslami, ktore wywieszaja na flagach ?
niestety, walczac z wyzej wspomnianymi 'ludzmi' karza rowniez tych normalnych kibicow. tych, ktorzy maja w sercu Legie, nie polityke, czy inne pierdoly. tych, ktorzy przychodza i zdzieraja gardla dla ukochanego klubu. to przykre, ale chyba tak musi byc...
~zuzi
 • 0 / 0
wy tu politykujecie a tymczasem
Krzysztof Stanowski napisał tekst zycia
az opadła mi szczęka
/www.weszlo.com/news/16122-Polityczno-dziennikarska_halastra_Gardze_wami
~ALEX UK
 • 0 / 0
JUTRO NA MECZ ZAKLADAM BLUZKE Z NAPSIEM SPRAYEM ZROBIONYM FUCK UEFA
~siorka
 • 0 / 0
...może TVN nie wywiązało się z obowiązków ...putinowski trend i styl 'Stefan na dachu'-gdybym był bogaty jabadabadabaduuu
~Protest
 • 0 / 0
Najlepiej jakby wszyscy w drugiej połowie opuścili stadion a zostali wybrani którzy utworzyliby napis "uefa mafia". Lepiej to zrobić przed rozpoczęciem żeby hymn LM był przy tym napisie.
Generał dywizji
 • 0 / 0
voice
przestań pier....c naprawdę przeczytaj sobie to a zobaczysz jaki mamy rząd z konfidentem z msw.

'To, że polski MSZ ma w głębokim poważaniu Polaków nie od dziś wiadomo. Lista zarzutów jest długa, a po wczorajszym incydencie można dopisać kolejne zaniedbanie na konto ministerstwa. Sporo za uszami mają także nasze krajowe media.

Wczoraj mieliśmy dość przykrą sytuację. Kibice Śląska Wrocław zostali napadnięci w Hiszpanii. Sprawa nie warta zachodu, gdyby nie fakt, że na Wrocławian napadała uzbrojona w między innymi noże i pałki grupa kibiców Sewilli. Finał tejże „imprezy” był fatalny dla Polaków. Około 18 kibiców WKS trafiło z obrażeniami do lokalnych szpitali, a gdyby było tego mało, to kibice Śląska stracili kilka swoich flag i koszulek. Na dodatek, w trakcie meczu na sektor gości wkroczył liczny korpus miejscowej Policji i zaczął pacyfikować przyjezdnych. Skutek? Kolejne zatrzymania i kolejne osoby w szpitalu z połamanymi rękami/żebrami od uderzeń pałką policyjną. Tak pokrótce wyglądał wczorajszy wieczór w Sewilli.

Co na to media? Poza lakonicznymi informacjami – cisza. Portal tvn24 na swojej stronie podał informację o INCYDENCIE. Ładny mi to incydent, jak praktycznie cały bus rannych (18 osób). A co na to polski MSZ? Oczywiście nic konkretnego w tej kwestii nie robi. Bo jak to tak upominać się o swoich rodaków na obczyźnie?! Przecież to nie wypada. Jeszcze ktoś nam zarzuci szowinizm! Po tym incydencie ludzie próbowali interweniować nawet w samej ambasadzie RP, lecz ambasada stwierdziła, że… to nie ich sprawa! No tak, gdyby zadzwonił do was ktoś z członków UE np. obywatel Niemiec, mogę iść w zakład, że w kilka minut nastąpiłaby szybka i zdecydowana reakcja ze strony ambasady, ale że to Polacy, więc nie trzeba interweniować.

Jestem pewien, że gdyby ta sytuacja miała miejsce w Polsce, a stroną atakującą byli Polacy, to w przeciągu kilku godzin „polski” rząd wysłałby do hiszpańskiego MSZ setki depesz z przeprosinami. Gazeta Wyborcza na pierwszej stronie zamieściłaby zapewne tytuł w stylu: „Rasizm w natarciu”, a mainstreamowe media przez kolejne kilka dni miałyby temat jacy to Polacy są okropni.

Przykre jest to, iż obcokrajowcy mogą czuć się bezkarnie, bo wiedzą, że „polskie” władze nie upomną się o swoich i wiedzą, że aktualnie rządzący są bez charakteru, więc można im wszystko narzucić. Tak było przecież z marynarzami z Meksyku. Mimo, że wina leżała głównie po ich stronie, to przeprowadzono takie działania, że wyszło na to, jakoby to Polacy są w 100% winni, a Meksykanie stali się kozłami ofiarnymi faszystowskich kibiców. Podobnie było z transparentem Lecha Poznań. MSZ, GW itd. zaczęło przepraszać za hasło na transparencie i wszczęto walkę z kibicami (po raz kolejny z resztą). Natomiast, gdy mniejszość polska jest szykanowana na Litwie, MSZ nic w tym kierunku nie robi. Dlatego nie dziwmy się, że nikt z nami się nie liczy, bo każdy wie, że Polakami można pomiatać i z tego tytułu nie odniesie się żadnych konsekwencji.'
Generał broni
 • 0 / 0
iwan

Ja rozmawiam o liście do Platiniego. Nie wiem co mówili w TVN, Publicznej, Polsacie, Trwam czy na innych stacjach, bo moje oglądanie TV ogranicza się ostatnio do meczów piłkarskich jeżeli mam na to czas.
O polityce nie zamierzam rozmawiać tutaj na LN, bo ta strona nie jest od tego. Każdemu wolno mieć swoje poglądy polityczne, ja też swoje mam, są różne od Twoich, ale nie zakładam ani nieomylności PO, ani ''podnóżkowania'' Putinowi. Tyle w tym temacie, od którego strona kibiców Legii powinna być wolna.

A jeżeli chodzi o ten cały list, to ja w nim nie odnajduję nic o Legii, z powodów, o których pisałem poniżej w odpowiedzi do Mańka.
Bo nie można uznać zdania o neonazistowskich flagach jeżeli się te flagi za takie nie uważa. Proste jak drut.
Generał dywizji
 • 0 / 0
voice
nie ma na Legii faszyzmu zrozum to ty i reszta, a co do listu wiadomo że nie trzeba dosłownie pisac że to Legia bo dla nich liczy się ogólny obraz ,a przekaz był jasny Polscy kibice i wszystko w temacie .
~Maniek-L
 • 0 / 0
IWAN ZROZUMIAŁ O CO MI CHODZI, A TO NIE ZNIM PISAŁEM..


VOICE CHYBA NIE MIAŁEŚ NA STUDIACH LOGIKI


PRZECZYTAJ NIŻEJ CO CI ODPOWIEDZIALEM


TŁUMACZE CI, BO JA ROZUMIEM, CZEGO TY NIE ROZUMIESZ W MOICH SŁOWACH.


A WIDAC, ZE NIE ROZUMIESZ....
Generał broni
 • 0 / 0
:)

Nie napisałem nigdzie, ze na Legii jest faszyzm.
Oburzamy się jak wrzucają nas do jednego worka za granicą jako pijaków, złodziei, czy tak jak teraz, faszystów, a mimo to sami się do niego pchamy pisząc: ''polscy kibice'' i jednocześnie utożsamiając to określenie z WSZYSTKIMI.
Właściwie to takie określenie chyba nie padło, raczej ''polskie stadiony''.
Dla mnie nie jest to jednoznaczne. Ten cały Jabłoński powołał się na infantylny transparent o 'polskim panie', a nie o 'Wild Boys' czy ten cały tatuaż z krzyżem celtyckim. Nie przekonasz mnie ani Ty, ani Maniek do tego, że w tym liście MSW popiera zamykanie żylety. Ja uważam, że ten list nam ani nie zaszkodził, ani nie pomógł. Nawet nie jestem do końca przekonany, że zdążyli go przeczytać. A jaki był cel wysłania tego listu, to można się tylko domyślać, ale nie róbmy z własnych domysłów prawdy absolutnej.
Generał broni
 • 0 / 0
'A jeżeli chodzi o ten cały list, to ja w nim nie odnajduję nic o Legii,'
Bezpośrednio nie, ale pośrednio tak, nieudacznik z MSW walnął donos na swoich obywateli, nie czujesz stary w tym wszystkim skur...twa? Ja sam od lat na tej stronię tępię patologie, ale bez jaj to co teraz miało miejsce to jest już przegięcie pały i to co napisał Stanowski na weszło.pl z którym często się nie zgadzam to jest brutalna prawda i realna ocena rzeczywistości. Nie o polityce jest ten portal ale właśnie politycy brutalnie weszli z buciorami w nasze życie i trudno jest się nie odnieść do tego co nam zaserwowali. Sorry ale od ministra MSW oczekuje skuteczności w zarządzaniu odcinka za który jest odpowiedzialny a nie podpie...a obywateli pod jakimś kretyńskim zarzutem. Obecna ekipa rządząca to jest rak zżerający ten kraj i pisze to osoba, która zawsze walczyła tu z patologią, a jak się okazuje to największą patologią jest platmorferska klika, kilka lat temu bym nie uwierzył, że będę się na tym koncentrował i o tym pisał ...
Generał broni
 • 0 / 0
Maniek

iwan nie musiał nic zrozumieć, bo ma takie same poglądy jak Ty w tych sprawach. Zresztą ja rozumiem doskonale o co Ci chodzi tylko sie z tym nie zgadzam :)
~Maniek-L
 • 0 / 0
widzisz voice - kolejna osoba Ci tlumaczy, bo ja już nie ogarniam

Twój mózg działa w dziwny sposób..
~Maniek-L
 • 0 / 0
voice

nie chodzi o to, że się nie zgadzamy w tej sprawie


Chodzi o to, że nie rozumiesz treści tego listu i jego wpływu na Żylete - w tym jest problem naszej dyskusji

Juz ktos Ci to tłumaczył.....


Nie rozumiesz że ja nie sugeruje, że jak pisząo ogólnie o stadionach i że ja mysle o Legiii

TO UEFA TAK MYSLI, BO ROZPATRUJĄ WŁĄSNIE TAKĄ SPRAWE


I TEN LIST IM NIE POMAGA W INTERPRETECJII

A POMAGA W BŁĘDNEJ INTERPRETACJII.


TU TRZEBA MYŚLEĆ DWUPOZIOMOWO - A TY OGRANISZ TO WSZYSTKO DOSŁOWNIE, JAK WYBACZ - JAK JAKIS AUTYSTYCZNY KOLEŚ....
Generał broni
 • 0 / 0
Ja już nie mam siły rozmawiać z kolejną osobą o podobnych poglądach, bo to powtarzanie jednego i tego samego kilka razy. Pozwolę sobie pozostać przy swoim zdaniu i przekonaniu, że w Polsce nie ma ''układu'', ''spisku'' i rosyjskich ''podnóżków'' :)
Wolę chyba myśleć ''jednopoziomowo''.
~Maniek-L
 • 0 / 0
voice

nie piszemu o układzie i spisku - sam sobie dopowiadasz to czego nikt nie pisze....


piszemy o faktach - PRAWDZIWYM ,REALNYM LIŚCIE, który opluwa, (opluwa, bo niesprawiedliwie określa i uogólnię polskich kibiców jako faszystów, którzy wywieszają flagi o tej symbolice, a to bzdura - szczególnie jeśli chodzi o Żylete)


Masz określone poglądy polityczne. One jak i oólny mainstream nakazują Ci bronić listu, który byc może pograża Legie..
Ja popieram jedynie ultrasów Legii.


UEFA MYŚLI OK, SĄ ELEMENTY NIEPOTRZEBNE ALE TE TRANSY NIE MAJĄ WYMOWY FASZYSTOWSKIEJ - TROCHE SIE TYLKO KOJARZĄ....


POTEM DOSTAJĄ LIST NIE? I CO .... PISZE TEN TEN PRZYGŁUP OD TUSKA, ZE NA STADIONACH SA WIWYESZANE FLAGI NEONAZISTOWSKIE


A UEFA CO SOBIE MYŚLI? MOZE TE FLAGI LEGII TO NIE TYLKO PRZYPADKOWA LITERKA, ALE RZECZYWISTY PRZEKAZ?/??

NAZISTOWKSI PRZEKAZ? NO JAK NAM MZS PISZE, A LEGIA MÓWI CO INNEGO - WIERZY MSZ.....

NIE BROŃ TEGO UKŁADU BO LUDZIE JUŻ MAJĄ DOSYC TYCH OSZUSTÓW.
~Tylko (L)!
 • 0 / 0
Po pierwsze primo: od takich spraw jak ta w Hiszpanii jest MSZ, a nie MSW... Baranie
~WP
 • 0 / 0
Goraco polecam : Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 1h
Wkurwiłem się. Gardzę politykami i TVN-em: /www.weszlo.com/news/16122-Polityczno-dziennikarska_halastra_Gardze_wami …

:
~WM
 • 0 / 0
I tak zwyciężymy!!! Lega jest jedyna miłość, to jest jedyny klub!!!! Całe życie to Legia i Grochów (100%)!!!
~Maniek-L
 • 0 / 0
Umówmy się co do jednego

List rządu, który zawierał tekst, że na naszych stadionach są flagi neofaszystowskie SPOKOJNIE WG DATY DOSZEDŁ DO UEFA, A TA FIZYCZNIE MOGŁA GO PRZECZYTAC JESCZE PRZED POGLĘCIEM DECYZJI....

także, że się wynajęli z tym listem idioci w odpowiednim momencie.... ://

naprawde robią doskonałą robote dla komisji dyscyplinarnej - szkoda, że ultrasi na tym cierpią.
Generał broni
 • 0 / 0
Jeszcze raz Ci tu powtórzę:

Tylko Maniek zakładasz, że na innych polskich stadionach takich symboli nie ma i tu się mylisz. Są bardzo często. A w tym sezonie wyjątkowo jest przykaz aby tepić bez litości takie symbole i kluby, które zezwalają na ich wywieszanie.
W stosunku do Legii zachowano się nadgorliwie. Ja w żaden sposób nie uważam, żeby ten napis przemycał jakieś treści rasistowskie czy neonazistowskie. Ale w żaden sposób również nie dostrzegam w liście informacji, że takie treści zawierał.
Interpretowanie stwierdzenia, że ''sprzeciwiamy się symbolom neonazistowskim na flagach'' jako cios w Legię jest jak przyznanie się do winy.
Dla mnie ten list nie dotyczył Legii, bo nie uznaję flagi 'Wild Boys' jako flagi przemycającej treści neonazistowskie, a o takich pisał ten cały Jabłoński.
Czego dalej nie rozumiesz?
~Maniek-L
 • 0 / 0
Własnie sam sobie zaprzeczasz.

Na innych stadionach moze jest. I włąsnie ten list pokazuje - a co Legia jest inna? Też faszyści!!


Jedną rzecz ustalmy - ten list utwierdził UEFĘ w jej nadgorliwości - i o to mi chodzi a ty tego nie rozumiesz....ja nie internpretuje twierdzenia 'symbolom neonazistowskim na flagach - tu się kładnia logika...

ten tekst po prostu jest, a w przypadku odwołania Legii za flagi ,które uefa UWAŻA za neonazistowskie.

Nie że są - o ni uważają, a ten list ich nakręca!! - to jest istota całej sprawy - rozumiesz?


Teskt nie dotyczył Legii bezpośrednio - ale pośrednio, bo pisalei o p[olskich stadionach (NIE ŁUDŹ SIĘ, ŻE UEFA WYKLUCZYŁA NAS Z TEGO GRONA I INTERPRETUJĄC LIST JABŁOŃSKIEGO)ROZUMIESZ JUZ,????? BO JA DOSKONALE ROZUMIEM , CZEGO NIE ROZUMIESZ W MOICH SŁOWACH :DDD
Generał broni
 • 0 / 0
Miałem logikę przez dwa semestry :)

Interpretowanie tego listu po Twojemu to tak jakby zinterpretować stwierdzenie:

''W Polsce zdarzają się kradzieże'' jako ''Wszyscy Polacy to złodzieje''.
:)
~Maniek-L
 • 0 / 0
voice :))

ustalmy sobie jeszcze coś

Mam wrażenie, ze zamiast bronić interesu Legii jej kibiców na Żylecie usilnie próbujesz OCZYŚCIĆ oszustów z rzadu, którzy w tym złym dla Legii momencie napisali.. List ewidentnie szkodzi Legii w tym momencie, a ty starasz się swoje sympatie jak mniemam bronić :))

Albo ten tekst z flagami wyszedł przypadkiem, albo celowo, w każdym bądź razie mógł miec ogromny wpływ na niesprawiedliwą decyzje UEFY..i TU JEST PIES POGRZEBANY JEŚLI CHODZI O CIEBIE, BO MAM WRAŻENIE, ŻE JESLI WYSŁAŁABY TO INNA PARTIA (W TWOIM PRZYPADKU WIEM JAKA) - TO PRZYZNAŁBYŚ MI RACJE

BO JA W TAKIM WYPADKU PISAŁBYM TO SAMO. TY JUZ NIE MUSIAŁBYŚ BRONIC SWOICH IDLI POLITYCZNYCH WALCZĄCYCH Z ULTRASAMI TYLKO PRYZNAŁBYS MI RACJE :D


kierujmy się logiką a nie poglądami politycznymi.

Wiem, że niektórym nie pasuje, że Tusk chce zniszczyc ruch kibicowski w Polsce. Ale trzeba soibe uświadomić, że to prawda, a nie głaskać go po głowie..
~Maniek-L
 • 0 / 0
nadal nie rozumiesz? niech mu ktos wytłumaczy, bo ja sie poddaje....

MUSIAŁEŚ OBLAĆ TĄ LOGIKE 2 RAZY!!! ALBO I WIĘCEJ :ddd NIE MOZLIWE ŻE ZDAŁEŚ :d

BO W TWOIM PRZYPADKU SŁOWA

'MASZ PROBLEMY Z ROZUMIENIEM TEGO CO DO CIEBIE MÓWIE, BO TWÓJ MÓZG NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO, JEST BARDZO OCIĘŻAŁY'

i ZNACZY TO OGÓLNIE, ŻE KTOŚ JEST IDIOTĄ

a TY TO INTERPRETUJESZ, ŻE NIE JEST IDIOTĄ, bo to słowo nie padło w powyższym zdaniu

hahahaahahhaha :))) no ludzie
Generał broni
 • 0 / 0
Akurat określenie 'idiotyzm' odnosi się do czegoś zupełnie innego.

Idąc Twoją ''logiką'' można byłoby zinterpretować zdanie:

''Niektórzy Polacy są upośledzeni umysłowo w stopniu znacznym'' jako ''wszyscy Polacy to idioci''.

I to jest zdanie pasujące do tegoż listu i tej Twojej całej ''logiki''.

Właściwie to ja napiszę Ci zdanie, które jest jasne i klarowne, bez potrzeby interpretacji poszczególnych wyrażeń. Mianowicie, osoby inteligentne nie mają potrzeby obrażania kogokolwiek, kierowania pod jego adresem różnego rodzaju wyzwisk, aby w dyskusji przedstawić komukolwiek swój pogląd, czy też spróbować kogoś przekonać do swoich racji.
:)
~Maniek-L
 • 0 / 0
Z tym idiotą to był przykład a nie bezpośrednia inwektywa. Trzeba się skupić czytając.

Poza tym ocięzały umysłowo, powolny tez jest okreslany jako idiota. Twoja definicja tez jest prawidłowa.


Ja rozumiem Twój tok myyslenia uogólniajacy ' niektórzy to wszyscy'

Ale ty nie rozumiesz własnie jednej rzeczy..

Że jak UEFA czyta ogólnie o polskich faszystach, to rozpatrując sprawe Legii jest już inaczej nastawiona i ten list wyrażnie szkodzi.


I przyjmując swój błędny UEFOwski tok myslenia nas niesłusznie karze...JA ROZUMIEM TWOJE PODEJŚCIE, KTÓRE JEST GŁUPIE, BO NIEPRAWDZIWE!

ACZKOLWIEK LOGICZNE,,, CHOĆ JEST TO POKRĘTNA LOGIKA, BO SAM SOBIE NIEKTÓRE RZECZY DOPOWIADASZ...


a JA PISZE JAK TEN LIST WPŁYWA NA INTERPRETACJE UEFY.UEFA MA WĄTPLIWOSCI CO DO NASZYCH FLAG. TEN LIST POKAZUJE, ZE TO JEST OGÓLNE ZJAWISKO I NASZE FLAGI NIE SĄ ŚWIĘTE- ŻE SĄ NIEPRZYPADKOWE!!!!

TŁUMACZE CI W CORAZ INNY SPOSÓB..
~Maniek-L
 • 0 / 0
Co do intencji Twoich interpretujących znaczenie tego listu dla Legii

określam je jako nieczyste, bo jest to nieudolna obrona kogoś kto opluwa całe środowisko kibicowskie w Polsce - nie tylko Legii


I Twoja sympatia polityczna tylko cię pogrąża, bo tracisz obiektywizm.....ktokolwiek z jakiejkolwiek partii piszący o polsich ultrasach jak faszystach (ok rasiści) ale naziści i faszyści???

To zwykla szuja - i tan Jabłonski i ten Sienkiewicz...
- Kto ty jestes?
- Polak marny.

- Jaki znak twój?
- Celtic czarny.
~d
 • 0 / 0
K***a barany
~Havoc
 • 0 / 0
Bosz ale idiotyzmy. Puknijcie sie w czoło. UEFA ma priorytet walki z ksenofobią i przejawami nietolerancji. Jak tego nie zrozumiecie to nie pogramy nigdzie. Proponuję bojkot, który uderzy w klub. To lubicie
Generał dywizji
 • 0 / 0
Gwizdanie plucie i szydera na meczach to też jest objaw ksenofobi i nietolerancja , czemu z tym nie walczą ? obudz się człowieku takie fajne hasełka dobrze się sprzedają , a czemu nie walczą z korupcją i pedofilstwem tego w ufa jest przecież pełno
~asd
 • 0 / 0
Jansa sprawa, ale to co, Pan Delegat już nie walczy? Mnie brakuje przejrzystości w tej sprawie. Wymienienia konkretnie co się nie podobało i konkretnie czego UEFA nie akceptuje. Bo jeżeli kara się za coś na co wcześniej pracownik UEFA pozwolił to coś jest nie tak. A jaką politykę ma UEFA wiadomo nie od dziś i europejskie rozgrywki to nie jest nasz prywatny folwark i do pewnych rzeczy dla jednych stety dla drugich niestety trzeba się dostosować. Oczywiścię o ile chcemy brać w nich udział.
~jaro-legia
 • 0 / 0
anty-polski rząd POpaprańców nam dopomógł, niestety. żyją za nasze podatki i walczą z własnym narodem. to gorsze niż za komuny, bo wtedy było wiadomo: ONI i MY. żałosny ministerek spraw wewnętrznych, który napuszcza swoich podwładnych policjantów, żeby nas bili i może zabijali, jak śp. Przemka Czaję ze Słupska. podnóżek Putina-donald prawdomówny thusk przegina. i to, ku...wa, coraz bardziej!
Generał dywizji
 • 0 / 0
youtube.com/watch?v=ppreWzq9iGQ
~eLTMiak3
 • 0 / 0
W całej tej sytuacji można mieć za złe klubowi Legia, że wiedząc co się święci nie zablokował pewnej puli biletów dla osób z karnetami, które kupiły bilet. No bo co to kurrwa ma teraz znaczyć? Osoby te nie mogły już kupić biletu na inne miejsce, a teraz proponuje się im zwrot kasy. To nie jest rozwiązanie, to jest kop w duupe za lojalność.
~1500
 • 0 / 0
nie steć cię na silver/gold ? Biedak.
~fan44
 • 0 / 0
Mam nadzieję, że tych beznadziejnych flag typu Wild Boys i White Legion już nie zobaczymy. Może ktoś zrobi z tym porządek.
Generał dywizji
 • 0 / 0
a czemu nie ? to jest nasza Historia i one tam będą tak jak race symbol kibiców , a ty masz gównoo do gadania .
~Pokus
 • 0 / 0
Iwan, jak flagi zostana to juz zadnego meczu na zywo nie zobaczysz, bo nam zamkna stadion na cztery spusty. Legii w pucharach tez nie zobaczysz, bo bedzie dyskwalifikacja. Ale co tam, nie? Flagi wazniejsze niz Legia, prawda?
~WM
 • 0 / 0
Jestem faszystą! Dzięki ... Lata 80. ochrona takich cweli jak Bour...cz (pamiętasz k...o sprzedajna spotkania na Mokotowie, dziś figofago w PO)? Kto wam cwele pomagał uruchamiać takie gówno jako obecna GW? Poszliście na kasę... A teraz odbieracie ludziom resztę tego co ich rajcuje... UEFA, rząd to jedno g..no. Pozostał żal. Grochów od roku 69.
Zamykajcie stadiony, a ja na was k..y czekam na Grochowie!
Generał dywizji
 • 0 / 0
spoko oni nawet sprawy sobie nie zdają z tego że to się przeciwko im kiedyś obróci , lewackie łajno wytępimy po 89 nikt tego nie zrobił ,bo to lamusy to my po nich posprzątamy!!!
~Maniek-L
 • 0 / 0
Dla wszystkich którzy nie czytali listu Tuska i Sienkiewicza z MSW do UEFY:

-piszą o polskich stadionach (liczba mnoga celowa, bo nie jest to teks tylko o Lechu jak wmawia mi voice) na których dochodzi do incydentów rasistowskich i ksenofobicznych


-pisza o flagach, dosłownie to o transparentach* (dokładnie tak napisali) rasistowskich... bleble ble,

a potem NEOFASZYSTOWSKICH (sic!) jaki związek mają kibice Lecha i ich transparent do neofaszyzmu?

Wiadomo, że widzieli już o fladze WILD BOYZ - bo właśnie o transparenty neofaszystowskie nas UEFA oskarżyła. Tusk i Sienkiewicz ich w tym tylko utwierdzają.

My piszemy, że to przypadek, czcionka (ok wymówka byle jaka ale jest, flaga była od dawna i jakoś UEFA w Lidze Europejskiej się nie czepiała)

a RŻAD PISZE DO uefy ŻE JESTEŚMY neonazistami, bo wywieszamy 'transparenty neofaszystowskie'


NO KABARET, KABARET NORMALNIE :D
Generał broni
 • 0 / 0
List napisał Jabłoński w imieniu własnym oraz Sienkiewicza :)

Taki szczegół, który może pokazać z jaką uwagą i jak interpretujesz czytany tekst :)
~Maniek-L
 • 0 / 0
Tak usilnie łapiesz się szczegółów ale wymowy tekstu jako calości nie rozumiesz :DDDDDD

naprawde nieźle xd


Czyli jednak Sienkiwicz nie? Co tu mieszasz. Poza tym wg procedur KAŻDY LIST DO ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWEJ WYSŁĄNY PRZEZMINISTRA, CZY JAKIEGOŚ URZĘDNIKA W RANDZE MEŻA STANU W MINISTERSTWIE KONTROLUJE PREMIER.


Takze słabo się orientujesz :)
~Maniek-L
 • 0 / 0
brniesz, naprawde brniesz.


Nie skupiaj si ę na przeklejaniu tekstu na forum i czepiania sie kto wysłał, bo wysłał Tusk i jego przydupas mnister - tak to wygląda...

A najpierw przczytaj.......czy ze zrozumieniem to już bedzie pół biedy. Ze zrozumieniem pełny sukces :D
Generał broni
 • 0 / 0
Przeczytałem. nawet dwukrotnie, bo po konwersji poprawiałem błędy. I dalej mi wychodzi, że nie napisali o zamykaniu Żylety. W którym wersie to wyczytałeś?
Bo za nic w świecie walka z neofaszyzmem i ksenofobią nie łączy mi się z zamykaniem trybuny na Ł3.
~Maniek-L
 • 0 / 0
voice mordo ty moja :)

skup się na zdaniu ogólnym o polskich stadionach i o transach.....

Ty uważasz, że jak nie ma słowa Legia, czy jej kibice to nie jest o tym - gratuluje. Jak pisza NIE TYLKO O LECHU, ALE TEŻ OGÓLNIE O KLUBACH W POLSCE I O TRANSACH NEOFASZYSTOWSKICH - CZYLI TAKICH O KTÓRE NAS OSKARŻAJĄ!!!! ROZUMIESZ :p????


M mediach wcześniej bardzo mało albo wcale nie mówili o neofaszystach - dopiero po tej aferze z zamknieciem trybuny....


no i potem ten list...
~Maniek-L
 • 0 / 0
Łączą nas łączą w tym tekscie o transach neofaszystowskich.

Włąsnie o to UEFA nas oskarża - oni ich w tym utwierdzają.

Leśny mówi, że na Żylecie nie ma faszystów i takich transów. Rząd pisze, że są takie transy.

A UEFA WŁAŚNIE ROZPATRUJE SPRAWE M.IN. TAKICH TRANSÓW...GDZIE - NA Ł#3????
WYJAŚNIEŁEM JAK WUJO KROWIE NAMIEDZY


I JESCZE NADUŻYWAM PO CHAMSKU CAPSLOCKA!!!
Maniek naprawde obawiam się o Twoje zdrowie.
Na naszych stadionach dochodziło i dochodzi do zachowań rasistowskich i ksenofobicznych. Nie tylko na stadionie Lecha. My też nie jesteśmy święci. Po rozróbie na plaży w Gdyni zrobiła się afera międzynarodowa. MSW zareagowało w niekorzystnym dla Legii momencie. Jednak ten list raczej nie miał wpływu na decyzję o zamknięciu żylety. Ekipa wyjazdowa pracowała na to kilka lat. Zauważ jak wysokie kary płaci Legia. Teraz UEFA obok kary finansowej zamknęła trybunę. Czeka nas jeszcze kara za mecz wyjazdowy w Norwegii. Jak wysoka i uciążliwa będzie?
~Maniek-L
 • 0 / 0
raczej* nie miał wpływu - dobre


był wyraźny!!! tekst o flagach neofaszystowskich.


Wiem, ze niejedno mamy za uszami - nie musisz mi przypominać...

ALE AKURAT TE FLAGI, ANI ŻADNE WIEKSZE TRANSY NA ZYLECIE NIE ODNISIŁY SIE DO FASZYSTÓW/ NAZISTÓW.


WRĘCZ TO POTĘPIAŁY

A W LIŚCIE RZĄDU WMAWIAJĄ UEFIE, ŻE WYWIESZAMY TRANSY I JESTEŚMY FASZYSTAMI
~torwar
 • 0 / 0
wtorek i torwar caly zadymiony wszyscy race i pod stadion pokażemy cwelom z msw i uefa ze nic nas k**wa nie powstrzyma!!!
~mar
 • 0 / 0
a mecze grupowe gdzie obejrzysz?
ach sorry, pewnie nie dla piłki chodzisz na mecz
~torwar
 • 0 / 0
dla pilki ale jak mogę mecz obejrzeć skoro mam trybunę zamknieta? Moze powiesz mi jeszcze ze jestem bandytą bo wieszam flagi albo odpalam race albo strobo? Pozatym sorry ale go.no o mnie wiesz wiec jak ci się nie podoba to do knajpy albo przed tv i oglądaj a odemnie wara ;)
~Pokus
 • 0 / 0
A dlaczego trybuna zamknieta? U niektorych widze, myslenie przyczynowo-skutkowo zostalo wylaczone. Dlaczego jeszcze nie powiesz, ze Legia to Ty?
Generał broni
 • 0 / 0
Może dodam ten cały list, aby każdy mógł sam sobie wyrobić zdanie na temat jego roli w procesie odwoławczym. Jeżeli są błędy, to sorry, ale list został przekonwertowany z PDF za pomocą najwyklejszego OCR i pobieżnie poprawiłem błędy.''Szanowny Panie Prezesie

Polska, ratyfikując i wdrażając Europejską Konwencje w sprawie przemocy i ekscesów widzów w czasie imprez sportowych w szczególności meczów piłki nożnej, zobowiązała się miedzy innymi do przeciwdziałania nawoływaniu do nienawiści wobec innego narodu czy tez incydentom o charakterze rasistowskim, czym jednoznacznie potępiła tego rodzaju zachowania.
Niestety w dalszym ciągu na polskich stadionach w trakcie meczów piłki nożnej, które organizowane są w ramach rozgrywek europejskich, dochodzi do incydentów polegających na
wywieszaniu na trybunach transparentów z hasłami nawołującymi do nienawiści, czy tez zawierającymi symbole o charakterze rasistowskim, ksenofobicznym czy neofaszystowskim.
Przykładem takich skandalicznych zachowań kibiców, zasługujących na stanowcze potępienie może być mecz piłki nożnej rozgrywany W ramach Ligi Europy pomiędzy drużynami ,,Lech” Poznań -
,,Żalgiris' Wilno W dniu 8 sierpnia 2013 roku.
Pragnę; jednak zapewnić Pana Prezesa o całkowitej dezaprobacie strony polskiej wobec tego rodzaju zachowań, a w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych Pana Bartłomieja Sienkiewicza oraz własnym deklaruje, ze polski rząd podejmie wszelkie możliwe środki, aby w przyszłości uniknąć takich sytuacji. Będziemy dążyć do całkowitego wyeliminowania tego rodzaju incydentów zarówno poprzez efektywne działanie służb porządku publicznego w sytuacji, gdy organizator oraz służby porządkowe przez niego zatrudniane nie będą w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa uczestnikom widowiska oraz skuteczniejsze egzekwowanie prawa, pozbawiające
poczucia bezkarności osoby, które dopuszczają się; tego rodzaju zachowań.
Jednak skuteczność działań organów państwa odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego wymaga wsparcia zarówno przez Polski Związek Piłki Nożnej, jak i UEFA.
Szczególnie istotne jest podejmowanie przez przedstawicieli tych organizacji szybkich i zdecydowanych działań, tym bardziej, ze zgodnie z polskim prawem za bezpieczeństwo w miejscu
i czasie trwania imprezy masowej odpowiada jej organizator. W związku z powyższym będę zobowiązany za podjęcie efektywnej współpracy, która zapewni skuteczną eliminację zachowań o charakterze rasistowskim, a także incydentów na tle etnicznym, politycznym, wyznaniowym czy związanym z odmiennym światopoglądem.''
~Maniek-L
 • 0 / 0
no i masz wyraźnie napisane o polskich* stadionach - liczba mnoga


i o transach neofaszystowskich - skad niby teraz o tym piszą..

nawet wq mediach wcześniej przed tą aferą nie pisali o faszystach.


Umiesz interpretowac tekst, czy udajesz, że nie? A może naprawde nie umiesz :/??
~torwar
 • 0 / 0
i chuj im w dupe
Generał broni
 • 0 / 0
Poczekaj, bo nie nadążam za Tobą. Czyli zgadzasz się z tym, że symbole były neofaszystowskie na flagach czy się nie zgadzasz?
~Maniek-L
 • 0 / 0
Na naszych? OCZYWIŚCIE..... NIE! WIDAC CHCIAŁO SIĘ ZAJRZEĆ - MI NIE CHCIAŁO SIĘ PRZEKONWENTEROWAC TEGO NA TXT TO CI POBIEŻNIE PRZEPISAŁEM

Pokaż flagi! NA NASZYCH NIE...... DOSZUKUJĄ SIĘ JEDYNIE ELEMENTÓW.


I SAM PISAŁEŚ, ŻE TO JEST TYLKO O ŻALIRISIE TEN LIST - NIE!! ONI UOGÓLNILI NA CAŁU KRAJ TE NIBY 'ZŁY' ZJAWISKA..
Generał dywizji
 • 0 / 0
voice
z całym brakiem szacunku do tego co piszesz:) strasznie pierdoliszz i głupa palisz jak byś wczoraj się urodził!!!
~Maniek-L
 • 0 / 0
dokładnie ivan

łapie się szczegółów a nie rozumie prostego tekstu czytanego :)))
tak to z nimi jest :d za dużo pewnych mediów i sposób myślenia z deczka spaczony jest...
Generał broni
 • 0 / 0
Maniek

Czyli nie zgadzasz się z tym, że symbole były neofaszystowskie i jednocześnie uważasz, że jak Jabłoński pisze o 'neofaszystowskich symbolach' to pisze o naszych flagach?

Niepojęte... Przeanalizuj to jeszcze raz, bo wygląda na to, że spierasz sie sam ze sobą.


iwan

Ja po prostu nie widzę we wszystkim winy ''Ruska i Tuska''. Ot tak już mam, że nie wszędzie szukam spisków. Mea culpa...
~Maniek-L
 • 0 / 0
Ale UEFA tak uważa!!!!! a Jabłoński utwierdza tylko ich w ich MYLNYM przekonaniu!!! (nie wiem ki uj ten Jabłoński, ale za taki list przechodzi i przez wnuka pisarza (wstydzi sie za niego pewnie :) i przez prezesa rady ministrów.... takich listów tusk setki przegląda, a ten musiał czytać, bo takich rzczy on akurat nie przeacza


voice naprawde lubie Twoją cierpliwosc bo wchodze na ciebie a ty mi nadal wmawisz że w tekscie jest co innego niż jest - ale na spokoju...


Czy wina tuska i ruska? No Miller, Palikot, czy Kaczyński tego nie pisali :D Tylko minister rżadu za zgoda jego zwierzchnika :D
Generał broni
 • 0 / 0
Maniek

Ale sam sobie zaprzeczasz. Z jednej strony uważasz, że symbole nie były neofaszystowskie, a z drugiej określenie ''neofaszystowskie'' wprost przypisujesz flagom na Żylecie. trochę się to gryzie ze sobą.
Po drugie, ja nie popieram decyzji UEFA, wręcz przeciwnie, uważam ją za skandal, ale nie łącze tego z polityką, bo UEFA ma gdzieś jakiegoś Jabłońskiego, Sienkiewicza i Tuska. Ich zdanie się dla federacji nie liczy i nigdy się liczyć nie będzie.

Co do tego całego czytania listu przez Tuska... Nie twierdzę, że by sie pod nim nie podpisał, ale daje 1% szans na to, że go przeczytał. Tak jak Kaczyński przeczytał nominację Jaruzelskiego do medalu...

A w tekście jest to co jest. Nie czytam między wierszami. Czytam to co jest napisane czarno na białym. Zakładam, że Platini nie przeczytał tego listu w j.polskim, więc może w języku, w którym go przeczytał brzmi to inaczej:)))
jeżeli tak jest, to zwracam honor, ale po polsku ni hu hu nie brzmi mi to na poparcie zamykania trybuny :)
~Maniek-L
 • 0 / 0
I nie ma czarno na białym o transach nsa polskich stadionach? jest i do tego 'neofaszystowskich'


nie chodzi o to co ja uważam - nadal nie rozumiesz tego co pisze - skup sie!! - tylko co UEFA uważa....


Leśny pisze odwołanie, że byc może na tych flagach były elementy faszystowskie, ale tylko w wymiarze graficznym.

Nie było ani takich intencji ani przekazu. Szczególnie ze nasi Ultrasi w patriotycznym oprawach - potępiają NAZIZM....

potępiają...

I JEDNA RZECZ KTÓREJ NIE ROZUMIESZ, ŻE TEN LIST JEDYNIE NAM ZASZKODZIŁ, BO NIE POMÓGŁKLUB PISZE, ŻE TE TRANSY NIE BYŁY NEOFASZYSTOWSKIE


LIST WYRAŹNIE WSKAZUJE, ŻE TA POLSKICH STADIONACH TAKIE TRANSY SA!!!1

A UEFA WYCIĄGA WNIOSKI......

DLATEGO TEN LIST ROWNIEŻ NAM ZASZKODZIŁ, A MOŻE I PRZEDE WSZYSTKIM..
Generał broni
 • 0 / 0
Tylko Maniek zakładasz, że na innych polskich stadionach takich symboli nie ma i tu się mylisz. Są bardzo często. A w tym sezonie wyjątkowo jest przykaz aby tepić bez litości takie symbole i kluby, które zezwalają na ich wywieszanie.
W stosunku do Legii zachowano się nadgorliwie. Ja w żaden sposób nie uważam, żeby ten napis przemycał jakieś treści rasistowskie czy neonazistowskie. Ale w żaden sposób również nie dostrzegam w liście informacji, że takie treści zawierał.
Interpretowanie stwierdzenia, że ''sprzeciwiamy się symbolom neonazistowskim na flagach'' jako cios w Legię jest jak przyznanie się do winy.
Dla mnie ten list nie dotyczył Legii, bo nie uznaję flagi 'Wild Boys' jako flagi przemycającej treści neonazistowskie, a o takich pisał ten cały Jabłoński.
Czego dalej nie rozumiesz?
~Maniek-L
 • 0 / 0
Też ci powtorze - logika Twojego myslenia jest 0i 1 (zerojedynkowa) Dla Ciebie nie ma słowa w danym tekście dosłownie to tego czegoś nie ma)


Co te uczelnie robią z dzisiejszą młodzieżą - i ty jescze udajesz, że rozumiesz co piszesz :) Bezczelne

Własnie sam sobie zaprzeczasz.

Na innych stadionach moze jest. I włąsnie ten list pokazuje - a co Legia jest inna? Też faszyści!!


Jedną rzecz ustalmy - ten list utwierdził UEFĘ w jej nadgorliwości - i o to mi chodzi a ty tego nie rozumiesz....ja nie internpretuje twierdzenia 'symbolom neonazistowskim na flagach - tu się kładnia logika...

ten tekst po prostu jest, a w przypadku odwołania Legii za flagi ,które uefa UWAŻA za neonazistowskie.

Nie że są - o ni uważają, a ten list ich nakręca!! - to jest istota całej sprawy - rozumiesz?


Teskt nie dotyczył Legii bezpośrednio - ale pośrednio, bo pisalei o p[olskich stadionach (NIE ŁUDŹ SIĘ, ŻE UEFA WYKLUCZYŁA NAS Z TEGO GRONA I INTERPRETUJĄC LIST JABŁOŃSKIEGO)ROZUMIESZ JUZ,????? BO JA DOSKONALE ROZUMIEM , CZEGO NIE ROZUMIESZ W MOICH SŁOWACH :DDDMam wrażenie, ze zamiast bronić interesu Legii jej kibiców na Żylecie usilnie próbujesz OCZYŚCIĆ oszustów z rzadu, którzy w tym złym dla Legii momencie napisali.. List ewidentnie szkodzi Legii w tym momencie, a ty starasz się swoje sympatie jak mniemam bronić :))

Albo ten tekst z flagami wyszedł przypadkiem, albo celowo, w każdym bądź razie mógł miec ogromny wpływ na niesprawiedliwą decyzje UEFY..i TU JEST PIES POGRZEBANY JEŚLI CHODZI O CIEBIE, BO MAM WRAŻENIE, ŻE JESLI WYSŁAŁABY TO INNA PARTIA (W TWOIM PRZYPADKU WIEM JAKA) - TO PRZYZNAŁBYŚ MI RACJE

BO JA W TAKIM WYPADKU PISAŁBYM TO SAMO. TY JUZ NIE MUSIAŁBYŚ BRONIC SWOICH IDLI POLITYCZNYCH WALCZĄCYCH Z ULTRASAMI TYLKO PRYZNAŁBYS MI RACJE :D


kierujmy się logiką a nie poglądami politycznymi.

Wiem, że niektórym nie pasuje, że Tusk chce zniszczyc ruch kibicowski w Polsce. Ale trzeba soibe uświadomić, że to prawda, a nie głaskać go po głowie..
~pucharbedzienasz
 • 0 / 0
dobra , sprawa się rypła (pamiętacie ten polski film?). Żyleta pauzuje za zółte kartki ale to tylko jeden mecz który trzeba wygrać. Klimat Żylety może być zawsze tam gdzie będą chcieli kibice bo bez nich trybuna to same krzesełka. Kiedyś żyleta była na wschodzie i tak może być akurat w tym meczu. Na starym stadionie zawsze była niezapomniana atmosfera a zwykle nie było więcej niż 12 tysięcy ludzi. Teraz będzie ponad 20 tys. Po prostu trzeba wygrać ten mecz przeciwko wszystkim.
~Cewukaesiak
 • 0 / 0
Nigdy więcej 'Nigdy więcej' !
Generał dywizji
 • 0 / 0
Proszę bardzo lewackie śmiecie , sprzedają Polaków a te tvn wyborcze itd. kończy was się czas śmiecie!!!

narodowcy.net/sport/3093-koniec-wspolpracy-pzpn-i-stowarzyszenia-nigdy-wiecej
~INFO
 • 0 / 0
teraz ci co chodza na zylete beda pod torwarem na bank 8 tys + i inni co nie dostali biletów
i co zrobi policja
nie legalne zgromadzenie
i zacznie się dym

WSZYSTKO POD KONTROLA PANA PŁEMIERA
~WarszawaWarszawa
 • 0 / 0
K..wa mac! Platini kolega Bonka? uEFA MAFIA! Fuc..k YOU PRYNCYP..ALY MAFIJNE! dONALD MATOLE kapusiu PIE..NY!
~Reto
 • 0 / 0
A ja się pytam : czemu meSSi może grać w Lidze Mistrzów ?
Generał dywizji
 • 0 / 0
To pierdolone UEFA kiedyś doczeka , pedofile lewackie ,WOJNA!!!!
~Havoc
 • 0 / 0
Jesteś idiotą?
~sham
 • 0 / 0
zenada totalna. to tylko w naszej polsce. Boze jak ja mam po dziurki w nosie tej wladzy.
~alex uk wawa
 • 0 / 0
oj wywioza hgw i matola na taczkach za czas jakis jak jagne boryne na taczkach.....
~was
 • 0 / 0
zeby otworzyc ludziom oczy nalezy zglosic zespol KISS gdzie sie tylko da jak beda grali koncert na jakimkolwiek stadionie...

a Lesny powinien z tym isc do Strasbourga. Ten kraj jest chory a kontynent ma raka ktorego sie nie da juz niestety powstrzymac...
~mar
 • 0 / 0
uefa nie organizuje koncertów.
A zespół Kiss w kilku krajach piszą inną czcionką bo jest właśnie zakaz.
Generał broni
 • 0 / 0
Chcesz walczyć z UEFA? :)

Spoko, może zacznij najpierw od czegoś łatwiejszego jak ZUS czy Urząd Skarbowy. :)
~Maniek-L
 • 0 / 0
voice - to już łatwiej wygrać z UEFĄ


urzad skarbowy??? hahahah ty zarabiasz w ogóle :D?
Generał broni
 • 0 / 0
Tak Maniek, zarabiam. I sumiennie płacę podatki oraz brzydzę się szarą strefą i kombinatorami, którzy robią na czarno, przy tym pobierają wszelkiej maści zasiłki na rodzinę, a pierwsi krzyczą jak to w Polsce jest źle...
~Anonim
 • 0 / 0
i dobrze, że nie płacą tych podatków. Im szybciej się to wszystko zawali tym lepiej. Może uda nam się zrobić drugą Islandię.
~dyndol32
 • 0 / 0
ty kur..o z poznania twoja mat.a to kur..a
~dyndol32
 • 0 / 0
jeb...c uefe stare kur...y h..j im w dupe uefa to mafia
~Bambaryła
 • 0 / 0
Hehe, jestem z Poznania i kibicuję Amikarzowi. DObrze wam tak !!!
~pucharbedzienasz
 • 0 / 0
przecież wy twierdzicie że nie jesteście amicą? dla was nazwanie was amicą to jak rasizm? aż taki masz dystans do siebie prowokatorze?
~pucharbedzienasz
 • 0 / 0
aha i podobno macie nową szmacianką od kibiców z Wronek. Poznański chamie kleknij przed Wronieckim Panem
~jacuś102
 • 0 / 0
Malo czasu, ale może na wschodniej, kartoniada ,,fuc. uefa,,
~artex
 • 0 / 0
Dobranoc.
~Zed
 • 0 / 0
Liga Mistrzow juz nasza. Legii sie gra lepiej przy zamknietej zylecie. Mniejsze cisnienie, wieksza wygrana.

Najlepiej bylo gdybysmy zagrali przy pustych trybnach w atmosferze meczu towarzyskiego.
~Maniek-L
 • 0 / 0
A najlepiej grajmy na Agrykoli, albo na Służewcu, tak gdzie konie biegają...
~pucharbedzienasz
 • 0 / 0
Rumak do dziś żałuje że tam nie grał z Żargilisem
~manieklondon
 • 0 / 0
no to na narodowy jedziemy jak steaua!!!!
~eLTMiak3
 • 0 / 0
No to idź przygłuupie na narodowy. Nawet jest transparent na płocie, że codziennie otwarty.
~n.ormals
 • 0 / 0
UEFA liczy na to ,że teraz rypną nas lepiej,będą szukac byle pretekstu,mi im nie pasujemy w pucharach,zbyt duże grupy wyjazdowe,wywieszane hasła itd.
Kibic ma przyjść usiąść i klaskać,a my dla nich jesteśmy zaściankiem europy.
Niestety to my ich potrzebujmey a tak dokładnie ich eurusów,niestety tańczymy jak nam zagrają albo wyjazd róbcie sobie wioche w Kielcach Gdańsku,ale nie pod naszym szyldem,przekaz jest czytelny.
KIBICU LEGII DOPINGUJ SWÓJ KLUB ,ŻEBYSMY OSIAGNELI SUKCES ,TO NAJWIĘKSZA KARA DLA uefyyyyyyyyyyyyyyyy
mafia z uefa już czeka niecierpliwie na gwizdy podczas hymnu LM. Zaraz udowodnią że ci co gwizdali mieli dziadków w ss albo nkwd.i Legia nie może grac w rozgrywkach grupowych. Dla nich Legia i jej kibice są elementem niepożądanym w ich wspaniałym plastikowym świecie.Kto był na meczach euro 2012 wie o czym piszę ,Hasła polityczne są dla mafii tylko pretekstem dzięki któremu mogą przypier..lic Legii.Smutne ale prawdziwe
~eLTMiak3
 • 0 / 0
Na oficjalnej co chwilę jakiś deebil wrzeszczy naaaa narodowy! Nawet to śmieszne, głuupków na świecie pełno, nie tylko tu.
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
ooo wróciłeś hehe sezon się skonczył już w Norwegii????? Wykopki są to do Ziemniaków pyro!!!
~heheheh
 • 0 / 0
do wszystkich płaczków szukających winnych wszędzie tylko nie u siebie Legia od meczu LE z Wilna jest pod lupą uefa, która w końcu znalazła haczyk do którego się przyczepiła a pretekstów było dużo więcej choćby odpalane race w tej edycji LM za które klub dostawał jedynie spore kary finansowe. Decyzji uefa już nie zmieni teraz trzeba zrobić wszystko żeby zaistniała sytuacja się już nie powtórzyła ale czy to jest możliwe mam wątpliwości czytając wasze komentarze
~was
 • 0 / 0
to czemu ta lupa UEFY dopuscila obie flagi do meczu z TNS?

czyli skazali nas za tatuaz 1 kibica?
was
bo pewnie obserwator uefa nigdy w życiu nie słyszał o organizacji ss .ktos mu wytłumaczył po meczu jaka symbolikę mają dwie błyskawice.A tym tatuażem to już cyrk.!
~wujek
 • 0 / 0
To chyba wszystko wyjasnia:

Any person under the scope of Article 3 who insults the human dignity of a
person or group of persons by whatever means, including on the grounds of skin
colour, race, religion or ethnic origin, incurs a suspension lasting at least ten
matches or a specified period of time, or any other appropriate sanction.
2 If one or more of a member association or club’s supporters engage in the
behaviour described in paragraph 1, the member association or club responsible
is punished with a minimum of a partial stadium closure.
3 The following disciplinary measures apply in the event of recidivism:
a) a second offence is punished with one match played behind closed doors
and a fine of € 50,000;
b) any subsequent offence is punished with more than one match behind closed
doors, a stadium closure, the forfeiting of a match, the deduction of points or
disqualification from the competition.
~Maniek-L
 • 0 / 0
ms w.gov.pl/pl/aktualnosci/1127 1,MSW-skierowalo- list-do-Michela-Platiniego-szefa-UEFA.h tml

tu macie list ministra Tuska do UEFY potępiający polskich kibiców.

Nie ma co się dziwić UEFIE jak rząd na Legie donosi.
~Maniek-L
 • 0 / 0
Zobaczcie jak komiczna iabsurdalna jest ta sytuacja.

Ekstraklasa, PZNP i Leśny piszą odwołanie i listy sugerujące, że oskarżenia o rasizm są grubo przesadzone.


A w międzyczasie odpowiedź Tuska, która wszystko psuje.

Niezły ubaw muszą mieć z nas w tej UEFIE..:D
~-legiifan
 • 0 / 0
Tuski i inne patałachy traktują kibiców jak przeciwników politycznych..
Wszyscy są siebie warci...
~Maniek-L
 • 0 / 0
Takie czasy nastały polak na polaka donosi.

Założmy że były podstawy do kary, ale UEFA uznała, że kaliber jest niewystarczający żeby aż zamykać trybune.Potem dostali list od Tuska i Sienkiewicza z MSW i myślą sobie - to chcą tej kary, czy nie?

A NIECH MAJĄ TĄ KARE JAK SAMI CHCĄ!!!!! :DDDD
Generał broni
 • 0 / 0
Tak, tak. Platini to w ogóle siedzi w kieszeni u Tuska. Następny list z MSW idzie do Watykanu, bo ponoć Franciszek na za dużo pozwala.
~Maniek-L
 • 0 / 0
W ogóle rozumiesz co jest napisane, czy masz inny problem???
Takie są fakty.

Jedni piszą odwołanie ,a inni się kajają zakogoś i skrżą :d

TU ŚMIERDZI BAREJĄ NA KILOMETR :DDD
~Maniek-L
 • 0 / 0
iDŻMY DALEJ :DDDD

LIST SIENKIEWICZA I TUSKA POMÓGŁ LEGII I LEŚNEMU - KU CHWALE SŁOŃCA PERU :D
~mk
 • 0 / 0
Z całym szacunkiem, ale czy Komisja Dyscyplinarna UEFA nie ma nic innego do roboty tylko czytać (z tłumaczem u boku) strony polskiego MSW? Skoro pismo wyszlo 22 sierpnia i jest zaadresowane do Platiniego, to przypuszczam, że nawet Platini go jeszcze nie widział. MSW kaja się za mądrych inaczej fanów Lecha, bo to wymagało reakcji. Jedyne co się zgodzę to z tym, że mogli poczekać ze dwa dni z tym listem, ale kto normalny mógłby przypuszczać, że list który do UEFA jeszcze nawet nie dotarł zapewne będzie użyty w tej sprawie
~Maniek-L
 • 0 / 0
Co nie zmienia faktu, ze Legii i jej interesom to nie pomaga. Także, a może przede wszystkim kibicom tez nie...

I to bez względu kiedy przeczytają - to już ich procedury, których nie znasz..
Generał broni
 • 0 / 0
Maniek :)

Czytałeś w ogóle ten artykuł?
Zacytuj może te fragmenty listu od MSW, które utwierdziły UEFA w swojej decyzji.
Bo ja nie wyczytałem w nim aprobaty dla zamykania trybuny.
~Maniek-L
 • 0 / 0
voice :))))

Artykuł potępiający rasizm, czy inny szowinizm pisany przez polaków, na pewno ułatwi sprawe Legii, która jest....


....o to samo :D? Tylko utwierdzają UEFE w jej decyzji....
~Maniek-L
 • 0 / 0
A poza tym to trzeba się kajać z listem do UEFY naet jak pyry się ośmieszają?

UEFA i tak by ich ukrała, lizo.dup Sienkiewicz jej pomagac nie musi....


Oni naszych interesów gazowych, energetyznych różnego typu, ekonomicznych nie wspierają listami, bo gówno w tym kierunku robią.

No ale żeby coś się działo to się pokajamy i naskarżymy na poslkich patriotów - typowe dla Tuska i tego rządu..
Generał broni
 • 0 / 0
W mojej ocenie potępienie rasizmu i obietnica wspólnej walki z jego przejawami nie zaszkodziła sprawie Legii, a nawet mogła jej pomóc. Ja wyczytuję z niego zapewnienie, że rząd polski będzie walczył z łamaniem prawa pomimo faktu, że to UEFA jest organizatorem meczu i w myśl naszego prawa to organizator odpowiada za wszystko.

Ale jeżeli wyczytałes tam poparcie dla zamykania trybuny to proszę zacytuj te fragmenty, które skłoniły Cię do takich wniosków. Chociaż jeden cytat...
Generał broni
 • 0 / 0
Patriotów?
Proszę Cię...
~artex
 • 0 / 0
Już chyba skasowali.
~Maniek-L
 • 0 / 0
Nie rozumiesz ,ze to nam na p[ewno nie pomogło wręcz przeciwnie.


Sam wiesz o czym jest list i o cytatach pie.przysz.

Zapamiętaj sobie, że i media lewackie iten rząd zawsze bea się cieszyc z zamykania Żylety.


Masz wojewodę - zapomniałeś, że to jest tak naprawde reprezentat r żadu pEŁO na mazowsze? Zamknięcie Żylety to decyzja Tuska rękami wojewody (co juz nie raz miało miesjce)wojewoda robi co mu Tusk karze - trzeba byc ślepym albo jakims krypto POjeben żeby myśleć, że jest inaczej..
Generał broni
 • 0 / 0
Nie interesuje mnie teraz, że Żyleta była zamykana w przeszłości. Interesuje mnie ten list i zdanie,że nam przeszkodził w skutecznym odwołaniu się od decyzji UEFA. A o cytaty Cię pytam, bo ja nie znalazłem w nim niczego, co mogłoby nam w jakikolwiek sposób zaszkodzić. Ale nie twierdzę, że dobrze go interpretuję dlatego proszę Cię o chociaż jeden cytat, który pozwala Ci myśleć o tym, że Tuskowi zależało na zamykaniu Żylety na ten mecz właśnie.

Konkret Maniek. Żadnych domysłów i wróżenia z fusów. Konkretny cytat.
Generał broni
 • 0 / 0
Czyli jeżeli ktoś nie doszukuje się we wszystkim winy ''Ruska i Tuska'' to jest ślepy albo debil ?
:)
O trotyl Cię nawet nie pytam :)
~Maniek-L
 • 0 / 0
Jak chcesz to masz... ja pi.erd.ole.... będę musiał przepisywać, bo to jest skan na pdf-e


'Niestety w dalszym ciągu na polskich stadionach w trakcie meczów piłki nożnej, które są organizowane w ramach ROZGRYWEK EUROPEJSKICH ( I MASZ TU BABO PLACEK)dochodzi do incydentów polegających na wywieszaniu transparentów nawołujących do nienawiści, na tle ksenofobicznym , rasisowskim, NEOFASZYSTWOSKIM


(sami sugerują, że jesteśmy faszystami) przecież to skandal. Sami na nas donoszą.


Kurw.y jebane od tuska. Sam masz dowod chciałeś to masz. Zreszta sam przeczytaj.....
Piszą, że o tym wiedzą i się na PZPN powołują. A PZPN i ekstraklasa napisały list, że nie ma mowy w Polsce o zachwaniach faszystowskich....TUSK ROBI Z KIBICÓW LEGII NAZISTÓW!!!! I POTEM SIĘ DZIWIĄ, ŻE PRZEZ GŁUPIĄ FLAGE ZAMYKAJĄ NAM TRYBUNE,
~Maniek-L
 • 0 / 0
tEŻ CIE NIE PYTAM , BO WIDZE, ŻEE MYŚLI ZA cIEBIE TVN - OBUDŹ SIĘ CHŁOPAKU...

WRAKU NAM NIE ODDALI TUSK LIŻE DUPE PUTINOWI A TY SIE CIESZYSZ - GRATULACJE :DNIE PYTAM CIE NAWET O POGLĄD NA NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI - EUROPEJCZYKU :D SKĄD SIE TACY MĄDRZY BIORĄ XD
~Maniek-L
 • 0 / 0
sAMI DONOSZĄ, ŻE UŻYWAMY NAZISTOWKSICH FLAG


PRZECZYTAJ TEN LIST I NIE UDAWAJ GŁUPIEGO

SKWL SAMO MÓWI, ŻE TE FLAGI BYŁY OD DAWNA I UEFA TEZ SIĘ W TO NIE MIESZA...
~Maniek-L
 • 0 / 0
rOZUMIEM, ŻE NIE ROZUMIESZ SŁOWA PISANEGO. pRZECZYTAŁEŚ TEN LIST WRESZCIE, CZY NADAL UDAJESZ JAKIEGOŚ NIEOGARA? :d


HELLO??:D
Generał broni
 • 0 / 0
Z tego co ja tam doczytałem to za przykład podają mecz Lecha z Zalgirisem, a nie Legii. Po drugie nie widzę tam poparcia zamykania trybuny.

Delikatnie mówiąc nadinterpretujesz ten list. Ja w nim nie widzę pochwał dla zakazów, lecz zapewnienie o poparciu w walce z przejawami rasizmu.

Wiesz jak to jest, jedni widzą wypadek, a inni spisek. Ot życie...
~Maniek-L
 • 0 / 0
cZY TU JDAJESZ TAKIEGO NIEOGARNIĘTEGO:

jest czarno na białym o transparentach nazistowskich - a właśnie o taki nas oskarża uefa - a Tusek i jego rzad tylko ich utwierdzają...


NASI MÓWIĄ, ŻE TA FLAGA BYŁA OD DAWNA, A RZĄD PISZE O FLAGACH NEOFASZYSTOWSKICH.No naprawde :D Bo zwiątpie w Twoją inteligencje..

Żaden spisek, przeczytaj list - tam masz fakty, a nie spisek..

Piszą o flagach? Piszą. My piszemy, że oskarżenia o rasizm są przesadzone,


NIE JESTEŚMY FASZYSTAMI.....

RZAD WMAWIA, ŻE JESTEŚMY .


TY TEŻ?
~Maniek-L
 • 0 / 0
A jaki związek ma incydent na Lechu z litwinami do neofaszyzmu??


Używasz rozumu to pomyśl - dodali tekst o transparentach NEOFASZYSTOWSKICH bo akurat dowiedzieli się, że u nas były PODOBNO TAKIE, BO sie LITERKA NIE SPODOBAŁA...Wiem ,że chcesz robić za rzecznika Tuska ale to nie tutaj :)
~Maniek-L
 • 0 / 0
Akurat piszą o neofaszystach :D

I raban w TV o WILD BOYZ był PRZED TYM LISTEM......SIEKNIEWICZA..

A CO TO MA WSPÓLNEGO Z CHAMSKIM TEKSTEM PYR O LITWONACH.


oni w tym liście nie odnosili się tylko do Lecha ale tez do ogółu polskich stadionów - także do Legii, o której transparentach wiedzieli


to i napisali o flagach neofaszystowskich...
~Maniek-L
 • 0 / 0
voice :)))))

naprawde przeczytaj ten list, bo nie rozumiesz jego wymowy.

Nie piszą tylko o Lechu ale o OGÓLE POLSKICH STADIONÓW. A tekst o flagach neofaszystowskich NIE PRZYPADKOWO, BO O TYM CAŁA POLSKA TRĄBI - WYSTAPIŁ....

co ty mi tu głupoty piszesz, że NIE WIDZISZ POPARCIA ZAMYKANIA TRYBUNY - NAPISALI, ŻE NEOFASZYSTOWSKA A TY NIE WIDZISZ?
HAHAHAHAHAHA :)
Generał broni
 • 0 / 0
Zdumiewa mnie w jaki sposób jesteś w stanie zinterpretować niektóre zdania. List wkleiłem na samej górze, cały.
A jezeli określenia typu ''neofaszystowski'' Twoim zdaniem wprost odnoszą się do naszej obecnej sytuacji to chyba nie powinieneś mieć jakichkolwiek pretensji do decyzji UEFA. Przecież skoro nawet kibice tak interpretują...
~wujek
 • 0 / 0
Naucz sie czytac:

Any person under the scope of Article 3 who insults the human dignity of a
person or group of persons by whatever means, including on the grounds of skin
colour, race, religion or ethnic origin, incurs a suspension lasting at least ten
matches or a specified period of time, or any other appropriate sanction.
2 If one or more of a member association or club’s supporters engage in the
behaviour described in paragraph 1, the member association or club responsible
is punished with a minimum of a partial stadium closure.
3 The following disciplinary measures apply in the event of recidivism:
a) a second offence is punished with one match played behind closed doors
and a fine of € 50,000;
b) any subsequent offence is punished with more than one match behind closed
doors, a stadium closure, the forfeiting of a match, the deduction of points or
disqualification from the competition.
~Maniek-L
 • 0 / 0
wujek znam angielski lepiej od Ciebie, moge byc nawet tłumaczem przysięgłym, bo czesto dla znajomych całe książki przewalam na polski


I co z tego wynika? Nasze transy nie podlegały pod żaden paragraf. Czcionka czcionką - głupi szczegół do wyjaśnienia - BO WAŻNE JEST ŻE SAMA FLAGA NIE MIAŁA ZNAMION FASZYSTOWSKICH


NIE BYŁO W OGÓLE TAKIEGO PRZEKAZU
~wujek
 • 0 / 0
1. Co do znajomosci jezyka to sie kolezko bardzo mylisz.
2. Przeczytaj dokladnie punkt 2 i zrozum.
3. Co bylo w uzasadnieniu to jedno a co w przekazie dla dziennikarzy i dla Ciebie to drugie - i tego nie wiesz (ani ja).

Flagi byly ? Byly
Wytatulowany debil byl ? Byl

Jeszcze cos masz do dodania ?
~szmal
 • 0 / 0
Trybuna północna to nie jest cała żyleta. Żyleta to również boki trybuny wschodniej i zachodniej więc tam wpuście ludzi co już mają bilety!!!!
~Drunkers
 • 0 / 0
Ale jak dojdzie do meczu to ci co byli przeciwni temu aby otworzyć 'Żyletę' będą pchali swoje zwaliste tyłki na loże VIP i niby kibicować swojemu ukochanemu zespołowi. Po awansie do LM oczywiście wszyscy zaprzeczą aby brali w tym udział, tak aby choć troszke 'przytulić' tych Eurosów !
~masz rację
 • 0 / 0
Tzw. kibiców sukcesu ci u nas nie brakuje.
Do tego zawsze trochę głosów w wyborach też może wpaść dodatkowo.
~n.ormals
 • 0 / 0
hehe szkoda,że większość nie widzi,że donos był napisany przez kogoś kto bardzo dobrze zna sytuacje na Ł3 i na wyjazdach -opisane ze szczegółami flagi i inne drobiazgi(((
po 1- LEGIA TO NIE FOLWARK DLA WASZYCH IDEOLOGICZNYCH POGLĄDÓW
WYJAZD NA WIEJSKĄ TAM MACIE DUŻO MIEJSCA NA WYWIESZANIE FLAG PROTESTÓW
po 2- LEGIA GRA O LM I 17 LAT LEGIONIŚCI NA TO CZEKALI,wiec nie srajcie sie o doping bo może być bardziej nastawiony na gwizdy na cyganów czyli na WIELKI PLUS

po 3-NIKT TAK NIE NISZCZY LEGII JAK WRÓG WEWNĘTRZNY !!wiec wasze pomysł race i inne bzdury to miedzy bajki,

WE WTOREK BEDZIEMY WSZYSCY ZJEDNOCZENI Z PIŁKARZAMI ,OSIĄGNIEMY RAZEM SUKCES

LIGE MISTRZÓW

RESZTA TO BZDURY!!
~Tak to widzę
 • 0 / 0
Kto jest wrogiem Legii:
- rząd Tuska
- osoby obce ideologicznie, z zasady nienawidzący naszej tradycji legionowej i patriotycznych wartości obecnych na Ł3
- lewactwo donoszące do FARE na Legię, skupione choćby wokół organizacji 'Nigdy więcej'
- pismaki goniądzy za każdą sensacją
- osoby narażające dobře imię Legii swoimi nieprzemyślanymi zachowaniami
~Varsovia
 • 0 / 0
Tak to widzę ochłoń dzieciakiem bo sam dla siebie staniesz się wrogiem, i nie mów kto dla Legii jest wrogiem bo dla mnie wrogiem są nacjonaliści , ksenofobii i rasiści.

Teraz jest czas zjednoczyć się i pokazać mafii z UEFA że Legia jest dla nas wszystkich najważniejsza, dać piekło na stadionie by rumunii robili w portki a nasi zawodnicy dostali skrzydeł.

Polityczne wycieczki zostaw w domu na wybory nie czas teraz na to!!
~do Varsovii
 • 0 / 0
Na to przyjdzie czas we wtorek.
Faszyzmu, dyskryminacji i rasizmu też nie znoszę.
Ale mam prawo być wkurzonym, jak ktoś wp...rdala się między Legię i UEFA i nasz klub na tym traci.
~mk
 • 0 / 0
i HGW, która wbrew wiernym kibicom postawiła nowy stadion (zapewne by ograniczyć rolę tradycji). Rozumiem, że rząd można oceniać różnie, ale uznawanie go za wroga (i to na pierwszym miejscu) jest sporym przegięciem. Tym bardziej, że ostatnia wypowiedź rzecznika prasowego Prawa i Sprawiedliwości pana Hofmana, wskazuje, że ta partia chciałaby bardziej bezwględnych działań wobec kibiców łamiących prawo.
Natomiast co ciekawe na Twojej liście nie ma: pseudokibiców, którzy nie umieją się zachować (np. niszcząc własny stadion, uderzając swoich piłkarzy itp.), 'osoby bliskie ideologicznie' obrażające i działające na szkodę właściciela Legii (ITI nie jest idealne, ale mogliśmy trafić na rozkapryszonego JW czy Króla...) i wiele innych osób i organizacji, które bardziej szkodzą Legii niż rząd
~mar
 • 0 / 0
Dziwię się tym narzekaniom na rząd.
Powinniście się cieszyć, że mamy taki nieudolny rząd.
Normalny rząd już dawno by zrobił porządek z tymi racami itp.
Żebyście się nie zdziwili jak przyjdzie ten upragniony Kaczor.
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Upragniony przez ciebie? Nie bardzo rozumiem kto go tak pragnie?
~Mądry
 • 0 / 0
Dokładnie ten 'rząd' jest waszym największym przyjacielem, każdy normalny i porządny nie bawił by się z wami tylko zrobił porządek.
~mar
 • 0 / 0
Patrząc realnie Żyleta chce Kaczora, bo te skrajne odłamy używające przypadkowo dziwnych czcionek, nie mają szans nawet na wejście do sejmu.
~Anonim
 • 0 / 0
Każdy normalny rząd zalegalizowałby race na stadionach i nie wtrącał się w bójki między kibicami poza stadionem. Chcą to niech się tłuką, dorośli są przecież.
~Orzo
 • 0 / 0
Legionisci ...pamietajcie o dzisiejszej decyzji -kiedy nadejdzie dobry moment 'podziekujemy 'sygnatariuszom listu do UEFA -Minstrowi i jego szefowi ,GownX Prawdzie i TVN ...Piescia ,Raca ,Kamieniem badz sprayem ..w kazdy mozliwy sposob zwalczajcie w/w postacie ..Ave Legia ...
Major
 • 0 / 0
Tak tak, już kilka lat rząd obalacie.
~Orzo
 • 0 / 0
Ja nie apeluje o obalenie rzadu -I stanowczo wypraszam sobie wpierdalaXXie mnie w lapy PiS lub innej partii ,Zwracam sie z prosba do Legionistow .parafrazujac pewne slynne zdanie ' Nie pytaj co Legia moze zrobic dla Ciebie ale co Ty mozesz zrobic dla Legii ' a dzis kazdy z nas moze duzo .....chociazby pokazac naszym wrogom to i owo ....niech kazdy sobie dopowie co ..i jak
~greg
 • 0 / 0
chcialbym aby wszyscy tak mysleli w tej sytuacji jak ty orzo. dobrze to ujoles
~Almost1988x
 • 0 / 0
https://www.facebook.com/farenetwork link to fb gości którym to zawdzięczamy jak ktoś ma ochotę sobie ulżyć to proszę bardzo
Generał broni
 • 0 / 0
Widzę, że w dalszym ciągu ''mamy'' problem z określeniem winnego tej całej sytuacji. Dziś szukamy winnych w UEFA czy w rządzie, a zapominamy, że od Wilna jesteśmy na cenzurowanym. Do tego doszło kretyńskie i infantylne zachowanie tych buraków poznańskich na meczu z Żalgirisem i mamy pozamiatane.
Ta cała flaga to tylko głupi pretekst. Nie bronię tych Wild Boys'ów, ale skoro flaga zawiera niedozwolone znaki, to do tej pory przynajmniej tak było, że delegat wstrzymywał mecz do czasu usunięcia flag o charakterze np rasistowskim. A dziś ponoć nie miał zastrzeżeń, ale trybunę zamknięto. Dziwne... I jeszcze te tatuaże. Niedługo trzeba się będzie na bramkach rozbierać żeby pokazać co się ma namalowane na plecach. Rasistowskich tatuaży nie popieram - wręcz przeciwnie, ale to chyba ingerowanie w wolność przekonań (jak głupie by nie były).
Co do samej decyzji. Jak już ktoś się wypowiadał, UEFA niezwykle rzadko zmienia swoje zdanie, bo musiałaby przyznać się do błędu. Do tego rzekome pismo MSW... Od kiedy to UEFA przejmuje się jakimiś pismami od władz państwowych? Od kiedy to UEFA przejmuje się w ogóle władzami państwowymi? To raczej oni grożą, że za wtrącanie się rządu do sportu zawieszą kraj we wszelkich rozgrywkach. Zejdźmy na ziemię.

Ja osobiście uważam, że niebagatelny wpływ na tę decyzję miała osoba prezesa Steauy... Może to niektórych śmieszy, ale są w Europie i na świecie ludzie, którzy mają większy wpływ na struktury sportowe niż nam mogłoby się kiedykolwiek wydawać.

Tyle ode mnie.
Ta decyzja to jakaś totalna paranoja, absurd, skandal i próba wpłynięcia na wynik dwumeczu.
zgadzam się z Twoim komentarzem . Masz rację
~greg
 • 0 / 0
A podobno UEFA jest apolityczna. Mysle, ze decyzja byla pozytywna dla nas bo prawnicy naszego klubu wystosowali pozytywne odwolanie. Niestety nasz rzad zatroszczyl sie odpowiednio o to aby decyzja byla dla kibicow krzywdzaca. Jestem jednak za tym aby te flagi zniknely albo zostaly poprawione.
~mar
 • 0 / 0
Daj spokój, Rumun z więzienia rządzi uefą?
UEFA sama mówiła, że za recydywę kary będą ostrzejsze.
Masz rację z Wilnem, przypomnijmy ostatni sezon Ried Trondheim, każdy wyjazd to problem... i mamy odp. żadnego spisku nie ma, ostrzej na nas patrzą, to prawda.
Generał broni
 • 0 / 0
greg

Nie przeceniałbym roli rządu w tej sprawie. Oczywiście teraz UEFA może się zasłaniać tym, ze nawet nasz rząd nas nie poparł, ale gdyby zdanie MSW było pozytywne dla nas, to sądzą, że nic by to i tak nie zmieniło. Nie jesteśmy bez winy. Już ktoś kiedyś policzył ile kar za zachowanie kibiców zapłaciliśmy przez ostatnie dwa sezony występów w LE i T-ME.


mar

Nie twierdzę, że Rumun z więzienia rządzi UEFA, ale nie przeceniałbym tegoż więzienia oraz nie wykluczał, że może mieć więcej do powiedzenia niż Boniek, który ponoć za Legią się wstawił.
Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie komu pomaga decyzja UEFA.
Walczącym z ksenofobią i rasizmem? Nie sądzę.
Rządowi polskiemu? Bez przesady.
Samej UEFA? Niby w czym.
Za to nikt nie zakwestionuje, że to Steaua najbardziej skorzysta na wyłączeniu z dopingu Żylety.
~bez kiedys bezstronny
 • 0 / 0
I tak będą mieli piekło Rumuni.
~Varsovia
 • 0 / 0
Jak czytam część wypowiedzi to widzę że piszą je oszołomy lub dzieciaki.
Czy dla was kto ma inne poglądy jak wy to jest lewakiem?...czas zaznajomić się ze słownictwem jakie używacie.


Nie oszukujmy się niektórzy z kibiców nie są chłopcami ze szkółki niedzielnej i mają poglądy ksenofobiczne, rasistowskie i nacjonalistyczne...i nikt nie wmówi ze tak nie jest ale nie mogę się pogodzić z decyzją UEFA że bierze odpowiedzialność zbiorową za pojedyńczych kibiców.
Nie mają twardych dowodów w tym przypadku a zamykając żyletę chcą nam zaszkodzić i jak myślą że takimi decyzjami zlikwidują prawicowe oszołomstwo to się mylą.

A dla niektórych dzieciaków to Legii kibicują rózne osoby o różnych poglądach w tym prawicowe, lewicowe i centrum i zwykli którzy nie interesują się polityką.
Dla przypomnienia ci tzw jak wy nazywacie 'lewacy' oddawali życie w obu wojnach światowych za wolną Polskę , i budowali niepodlęgłe państwo otwarte dla wszystkich.

Wkurzony jestem na decyzję UEFA bo chcą nam coś siłą narzucić ale teraz jest czas by wszyscy kibice od prawa do lewa ostro dopingowali nasza Legię !!!!
~tutut
 • 0 / 0
ktory konkretnie? tusk, gronkiewicz walc? a moze stanowski lub ktorys z dziennikarzy gw ktorzy teraz pewnie popijaja szampana i sraja z radosci pod siebie bo staneli w obronie demokracji i oswieconego obywatela? tutaj nie wazne kto jest z lewa czy prawa, bo tutaj tak jak w polityce nie licza sie poglady i hasla tylko pieniadze, wladza i kto moze kogo dymac.
~greg
 • 0 / 0
dokladnie. nie dajmy sie zwariowac calej tej sytuacje. Jest krzywdzaca i to bardzo ale nie dajmy sie wkrecic w ta cala bajke bo ewidentnie ktos jest przeciwko nam. Szkoda ze ze swojego podworka.
Te flagi byly juz poruszane w 2006 roku:
pl.regionalne.warszawa.narkive.com/5Nf08L4F/swastyka-i-wilczy-hak-na-stadionie-legii
~Varsovia
 • 0 / 0
tutut właśnie piszę że teraz powinniśmy się zjednoczyć i pokazać mafii z UEFA że jesteśmy zjednoczeni dla Legii
~putin in mm
 • 0 / 0
najwiekszym absurdem jest zamykanie calej trybuny w warszawie bo jedna osoba na innym stadionie miala tatuaz z krzyzem. no ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. teraz to oni moga se tak na prawde oskarzyc nas o wszystko i nikt nas nie obroni. z uefa tez nie odejdziemy, a zlodziejskie sqrwysyny z uefa moga trzepac hajs
~hm
 • 0 / 0
Teraz trzeba podziękować- ryżemu, sienkiewiczowi, uefa, tvn24, GóWno jak i osobom o mentalności świrkawampirka.
~greg
 • 0 / 0
kks kks kks to lech poznan kurwa jest
~n.ormals
 • 0 / 0
Glen spokojnie,sam wiesz ,że na wschodniej siedza kibice Legii z wiekszym stażem niż zyleta,widoczny też jest poziom adrenaliny wynikający z gry zespołu Legia Warszawa(,więc spokojnie we wtorek rykniemy na cyganów z odpowiednią mocą!!!
Major
 • 0 / 0
Ją na meczu będę:)
~edi
 • 0 / 0
Wiadomo, czy ludzie z żylety będą stali pod stadionem tak jak to miało miejsce w przeszlości?
Generał broni
 • 0 / 0
Glen, przeceniasz rolę kibiców a pomijasz role (naszego?) rządu. Gdyby przeanalizować sprawę, to może by się okazało, że to w Niemczech czy we Francji neofaszyzm jest zdecydowanie groźniejszy niż w Polsce. To tam rasistowskie bojówki dopuszczają się mordów na tle rasowym. Czy znasz takie mordy w Polsce? Problem być może w tym, że tam federacje piłkarskie czy po prostu struktury państwowe, dają sobie rade bez pomocy z zagranicy. Myślę, że istnieje jakaś granica ignorancji której przekraczać nie można. Niestety, nie dotyczy to naszych służb państwowych w których błąd pogania nieporadność czy bierność. Znasz takie państwo gdzie kibice jadący na mecz rządzą plażą a policja boi się podjąć interwencję? Porządki należy zaczynać zawsze od siebie a struktury państwowe nie mogą zasłaniać się frazesami. W takiej sytuacji nasz minister sportu już dawno temu powinien w tej sprawie pojechać do Platiniego. Wtorkowy rewanż, to wydarzenie nie tylko elektryzujące świat kibiców ale całego Polskiego sportu i co? Mucha sobie siedzi spokojnie, słucha płyt jej ulubionej Madonny i czeka aż ktoś jej napisze o co tu biega. Zanim oplujesz naszych kibiców pomyśl, że ta decyzja to nie tylko postawienie Legii w gorszej sytuacji ale policzek dla całego państwa. Nie popieram faszyzmu bo wyrządził wiele zła w Polsce ale sprowadzenie tego do obwiniania kibiców jest nieadekwatne do całej tej sytuacji
Major
 • 0 / 0
Zbylu:
1. Jak ktoś parę lat już temu rozpoczął krucjate przeprzeciwko rządowi to niech się nie dziwi że się przeciwnik rozwinął,
2. Tak naprawdę to nie wierzę że to zemsta rządu za szydzenie z Donka,
3. W pierwszej kolejności więc imię wielokrotnie okazywanej przy okazji walki z własnym klubem knajackiej solidarności proponuję podziękować amicarzom za antylitewski transparent. Bo on MUSIAŁ w imię stosunków międzynarodowych wywołać reakcję rządu,
4. UEFA ma w d...pie sprawiedliwość społeczną i nie zamierza przychylac się do krolujacej u nas argumentacji o bezsensie odpowiedzialności zbiorowej. Niech sobie klub radzi, UEFA zamyka trybunę,
5. W dalszej kolejności dziękuję tym od rac i wild boysow. A Leśny dostaje chyba właśnie lekcję że z łyśmy nie ma kompromisów.
Żeby ustawić telebim przed stadionem to trzeba mieć pewnie zgodę miasta, tak? To już nam Hanka pozwoli.
~dinx
 • 0 / 0
pozwoli, pozwoli... i kawą poczęstuje :-) jak dziś w metrze... w końcu referendum idzie
Chorąży
 • 0 / 0
A i może jakąś 'małpeczkę' będzie można zrobić bo Hanka w ramach odbudowy zaufania społeczności warszawskiej będzie stała za grillem i golonką na zagryzkę serwowała....aby podczas referendum spać spokojnie....
~anty-lewy
 • 0 / 0
I co? Po czymś takim może jeszcze mamy kłaniać się i dziękować boskiemu Donaldowi?
Dlaczego nie mógł zostawić naszych z praw nam i UEFA tylko musiał się wpi....erda...lac?
A wszelakie lewactwo niech się nie dziwi, że po takich akcjach jak choćby z nami potem wszyscy są na nich uczuleni i wściekli.
Zrobić ŻYLETĘ przed stadionem . Będzie doping jak trzeba .
Zróbmy zamach na Tuska, Platiniego i paru innych... to powinno zrobić wrażenie...
~Varsovia
 • 0 / 0
Ochlaptus dzieciaku ochłoń bo nie wiesz co piszesz a może trzeba zrobić zamach na ciebie?...tak durnego postu dawno nie czytałem.

Twoim zadaniem jest bysmy wszyscy w środę na stadionie lub pod stadionem dawali niezły koncert by rumunii struchleli
No tak a co to jest ironia to już nie wiesz... dzieciaku? :)
~asd
 • 0 / 0
TERAZ PROŚBA STARUCHA MUSIMY ZORGANIZOWAĆ DOPING NA WSZYSTKICH 3 POZOSTAŁYCH TRYBUNACH , 3 POZOSTAŁE OTWARTE MUSZĄ BYĆ ŻYLETKĄ , GÓWNO MNIE OBCHODZI KTO TAM BĘDZIE CZY PLAŻOWICZE CZY DOPINGUJĄCY KIBICE WSZYSCY MUSZĄ ŚPIEWAĆ I DAĆ Z SIEBIE 1000000000% WSZYSCY MAJĄ 90 MINUT NAPIERDALAĆ DLA NASZEGO UKOCHANEGO KLUBU NASI DZIADKOWIE DAWALI RADĘ TO I MY TEŻ DAMY RADĘ!
~Mądry
 • 0 / 0
Mi to możecie nakazać...
Akurat będę z wami śpiewać. Hahaha
~zdziwiony
 • 0 / 0
a kto to Staruch - on kibicuje 'Legii to my'?
Major
 • 0 / 0
A moja prośba do Starucha: zajmj się teraz tymi szmatami za które jest decyzja.
~(L)
 • 0 / 0
ja z innej beczki teraz nawine
Pamietacie acta??
Pewnie tak a wiecie jaka afera poszla pod stolem??
ze w razie jakich kolwiek zamieszek tusk podpisal pakt ze obce armie wiezdzaja zeby rozgonic zamieszki
Qrwy wiedza ze z nami nie wygraja i boja sie
~n.ormals
 • 0 / 0
każdą akcje uefa oleje,flustracja tych ,którzy nie mają biletów jest zrozumiała,ale ...to najważniejszy mecz Legii od 17 lat i NIKT NIE BEDZIE NISZCZYŁ LEGII DLA UEFA!!!!!NA WSCHODNIEJ BEDZIE ZAŚPIEWAJŁO I OGNIA LEGIO!!DAMY RADE STARA ŻYLETA OŻYJE JAK ZA DAWNYCH LAT!!!!

LEGIA W LM TO NAJWIĘKSZA KARA DLA ueffffyyyy
Major
 • 0 / 0
Wild Boys może uznać że 'jest taka kara nie będzie Legii pucharach'. I co więcej jak czytam część komentarzy to obawiam się że ci co to ponoć są Legią ochoczo się przyłączą.
~muranów (L)
 • 0 / 0
Mam nadzieję, że nie będę jedynym gwiżdżącym podczas grania hymnu Ligi Mistrzów.....
~Juri86
 • 0 / 0
gnój bartłomiej sienkiewicz, lewackie śmiecie z nigdy więcej....swoje dołożyły pismaki.....Oto odpowiedź komu mamy dziękować za zniszczenie najpiękniejszego wieczoru od 17-stu lat
Panowie ostrożniej z tymi komentarzami .
~qń84
 • 0 / 0
Bardzo dobrze - skoro Polskie prawo sobie z faszyzmem nie radzi to tak musiała się cała ta dziwna sytuacja przymykania oczu musiała się zakończyć!!!
Leśny przestań wchodzić w d... tym faszystom tylko zacznij działać dla dobra klubu!!!
~mordo_ty_moja
 • 0 / 0
Won cwelu na harem.
~asdsd
 • 0 / 0
pajacu idź się lecz komunistyczna świnio . twoi kochani przodkowie pewnie 1945 czekali po drugiej stronie wisły i patrzyli jak Warszawa walczy a potem weszli i powiedzieli że zwyciężyli pajacu
~toże towariszcz
 • 0 / 0
Oczen choroszo tovariszczu.
Pravilno.
~zdziwiony
 • 0 / 0
'mordo ty moja' - a Ty kibicujesz Legii, czy jesteś z 'Legii To My'?
~Mądry
 • 0 / 0
Brawo qń84.
Jest nas rozsądnych i prawdziwych kibiców Legii więcej.
~Orzo
 • 0 / 0
Wychyl sie ktory-do was pisze lewackie Janusze powyzej -i zakaz nam odpalania rac lub zaprotestuj kiedy zawisnie Wild Boys ...no moze sprobujecie zakryc pare tatuzy temu i owemu ...hahahaha Juz was widze ....ale jak sie pojawi ktorys madry sam chetnie poskacze wam po glowie ...
~Mądry
 • 0 / 0
Wy umiecie tylko grozić przemocą fizyczną, poza tym jesteście dnem.
~zdziwiony
 • 0 / 0
Te Orzo: jedno proste pytanie: jak możesz popierać race i twierdzić, ze jesteś kibicem Legii? Przecież Twoja Legia płaci za to kary,. a teraz przez was 'kibiców' jest zamknięta Żyleta.

I jeszcze jedno: czy Wasza tępa siła fizyczna ma być ostatecznym argumentem? Nie boję się tępych osiłków :) Trzeba po prostu patrzeć im w oczy. I wtedy od razu wychodzi ich bardzo niska samoocena

Całe szczęście, że UEFA tępi i wytępi takich jak wy. Stadion dla kibiców a nie hołoty.
Major
 • 0 / 0
No to teraz kilka tysięcy ludzi z Żylety może pod moim wpisem dziękować tym bałwanom wild boys dzięki którym nie zobaczą najważniejszego meczu piętnastolecia.

Pewna ich część może dodatkowo siedząc sobie w domu przed tv do urzygu palić swoje race. Nie musicie nawet gęby zakrywać nawet jak macie smart tv z kamerą internetową.
~gcw
 • 0 / 0
masz bilet to stul dziób lemingu
DZIŚ wysłałem list do MSW i proszę o powielenie go i wysyłanie do ministerstwa spraw wewnętrznych przy dużej liczbie bedą musieli odpowiedzieć na wezwanie -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------wyrażam oburzenie w związku z zamknięciem trybuny północnej stadionu przy łazienkowskiej 3 w warszawie. uważam ze list wysłany przez wasze ministerstwo do prezesa Platiniego jest rzeczą karygodną i działającą na szkodę dobrego wizerunku polski. jako obywatel RP domagam się wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do osób odpowiedzialnych za ww list odnoszący się do piętnowania polskiej piłki oraz kibiców z poważaniem ................
~eLTMiak3
 • 0 / 0
Tak napisany list świadczy o autorze. Nawet Polski z dużej litery nie potrafisz przygłuupie napisać.
~usy
 • 0 / 0
eltmiak3 - przygłup to Ty!!! On coś robi - ty tylko prawisz morały jak dzieciak który prosi mamę o kieszonkowe. Zachowaj więc dla siebie takie inwektywy gamoniu
~wkurzony
 • 0 / 0
Jestem pewien, że ten cały list do UEFA to ZEMSTA RZĄDU za nasz transparent z meczu ze Staeuą i wypowiedz prezesa, jakoby był śmieszny.
Wszyscy wiedzą, że Donald nie zapomiona i lubi się mścić.
~wkurzony
 • 0 / 0
hahhaa - no to po co go bęcwały wieszaliście? :)))
~Histerix
 • 0 / 0
A co to za list i gdzie go można przeczytać?
~wkurzony
 • 0 / 0
I co, uważasz, że to takie słuszne srać w swoje gniazdo i załatwiać POrachunki z pomocą obcych państw i obcych organizacji?
To tylko potwierdza, że myśli tylko o sobie a resztę ma głęboko w d.....
Weź się już nie wypowiadaj bo tylko wstyd robisz Polsce.
~domino
 • 0 / 0
Za taką decyzję uefy możemy 'podziękować' kolejno:
1/ MSW i mądrym inaczej kibicom Lecha
2/ lewackiej FARE ht tp://www.farenet.org/default.asp?intPageID=7&intArticleID=3033
3/ pismakom co dla kliknięć sr.ają we własne gniazdo
~zdziwiony
 • 0 / 0
Ale po pierwsze, drogi kolego, podziękuj 'kibicom' od rac i symboliki SS.
Kapitan
 • 0 / 0
A nie zapomniałeś o kimś, np. matkach, które urodziły tych, którzy wywieszają to i owo?
~zdziwiony
 • 0 / 0
DH12: wiesz, co Ci powiem? Ta decyzja jest za ostra i niesprawiedliwa... Ale - w świetle przepisów UEFA słuszna. Z tego co wiem, to litera s pisana taką czcionką, jest na liście zakazanych symboli (współpraca z tą całą FARE).

Więc co szkodzi nie wieszać tych idiotycznych szmat i nie odpalać rac? Jaki cel mają ludzie którzy to robią a za których klub NOTORYCZNIE płaci kary i ryzykuje zamknięcie trybun? Przecież to nie są kibice. Szkoda, że prawdziwi fani Legii nie są w stanie usunąć ich ze swoich szeregów.
~domino
 • 0 / 0
link do pisma MSW - załącznik PDF
ht tps://www.msw.gov.pl/pl/aktualnosci/11271,MSW-skierowalo-list-do-Michela-Platiniego-szefa-UEFA.html
A do zdziwionego/wkurzonego - czy nie rozumiesz, że te szmaty z napisami, jak twierdzi Leśnodorski były zaakceptowane przez obserwatorów uefy? Więc o co kaman? Też nie są w moim guście, ale żeby od razu bez ostrzeżenia zamykać trybunę? wg ciebie ok? Piszę donosy są z FARE a największy 'udział' miało pismo MSW i opinia redaktorków dyblskich stanowskich i im podobnych.
Kapitan
 • 0 / 0
Nie twierdzę, czy kara była adekwatna czy nie, bo jak w przypadku każdej kary, można dyskutować. Ale jak za pewne symbole i zachowania grożą kary, to po kiego grzyba (żeby nie powiedzieć inaczej) tak się zachowywać (nikt mnie nie przekona, że to S to przypadek, to tak na marginesie). Ten magik z UEFA, co to niby zatwierdził, powinien od razu stracić pracę, a zaraz za nim ten z Legii, kto nie czyta regulaminów UEFA. Ale przede wszystkim powinny być wyciągnięte konsekwencje wobec tych, co to powiesili. I obciążyć ich karą i utraconymi korzyściami (tak ok. 110 tys. euro). Tylko kto z klubu na się poważy.
Dobrze, że wśród tej dzieciarni na forum są osoby, które myślą. Szkoda tylko, że szkody wyrządzone przez tę resztę, zapewne zdecydowaną mniejszość, są nie do powetowania.
~domino
 • 0 / 0
@DH12
W końcu napisałeś sensownie - dlaczego tysiące kibiców mają cierpieć za idiotę, który wymaluje na torsie np hasło 'fuck uefa' - upilnujesz go? -każdemu na wejściu każesz się rozebrać? - paranoja i tyle...
~mk
 • 0 / 0
ja tam nie demonizowałbym pisma MSW - skoro wysłano je 22 sierpnia (raczej nie mailem) to szansa, że UEFA wzięła to pod uwagę jest marna (trzeba to przetłumaczyć itp.) Poza tym w całym piśmie o Legii nie ma słowa. Natomiast fakt, popis Lecha mógł się przyczynić do tej decyzji (bo w końcu Legia czy Lech dla jakiegoś francuza to pewnie bez większej różnicy-oby ten sezon to zmienił)
Kapitan
 • 0 / 0
domino:
Dlatego, że klub nie potrafi pewnych rzeczy dopilnować, bo mu na tym zbytnio nie zależy, bo mu się do pewnego momentu nie opłaca. Bo klub powinien wprowadzać w życie przepisy, które sam ustanawia i które ma obowiązek wprowadzać z lidze i w pucharach. Bo klub powinien dopilnować, że na meczu nie powinna pojawiać się osoba po pijaku, określone transparenty, hasła itd.
Jak tak kilka kar będzie, to i być może w klubie zaczną się zastanawiać, co jest bardziej opłacalne. A klub powinien obciążać kosztami tych, którzy to spowodowali. Świat się nie zawali, jak kilku meczów nie obejrzy się na żywo, ale w telewizji, ale jak klub straci przez kary ileś tam euro, to powinien pomyśleć. Dopóki będą numery, jak z tym całym Litarem i jego panną w Lechu, jak kluby będzie pozwalać na chamstwo, nie będzie brał odpowiedzialności za ekscesy jak w Wilnie i umywał ręce od transparentów, jak ten we środę, twierdził, że 'był fajny i dowcipny' itd., dopóty trzeba się przyzwyczaić, że kary będą. A jak będzie recydywa, to kary będą większe.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Sektor gości i sektor buforowy dla Żylety!!!! Rumuni za skandaliczne zachowanie się podczas meczu zostają w Rumuni!!!! Leśny działaj!!!!!
Chorąży
 • 0 / 0
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. W takiej sytuacji to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie bo jakoś doping na tym meczu trzeba ratować....:)
~zdziwiony
 • 0 / 0
Może i UEFA to mafia i potraktowała nas niesprawiedliwie... Tylko co z tego???

Chcemy grać w ich rozgrywkach i brać stamtąd wielką kasę? Respektujmy ich reguły. Nikt nam nie każe grać w rozgrywkach UEFA.

Sprawa jest prosta: trzeba zutylizować kibolstwo od rac i SS, to nie będzie problemów.
~Orzo
 • 0 / 0
Pisalem o tym tydzien temu ze to dzialanie UEFA spowodowane jest wnioskiem rzadu ...NIE mozna oslabiac Legii ale trzeba walczyc z tym KutXXX Tuskiem i jego dziwkX Sienkiewiczem ...Zreszta kazdy czlonek Rzadu Tuska to KurVa i cFel .Trzeba walczyc z tymi gadami kazdym mozliwym sposobem ...to nasz obowiazek .Nie jestem spad znaku Pis ani Nop Psl czy MW ..gardze PO ,SLD i Ruchem Kota -jestem spod znaku Legii Warszwa ..i apeluje nie tylko o Totalny Bojkot Wyborczej ,TVN i PO ..Ale i aktywne niszczenie tych srodowisk
~ha ha
 • 0 / 0
umyj doope stary już do Ciebie idzie
~ddd
 • 0 / 0
a mowisz jak rasowy pisor....
~Orzo
 • 0 / 0
Nie uda wam sie ..gnojki powyzej mnie zaszufladkowac .Nie jestem Politykierem ...zawsze mowilem -Politycy precz od Legii .Ale to Polityka wpierdaXa sie na Lazienkowska mowie Nie ...Kazdy we wlasnym sumieniu powinien powiedziec sobie -jak moze zwalczac te KurVy z PO ,Wyborczej i TVN ..kazda metoda jest dobra ...od zrywania plakatow i rozpieprzania bilbordow az po kamienie lecace w ich strone ..
~kibic.
 • 0 / 0
a co z kara dla kibiców steauy?? jak by dostali zakaz wyjazdowy to można usiąść w sektorze dla gości i wtedy buforowe tez dla nas
~trolejbus78
 • 0 / 0
kara nieadekwatna i niesprawiedliwa bo cierpi wiekszosc normalnych kibicow ale z 2 strony czego sie bylo spodziewac? uefa zrobila pokaz sily bo wie ze tak trzeba ..pozostaje tylko jedno pytanie ktorego jakos nikt nie porusza. czy uefa ukarala nas nieslusznie? surowo tak ale czy za nic? dlaczego wszyscy pozwalali zeby te flagi wisialy? od zarzadu klubu po kazdego na zylecie? kazdy teraz pali glupa i udaje ze nie wie o co chodzi? jakie bylo halo jak ruch udawal malpy gdy przy pilce byl dossa a co robila czesc zylety na meczu z molde? albo pozbedziemy sie tych ludzi sami albo odstzela nas razem z nimi..
~Mądry
 • 0 / 0
Niestety takich jak ty jest bardzo niewielu.
Rasistowskie bydło z rynsztoka już dawno wskazało winnych, oczywiście nie samych siebie.
Wielkim plusem tej sytuacji jest to że jeśli to się będzie powtarzać, a będzie jeszcze ostrzej jak ich znam to ITI mniej przychylnym okiem zacznie patrzeć na malejące wpływy i w ten sposób może wspaniały prezes zostanie wyrzucony.
~mis
 • 0 / 0
Marnie to widzę. Coś czuję, że hołota zrobi niezłe 'show' we wtorek (race, transparenty, ganianie Rumunów po mieście) i wykluczą nas z rozgrywek.
~Mądry
 • 0 / 0
Jeśli nas wykluczą z rozgrywek to moim zdaniem następnego dnia ITI wykluczy Leśnodorskiego z Legii i rozpocznie zdecydowaną akcję przeciw tym 'panom kumatym'.
Tego przynajmniej od nich oczekuję.
~Mądry
 • 0 / 0
Wobec kompletnej kapitulacji władz państwa (żałosne groźby Sienkiewicza nic tu nie zmieniają), PZPN, a także co stwierdzam z największą przykrością władz klubu wobec walki z bandytyzmem na stadionach, chuligaństwem, rasizmem i nietolerancją cieszy konsekwencja Europejskiej Federacji Piłkarskiej.
BRAWO UEFA!


PS: Ci którzy nie mają karnetu i wykupili bilet na Żyletę obejrzą sobie meczyk w TV. Przyznał to już jeden z moich ulubieńców tego forum 'iwan'. MIŁO KOŃCZY SIĘ TEN DZIEŃ :) !
~Maniek-L
 • 0 / 0
To, że jakiś przygłup napisze sobie w nicku Mądry nic nie zmienia, a cała sytuacja jest jeszcze bardziej komiczna.

Szykuj się, bo rok szkolny się zbliża.....:D
~Bastifa
 • 0 / 0
To jest skandaliczna decyzja! Bezrozumny rząd Polski wp....la się w nową wojnę z kibicami to będzie ją miał! mam nadzieje że na najbliższe głosowanie nie pójdzie nikt! A UEFA to g.....na instytucja, i gdyby nie kasa, która naszemu klubowi jest tak potrzebna, nie chciałbym aby Legia ani żadna inna nasza drużyna, była w jej strukturach!
~mm
 • 0 / 0
Sramy na uefa i wygwiżdżmy hymn czegoś tam byle gówna
~działacz PO
 • 0 / 0
Kibolstwo niech mi tu nie podskakuje, bo jak się nie uspokoicie to wystosujemy pismo o wykluczenie polskich klubów z rozgrywek UEFA albo o zamknięcie całych stadionów.
To kara za wasz transparent z Bukaresztu. Jeszcze wasz prezio twierdził, że to śmieszne. Teraz chyba już się nie śmieje, kiedy zablokowaliśmy mu otwarcie Zylety i pareset tys. zł przeszlo kolo nosa.
Tak wiec kibole L. ....morda w kubel i cieszyc sie, ze wam calego stadionu nie zamknelismy.
~Maniek-L
 • 0 / 0
Donald Matole, twój rzad obalą kibole,

DOnald matoooooleeee, twój rząd obalą kibooooleee!!!!


:D
Major
 • 0 / 0
Może za wydarzenia w Bukareszcie Rumuni dostaną zakaz wyjazdowy. To by ... Trochę rozwiązało problem
~melmo
 • 0 / 0
jakaś karę dostaną ale dopiero za miesiąc lub dwa, uefa dobiero rozpatrywala mecze II rundy, zanim dojdą do IV...
~ggs
 • 0 / 0
NA TRYBUNY W 15 MINUCIE MECZU !!!!
~Bastifa
 • 0 / 0
Nasi potrzebują dopingu od pierwszej minuty, więc daruj sobie:P Choć nie dziwie się że jesteś wściekły...
~Ziggy666
 • 0 / 0
Trzeba spalić te faszystowskie szmaty i będzie spokój!
Kapitan
 • 0 / 0
Jak tak czytam komentarze co poniektórych, to się zastanawiam, czy Bozia rozumu poskąpiła, czy po prostu chcą się 'wykazać'. Teksty typu:
- odpalmy race,
- wygwiżdżmy hymn LM,
- wywieśmy transparenty,
- S może być, bo przecież składamy kwiaty pod pomnikami Powstańców,
- olać puchary, wystąpić z nich,
i inne tego typu głupoty, to przejaw nawet nie wiem czego, bo słów brakuje. Moja rada jest taka: proponuję zrobić rozgrywki we własnym M3, wtedy żadna UEFA czy Tusk nie będzie mówić, co mamy robić. A, i pozwolić tym, co przyjdą, robić, co chcą.
Tak na marginesie. W Hiszpanii podobno kibice Ślunska oblali któregoś z policjantów, to spacyfikowano ich w ciągu kilku minut w taki sposób, że jeden z drugim pomyśli chwilę, zanim przyjdzie mu nawet na myśl coś takiego, nie mówiąc, że uczynić. U nas byłby krzyk o zamachu na wolność.
Generał dywizji
 • 0 / 0
a wiesz że kibice sląska zostali nożami pocięci przez kiboli sew...i ? wiezs o tym mądralo, widziałes kogo spacyfikowali ? kobiety i dzieci!!! wiesz o tym ? to jest właśnie wszystko przez Polski rząd i media taką przysługę zrobili że gdzie kolwiek teraz pojedziemy to będą robili takie akcje , oczywiści e słabe ekipy które sa w małych liczbach tak jak wczoraj śląsk 40 osób:)
Kapitan
 • 0 / 0
Tak się składa kolego, że wiem. Co się stało poza stadionem, to zupełnie inna bajka niż to, co na stadionie mądralo. Zapewne policjanta oblał gość, który miał 40 lat... Problemem jest to, że grupa wyrostków robi na Żylecie, co uważa za stosowne, a reszta za nimi idzie jak barany. Nawet jeżeli te kila tysięcy osób weźmie sobie do serca to, co się stało, to znajdzie się grupka, która nawoła do bojkotu, gwizdów, wywiesi to i owo, powie, że 'S' to takie zwykłe 'S', odpali race, podpali krzesełka, wyskoczy do Łomianek itd., zbyt długo by tu wymieniać. Dopóki klub z tym nie zrobi porządku, dopóty w Europie będą kary. Oczywiście, zawsze możemy zrezygnować z gry w pucharach, nikt nas przecież nie zmusza, te minimum 8,6 mln euro nie jest nam do niczego potrzebne.
I nie mów, że akcja policji czy rządu będzie dlatego, że jesteś kibicem tego, czy innego klubu, w tym Legii, bo takie teksty nie przystoją komuś, kto ma pomyślunek.
~fan44
 • 0 / 0
Racja DH12. Tysiące kibiców z Żylety przychodzi dopingować swoją drużynę, ale znajdzie sie grupa osób mająca swoje poglądy i oni chyba tam rządzą.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Gdzie te Rumuny i ta delegacja będzie spała ? zrobic pod hotelem impreze taką konkretną!!!!! i telebim przed TORWAREM , a najlepiej przy wiezdzie autokarów do tunelu na Ł3.
~mar
 • 0 / 0
my w Hiltonie, to i oni pewnie się postawią :))))))
Trybuna Torwar i jedziemy. Na Żylecie ustawić dodatkowo głośniki, żeby była moc, a i reszta stadionu się dołączy.
~MMarcin
 • 0 / 0
Hej do wszystkich!!! Wejdzcie na trybunt dopiero w 15 minucie meczu!!! (Tak jak kiedys na meczu z Zaglebiem) Pokazcie ze Legia zawsze razem!!! Na trybuny w 15 minucie!

Wszyscy wchodza na trybuny w 15 minucie!!!!

Hej do wszystkich!!! Wejdzcie na trybunt dopiero w 15 minucie meczu!!! (Tak jak kiedys na meczu z Zaglebiem) Pokazcie ze Legia zawsze razem!!! Na trybuny w 15 minucie!

Wszyscy wchodza na trybuny w 15 minucie!!!!
Major
 • 0 / 0
Spierdalaj stąd misiaczku z Poznania
I zaszkodzimy tylko piłkarzom. Tutaj chodzi o to żeby coś wymyślić aby im pomóc w walce o LM, aby brak Żylety nie był aż tak odczuwalny. Wszystkie inne akcje skierowane w stronę UEFA, nic nie dadzą. Myślisz że to wzruszy spasionego Platiniego i jego kumpli?
~mar
 • 0 / 0
dzięki, super pomysł bojkotować najważniejszy mecz w życiu ukochanej drużyny.
jak uefa zobaczy protest to się popłaczą i przeproszą.
~Dariusz
 • 0 / 0
W 15 min niech twój stary za.ku.ta.si twoja matkę lub ciebie. Nie wiem jakie układy panują u ciebie w domu, więc sami zdecydujcie
~MMarcin
 • 0 / 0
@Dariusz
Nazwac cie pajacem to jak poglaskac po glówce.
~M
 • 0 / 0
MAM WIELKĄ NADZIEJĘ ŻE LUDZIE KTÓRZY TAM BĘDĄ W KOŃCU ODMULĄ I ZACZNĄ ŚPIEWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRZEBA LEŚNEMU PODSUNĄĆ POMYSŁ Z TELEBIMEM POD STADIONEM I BĘDZIE PIĘKNIE!!!
Generał dywizji
 • 0 / 0
Leśny tłumacz się teraz !!!! co wy curva możecie :) całe PZPN , ekstraklasa , została wyśmiana przez UEFA !!!!!
~ff
 • 0 / 0
Powielam bardzo mądry komentarz:


A czego Wy się wszyscy spodziewaliście?

Zarówno flaga 'White Legion' jak i 'Wild Boys' zawiera znaki/symbole jednoznacznie związane z nazizmem i nie wierzę, że autorzy tychże flag o tym nie wiedzieli gdy je projektowali.

Na fladze 'White Legion' niby dodano herb Legii, który zakrywa, ale nie w całości, 'wilczy hak'. Zresztą w internecie, po wpisaniu 'White Legion' najpierw wyskakują zdjęcia z pierwszą wersją flagi, gdy herbu na środku jeszcze nie było.

Obie flagi są obecne na stadionach od dłuższego czasu. W końcu ktoś powiedział 'sprawdzam'.

To nic, że delegat najpierw zaakceptował owe flagi. Delegat ma prawo się pomylić. Jego pracę zweryfikują inni. I tak właśnie stało się tym razem.

Pozostaje mieć nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy odwalenie jakiegoś numeru podczas meczu i że wszyscy skupią się na dopingowaniu Legii, a nie na jakieś 'zemście' na UEFie...
~Legionista z Małopolski
 • 0 / 0
Ty się chłopie chyba z głupim przez ścianę macałeś!! Jeśli tak byśmy myśleli o wszystkim, to zawsze i wszędzie będziemy widzieć znaki nawiązujące do faszyzmu... Ja jestem zawodowym historykiem i nigdy bym tak do tego nie podszedł!! To co zrobiła uefa to jest po prostu draństwo i jawne oszustwo!! Chcą nas zdyskwalifikować pod stołem, ale to się im nie uda!! Dalej chłopcy na przekór tym gnojom i bandytom!! Po Ligę mistrzów w przeciwieństwie do nich!!! Popatrz jak zachowywał się sędzia w Bukareszcie, to nie jest recydywa?? To nie jest bandytyzm, którym był faszyzm??
~ki
 • 0 / 0
Zawodowy historyk? Chyba histeryk :).
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
do ki a ty zasrańcu jesteś męndą społeczną co trzeba tępić!!!! lecz swoją głowę polecam pobiegaj pobiegaj i obyś się wyyppiierrdolił i na łeb upadł to ci się w głowie może poukłada :)

Nastepny ff jak by każdy patrzył na literę S to każdy znas ma jakieś powiązania z Faszyzmem wiec daj sobie siana :)

POPIERAM KOLEGE Z MAŁOPOLSKI Brawooooo kązdy widział jak sędzia drutował ale nie uefa to święta krowa !!!!!! teraz niech zamnką ta rumuńską żenadę w pizdu!!!! LEGIA GRAĆ I WYGRAĆ POKAZAĆ KIM JESTEŚMY !!!!!! kolego szkoda że zajjjeebbali bin Ladena bo bym mu zapłacił i by wysadził ta uefa w kosmos !!!! POZDRAWIAM
Generał dywizji
 • 0 / 0
Teraz w was siła , bo nas z Żylety nie będzie !!! mam nadzieję że paru z sklw czy Staruch zostaną wpuszczeni na stadoin i jakiś doping z organizują , najlepiej przy sektorze gości!!!!
Major
 • 0 / 0
Przecież Ty nigdy nie byłeś na stadionie :). Pozdro.
Starszy sierżant
 • 0 / 0
jak ktoś kupił bilet na Żyletę, to pewnie znajdzie się dla niego miejsce na innych trybunach. Pewnie wkrótce będzie jakiś komunikat w tej sprawie.
~fan44
 • 0 / 0
@estece

Podobno od poniedziałku oddają pieniądze tym co już zakupili na Żylete.
Starszy sierżant
 • 0 / 0
a co ze szmatami? poszły do pieca?
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Z niecierpliwością czekałem, aż usłyszę na swoim stadionie hymn LM, ale teraz myślę, że jeden wielki gwizd podczas tego hymnu to jest bardzo dobry pomysł. Nic nam za to nie zrobią, a przynajmniej przekaz pójdzie w świat. Pieprzyć ich, ale w taki sposób, żeby Legii nie szkodzić!
~W
 • 0 / 0
Przypominam, że Legia nie ma obowiązku uczestniczyć w rozgrywkach organizowanych przez UEFA jeśli jej zasady nie odpowiadają.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Ten gwizd musi byc mega !!!!!
~Histerix
 • 0 / 0
I po takiej akcji UEFA runie pod ciężarem własnej głupoty.
~mar
 • 0 / 0
świat to tyle interesuje że ho ho....
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Histerix, nie ma takiej akcji, która zaszkodzi UEFA, bo oni na to leją ciepłym moczem. Chodzi wyłącznie o zademonstrowanie naszego stosunku w sposób, który nie narazi Legię na kolejne kary. Reputacji sobie i tak już bardziej nie popsujemy, a każdy przed telewizorem odbierze nasz przekaz. Nie wiem, może to trochę naiwne, ale w tej chwili chciałbym to zrobić.
~Histerix
 • 0 / 0
To trzeba na twarze założyć zdjęcia własnej d..upy, to będzie mocny przekaz, co mamy zamiast głów i cały świat oniemieje.
~KamilLL
 • 0 / 0
Zadne race i z zadne gwizdy pokazmy ze mamy kalse ale zrobmy cos zeby nas zauważono np. Zagluszmy hymn uefa ale nie gwizdami tylko glosnym dopingiem np c cw cwk cwks LEGIA przez caly czas i zaskoczmy rumunow glosnym dopingiem vez zylety na calym stadionie a staruszka dac tam gdzie kiedys byla zyletka bedzie mial wieksza trybunke to i wieksze pole do popisu
Generał broni
 • 0 / 0
Jak dla mnie ta decyzja to skandal. Robota wewnętrzna aparatczyka z PO załatwiła sprawę czyli jest tak jak pisałem wczoraj, że ktoś tu 'pomógł'.
Sienkiewicz i jego ugrupowanie, kompromituje się codziennie rządząc naszym krajem, więc my też nie powinniśmy się specjalnie dziwić. Ten figurant nie potrafi zarządzać ministerstwem i resortem w którym szefuje. Ta decyzja nie uderzyła w kretynów tylko w normalnych kibiców, sponsorów i wizerunek polskiej piłki. Niech ci panowie zamią się bezrobociem, gigantycznym długiem czy bezpieczeństwem na ulicach, szkoda słów na to ...
~alex uk
 • 0 / 0
czyli wynika ze Uefa moze by otworzyla warunkowo zylete, ale na prosbe POlskiego rzadu podtrzymala decyzje o jej zamknieciu....msci sie ruda swinia za matola, za transparent z srody
~pucharbedzienasz
 • 0 / 0
Ta karę dostaliśmy kilka dni po tym jak amica wywiesila ta szmate w meczu z litwinami. Nie wiem kiedy msw napisało do uefa ale nie wiadomo czy akcje niet są powiązane. Co do tych flag , chłopaki powinni je zdać do archiwum i zostawić temat. Dla mnie i tak legendarne najbardziej wartościowe są flagi z podobizną Deyny czy zyleta zawsze z wami. Było też kilka innych symbolicznych.
~do iwana
 • 0 / 0
Czyli co? Rzucamy race żeby zrobić na złość UEFA? Ch.j z naszą Legią tak?
Generał dywizji
 • 0 / 0
Ja mam G do gadania , nie wiem jaka będzie reakcja , ale wybitnie w UJA sobie ktoś z nami leci!!! i to z klubu!!! teraz mecz będę oglądał w TV bo nie kupiłem biletu jak wszyscy którzy chodzą na Żyletę !!! jestem wcurwiony
~s
 • 0 / 0
Na złość mamie odmrożę sobie uszy. Takie jest rozumowanie iwana.
~Histerix
 • 0 / 0
A na ch..j na LM bez rac> Przecież z takimi piłkarzami i trenerem jakich mamy to nie ma na co patrzeć, tylko race robią szoł.
~optimus
 • 0 / 0
Myśląc optymistycznie to teraz kibice z Żylety rozsiądą się po całym stadionie i doping będzie jeszcze większy, bo będą dopingować też ci, którzy byliby cicho, a tak to poczują się zmobilizowani przez resztę.
Niech nikt nie siedzi cicho, zróbmy doping na całym stadionie.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Słuchajcie nawet nie macie pojęcia o czym piszecie !!! Race są odpalane na całym świecie i dobrze wszyscy wiedzą o tym , Polski rząd robi aferę , widzieli byście jak Rumuńska Policja nas super przyjęła zero agresji , byłem świadkiem rozmowy dwóch Polskich psów w Rumuni którzy śmieli się z Rumunów że w taki sposób z nami się cackają ,było to na ulicy przed stadionem przyjechali specjalnie by siac ferment Polskie policjne świnie , Media był też ok, tylko jak wszyscy którzy byli na steaule wiedzą że przyjechały dwie curwy z Polski i zmontowały filmik z nożami do konserw i lufką maryśki , sami bata kręcą na nas wszyscy nam zazdroszczą kibiców , a mimo to jesteśmy kopani , a Leśny na bank wiedział o tej decyzji , tylko bał się żeby w Rumuni race nie były odpalone !!!! no to curva tak to sobie może pogrywac z kimś innym a nie z nami!!!!!!!
No wlaśnie pograli Iwan. Przykre to. Ale uefa walczy z rasizmem i jak widać nie odpuszczą.
~kawanalawe
 • 0 / 0
Do kolesia o ksywie IWAN. Moja babcia została zamordowana przez eSSesmanów w Warszawie w 1942 roku . Nie życzę sobie żeby takie symbole nazistowskie jak ten caly wilczy hak i inne znaki przypominające swastyke wisiały gdziekolwiek w tym mieście. I nie życzę sobie żeby tacy ludzie jak ty chodizli na stadion . Dla was nie ma miejsca na Legii i w Warszawie.
~chamswo won!
 • 0 / 0
eLTMiak3 pokazał kulturę. Brawo!
A może sam wypierr......?
Generał
 • 0 / 0
kawanalawe
100 % poparcia.
Wiesz, Warszawiacy Ciebie zrozumieją, a przyjezdne eLTMiak3ki i inne wieśniaki niekoniecznie. Pamiętaj, że w tym naszym kochanym mieście obecnie jesteśmy w mniejszości…
Generał dywizji
 • 0 / 0
Jakim rasizmem czy ty uszów nie masz !!! słyszysz na meczach rasistoskie śpiewy !!!! to skandal!!!!
Mojego Dziadka SS zabiło. Strzałem w głowę. Popieram.
~szmal
 • 0 / 0
Ogarnijcie się z tym narodowym. Nie widzicie w jakim wy swiecie zyjcie?
Zostaliscie wlasnie ukarani za czyjeś widzi misie, poparte jeszcze przez nasz wspaniały rząd, a teraz chcecie żeby UEFA zgodziła się przenieść mecz na stadion wynajęty za zgodą naszego kochanego PO.
~on(L)y
 • 0 / 0
...nawet jakby bylo mozliwe...to przeszkodzil by jakis swir z Wiejskiej...
Generał broni
 • 0 / 0
No tak, wszystkie kraje europy kochają naszych kibiców, głaskają ich po głowach etc., tylko nasi wszędzie rozrabiają. No tak jaka ta Europa biedna a ci chłoptasie z UEFA świętojebliwi. Prawie niebo, tylko dlaczego zawsze te drastyczne kary dosięgają naszych? No tak ale jak się ma takich matołków w ministerstwach to czego oczekiwać. Wszędzie na stadionach świata wydarzają się dziwne rzeczy, czy ktoś słyszał żeby np minister spraw wewnętrznych Holandii czy GB prosił o pomoc UEFA? Srać się chce.
~on(L)y
 • 0 / 0
...wlasnie w srode byla rozruba na stadionie Schalke...na tle narodowosciowym...faszystowska flaga Macedonii w meczu z Grekami...i co??? i wielkie g....no !!!!! nikt sie 'nie gniewa' a 'nasza' zydowska prasa nawet wzmianki nie wstawila !!!
~miros
 • 0 / 0
Stało się. Teraz najważniejsze to zmienić tak flagi, żeby nie było wiochy w przyszłości.
~mordo_ty_moja
 • 0 / 0
To znaczy, że zespół KISS też ma zmienić nazwę? A jak UEFA wymyśli, że tylko obrzezanych będą wpuszczać, to dasz sobie napletek upierdzielić?
~sep
 • 0 / 0
teraz to jak dla mnie moga nas wyrzucic z rozgrywek. Mnie własnie wyeliminowali...
Mordo, UEFA oszalała. To jasne. Ale Kiedy Bogiem a prawdą to czcimy bohaterów Powstania Warszawskiego o potem oglądamy dziwne napisy, mogące być odebrane w różny sposób.

Gdyby napisy miały być neutralne to by były. Chociaż nie rznij głupa, że te znaki nie są związane z prawicowymi poglądami - bo są!
~Anonim
 • 0 / 0
Z jakimi przepraszam? Prawicowymi? Od kiedy to Hitler był prawicowcem? Hitler to socjalista pełną gębą.
~KamilLL
 • 0 / 0
Ale zapomniales ze Na narodowym jest 30 000 biletow wiecej do sprzedazy , kazdy za okolo 100 zl co daje 3 mln wiecej z biletow. 2 mln dla miasta 1 mln na murawe ,a my swoje 3 i tak dostaniemy wiec o co ci chodzi?? a na Legii mozna na murawie postawic telebim w ktorym dzialalby ekran z przodu i stylu na murawie i jestem pewien ze po 15 zl kazdy chcialby sie tak zabawic na L3 pilka nozna dla kibicow trzeba myslec
Generał brygady
 • 0 / 0
Nie ma możliwości wynajęcia stadionu narodowego. Tyle w tym temacie.
~arbuz
 • 0 / 0
Sadion to firma która ma swój charmonogram,teraz jest zdjęta murawa betow jest osuszany i niedługo nakładaja gumę...
Niestety nie da sie wcisnąć meczu...
To jest tak jak z meczem o superpuchar nie dało się przełożyc bo był koncert..
Stadion to firma która ma zarabiać,niekoniecznie na meczach piłkarskich.
Mamy ministrę celebrytkę woli Madonnę

Poza tym jak nizej ktoś napisał myślisz że Uefa by się zgodziła???
~fan44
 • 0 / 0
do KamilLL

To już chyba trzecia moja odpowiedź pod twoim idiotycznym postem o Stadionie Narodowym.
Weź sie gościu zastanów co ty piszesz przez 15minut... Uderz głową w ścianę, wróc tutaj i wytłumacz jak chcesz zorganizować mecz na Narodowym na 3-4 dni przed nim??
~Anonim
 • 0 / 0
Ciągle powtarzam, że to lewak, do którego, żadne argumenty nie trafiają. On ma swoje zdanie i na pewno jest tak jak on mówi. Nie ma innej możliwości.
~1500
 • 0 / 0
Do tych co chodzą dla atmosfery, zwróćcie bilety , atmosfery nie będzie, sami janusze i andrzeje.
~wawkaa
 • 0 / 0
ale jestes kretyn
~szop
 • 0 / 0
Najlepszy protest to wygwizdac ten pseudo hymn przed meczem. A potem oczywiscie awansowac i robić tak przed każdym kolejnym spotkaniem.
~n.ormals
 • 0 / 0
Spokojnie Panowie nie bedzie rac,bedzie doping po co sie dajecie podpuszczać? Bedziemy na Ł3 świętowac LM ,uefa nas skrzywdziła ,ale najbardziej ich zaboli jak wejdziemy do LM i tyle.
~on(L)y
 • 0 / 0
swieta prawda...w innym przypadku to swietowac bedzie Agencja towarzyska przy Wiejskiej...
~on(L)y
 • 0 / 0
...a czegoz mozna oczekiwac od (nie)polskiego (nie) rzadu ???...przeciez wspolnie 'biora' z tymi dziadami w uefa...wermachtowy kaszub-premier, komunista-prezydent, ministrowie ze 'swietej ziemi'... oto obecna POLSKA !!!
~1500
 • 0 / 0
Przykre to ale prawdziwe, zawsze można iść głosować.
~Legia Fan
 • 0 / 0
@on(L)y
Nie nazwałem autorów tych flag nazistami, lecz stwierdziłem fakt, że symbole te są związane z nazizmem i nie wierzę, w to że owe osoby o tym nie wiedzą.

Składają kwiaty pod pomnikami ofiar PW i umieszczają nazistowskie symbole na flagach? Nie mam więcej pytań...
~on(L)y
 • 0 / 0
...sa moze zwiazane z narodowym mysleniem???...a to zupelnie co innego niz nazism... nie czytaj Lenina i zydowskiej prasy tylko historie chrzescijanskiej EUROPY !!!
~do iwana
 • 0 / 0
Nie kieruj się emocjami, nie ma co prężyć muskułów. I co nam będzie z tego, że nawrzucamy rac? Nic. Legia straci. Debile będą się cieszyć bo 'dokopali UEFA', a tak naprawdę zrobią krzywdę Legii. Ale ch.j z tego tak? Ważne żeby pokazać jakim to jest się kozakiem (tak naprawdę kretynem)?
Czasami warto spokojnie podejść do sprawy, a nie drzeć mordę na marne.
Czasami warto użyć mózgu.
Czasami wystarczy użyć wyobraźni.
Czasami warto przewidzieć co będzie dalej.
A najbardziej będą się cieszyć pyrki i inne krakuski których aż skręca że mamy szansę na LM.
LM to dla UEFA ma być taka piękna panienka, z dobrymi manierami, pachnąca pod pachą. Przyjedzie dzicz z Polski, zgwałci ją, wyrżnie na czole zakazane znaki, a na koniec podpali racą. Po co im to?
~papał
 • 0 / 0
póki co to znacznie większą dzicz ma na trybunach Steaua!
Być może, tylko na koniec to UEFA zrobi na nas wielką kupę, wprost na twarz :D
papał
Też racja, tyle że Rumuni płacą więcej :)
~Maniek-L
 • 0 / 0
No zwieracze ze złości mogą puścić...
~krulu84
 • 0 / 0
Ja też się obawiam, że w sobotę na Żylecie niektórzy mogą wyrazić co myślą o tej UEFie.
~arbuz
 • 0 / 0
Jestem na narodowym codziennie i nie ma tam murawy!!!Koszt rozłożenia nowej to około 1-2 miliony poza tym koszt wynajmu stadionu bo tez trzeba zapłacić...suma sumarum trzeba by było dopłacić do meczu...a za stadion Legii przeciez również płacimy za wynajem więc z punktu ekonomicznego to było by słabe :)
Narodowy jest szykowany na wyścigi juz niedługo na beton (który normalnie jest pod murawą) będzie nakładana warstewka gumy żeby można było się ścigać.

Więc proszę przestańcie wreszcie z tym stadionem narodowym bo to NIE REALNE.
~mordo_ty_moja
 • 0 / 0
Wynająć za 1zł, tak jak wynajęły pastuchy z PSL-u.
~bag(L)a
 • 0 / 0
Najprostszy argument przeciwko to ten, że taką zmianę trzeba zgłosić do UEFA. Myślicie, że się zgodzą ?
~arbuz
 • 0 / 0
A za murawę kto zapłaci?
Poza tym niestety nie mamy znajomości u koryta...

Chociaz w sumie Mucha to co wydała na Madonne to mogła by nam fundnąć...
Generał dywizji
 • 0 / 0
Myślicie że Leśny nic nie wiedział ? hahaha je,ac układy z nimi jeszcze w Rumuni całe sklw informowało żeby nikt nie odpalał rac a było ich w uj i wszyscy posłuchali bi wszystkim zależało na Żylecie !! no to teraz widzimy na co stac Bońka i Leśnego zero przebicia mają w uefa , JEB.C UKŁADY !!!! FASZYSTOWSKIE ŚWINIE Z UEFA NIE CHCĄ NAS !!!!
~niezalogowany1
 • 0 / 0
gratuluje inteligencji po raz kolejny.
Rumuny tez dostana za swoje, nie ma tu watpliwosci. a my niestety cierpimy przez kilku idiotow szerzacych ideologie, ktorych nie rozumieja...
mecze LM ogladaja miliony ludzi i uefa nie moze sobie pozwolic na to, zeby na ktorymkolwiek ze stadionow widnialy neonazistowskie hasla.
rozumiesz, czy za daleko do lba ?
~gcw
 • 0 / 0
Podziękuj rudemu w wyborach i nie siej fermentu. Po wczorajszym piśmie od MSW nie mieli wyjścia jak odrzucić wniosek.
~fan44
 • 0 / 0
@iwan

Po części się z Tobą zgadzam... Ale po co było wieszać te flagi, to S z Wild Boys to rzeczywiście jakaś dziwna czcionka. Ja tam się na tym nie znam, ale wątpie żeby to był przypadek.
~Tosik
 • 0 / 0
Rudy swoimi łapmi i listem MSW załatwił Legię na szaro ch..uj pier..olny
Generał broni
 • 0 / 0
Można by rzec, że działanie rządu 'jedności narodowej' czuwa aby nikt się nie wyróżniał. Po wała legia w LM, żeby kolejny raz ministra się pytała dlaczego do gry w Europie wyznaczono Legię? Gnoić, gnoić i przeszkadzać, to szczytne cele nieudaczników tuskolandu. Panowie kibice, nic tu nie wymyślimy, trzeba 13 października iść na referendum w ws odwołania bufetowej i 'serdecznie podziękować'platfusom! A swoją droga tak się zastanawiam, kibice ruchu - pod ochronna, nawet do ancla nie chcą ich zamykać. A jak w Łomiankach zrobił się mały melanż, to cała Polska medialna trąbiła tylko o tym! Do zobaczenia jutro na Ł3!
~on(L)y
 • 0 / 0
W PELNI POPIERAM...ZADNE RACE TU NIE POMOGA...ALE WYBORY(JESZCZE) MAMY WOLNE !!!!!!
~Histerix
 • 0 / 0
Naszą odpowiedzią niech będą race, niech nas wyrzucą z pucharów. Nie będziemy się kłaniać tym lewakom z UEFA i PO.
~niezalogowany1
 • 0 / 0
wiecej takich kretynow prosze...
~n.ormals
 • 0 / 0
rzucaj sobie na k6 bedzie wesoło i PO obalisz
Wiem. Wy wszyscy krakuski ziemniaczki malinowe zasnąć spokojnie nie możecie bo Legia może zagrać w LM.
~KamilLL
 • 0 / 0
Jakby niebylo takiej mozliwosci to prezes o tym nie wspominalby wczesniej widocznie jest tylko jestes slabo doinformowany
~lukasinski
 • 0 / 0
to też wina tego słabego trenera
Generał dywizji
 • 0 / 0
Jeb,c te układy , Race lecą na murawę !!! nich się dziewuchy same bawią , nie chcą nas w LM to jest dopiero rasizm!!!!
~L
 • 0 / 0
Między innymi przez takich kretynów kilka tysięcy normalnych kibiców nie wejdzie na stadion..
~Kapitan Bomba
 • 0 / 0
NIE WPUSZCZAC RUMUNÓW I PRZENIEŚĆ ŻYLETE NA SEKTOR GOŚCI + BUFOR!!!!
Generał brygady
 • 0 / 0
Nie ma takiej możliwości. Mecze na poziomie Europy to nie spotkania ligowe, w których klub może zdecydować czy wpuszczamy kibiców gości czy nie.

Chcemy grać w Lidze Mistrzów, to musimy się obracać wśród przepisów UEFA. Nie da się inaczej.
~hhh
 • 0 / 0
To nie chcemy
We wtorek sędzia gwizdnie jeszcze dla Rumunów karnego z kapelusza, i bajka się skończy. Nie chcą nas w LM, taką mamy reputację, nie pasujemy na salony.
Wisłę tez przekręcili jak byli blisko.
~greg
 • 0 / 0
cos w tym jest co mowisz. Mam nadzieje, ze we wtorek wygramy przekonywujaca a kibice pokarza na co ich stac mimo braku Zylety
~krulu84
 • 0 / 0
Kto sędziuje w rewanżu?
~fan44
 • 0 / 0
No tak już w pierwszym meczu nam kartki dawał odziwo chętnie w porównaniu do Rumunów. Raz Rumun, który strzelał sobie sam w stope trafił i jeszcze rożnego dostał -.-.
~KamilLL
 • 0 / 0
Tak mysle ze spokojnie jest czas i szansa na wynajecie narodowego ... to bedzie promocja dla miasta najważniejszy mecz w klubowej pilce polskiej od 18 lat zagrajmy go przy 60 tys... zrobmy wyjatek .. zagarmy w ten sposob uefa na nosie i dobrze chocby dlatego raz mozna zroic wyjatek i tam zagrac ... n narodowym jak bedzie 60 kola naszych to szybciutko poczujesz sie jak w domku nie bedzie atmosferki pikniku jak na reprezentacji nie martw sie to.nie z nami. ... pomyśl o tych kibicach ktorzy chcieli byc z Legia kupili bilet i nie chca pieniedzy zadnych zwrotow zobacz ilu jest jeszce chetnych na kupno ticketu .. miasto zyskałoby na promocji kibice na atrakcjach a Legia powinna sie tak dogadac zeby nie stracila np Tyle ile ma stadion Legii miejsc idzie do kasy Legii reszta do kasy miasta lub cos w tym rodzaju ... bo szkoda naszych Fanow Bogus rusz glowa masz ja nie od Parady
Generał brygady
 • 0 / 0
Kamilu,
nie ma takiej możliwości. Wynająć to jedno, a zgłosić to drugie. Nie mamy możliwości zgłoszenia stadionu Narodowego. Stadion Narodowy nie ma obecnie murawy.

Jednym słowem: nie da rady! Ten pomysł odpada. Widzę, że piszesz to w kilku miejscach.
~krulu84
 • 0 / 0
Oj chyba ktoś tu nie chce sukcesu Legii. Najpierw to zamknięcie trybuny, podejrzane sędziowanie w Bukareszcie. Kto w ogóle sędziuje w rewanżu?
Generał dywizji
 • 0 / 0
Dobra curva jak oni z nami tak to Race lecą , skurwysyny,Leśny ale masz przebicie haha je.ac te układy !!!!!!!!
~Tylko (L)!
 • 0 / 0
Tobie to sie juz do konca we lbie pojebalo... Jakie race?! Wyrzuca nas calkowicie z jakichkolwiek rozgrywek i to bedzie koniec Wielkiej Legii, bo kto tu bedzie chcial grac a tym bardziej sponsorowac taki klub?
~olle torre
 • 0 / 0
A co niby Leśny miał więcej zrobić? Wszystko od początku było ustawione.
~greg
 • 0 / 0
czekam az szybko wejdzie regulamin, ze za odpalenie flary, rzucenie itp bedzie kara finansowa dla tej osoby. Nie chcialbym zaplacic kilka tysiecy euro. Chyba ze lubisz robic po godzinach. Oj bys sie narobil dluuuugi czas kolego wiec przychamuj. Na wlasnym podworku [liga polska] jeszcze mozna sie 'dogadac' ale na arenie miedzynarodowej juz niestety zadza sie innymi prawami.
~Legia Fan
 • 0 / 0
A czego Wy się wszyscy spodziewaliście?

Zarówno flaga 'White Legion' jak i 'Wild Boys' zawiera znaki/symbole jednoznacznie związane z nazizmem i nie wierzę, że autorzy tychże flag o tym nie wiedzieli gdy je projektowali.

Na fladze 'White Legion' niby dodano herb Legii, który zakrywa, ale nie w całości, 'wilczy hak'. Zresztą w internecie, po wpisaniu 'White Legion' najpierw wyskakują zdjęcia z pierwszą wersją flagi, gdy herbu na środku jeszcze nie było.

Obie flagi są obecne na stadionach od dłuższego czasu. W końcu ktoś powiedział 'sprawdzam'.

To nic, że delegat najpierw zaakceptował owe flagi. Delegat ma prawo się pomylić. Jego pracę zweryfikują inni. I tak właśnie stało się tym razem.

Pozostaje mieć nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy odwalenie jakiegoś numeru podczas meczu i że wszyscy skupią się na dopingowaniu Legii, a nie na jakieś 'zemście' na UEFie...
~greg
 • 0 / 0
obawiam sie ze niestety przez jakiegos blazna Legia dostanie surowa kare i wypad z rozgrywek Uefa.
~tv
 • 0 / 0
prawo nie działa WSTECZ. Jeżeli jest coś nie tak z flagami to następny mecz się nie wystawia tych flag i po kłopocie.
~on(L)y
 • 0 / 0
...akurat ci co ich wymieniles skladaja wience ku czci ofiar Powstania Warszawskiego...a ty ich nazywasz nazistami ???
Generał broni
 • 0 / 0
Fanie Legii, w Poznaniu wywieszono skandaliczny transparent obrażający Litwinów, czy kogoś to zaniepokoiło? Kibiców Śląska spacyfikowała Hiszpańska Policja. A tu w Polsce to tylko potrafią nasrać na trawniki. Zanim zaczniesz przywoływać szczytne demokratyczne cele, pomyśl czasem o takich drobiazgach!
~zazenowany
 • 0 / 0
jesli czcionka na tej fladze tak jednoznacznie kojarzy się z Waffen ss , to zespol kiss jest zespolem faszystowskim i powinni ich zamknąć.
przez tyle lat nikt na to nie wpadl,az inteligencja blysnely sprzedajne dziady z uefa i zdemaskowaly nazistowski spisek
~trolejbus78
 • 0 / 0
Czy mi umknelo czy amica uniknela kary.za szmate na cala trybune?
~1500
 • 0 / 0
10 osób zatrzymanych.
~greg
 • 0 / 0
poczekaj jeszcze tydzien. Takich zdarzen jak to z poznania to tam w uefa sie codziennie przewija kilka/kilkanascie.
~!
 • 0 / 0
WIDAĆ JAKI PLATINI TO KUMPEL BOŃKA
~dfg
 • 0 / 0
ueafa ueafa, przepisy przepisami.trzeba bylo nic nie wywieszac to by byl swiety spokoj...
czego nie rozumiem to nasza polityka. wlasnie pis zyskalo nowego wyborce! nie za pisem a przeciw po. ta prywata i nieudolnosc musi sie skonczyc. powsadzaja ich do pierdla a w miedzyczasie wykreuje sie nowa partia, nowych zlodzieji na ktorych bede glosowal, bo po 4 latach pisu na pewno pojde do urny...
~2 arbiter
 • 0 / 0
Kolega poniżej ma rację. Nie wpuszczać rumunów. Powód? Zachodzi obawa, że będą rzucali niebezpiecznymi przedmiotami.

W ich miejsce Żyleta. Zagrać na nosie przede wszystkim antypolskiemu rządowi.
~web
 • 0 / 0
Chodzi o wilczy hak na 'White Legion'?
~Bene
 • 0 / 0
O literę 'S' na fladze wild boys
Kapitan
 • 0 / 0
No to jednak się niestety nie pomyliłem...
W tym wszystkim chyba zdecydowanej większości uciekło to, co najistotniejsze, a więc istota problemu. Powstaje bowiem pytanie dlaczego została zamknięta trybuna. Decyzja UEFA to wynik pewnych zdarzeń, do których ktoś doprowadził. Może warto, aby dać niektórym do przeczytania regulamin stadionu i regulamin rozgrywek UEFA. Problemem jest, że to i tak pewnych osób niczego nie nauczy, co widać również po niektórych wpisach. Jakby teraz otworzyli, to i tak niedługo byłaby trybuna zamknięta. Tu problem tkwi w tym, czy da to pewnym osobom do pomyślunku. Obawiam się, że nie. Ta decyzja powinna być przestrogą. Tu nie ma co psioczyć na to, co się stało, ale klub powinien pomyśleć, czy opłaca się tolerować pewne zachowania. Ale przede wszystkim tzw. kibice powinni pomyśleć nad swoim zachowaniem. Ale myślę, że będzie mniej więcej tak: ch.j z UEFA, robimy co uważamy, aż do kolejnej kary i znów psioczenie. Tak, tak wiem, jako kibice jesteśmy bez winy, tylko ta wstrętna UEFA i do tego jeszcze to wstrętne pismo o walce z pewnymi zachowaniami na stadionach i poza nimi.
Tak w ogóle to nie potrafię zrozumieć, jak można gloryfikować i tłumaczyć literę S o pewnym kształcie. No ale to już inna sprawa.
~niezalogowany1
 • 0 / 0
oczekujesz zbyt wiele, kolego. owi 'kibice' wywieszajacy te durne hasla, sa zbyt ograniczeni umyslowo, zeby sprawe przemyslec. juz mozna dostrzec posty typu 'bojkot!', czy inne, cale w kropkach. i poki tacy ludzie beda na Zylete przychodzic, a inni beda tym 'inteligentom' przyklaskiwac, dobrze nie bedzie.
~greg
 • 0 / 0
Polacy to krewki narod, ktory potrafi laczyc sie w trudnych chwilach. Mam taka nadzieje, ze grupy kibicowskie pojda po rozum do glowy i zaprzestana uzywania pirotechniki na stadionie...co nie oznacza, ze nie byloby mozliwosci uzycia jej poza trybunami tak jak od lat robia kibole Barras Bravas z Boca Juniors Buenos Aires. Tam piro odpalaja z korony stadionu. link ponizej:
www.youtube.com/watch?v=tDefF-zdtb8

moze przed meczem ze Steaua cos takiego zorganizowac i mega doping
Szeregowy
 • 0 / 0
Najlepsze ale i najtrudniejsze co można zrobić to pojechać z Rumunami a potem przytulić te miliony Eu od Uefy. Nie wdawajmy sie w politykę, jestesmy kibicami, wspierajmy drużynę, nie rozpraszajmy uwagi naszych piłkarzy - znanych ze skłonności do szybkiej dekoncentracji. Mają myśleć u wygranej a nie o jakiś akcjach pod stadionem/na stadionie.
Co byśmy nie zrobili, to skorumpowane dziady z UEFA i tak będą to miały gdzieś. Najwyżej przywalą kolejne kary ku swojej uciesze. To jak kopanie się z koniem, a straci tylko Legia.
~!
 • 0 / 0
PYTANIE TECHNICZNE KTO POPROWADZI DOPING NA POZOSTAŁYCH TRYBUNACH ?
~Dziki
 • 0 / 0
Znając życie to będzie protest z powodu decyzji UEFY i nie będzie wcale dopingu.
~1500
 • 0 / 0
Będzie jak dawniej, spontan, deprymowanie przeciwnika i doping przy zrywach. Koncert odwołany.
~smazikk
 • 0 / 0
Jeżeli wam się podoba ten pomysł to powielajcie...

hymn LM= gwizdy
~Bene
 • 0 / 0
a co to da????
~uj
 • 0 / 0
tzn odbijac na xero ?
Wygwizdać hymn rozgrywek, w których od wielu lat chcemy wziąć udział.

Logiczne rozumowanie godne tych wszystkich osobników, za których zachowanie klub został ukarany.
~greg
 • 0 / 0
dokladnie - klub od dawna ma wielka szanse na awans a tu nagle protest bo okazalo sie ze wychwycono ksenofobiczne flagi. Fakt, polskie wladze zrobily to z premedytacja i chuj im w dupe za to ale takie sa realia. To typowa zagrywka nie tylko polityczna ale i sportowa. Kazdy liczy na potkniecie Legii we wtorek. nie dajmy im ku temu okazji tylko WSPIERAJMY NASZ KLUB!!!! Ludzie, nie robcie wbrew swojemy klubowi jakies akcje bo nie mamy szans. jak z szabelkami na czolgi. Badzmy madrzejsi po tej sytuacji i zajmijmy sie ta cala sytuacja w swoim gronie.. Co do polityki to niedlugo beda wybory i bedziecie wiedziec jak zaglosowac. I tak ta partia idzie w dol wiec lapie sie roznych sztuczek. To jest walka o stolki. Ludzie spoza srodowiska sportowego sa juz coraz bardzie wyczuleni na to co seruje im prasa i media. Sa coraz bardziej podejzliwi i zniecheceni tym wszelakim klamstwem jakie sieja nasze media. Zgina od swojej broni. dla nich nie licza sie ludzie tylko ich stolki.
~KamilLL
 • 0 / 0
Hymnu Uefy moze nie wygwizdac ale zagluszyc go dopingiem a to zrobi wrazenie .... z ktora pioseneczka jedziemy najglosniej ?? najlepiej caly stadion na narodowym jak ryknie 60 tys to sie dopiero obsra.ja na takim meczu mozna nawet byloby pobic rekord guinessa w skali glosnosci dopingu
~fan44
 • 0 / 0
Kur... Dzieci przestańcie z tym Narodowym... Kiedy się zorientujesz, że mecz w najbliższy wtorek, a Narodowy po pierwsze jest niezgłoszony, po drugie nie ma trawy, po trzecie 3 trybuny na Ł3 są WYPRZEDANE!
~WD
 • 0 / 0
UEFA=MAFIA
Bandziory i oszuści w garniakach.
~Miłek(L)
 • 0 / 0
Wyszło jak wyszło...moze kibice postarają sie o to aby pozostałe 3 trybuny zawrzały?!
~wit
 • 0 / 0
niech tearz Legia wyda oświadczenie że w związku z skandalicznym zachowanie mi się kibiców rumuńskich nie zostaną wpuszczeni na stadion Legii
sektor dla kibiców gości i sektor buforowy dla żylety!!!!!!!!
~heheheh
 • 0 / 0
popieram
~Fazior
 • 0 / 0
Po co ku... wozicie tą flagę? Wyjebać ją i tyle, nigdy nie rozumiałem tych patriotów niemieckich i skończcie z tą polityką na stadionie to że Kaczyński opłaca prawników Staruchowi to nie znaczy że mam przez to wielbić jakąś partie. Liczy się tylko Legia a nie te polityczne złodzieje.
~idz pobiegaj
 • 0 / 0
odpręż się by żyło ci się lepiej.
My gramy arcyważny mecz u siebie bez Żylety, PAOK gra przy pustych trybunach, a Metalista wykluczyli z LM mimo, że uczciwie wyeliminował PAOK w III rundzie. Jak pier... ta cała uefa sobie kpi po prostu. A Bayern za finał jakąś karę dostał? Czekam też z niecierpliwością na karę dla Steauy i proszę Redakcję,żeby o tym poinformowała.
~paw(L)
 • 0 / 0
skurwiele
Brawo Błoński!!!
~KamilLL
 • 0 / 0
APEL DO KIBICOW LEGII I PREZESA :
Nieróbmy zamieszania zgłosmy stadion narodowy na rozegranie meczu z Rumunami wszystkim co maja karnety i kupili juz bilety dajmy odpowiedniki cenowe z stadionu narodowego i tyle koniec zamieszania a reszte biletow puscic do wolnej sprzedaży na narodowym. Pryjdzie 60 tys ludzi zarobi Legia miasto a i zagramy uefa na nosie mysle ze to super pomysl PREZESIE DZIALAJ WIEM ZE POTRAFISZ NIE JESTESMY NA STRACONEJ POZYCJI I NIE ZASLUGUJEMY NA TA KARE
Już dawno za późno. A pozwolenia wszelakie? Murawa to tam w ogóle jest?
~Bene
 • 0 / 0
Nie sądzisz że już za późno na takie zmiany. A poza tym Legia tylko na Ł3, tu jest nasz dom.
~fan44
 • 0 / 0
Gościu ile jeszcze napiszesz takich samych komentarzy o tym Narodowym?
~arbuz
 • 0 / 0
Jestem na narodowym codziennie i nie ma tam murawy!!!Koszt rozłożenia nowej to około 1-2 miliony poza tym koszt wynajmu stadionu bo tez trzeba zapłacić...suma sumarum trzeba by było dopłacić do meczu...a za stadion Legii przeciez również płacimy za wynajem więc z punktu ekonomicznego to było by słabe :)
Narodowy jest szykowany na wyścigi juz niedługo na beton (który normalnie jest pod murawą) będzie nakładana warstewka gumy żeby można było się ścigać.

Więc proszę przestańcie wreszcie z tym stadionem narodowym bo to NIE REALNE.
~Tito
 • 0 / 0
na miejscu Rumunow oddalbym Legii bilety przyslugujace gosciom, dzieki czemu moznaby zrobic mlyn na sektorze gosci. W tamtym sezonie podobna sytuacja byla na meczu Wisła - Śląsk.
~Kojo333
 • 0 / 0
~luk
2013-08-23 18:58 IP 95.178.***
Stanowski pieprzy, że bliżej było do zamknięcia stadionu. Czy właściwie ktoś może powiedzieć o jaki zarzut chodzi? Bo teraz jest mowa o FLAGACH. Czy jakich oprócz 'Wild Boys'???


Nie jestem pewny ale możliwe że o White Legion na banerze którego jest ukryty wilczy hak zasłonięty herbem Legii

ultrasnotred.blogspot.com/2010/11/white-legion-warsaw.html

ultrasnotred.blogspot.com/2012/04/white-legion-from-warsaw.html
~greg
 • 0 / 0
Uefa moze i juz by ulegla ale to NASZE MSW I POLITYCZNI WALKONIE z furia wariata wysylali pisma i prosili o kare. to tylko i wylacznie polityczna zagrywka ze strony wiadomej partii. A to sie bedzie nawarstwialo bo stadion to idealne miejsce na prezentowanie swoich pogladow wobec rzadu.
~kawanalawe
 • 0 / 0
Rozumiem że wilczym hakiem symbolem batalionu SS zbrodniarzy nazistowskich chciałeś za manifestować sprzeciw wobec PO. Gratuluję pomysłu i odwagi.
Zróbmy ze dwa tysiące Platinich z papieru i posadźmy ich na Żylecie. Platini chyba nie jest znakiem zakazanym, więc kara nam nie grozi. :)
~uj
 • 0 / 0
10/10
~greg
 • 0 / 0
A ja bym zrobil flage ze zdjeciem kibibow na caly sektor zylety i zamontowal glosniki z nagranym dopingiem ;)
~To(L)ek!!!
 • 0 / 0
Ale skurw...syny... Do tego ponoć MSW dołożyło cegiełkę...ch.uje POpaprane... WYGWIZDAĆ ten jeb...ny hymn LM... bo gdzie tu sprawiedliwość!!!! Dla mafii z UEFA są równi i równiejsi.... POpapraniec ryży się ciesz, że przywalił w Legię.... ryża pała.....
Teraz LEGIO TYLKO AWANS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na przekór UEFA i PO....!!!
~Pato Praga
 • 0 / 0
Dokładnie ku.rwa
~ddd
 • 0 / 0
Spokjnie twoj Kaczysta dojdzie do wladzy to SS bedzie mozna wieszac na stadionie on takie narowdowiec...i bedzie gites co?
~?
 • 0 / 0
GDZIE MOZNA NA SZYBKIEGO KUPIC KOSZULKE
UEFA MAFIA LUB FUCK UEFA ?
~uj
 • 0 / 0
jakie bylyby konsekwencje gdyby klub jednak wpuscil kibicow ?
~greg
 • 0 / 0
hehe. Sprobuje ci to wytlumaczyc logicznie. mam nadzieje, ze zrozumiesz.
po meczu nie wazne czy wygramy czy nie nie mamy awansu nigdzie. odpadamy z pucharow na jakis czas. moze kilka lat. oraz tradycyjnie kara finansowa. Druzyna sie rozpada bo zostaje rozprzedana i bedziemy grac jak dzisiejsza wisla krakow.
~n.ormals
 • 0 / 0
to jest 1 ostrzeżenie,ja mam nadzieje,że nikt nie wpadnie we wtorek na świetny pomysł rewanzowania sie
~mordo_ty_moja
 • 0 / 0
Nie bądź większym daunem niż jesteś.
~n.ormals
 • 0 / 0
z toba zamiana nie wchodzi w rachube
~Poloop
 • 0 / 0
Panowie w jednym zdaniu ,,, to UEFA płaci , nie zapomnijcie o tym a jak płaci to i wymaga.
~fred
 • 0 / 0
Zastanawiam sie, czy za takiego farfocla ktos wypieprzy Sz. P. dziennikarza. A nie, zapomnialem, ze najwazniejsze, ze zrobilo sie glosno sa klikniecia i jest ok. Poziom polskiego dziennikarstwa jest jeszcze nizszy od poziomu naszej pilki. Nie mowie tutaj o redaktorach Legia.net tylko o tych ogolnopolskich 'speclistow' bez pojecia ktorzy biora gruba kase za robienie sobie z ludzi jaj, tak jak w tym przypadku.
Nawet nie ma co się odwoływać od decyzji UEFY - tak na przyszłosć. Oni nienawidzą przyznawać się do błędu. Jeśli coś postanowią to tak ma być i już.Trzeba sobie z tym poradzić.
~KamilLL
 • 0 / 0
co za ku,wy pier.olone to w takim razie taki Feyenord powinni dorzywotnio skazc za flage uefa-mafia a Legii oddac walkowera w Rumuni za murawę na ktorej nie dało sie grac i za zachowanie kibicow ktore rowniez nie pomoglo sie skupic wydarzeniom na boisku . No ku.wa czemu nie //??
~Tylko (L)!
 • 0 / 0
Ja tylko sie dziwie, czemu nadal jest tak duza tolerancja dla tych rzadzacych kurew, ktore dzialaja tylko przeciwko Polsce na kazdym kroku. Ze tez normalni ludzie nie wyjda na ulice i nie zrobia rewolty? Dzieki Bogu juz dawno z tego chorego kraju ucieklem, jednak (L)EGIE zawsze mam w sercu!
~greg
 • 0 / 0
to juz niedlugo nastapi. Ludzie maja juz dosc nie tylko tego co sie dzieje wokol sportu ale przede wszystkim gospodarce. Jak wejdzie EUR to bedzie jazda
~rad
 • 0 / 0
dać wszystkim na żylecie zółte kamizelki z napisem ' Steward' i po kłopocie. UEFIe powiedzieć że był mecz podwyższonego ryzyka. A że dopingowlai ??? 'Stewardzi' byli z Warszawy a jak wiadomo to jedyny poważnu klub w tym mieście i tyle :)
~kawanalawe
 • 0 / 0
Błysnęli natomiast - i tu już kontrowersji zbyt wielkich nie ma - fani Legii. Bogusław Leśnodorski przyjął znaną i powszechnie stosowaną taktykę - rżnie głupa. Poniekąd go rozumiem, z biznesowego punktu widzenia udawanie idioty czasem popłaca, oby tylko nie weszło w krew. Prezes Legii najpierw stwierdził, że literka 'S' we fladze 'Wild Boys' to tylko jedna z 50 dostępnych w komputerze czcionek (to przy okazji kary od UEFA), a później palnął, że osoby, które szalały w Łomiankach nigdy nie były na meczu rozgrywanym na Łazienkowskiej.

Mam dla prezesa Leśnodorskiego propozycję - skoro literka 'S' we fladze 'Wild Boys' to jak najbardziej zwykłe 'S', bez żadnego nawiązania do Waffen-SS, to niech po prostu chłopaki od tej flagi zamienią czcionkę na inną, na przykład na Times New Roman albo na Arial. Jeśli faktycznie nie chcą kojarzyć się ze zbrodniarzami wojennymi, taka zmiana powinna ich wręcz ucieszyć, bo teraz przecież ktoś mylnie mógłby ich posądzać o czyn haniebny, jakim jest propagowanie ludobójców. I myślę, że sama Legia wspomniany zabieg mogłaby sfinansować: - Zapłacimy wam za flagę z literką S napisaną czcionką Times New Roman, żeby się UEFA odczepiła.

Przeczucie podpowiada mi jednak, że właściciele flagi do tej 'jednej z 50 czcionek' są bardzo przyzwyczajeni i że na taki układ nie pójdą, sądzę nawet, że każdą inną literkę dadzą ruszyć, a tej akurat nie. Zapewne sam Bogusław Leśnodorski nie ma złudzeń i podobnej kosmetyki nie zaproponuje, ale póki co udaje.

Kara wymierzona przez UEFA jest moim zdaniem bezsensowna, niewspółmierna do przewinienia, uderzająca nie w autorów flag, tylko w całe tysiące normalnych, fajnych ludzi. I tej kary nigdy nie będę bronił. Natomiast uważam, że może ona stanowić przyczółek do potrzebnej rozmowy na temat tego, co za ścierki są na 'Żylecie' wywieszane. Bo dla mnie flaga nawiązująca do symboliki nazistowskiej, to zwykła ścierka, którą nawet nie wytarłbym podłogi. O dziwo, zauważam mnóstwo kibiców Legii, którzy wykazują źle pojętą solidarność - takich flag jak 'White Legion' czy 'Wild Boys' bronią i wcale nie dostrzegają pewnego zgrzytu, gdy z jednej strony stadion oddaje hołd Powstańcom, a z drugiej wciąż gdzieniegdzie wisi 'wilczy hak'.

Być może ja przesadzam - w tym sensie, że wystarczy odczekać, a neonazistowskie grupki rozpadną się same albo zostaną wypchnięte gdzieś poza margines. Dziesięć lat temu podczas meczu z Widzewem wywieszono przecież transparent 'Arbeit macht frei', część kibiców syczała, udając dźwięk wydobywający się w komorze gazowej, a jeszcze pięć lat wcześniej na stadionach skandowano: 'zrobimy z wami, co Hitler zrobił z Żydami'. Od tamtego czasu uczyniono wielki krok we właściwym kierunku, dzisiaj podobne obrzydliwości z trybun nie zdarzają się nigdy albo prawie nigdy. Możemy się nawet wzajemnie oszukiwać, że już trybuny w stu procentach wypełniają polscy patrioci, ale przecież dobrze wiemy, że wciąż znajdziemy na nich też nazistowskich popaprańców. Dziwię się, że jedni i drudzy potrafią współistnieć.

Ja jestem w gorącej wodzie kąpany i mówię: czas ten proces normalizowania zakończyć pełnym sukcesem. Kumpel mi mówi: poczekaj, samo się zrobi. Może ma rację. W każdym razie szlag mnie trafia, kiedy 'normalni' kibice sugerują, że to ja jestem ten nienormalny, że się dopierdalam na siłę i szukam zaczepki i że symbolika użyta w dwóch wspomnianych flagach nawiązuje do chińskiego znaku szczęśliwości.

Mam nadzieję, że UEFA wykonanie kary zawiesi, ale mam też nadzieję, że nad 'jedną z 50 czcionek' nikt nie przejdzie do porządku dziennego. Nie takie symbole powinny być widoczne na Stadionie Wojska Polskiego.

* * *

Te Łomianki to kretynizm i wstyd - i znowu nie rozumiem tych, którzy są rozumni, ale jednak z przyzwyczajenia trzymają stronę tępaków biegających tam po boisku i niszczących nie tyle miejscowy stadionik, co wizerunek Legii. Ktoś mi nawet napisał, że powinienem się wstydzić bzdur, które wypisuję, bo przecież kiedyś pracowałem dla śp. Pelcowizny. 'Pelcowizna' - czyli Wiesław Giler, wspaniały człowiek. Myślę, że w przeciwieństwie do autora tamtego komentarza, ja pana Wiesława zdążyłem całkiem dobrze poznać i wiem, że płakać mu się chciało za każdym razem, gdy jakaś grupka niweczyła jego całą pracę, mającą na celu poprawę reputacji Legii. To on jeździł po domach dziecka, prosząc też o to piłkarzy (nie zawsze byli chętni). To on sprowadzał na stadion młodzież, rozdawał koszulki i szaliki. Nie jeździł jednak na mecze innych drużyn wraz z grupą wyrostków, by wbiegać na boisko.

Proszę więc sobie śp. Wiesławem Gilerem gęb nie wycierać.

Nie wiem, dlaczego kibic Legii powinien przyklaskiwać największym cymbałom, którzy bywają przy Łazienkowskiej, a nie ma prawa wyrazić sprzeciwu. Po prostu tego nie rozumiem. Wspomniany wcześniej Bogusław Leśnorodorski powtórzył popularną w ostatnich dniach bzdurę - że kibice Legii to byli w Katowicach, a nie w Łomiankach. Moim zdaniem byli i tu, i tam, chyba że sam pan prezes chce przyjąć, iż jego klubow
~Mądry
 • 0 / 0
10/10
~niezalogowany1
 • 0 / 0
bardzo dobry tekst.
niestety, niektorzy nigdy nie zrozumieja, ze tego plebsu z Zylety trzeba sie pozbyc i beda przyklaskiwac takim zachowaniom.
az dziw, ze jeszcze zaden pod tym postem nie wykrzyczal swoich pseudo-inteligentnych racji...moze dlatego, ze ciezko takiemu skupic sie na tyle dlugo, zeby przeczytac caly powyzszy tekst.
mozemy byc tylko wdzieczni stadku baranow szerzacych swoje chore ideologie, ktorych nawet nie rozumieja.
szkoda tylko, ze przez takich tracimy my, wszyscy.
~Michał K. (kibic innego klubu)
 • 0 / 0
Panie Stanowski, mam pytanie: zna Pan taką kapelę o nazwie Kiss (basista zespołu to Żyd)? Widzi Pan, bo ta kapela ma w logo bardzo podobne do run SS literki. I to nawet dwie! Jak to się musi takim jak Pan kojarzyć z nazizmem to nie próbuję sobie nawet wyobrazić. Napiszę tylko jeszcze, że w swoich fobiach nie jest Pan odosobniony, ja też mam podobną, np. po bandach reklamowych hula sobie ostatnio reklama napoju 'Black Power', czyli hasła czarnych suprematystów i z Black Panters wpisanych przez żydowską Ligę Przeciwko Zniesławieniu na listę organizacji antysemickich i rasistowskich. Protestów brak.
Prawda jest jednak taka, że prawo jest jakie jest, i za jego łamanie konsekwencje trzeba ponieść. Europejskie puchary to impreza UEFA, oni tu rządzą, a my jesteśmy tu tylko ubogimi gośćmi, stojącymi pod ścianą. Albo gramy na ich zasadach, albo wypad.
~tv
 • 0 / 0
UEFA pozwala na flagi a po fakcie okazuje się że jednak są bleeeeee.... przecież to kryminał i z tą sprawą do sądu trzeba iść ! Może jakiś pozew zbiorowy czy coś do sądu w Strasburgu ?
Generał
 • 0 / 0
Brak mi słów..tyle ode mnie...
skvrwysynstwo do potęgi enetej...
Ja pier.... cierpią teraz w większości ci, którzy nie byli w Walii. Wygwizdać ten hymn LM we wtorek i zorganizujmy doping na wschodniej, a przed stadionem telebim i doping. Żeby nasi piłkarze też to poczuli i jazda z Rumunami!
~greg
 • 0 / 0
doping bedzie zorganizowany na 3 trybunach tylko trzeba to zorganizowac.
~Poloop
 • 0 / 0
Panowie , pretensje do UEFY ? walnijcie się w cyce co zrobiliście i to przez kilku lamusów nie będę mógł na nią wejść i dopingować LEGII . To jest skandal , na szczęście będę na meczu i ochrypnę z dopingu. Moje motto jest takie.... Przecz z fałszywymi kibicami LLLLL . Pozdr
~UKMB
 • 0 / 0
IDŹ NA K6 KONFIDENCIE INTERNETOWY
~Histerix
 • 0 / 0
Bojkot!!!! Leśny jak nie wycofasz Legii z tych lewackich rozgrywek to możesz pakować manatki.
~greg
 • 0 / 0
odejdz schisteryzowany czlowieku juz.
~jkp
 • 0 / 0
fajny pomysł ktoś gdzieś rzucił - wygwizdać hymn lm
~luk
 • 0 / 0
Stanowski pieprzy, że bliżej było do zamknięcia stadionu. Czy właściwie ktoś może powiedzieć o jaki zarzut chodzi? Bo teraz jest mowa o FLAGACH. Czy jakich oprócz 'Wild Boys'???
~x
 • 0 / 0
WhitecLegion
~kolo90
 • 0 / 0
MSW dołożyło dużą cegłę do zamknięcia żylety swoim listem ,najpierw jednak awansujmy po 17lat do Ligi Mistrzów a wtedy sukces będzie smakował lepiej .
~mar
 • 0 / 0
Niestety nie chodzi tu o jedną flagę. Kary są coraz większe za recydywę.
Każdy wyjazd to problemy, przypomnijcie sobie Ried, Rosenborg Molde itp itd
~bbb Wro
 • 0 / 0
Gratulacje dla przypałów, które robią 'kibice'(niewielki odstetek ŻYLETY-normalnych ludzi zdzierających gardła dla Legii) którzy KOLEJNY RAZ osiagnęli co chcieli!!! żal mi was, trzeba się was pozbyć czym prędzej każdym kosztem!
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
TY kurwa pajacu o co tobie biega????? ciebie trzeba sie pozbyć w pizdu matole jeden co ty nie wiesz za co kara ????? poczytaj a potem się wypowiadaj ośle jeden !!!!!! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!
UEFA FUCK
~bbb Wro
 • 0 / 0
za jajco andrzejku za jajco, ile razy kretyni robili syf za ktory klub placil???
~idz pobiegaj
 • 0 / 0
tyle dużo sportu dla ciebie.
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
wiesz co kolega ci dobrze napisał pobiegaj pobiegaj i obyś się wypieeeerrrddolił i upadł na głowę to ci się poprawi:) kretyni hmm ty nim jesteś !!! tutaj jest ta sytuacja wiec odnoś się do obecnej sytuacji a nie szukaj kota w worku ok. jak dobrze wiesz kare dostaliśmy za race i za flagę która pod jakimś pozorem wpływa na rasizm !!! pobiegaj
~svitek
 • 0 / 0
Ludzie pokażmy że wbrew okolicznościom możemy pomóc Legii. Nic nas nie powstrzyma. Legia w Lidze Mistrzów!!!
~greg
 • 0 / 0
takie myslenie lubie
~ja
 • 0 / 0
To jest skandal!
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
Pier........... całą uefa z góry do dołu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za Flagę no kurwa co jeżdzi z nami przez 10 lat???? teraz się upominają !!!! WSTYD WSTYD BANDA ZŁODZIEJI I NIC WIECĘJ JEBIE WAS uefa huj wam w dupę !!!!!!!!!!
A za mecze z Molde zamkną nam cały stadion na fazę grupową?
~kolo90
 • 0 / 0
Najpierw awansujmy do tej Ligi Mistrzów.
W Lidze Europy też jest grupa, jakbyś nie wiedział :)
~jkp
 • 0 / 0
ch wam w d... mam nadzieję że Leśny postawi telebim pod stadionem ;)
Major
 • 0 / 0
Winne jest bydło które jeździ na wyjazdy tylko po to by się napiśc wódy porozrabiac i pokazać swoją 'moc'
Widzielście teo hamstwo na meczu w Walii?
było mi wstyd jak widziałem ogolone obwieszone złotem łby pokazując e wiejskie tatuarze i zgrywające twardzieli.
to byli kibice Legii?
~jkp
 • 0 / 0
tatuaŻe. to po pierwsze. po drugie sam jesteś bydło.
~idz pobiegaj
 • 0 / 0
weź koło i pie. sie w czoło baranie. Jeśli uważasz, że podstawy na jakich została zamknięta trybuna są racjonalne. To ja ci nie życzę długiego życia.

Jebać poprawność polityczną tj. TERROR w imię Tolerancji . Przepraszam, a szykanowani innych o odmiennych poglądach jest ta właśnie tolerancją?

Nie można z krzyżem wejść na stadion vide EURO.

WYPIERD...lać z takim POSTĘPEM i taka POprawnością.
~Kucian Duszak
 • 0 / 0
90% ekip wyjazdowych większości klubów piłkarskich na świecie ma podobny image i styl bycia.
~!
 • 0 / 0
WSTYD MI ŻE MAMY TAKICH KIBICÓW JAK TELLKIN CZY JAKOS TAM

KONFIDENT
~kolo90
 • 0 / 0
Podziękujcie tuskowi i MSW które napisało list do UEFA by zamykać.
~ja
 • 0 / 0
Podziekuj tym lysym palom wozacym ten transparent.
~Histerix
 • 0 / 0
rząd ma jeszcze własnych obserwatorów którzy jeżdżą na mecze Legii żeby kablować tym z UEFA na kibiców. Gdyby nie rząd to by nie było żadnych kar.
~Bene
 • 0 / 0
ja jaki transparent?? To zwykła flaga która wisiała też na meczach w LE i nikomu to nie przeszkadzało, delegat przed meczem też widział zdjęcia tych flag i powiedział że wszystko w porządku a teraz takie cyrki??
Generał brygady
 • 0 / 0
Szkoda, bo zapowiadał się komplet widzów, fantastyczna atmosfera, duże pieniądze dla Legii z dnia meczowego i być może historyczne wydarzenie - awans do fazy grupowej LM.

UEFA Uefą, ale prawda jest taka, że na stadionach nie powinno być miejsca dla wszelkiej maści polityki i jej pochodnych.

Sport, sport, sport i jeszcze raz sport. Tego powinny dotyczyć piosenki, transparenty, flagi, okrzyki.

Liczyłem, że UEFA zmieni decyzję, jednakże ... była to bardzo mała wiara. UEFA nie zwykła przyznawać się do błędów, chociaż tutaj o błędzie nie do końca może być mowa. Trochę winy w ty z naszej legijnej strony było.
~kolo90
 • 0 / 0
MSW też dołożyło do tego że jest taka decyzja a nie inna.
~kubs
 • 0 / 0
o ile ktoś kogos nie obraża to chyba mamy wolność słowa...
~do Radek
 • 0 / 0
Od razu zastrzegam, że nie popieram rasizmu ani ksenofobii ale jasna deklaracja 'zero tolerancji dla nie tolerancji' jest niczym innym jak poglądem politycznym. Żeby wszystko było cacy powinno być : UEFA nie pozwala podczas swoich rozgrywek na prezentowanie INNYCH NIŻ SWOJE poglądów politycznych. Czy dyby na Żylecie zawisła flaga - ' Nie rasizmowi' to trybuna została by zamknięta ? A czy to nie jest forma przekazywania swoich poglądów politycznych ? Wiem, trochę przerysowane - podobnie jak zarzuty wobec kibiców...
~greg
 • 0 / 0
zyjemy w takim kraju, gdzie nie chca abys mial wlasne zdanie. Postsowiecka propaganda, zydostwo medialne, ukryta opcja niemiecka rzadu nie daje Polsce normalnie sie rozwijac. Pilke nozna to u nas sport nr.1, ktory trafia nikogo nie urazajac do prostych ludzi, ktorych jest w naszym kraju najwiecej i to jest najwiekszy elektorat wyborczy...
Ucierpielismy najgorzej z naszych klubow, ktorej zdecydowanie manifestowaly swoje poglady.
~kli
 • 0 / 0
minister spraw wewnętrznych - Sienkiewicz napisał dziś list do UEFY z prośbą o pomoc w walce z faszyzmem na stadionach i zapewniał w nim, że Polska będzie walczyć ze stadionowymi bandytami z całą mocą bla bla bla... (treść do znalezienia na necie). to na pewno miało wpływ na decyzje. na szczęście przyjdą wybory i myśle, że żaden kibic nie powinien zapomnieć na nie pójść i się odwdzieńczyć.
~kli
 • 0 / 0
poza tym już niedługo referendum w warszawie i pierwsza okazja, żeby tej partii powiedzieć NIE. patologiaaaa
~Maniek-L
 • 0 / 0
Ta nie dosć , że tusek liże du.pę putinowi to jescze skarżą na naszych do UEFY - to jest kabaret, żydowski kabaret...-___-
Major
 • 0 / 0
A teraz zastanówmy się kto jest temu winien? czy npewno UEFA?
Wymyślil coś sobie ściemniają...?

Czy Race na meczu z Trondhaim połamane i spalone krzesełka pijane ryje szarpiące się z drzwiami i ochroną...

czy to mi się przysniło czy naprawdę było? co?

Coś musiał być na poprzednich meczach że UEFA poczyniła taki krok...
~tv
 • 0 / 0
a teraz zastanów się co było nie tak na Legii. Odp. praktycznie nic,
~kibic44
 • 0 / 0
@tv

Ale niestety to klub rozdysponowuje te bilety na wyjazdy, klub za nich odpowiada jeśli znajdują się w sektorze gości... Nie zmienia to jednak faktu, że zamknięcie nam trybuny na tak ważny mecz to chamstwo.
~!
 • 0 / 0
UEFA MAFIA
CI CO NIE MAJA BILETÓW WSZYSCY POD TORWA
CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM
Major
 • 0 / 0
sam jedż po 'Trowa' i tam stój głupku a nie namawiaj do kolejnej rozruby bo nam zamkną cały stadion
~Mondrolek
 • 0 / 0
Niech kurwa zamkną. Wszędzie ta jebana poprawność polityczna, niedługo nie będzie można się wysrać bo sra się na brązowo. Ten świat ciągnie w złą stronę.
~Maniek-L
 • 0 / 0
I macie swoje gwiazdy twittera, które dopiero pisały, ze warunkowo otwarta :D

Pokemony i tyle - Stanowski i Błoński nie dość , ze wyglądają jak typowi fra.jerzy to jeszcze kilku wiarygodnych informacji nie potrafią napisać ...
~tt
 • 0 / 0
przecież stanowski miał rację, pisał że będzie zamknięta
~Maniek-L
 • 0 / 0
to nie znaczy, że stanowski nie wygląda jak typowy fr.ajer, bo wygląda.... a do tego jest zakompleksiony, każdy kto zna tego małego człowieczka ten wie... to samo błoński - 2 nerdy....:D
~fan44
 • 0 / 0
Racja Maniek!
~smazikk
 • 0 / 0
Proponowalbym aby wygwizdac hymn LM
~!
 • 0 / 0
+
~alemozg
 • 0 / 0
+ + !!!
~has
 • 0 / 0
Dobry pomysł.
~asd
 • 0 / 0
ciekawe teraz ile rumuny za to zapłaciły, albo Który z pedałów z PO coś powiedział w UEFA
~Maniek-L
 • 0 / 0
PO to już przepraszało ruskich , że w ogóle o wrak się upominamy i przypominamy o Katyniu - ja dawno na nich nie liczę :D

Polskich Ultrasów to by oni utopili w łyżce wody jakby mogli - wszystko jedno którego klubu..
~Maniek-L
 • 0 / 0
Noi PO twierdzi też, że rzeź na wołyniu to nie 'Lidobójstwo' - sami wiecie zresztą xD.

A to tylko potęguje spadkobierców z UPA do plucia na Polaków

- jak nasz rząd na nas pluje to jak obcy mają nas szanować??
~su(L)biniak
 • 0 / 0
Fuck uefa,damy rady wygramy awansujemy a rumuny jeszcze powinno dostać wpierw.....
Kapitan
 • 0 / 0
mafia i koniec.

awansować, na przekór wszystkim!
~krawat
 • 0 / 0
Wystawić wielki telebim przed stadion i jedziemy na pełnej kur... z trybuny Torwar!
~Dixi
 • 0 / 0
Albo Boniek w ogóle nie interweniował albo Platini ma go za takiego przyjaciela jak Tusk Kaczyńskiego. Niby się znają... niby :/
~Maniek-L
 • 0 / 0
donek i Jarek nigdy nie uchodzili za kumpli - co innego Zbyszek i Michelle.
~LLL
 • 0 / 0
Trzeba teraz coś z jajem wymyślić żeby cała Europa zobaczyła.
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
No to będzie otwarta na 1 mecz ligi mistrzów niech uefa przelew do klubu szykuje za awans
~Maniek-L
 • 0 / 0
Mam nadzieje, że to wywoła żal i w.ku.rwienie u naszych piłkarzy i będą gryźć każdą kępkę trawy!!
~to jest slabe
 • 0 / 0
szkoda,niestety
Generał
 • 0 / 0
To jest kryminał. Ktoś chyba chce żeby nasza piłka miała pod górkę. Może teraz reszta Europy zobaczy co to za mafia ta UEFA. Nawet kibice Feyenoordu wywiesili transparent o treści UEFA mafia.
~Rusłan
 • 0 / 0
Powiem przewrotnie - ta decyzja może wyjść Legii na dobre. Legia zawsze lepiej grała gdy wszyscy rzucali jej przeszkody pod nogi, wtedy jest większa motywacja żeby pokazać wszystkim że i tak nas nie pokonacie.
Ale tak serio, to czego się spodziewaliście?
~LLL
 • 0 / 0
Ja się spodziewałem tego, że pracują tam mądrzy ludzie, którzy mają pomysł. Zamykanie trybun nie jest dobre i niczemu nie służy
UEFA i mądrzy ludzie? Tam siedzą tylko tłuste nieroby i kasują pod stołem.
~alemozg
 • 0 / 0
tak jak w polskim srejmie i pzpn-ie co gówno potrafia załatwić
~Maniek-L
 • 0 / 0
Ja pi.er.dole za jakiś transparent niewielki ze złą literką.

Pewnie Wyborcza napisała do jakiejś żydowskiej fundacji się poskarżyć. Polaczki na swoim rodaków donoszą. Takie mamy z.je.bane media :/
~Tylko (L)!
 • 0 / 0
Jebane kurwy... Ale i tak awansujemy!
~łeeee
 • 0 / 0
OFICJALNIE: Żyleta zamknięta na mecz Legia-Steaua.
~ZDFhxnfcgh
 • 0 / 0
no co ty
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
Lipa
Na TOK FM jest właśnie audycja poświęcona kibicom, jednym z gości jest Nasz Prezes. Właśnie zakomunikował, że Żyleta jest zamknięta. Nie ma jeszcze uzasadnienia.
~transfer_rumors
 • 0 / 0
Legia zainteresowana zakontraktowaniem Mladena Petrica. Wiecej na weszlo.com juz wkrotce
~L
 • 0 / 0
jaja sobie robisz?czy piszesz jak najbardziej poważnie?skąd niby takie info?
~Jacki12345
 • 0 / 0
Prezes poinformowal w tok fm, ze zyleta zamknieta :(
~rafa
 • 0 / 0
Ofocjalnie zamknieta!!!!!!
A tak w ogóle to wszystko wina Urbana.... ech, jak żyć?
~papał
 • 0 / 0
Jerzego
~n.ormals
 • 0 / 0
Lesny znów narzeka,że rząd kładzie kłody pod kluby,więc chyba przestane się nakręcac,bo nic z tego nie będzie,mamy się cieszyć ,że tylko żylete nam zamkneli.
W LM lub LE trzeba bedzie na wszystko uważać bo nas wywalą na bank....wtedy będzie płacz,

20.000 ludzi na Ł3 też im zgotuje piekło jestem o to spokojny,ale żal pozostał
~Maniek-L
 • 0 / 0
Z tym piekłem to popłynąłeś. Bez Żylety jest cicho jak w lidze angielskiej - tyle, że ciszej z dopingiem niż w Anglii i słychać gwizdy, czasami jakieś westchnienia przy akcjach.

To na Rumunach jedynie wywoła uśmiech politowania, a nie respekt :D
Nakręciły to Ciebie tomaszki i inni wróżbici z tt. :)
Pewnie, że damy radę, jednak będzie dziwnie. Najważniejszy mecz od lat i pustka za bramką.
~sysol
 • 0 / 0
on ma racje nie bdzie dopingu w opcji spiewanie i tanczenie bedize gwizd i buczenie przy rumunach a to nam wystarczy
~n.ormals
 • 0 / 0
mylisz sie Maniuś jak był bojkot doping był gorszy,ale był,mecz z wisła 2-1 na Ł3 zobacz sobie na yt,pooglądaj mecze z czasu protestu to co opisujesz to cienka opinia i nie z godna z prawda,na wschodniej zasiąda ludzie z żylety wiec twoja teoria jest marna
~paffcio
 • 0 / 0
Ja to widze cienko przez nasza niska reputacje. Przeciez byla juz kara wyrzucenia z pucharow zawieszona po wilnie na 5 lat (na szczescie sie skonczyla). I zeszle 2 sezony to ciagle kary i recydywy.. takze teraz za byle tatuaz nas gnebia. Jedyne co moze do nich dotrzec to fair play. Steaua ma tez za uszami ale jej przypadkiem zajeto sie po meczu. Mieli pelne wsparcie a my nie. To nierownosc wobec prawa. Powinni wiec to zawiesic, albo wykonanie kary dac na nast mecz
~Maniek-L
 • 0 / 0
Czy Steaua ma na sumieniu coś z przeszłość, czy nie ma to inna sprawa.


Każdy delegat na każdym stadionie jakby widział deszcz gó.wna lecący i trafiający w bramkarza gośći, piwo, śline i inne gów.no lecące na gości w strefie Vipowskiej - też na oczach delegata


...to akra byłaby nieuchronna i istra. Nie ma znaczenia, że to cyganiez Rumunii, czy inne p[pastuchy....czy nawet jacyś zachodni kibice. Kanon zachowania wg UEFA powinien być mniej więcej jednolity...
~Maniek-L
 • 0 / 0
kara*, ostra*
~1500
 • 0 / 0
astra tora karat sa!
~n.ormals
 • 0 / 0
Mnie tylko interesuje co panowie władza z uefa teraz wymyślą,bo muszą jakoś argumentami poprzeć swoją decyzje,flagi dziargi a może czapeczki nie w tych kolorach???
Powoli to wszystko staje się śmieszne i kwintesencją tego g..na ,może być eskalacja złych nastrojów i kolejnych problemów
Źródło: Twitter... jak to w ogóle brzmi :))
~sylwek1982..
 • 0 / 0
Obym sie mylil bo Legii potrzebny jest doping fanatykow z Zylety to uwazam,ze nie otworza trybuny nawet warunkowo bo nie po to Uefa ja zamykala zeby teraz nagle zmienic zdanie i narazic sie na miliony odwolan i placzu,ze 'Legii to otworzyli wiec czemu i nam nie pojda na ugode'...tak to widze,ale podkreslam ubolewam nad ta decyzja bo nie ma Legii bez Zylety
~Maniek-L
 • 0 / 0
Dużo gorsze przewinienia niż kibiców Legii zostały przez UEFE po odwołaniach wybaczone. Także słaby argument..

I to w przypadkach, gdzie kibice mają wg UEFY nie mniej na sumieniu niż Żyleta.
~Juri86
 • 0 / 0
kiedyś były tylko gazety i radio i nikt nie robił sobie jaj. Ludzie czytali i przynajmniej dostawali poważne informacje. Internet zrobił bardzo dużo złego. tego przysłowiowy Miecio z podwórka założy konto na twitterze, napisze coś jako pierwszy, a reszta cytuje jak słowo Boże
~Maniek-L
 • 0 / 0
Taki Błoński to nawet wygląda jak taki Miecio. Mało, ze wygląda, on nawet jednego zdania bez zająknięcia nie potrafi wyartykułować...
~maj
 • 0 / 0
spoko, juz niedlugo bedzie inny internet..
pracuje sie nad tym..
~zxcvsa
 • 0 / 0
'Nie mamy żadnej oficjalnej decyzji. Słyszałem te plotki, ale nic nie jest pewnego. Wprawdzie departament prawny UEFA dał ponoć zielone światło, ale to o niczym nie przesądza. Teraz sprawą zajmuje się specjalna komisja. Z tego, co wiem, to właśnie teraz może obradować. Mamy informacje, że jeszcze dzisiaj wieczorem otrzymamy ostateczną decyzje. Szczerze, to nie jestem optymistą w tej sprawie. Rozmawiałem z ludźmi z UEFA, a oni sami mi mówią, że polski rząd jeszcze nakazuje uszczelnienie działań związanych z kibicami. Dlatego też szanse na otwarcie 'Żylety' są znikome. To musiałby być chyba cud - mówił Eurosport.Onet.pl prezes Legii Bogusław Leśnodorski.'
W sumie to trudno liczyć na łaskawość jakiejś tam komisji, skoro jesteśmy na cenzurowanym po każdym meczu.
Jak widzisz eL Redakcja też nie poznała się na tym 'inteligentnym' żarcie:)
Generał
 • 0 / 0
raczej chodziło o moje 'narkotyczne docinki'

co do 1500, być może to była jego 'podróba'

:)
~1500
 • 0 / 0
Żadna podróba, dowcip bo biletu nie mam co za ludzie ... poracha.
~z
 • 0 / 0
Ja uważam że piłkarze powinni wyjść i oddać mecz walkowerem jak nie otworzą żylety
~(L)ukasz
 • 0 / 0
Tak, tez tak mysle. Dodatkowo Legia powinna sie rozwiązać, Polska zrzec sie niepodległości na rzecz Zanzibaru, a Miodek zacząć śpiewać piosenki Nagłego Ataku Spawacza....
~has
 • 0 / 0
I co by to dało?
~wojt.
 • 0 / 0
sam sie oddaj walkowerem
~z
 • 0 / 0
UEFA to mafia przynajmniej zrobiłby się szum na cały świat
Tak, a za nas najlepiej niech kuchenki grają :)
Generał
 • 0 / 0
a w Poznaniu pada?
:)
~Maniek-L
 • 0 / 0
Ale to żałosne ploty. Każdy ma gowno warte info.


Po prostu Komisja Dyscyplinarna UEFA musi to jescze rozpatrzeć.

Jak będzie oficjalny komunikat wiedzieć bedą wszyscy A NIE JAKIEŚ GUUPIE DZIENNIKARZYNY NA TT CZY INNYM GÓWNIE...
Jednak świat z drukowaną prasą i jednymi wiadomościami dziennie był jakiś spokojniejszy, teraz każdy chce zabłysnąć a potrzeba ludzka bycia 'na bieżąco' jeszcze nakręca takie sytuacje. A ten cały TT to już w ogóle jazda bez trzymanki szczególnie w czasach gdzie jest zerowa odpowiedzialność za słowo.
~Maniek-L
 • 0 / 0
odpowiedzialnosć za słowo - no wląśnie


Jak trochę tam czytałeś to nawet w konwersacji (publicznej) między dziennikarzami wychodzi takie szambo i kłótnie - wstyd i nawet nie razi ich to ,że ludzie czytają...

Jakbym był szefem redakcji to takie pokemony dostałyby na biurku wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym..

i do tego jak najgorsze referencje.... :D
~Martin
 • 0 / 0
Mam pytanie dlaczego kibice z Żylety sami nie zadbają o to żeby wyeliminować ze swojego grona chuliganów i bandytów?
~jkp
 • 0 / 0
Martin, ja mam natomiast pytanie dlaczego mielibyśmy kogokolwiek z nas eliminować? Bo tvn i wyborcza powiedzieli że ktoś jest zły? Bo uefa wymyśliła że ktoś ma nieprawomyślny tatuaż? pomyśl zanim napiszesz czasem
~x
 • 0 / 0
robert błoński ‏@robert_blonski 8 min

Jesli nie otworzy, napiszę przepraszam. Ale informacja nie była zmyslona, nie znam struktur i liczby komisji, ktore o tym decyduja.
Rozwiń
Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 9 min

@robert_blonski A moim zdaniem było zupełnie inaczej. Rozważano zamknięcie całego stadionu, bo na meczu z Molde te same flagi znowu wisiały.
OD tego Twittera to niektórzy kręćka dostają :)
~Maniek-L
 • 0 / 0
taaa byle pętak tam sie rejestruje i robi za gwiazde, a gawieź cytuaje gdzie się da jakby to było 'Słowo Boże'

-_-
~Maniek-L
 • 0 / 0
gawiedź cytuje*
~melmo
 • 0 / 0
Żyleta będzie zamknięta, Leśny twierdzi, że tylko cud może odmienić decyzję, a że cudów nie ma to po zabawie... cieszmy się, że nam stadionu nie zamknęli.
~Maniek-L
 • 0 / 0
Leśny se może twierdzić jak on tyle wie co i Ty - ogarnijcie się....:/
A co ma Błoński napisać, że podaje niepewne info? :))
~łeeee
 • 0 / 0
Adam Dawidziuk ‏@AdamDawidziuk 2 min
Prezes mówi że nie zmienią decyzji. Żewłakow, że jak tak, to on sam pójdzie i otworzy

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 1 min
Nie chcę przesądzać, ale z moich informacji wynika, że Żyleta zamknięta. Ręki sobie jednak uciąć nie dam.
~xvdgsa
 • 0 / 0
Wg. tvn24: 'Nieoficjalnie wiadomo, że zielone światło dla otwarcia 'Żylety' dał dział prawny Europejskiej Federacji. Nie oznacza to jednak, że z taką opinią zgodzi się Komisja Dyscyplinarna UEFA.'
Także tego...
Jedno jest pewne. Legia nawet jak nie gra to emocje sięgają zenitu :)
~(L)ukasz
 • 0 / 0
Petersburga to Ty w to nie mieszaj:p
~łeeee
 • 0 / 0
robert błoński ‏@robert_blonski 3 min
@K_Stanowski sytuacja nie jest i nie byla jednoznacznie przesadzona. uefa sie zastanawia, czy i na jakich warunkach ewentualnie otworzyc

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 2 min
@robert_blonski Miękniesz:)

haha Błoński sie juz po mału wycofuje ze swoich informacji widać że jednak chuja wie.
no i po co tu siedzisz krzakusku? wisła nie ma swoich stron?
Dla ciebie pojęcia jak LE czy LM to kompletna abstrakcja:)
~łeeee
 • 0 / 0
Adam Dawidziuk ‏@AdamDawidziuk 3 min
@robert_blonski @K_Stanowski Błonka na Legię walą ludzie po bilety.Jak się info nie sprawdzi będzie lincz :)

oj bedzie lincz :D
~Maniek-L
 • 0 / 0
nie podniecaj sie - wszysvcy wiedzą zkolei, że te pismaki gów.no wiedzą


dowiemy sie wszyscy z komuinikatu UEFA - inaczej se nie da. Ew. Bońkowi przekażą...ale też oficjalnie
~gotik
 • 0 / 0
Przed chwilka mowili na TVN 24,ze ZYLETA bedzie otwarta!!!Robimy pieklo na stadionie!!!
~klo
 • 0 / 0
na onecie piszą że raczej kicha
~Maniek-L
 • 0 / 0
A pytałeś Pani Gieni spod piątki? Może ona ma lepsze info....
Generał dywizji
 • 0 / 0
Panowie to się działa w Rumunii przeszło moje najśmielsze oczekiwania , kibice pierwsza klasa ,ciężko było sie przebic z dopingiem bo Rumuny dopingowali na dwa młyny i było bardzo głośno , ale daliśmy radę ,przebiliśmy się, sama Rumunia okazała się fajnym państwem , a kobiety OMG aż kark mnie do teraz boli :) Polska POlicja powinna się kultury nauczyc o Rumuńskich Policjantów , tak grzeczni uśmichnięci że byłem w szoku , zero agresji wobec nas , a na koniec wielki UJ temu najebanemuuu kolesiowi w metrze , którego trzeba było wynosic , ci co byki wiedzą o co chodzi!! Zainteresowanie mediami Rumuńskimi naszym przyjazdem było ogromne , cały dzień relacjonowali na żywo w TV nasz przyjazd , na starówce wszędzie nam towarzyszyli , i jeszcze raz ach te kobiety:)
~(L)
 • 0 / 0
te z wąsem?
~cor
 • 0 / 0
to oficjalne info od łysego z uefa (profil na fb)
~mafur
 • 0 / 0
mógłbyś przesłać link do tego info?
~cor
 • 0 / 0
to żart ;] tzn jest na fb profil 'łysy z uefa' i wlasnie takie info wkleil jakis czas temu ;]
~mafur
 • 0 / 0
oczywiście to był żart :P
Wiem, że lubicie plotki, ale poczekajcie na oficjalne info. Ta mafia rzadko zmienia swoje decyzje.
~Mądry
 • 0 / 0
Wasza mafia czyli żyleta nigdy nie zmienia zdania
Powinieneś sobie nick zmienić, bo na mądrego nie wyglądasz :)
~Heh
 • 0 / 0
Za to Twoj nick jest idealny:p

Ps. Przepraszam, nie chcialem Cie urazic, ale nie moglem sie powstrzymac:p nie bierz tego do siebie.
Hehe ja się tak łatwo nie obrażam :) Ważne to lubić swój nick i akceptować siebie :D
~aga
 • 0 / 0
info pewne!! Leśny w TOK FM potwierdził!!
Generał
 • 0 / 0
Droga Redakcjo legia.net w ty momencie wychodzicie przed szereg, jak rozumiem info pewne? Na oficjalnej ani słowa…
a kto to k..wa jest Błoński?

czekamy na wieści z legia.com :)
Kapitan
 • 0 / 0
el
spokojnie - Błoński od zawsze kibicował Legii. może ma swoje info
teraz spokojnie czekamy na oficjalną informację...

ps: jest na każdym meczu, dlatego nie pisz głupot
Generał
 • 0 / 0
Zgred

Ja po prostu z natury parskam śmiechem na jakieś infa z twitera.
Mam nadzieję, że to prawda :)

p.s.
'nie pisz głupot:?

sory nie łykam wypocin pismaków z twittera
~klo
 • 0 / 0
nawet Tomaszka67?
Generał
 • 0 / 0
nawet tego Warszawiaka z Pruszkowa :)
Kapitan
 • 0 / 0
eL
raz jeszcze - Błoński zawsze był, jest za Legią

ps: ja też nie zawracam sobie 'du..y' przelotami portali społecznościowymi

pozdrawiam
czekamy na oficjal sands
Generał
 • 0 / 0
również pozdrawiam :)
~AM(L)
 • 0 / 0
Wiadomo, że nie ma mowy o rzucaniu przedmiotami w Rumunów. Ale buczenie, gwizdy pod adresem piłkarzy Steaue jak najbardziej pożądane !!!

Tylko LEGIA !!!
~n.ormals
 • 0 / 0
Będzie, będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc

p.s.

Smieszą mnie wasze opinie???Sądzicie ,że Leśny tego nie wie ,że takie warunkowe dopuszczenie to ewenement w UEFA??Sądzicie,że tak za darmo nas zawiesili??Leśny wykonał niezłą robote a o race się nie martwcie będą od tego inni......
~1500
 • 0 / 0
Pytasz się siebie czy cię śmieszą te opinie?
inni??? czyli Ty?
a będziesz się martwił czy odpalał???
~n.ormals
 • 0 / 0
inni czyli nie ty!rozumiesz?bede zawsze sie martwił,kiedy legia płaci kary przez głupoli,ale jak Lesny wywalczy zawieszenie to odpalą 100 rac??serio tacy jesteście naiwni???
~łeeee
 • 0 / 0
Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 18s
Niczego nie przesądzam, ale z tego co słyszałem, radość w Warszawie przedwczesna.
~1500
 • 0 / 0
Jeśli Boniek ma czas na prywatne pierdy ze Stanem, to pozamiatane.
~obywatel
 • 0 / 0
wystarczy ze ktos odpali race albo zrobi cos glupiego znowu , i juz sie z nami uefa nie bedzie bawic
~łowca trolli
 • 0 / 0
NIE WIEM CZY SIĘ CIESZYĆ... : / wystarczy parę rac, jeden transparent (ten który wisi już kilkanaście lat) i W Y J E B I Ą Nas z pucharów na parę lat!
~Kapitan Bomba
 • 0 / 0
A koparki gdzie??!!
~Świstak
 • 0 / 0
zaraz ci opadnie
~fans
 • 0 / 0
a wiec o której godz. sprzedaż biletów??
~1500
 • 0 / 0
Nie ma koparek nie ma tematu ludzie litości.
~zuzi
 • 0 / 0
to zgotujemy wam cyganie za to plucie poniżanie oblewanie piwem za te zapalniczki monety piekło na Ł3
~Racjonalista
 • 0 / 0
i później dojebią nam taką karę, że na żaden wyjazd nie pojedziesz w LM i żyleta zamknięta będzie na kilka meczów.
Zuzi i wyjazd... Chyba do Złotych Tarasów....
~zuzi
 • 0 / 0
skrzekot wiem ze kochasz rumunów byles 642 razy tam
i ze bedziesz bydła brobic ale rób to na innej stronie
zaproś tych rzucajacych zapalniczki plujących oblewających piwem do swego domu i tam ciesz się ze swych azjatyckich gości a ode mnie sie odpier.dol z łaski swej cygańskiej
~Sf3
 • 0 / 0
zuzi znów się bułka z g()wnem pomyliła. Zuzia na plucie odpowiada zapalniczka, a na zapalniczkę ogniem bengalskim. Zuzia nie rozumie, że wyższość cywilizacyjną udowadnia się cywilizowanym zachowaniem, a nie wyścigami trzody. Zuzia ma zapalniczki i ptyalinę i nie zawaha się ich użyć. Więcej śliny i więcej zapalniczek miotanych w Rumunów pokaże, kto jest większym panem na tej planecie.
~2 arbiter
 • 0 / 0
co się tak sracie. Przecież to napisał zwykły gimbus, którego rodzice nie puszczaja na mecze.
~kibicować
 • 0 / 0
taa teraz pare 'mądrych głów' niech odpali race i na całą grupe LE bądź LM nam zamkną!
~AM(L)
 • 0 / 0
Oby się to potwierdziło - Żyleta dla kibiców !!!

Tylko LEGIA !!!
~unia małogoszcz
 • 0 / 0
to mam nadzieje że we wtorek zaspiewami wszyscy razem NASZA LEGIA W LIDZE MISZTRZÓW JEST
To teraz w ramach świętowania proponuje odpalić parę rac we wtorek, i sobie zapewnić zamknięcie Żylety na fazę grupową.
~btbw
 • 0 / 0
Tomasz Włodarczyk ‏@wlodar85 8 min

Na razie nie ma decyzji w sprawie Żylety.Dział prawny dal zielone światło. To musi zostać jeszcze przyklepane.Nic pewnego.Szansa jest
Starszy kapral
 • 0 / 0
Nie często zmienia zdanie bo nie lubi przyznawać się do błędów. A jeśli obserwator wystawia największa notę za mecz , a UEFA pozniej zamyka trybune w Warszawie, co jest jakaś paranoją, to komuś chyba papierki na stercie sie popierdzieliły i inny mecz przydzielili.

Lepiej niech dobiera nam sędziów, którzy mają oczy.
~nius
 • 0 / 0
Jazda to jest przeważnie na zwisłej:)
~WD
 • 0 / 0
Na razie to jakieś nieoficjalne info, ja bym się z radością wstrzymał do momentu gdy pojawi się to na stronie UEFA.
Gdzie na stronie Legii jest opcja zmiany hasła do własnego loginu ?
~stary wyg
 • 0 / 0
Nie ma! Dziadostwo!!!
To co podobno się nie zdarza jednak się udało. UEFA zmieniła decyzję. Mam nadzieję, że kibice tego nie zaprzepaszczą.
~koko dzambo
 • 0 / 0
Spokojnie z tymi Hura, wg tweetów kolesia to Traore już z nami dawno kontrakt podpisał
~-legiifan
 • 0 / 0
póki co na uefa.com nic nie ma więc wstrzymałbym się z radością ale jestem dobrej myśli.
Legia!
~all
 • 0 / 0
Oficjalne potwierdzenie mile widziane.
~n.ormals
 • 0 / 0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
~207
 • 0 / 0
kiedy ruszy sprzedaż biletów ? ????
~adsdf
 • 0 / 0
na co ? bo na najbliższy wtorek dawno wyprzedane
~Legia Fan
 • 0 / 0
Jak na uefa.com i legia.com pojawi się oficjalne info.
~207
 • 0 / 0
na twoje trybuny wyprzedane - na moją jeszcze nie :)
~Andrzej Wawrzusiak
 • 0 / 0
SUPER JAZDA Z Rumunami !!!!!!!!!!!
~Mol
 • 0 / 0
O jakich racach typki mówicie, zarzutem były zachowania rasistowskie i za takie wg regulaminow uefa karze zamknięciem stadionu, więc skończcie gadki o racach, bo wygląda jakbyście nie widzieli o co chodzi w tym wszystkim