Historia Legia.Net

Poszukujesz starszych rozgrywek? W Historii Legia.Net znajdziesz wszystkie mecze Legii od sezonu 1927! Klubowe rekordy, wykresy, statystyki zawodników i trenerów występujących w Legii.

RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki32702174100-30141162-976338-21
2.Legia II Warszawa3262188663-36150141-1038522-26
3.Unia Skierniewice3058177668-3984233-2293435-17
4.GKS Bełchatów3152157952-4095228-1162724-29
5.Świt Nowy Dwór Mazowiecki32501311863-4767331-1874532-29
6.Lechia Tomaszów Mazowiecki3047138954-4492436-2046518-24
7.Pelikan Łowicz31461371146-3593333-1544813-20
8.ŁKS 1926 Łomża31451361246-4582527-2054719-25
9.Broń Radom30411011933-3876320-1135613-27
10.GKS Wikielec324010101229-4465516-1545713-29
11.Jagiellonia II Białystok32391161545-5274530-21421015-31
12.Warta Sieradz30381151436-4363622-2152814-22
13.Victoria Sulejówek31381081338-4355517-1453821-29
14.Olimpia Zambrów3236991445-4655630-2544815-21
15.Mławianka Mława3135981436-4773626-2125810-26
16.Concordia Elbląg3130861737-8756523-28301214-59
17.Legionovia Legionowo3226752038-6752924-29231114-38
18.herb klubu:Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi3019471926-7215911-35321015-37
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1

    05.08.2023 12:00
    Legia II WarszawaOlimpia Zambrów
    14
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Sebastian Dąbrowski 67'

    Julien Tadrowski 8'

    Kacper Wnorowski 38'

    Szymon Grączewski 77'

    Adam Ryczkowski 84'

    3. liga, grupa I - Kolejka 1

    05.08.2023 12:00
    Broń RadomJagiellonia II Białystok
    11
    Broń RadomBroń Radom

    Mikołaj Wasilewski (k.) 75'

    Sebastian Cuch 63'

    3. liga, grupa I - Kolejka 1

    05.08.2023 15:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki
    01
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Adam Gambka 43'

    3. liga, grupa I - Kolejka 1

    05.08.2023 15:00
    Mławianka MławaGKS Wikielec
    30
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Oskar Kordykiewicz 30'

    Hubert Otręba 40'

    Oskar Kordykiewicz 46'

    3. liga, grupa I - Kolejka 1

    05.08.2023 16:15
    Unia SkierniewiceŁKS 1926 Łomża
    41
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Łukasz Świderski 13'

    Rafał Maćkowski 49'

    Rafał Maćkowski 71'

    Krystian Pawczyński 88'

    Marcin Pieńkowski 15'

    3. liga, grupa I - Kolejka 1

    05.08.2023 17:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiWarta Sieradz
    12
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Szymon Czyżewski 64'

    Hubert Michalik 34'

    Hubert Michalik 66'

    3. liga, grupa I - Kolejka 1

    05.08.2023 17:00
    Pelikan ŁowiczGKS Bełchatów
    10
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Jarosław Trzeboński 3'

    3. liga, grupa I - Kolejka 1

    05.08.2023 18:00
    Concordia ElblągLegionovia Legionowo
    03
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Łukasz Kopka 12'

    Joao Criciuma 29'

    Kacper Sionkowski 48'

    3. liga, grupa I - Kolejka 1

    06.08.2023 16:00
    Pilica BiałobrzegiVictoria Sulejówek
    30
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Konrad Rudnicki 33'

    Konrad Śliwka 35'

    Julian Świątek 65'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 2

    11.08.2023 18:00
    Legionovia LegionowoMławianka Mława
    30
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Ołeksandr Masałow 52'

    Stanisław Hrebeń 54'

    Odilon (k.) 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 2

    11.08.2023 19:26
    GKS BełchatówBroń Radom
    12
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Maksim Kwiencer 50'

    Przemysław Zdybowicz 45'

    Bartłomiej Bartosiak (k.) 61'

    3. liga, grupa I - Kolejka 2

    12.08.2023 15:00
    ŁKS 1926 ŁomżaPogoń Grodzisk Mazowiecki
    20
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Grzegorz Skowroński 24'

    Damian Winiarski 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 2

    12.08.2023 16:00
    Victoria SulejówekUnia Skierniewice
    01
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Stanisław Ławcewicz-Musialik 44'

    3. liga, grupa I - Kolejka 2

    12.08.2023 17:00
    Warta SieradzPilica Białobrzegi
    11
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Oskar Wojtysiak 56'

    Przemysław Kita 89'

    3. liga, grupa I - Kolejka 2

    12.08.2023 17:00
    Jagiellonia II BiałystokConcordia Elbląg
    11
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Mateusz Szmydt 41'

    Vinicius Matheus 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 2

    13.08.2023 12:00
    Olimpia ZambrówPelikan Łowicz
    31
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Szymon Sołtysiński (k.) 3'

    Szymon Sołtysiński 44'

    Kacper Falkowski 86'

    Patryk Malinowski (k.) 10'

    3. liga, grupa I - Kolejka 2

    13.08.2023 12:00
    Legia II WarszawaLechia Tomaszów Mazowiecki
    42
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Bartosz Snopczyński 11'

    Eryk Jarzębski 45'

    Krystian Kolasa 47'

    Bartosz Snopczyński 75'

    Robert Pich 15'

    Adam Ryczkowski (k.) 71'

    3. liga, grupa I - Kolejka 2

    13.08.2023 14:00
    GKS WikielecŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    31
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Jacek Tkaczyk 28'

    Bartosz Michalik 39'

    Jarosław Jampol 64'

    Eryk Filipczyk 46'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 3

    18.08.2023 18:00
    Broń RadomOlimpia Zambrów
    12
    Broń RadomBroń Radom

    Jakub Jakimiuk 46'

    Adrian Dziubiński 33'

    Marcin Szymczak 88'

    3. liga, grupa I - Kolejka 3

    19.08.2023 12:00
    Pelikan ŁowiczLegia II Warszawa
    20
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Wojciech Urbański 3'

    Szymon Grączewski 41'

    3. liga, grupa I - Kolejka 3

    19.08.2023 12:00
    Mławianka MławaJagiellonia II Białystok
    30
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Patryk Czerech 33'

    Damian Wojdakowski 47'

    Alan Rybak 52'

    3. liga, grupa I - Kolejka 3

    19.08.2023 15:00
    Pilica BiałobrzegiGKS Wikielec
    11
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Maddox Sobociński 8'

    Jan Głowacki 36'

    3. liga, grupa I - Kolejka 3

    19.08.2023 16:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiLegionovia Legionowo
    03
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Kamil Wiśniewski 51'

    Jarosław Jampol 75'

    Jarosław Jampol 81'

    3. liga, grupa I - Kolejka 3

    19.08.2023 16:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiŁKS 1926 Łomża
    12
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Sebastian Weremko 90'

    Kamil Szymczak 44'

    Artur Amroziński 78'

    3. liga, grupa I - Kolejka 3

    19.08.2023 17:00
    Unia SkierniewiceWarta Sieradz
    15
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Seweryn Michalski 28'

    Mykyta Wasin 8'

    Kamil Sabiłło 15'

    Damian Makuch 45'

    Dawid Dzięgielewski 63'

    Kamil Sabiłło 72'

    3. liga, grupa I - Kolejka 3

    19.08.2023 17:00
    Concordia ElblągGKS Bełchatów
    10
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Łukasz Wroński 27'

    3. liga, grupa I - Kolejka 3

    19.08.2023 17:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiVictoria Sulejówek
    11
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Konrad Rudnicki 73'

    Ołeksij Zinkewycz 45'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 4

    23.08.2023 16:00
    Victoria SulejówekŁKS 1926 Łomża
    12
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Rafał Maćkowski 90'

    Marcin Kozłowski 7'

    Joachim Majchrzak 80'

    3. liga, grupa I - Kolejka 4

    23.08.2023 17:00
    GKS WikielecUnia Skierniewice
    22
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Kamil Sabiłło 27'

    Mykyta Wasin 54'

    Oskar Kordykiewicz 25'

    Oskar Kordykiewicz 84'

    3. liga, grupa I - Kolejka 4

    23.08.2023 17:00
    Olimpia ZambrówConcordia Elbląg
    10
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Kacper Sionkowski 40'

    3. liga, grupa I - Kolejka 4

    23.08.2023 17:00
    Jagiellonia II BiałystokŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    22
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Andrij Jampol 22'

    Arkadiusz Ciach 63'

    Maciej Twarowski 44'

    Dominik Kobus 89'

    3. liga, grupa I - Kolejka 4

    23.08.2023 17:30
    Warta SieradzPogoń Grodzisk Mazowiecki
    30
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Kamil Odolak 8'

    Ołeksij Zinkewycz 44'

    Kamil Odolak 53'

    3. liga, grupa I - Kolejka 4

    23.08.2023 17:30
    GKS BełchatówMławianka Mława
    34
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Łukasz Szczerbowski 55'

    Odilon 60'

    Mateusz Karol 90'

    Przemysław Zdybowicz 23'

    Bartłomiej Bartosiak 48'

    Mariusz Holik 79'

    Serhij Napołow (k.) 84'

    3. liga, grupa I - Kolejka 4

    23.08.2023 17:30
    Legionovia LegionowoPilica Białobrzegi
    12
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Jan Głowacki 25'

    Dariusz Zjawiński 81'

    Dawid Papazjan 87'

    3. liga, grupa I - Kolejka 4

    23.08.2023 17:30
    Pelikan ŁowiczLechia Tomaszów Mazowiecki
    10
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Kordian Górka 50'

    3. liga, grupa I - Kolejka 4

    23.08.2023 19:00
    Legia II WarszawaBroń Radom
    11
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Maksim Kwiencer 16'

    Szymon Grączewski 55'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 5

    26.08.2023 12:00
    Concordia ElblągLegia II Warszawa
    50
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Wojciech Urbański 7'

    Patryk Sokołowski 47'

    Igor Strzałek 49'

    Adam Ryczkowski 50'

    Igor Strzałek 60'

    3. liga, grupa I - Kolejka 5

    26.08.2023 16:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiGKS Wikielec
    02
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Aleksander Gajgier 28'

    Kamil Odolak 47'

    3. liga, grupa I - Kolejka 5

    26.08.2023 17:00
    Unia SkierniewiceLegionovia Legionowo
    12
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Michał Barć 52'

    Kamil Sabiłło 57'

    Mykyta Wasin 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 5

    27.08.2023 12:00
    Pilica BiałobrzegiJagiellonia II Białystok
    23
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    3. liga, grupa I - Kolejka 5

    27.08.2023 12:00
    Broń RadomPelikan Łowicz
    00
    Broń RadomBroń Radom

    3. liga, grupa I - Kolejka 5

    27.08.2023 12:00
    Mławianka MławaOlimpia Zambrów
    11
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Patryk Malinowski (k.) 45'

    Odilon (k.) 67'

    3. liga, grupa I - Kolejka 5

    27.08.2023 14:00
    ŁKS 1926 ŁomżaWarta Sieradz
    22
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Seweryn Michalski 10'

    Adrian Filipiak 34'

    Szymon Kuźma 76'

    Przemysław Żebrowski 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 5

    27.08.2023 15:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiVictoria Sulejówek
    23
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Konrad Śliwka 53'

    Mikołaj Misiak 76'

    Bartosz Snopczyński 36'

    Artur Dunajski 82'

    Artur Amroziński 87'

    3. liga, grupa I - Kolejka 5

    27.08.2023 17:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiGKS Bełchatów
    11
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Hubert Karpiński 6'

    Jacek Tkaczyk 11'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 6

    01.09.2023 17:00
    Broń RadomLechia Tomaszów Mazowiecki
    40
    Broń RadomBroń Radom

    Bartosz Snopczyński 21'

    Bartosz Snopczyński 41'

    Bartosz Snopczyński 59'

    Kamil Szymczak 75'

    3. liga, grupa I - Kolejka 6

    02.09.2023 15:00
    Legionovia LegionowoPogoń Grodzisk Mazowiecki
    62
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Kamil Odolak 4'

    Jakub Apolinarski 16'

    Nikodem Niski 40'

    Damian Jaroń 50'

    Jakub Apolinarski 90'

    Jakub Apolinarski 90'

    Bartosz Mroczek (k.) 28'

    Kacper Dudek 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 6

    02.09.2023 16:00
    GKS BełchatówPilica Białobrzegi
    15
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Oskar Wojtysiak 50'

    Bartłomiej Bartosiak 3'

    Artur Golański 9'

    Bartłomiej Bartosiak 34'

    Bartłomiej Bartosiak 45'

    Patryk Skórecki 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 6

    02.09.2023 16:00
    GKS WikielecŁKS 1926 Łomża
    21
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Szymon Kuźma 30'

    Szymon Kuźma 60'

    Mateusz Jajkowski 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 6

    02.09.2023 16:00
    Jagiellonia II BiałystokUnia Skierniewice
    32
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    3. liga, grupa I - Kolejka 6

    02.09.2023 17:00
    Pelikan ŁowiczConcordia Elbląg
    12
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Mateusz Szmydt 90'

    Eryk Woliński 22'

    Jakub Garnysz 88'

    3. liga, grupa I - Kolejka 6

    02.09.2023 17:00
    Olimpia ZambrówŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    11
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Jarosław Jampol 58'

    Patryk Malinowski (k.) 44'

    3. liga, grupa I - Kolejka 6

    02.09.2023 17:00
    Warta SieradzVictoria Sulejówek
    01
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Bartłomiej Kręcichwost 40'

    3. liga, grupa I - Kolejka 6

    03.09.2023 17:00
    Legia II WarszawaMławianka Mława
    11
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Odilon 85'

    Adam Ryczkowski 18'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 7

    08.09.2023 19:00
    Concordia ElblągBroń Radom
    31
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Dorian Buczek 69'

    Sebastian Kobiera (k.) 83'

    Jakub Kowalski 90'

    Joao Criciuma 52'

    3. liga, grupa I - Kolejka 7

    09.09.2023 15:00
    Victoria SulejówekGKS Wikielec
    02
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Rafał Dębski 47'

    Jan Dźwigała 87'

    3. liga, grupa I - Kolejka 7

    09.09.2023 16:00
    Pilica BiałobrzegiOlimpia Zambrów
    40
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Jakub Romanowicz 17'

    Jakub Romanowicz 42'

    Kacper Gościniarek 64'

    Denis Gojko 82'

    3. liga, grupa I - Kolejka 7

    09.09.2023 16:00
    ŁKS 1926 ŁomżaLegionovia Legionowo
    30
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Mateusz Szwed 54'

    Dawid Papazjan 58'

    Kacper Koterwas 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 7

    09.09.2023 17:00
    Unia SkierniewiceGKS Bełchatów
    11
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Przemysław Zdybowicz 7'

    Mateusz Stępień (k.) 34'

    3. liga, grupa I - Kolejka 7

    09.09.2023 17:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiWarta Sieradz
    31
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Bartłomiej Kręcichwost 29'

    Shingo Koreeda 44'

    Piotr Mielczarek 85'

    Bartosz Snopczyński 54'

    3. liga, grupa I - Kolejka 7

    10.09.2023 12:00
    Mławianka MławaPelikan Łowicz
    60
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Kacper Falkowski 31'

    Szymon Sołtysiński (k.) 35'

    Jakub Garnysz 53'

    Jakub Garnysz 74'

    Szymon Sołtysiński 76'

    Maksymilian Czeczko 88'

    3. liga, grupa I - Kolejka 7

    20.09.2023 17:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiJagiellonia II Białystok
    22
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Michał Samborski 45'

    Krzysztof Toporkiewicz (k.) 60'

    Damian Jaroń 27'

    Damian Jaroń 29'

    3. liga, grupa I - Kolejka 7

    04.10.2023 15:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiLegia II Warszawa
    12
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Jakub Jędrasik 43'

    Kyryło Knysz 12'

    Hubert Michalik 45'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 8

    15.09.2023 16:00
    Olimpia ZambrówUnia Skierniewice
    11
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Dawid Dzięgielewski 56'

    Orest Tkaczuk 48'

    3. liga, grupa I - Kolejka 8

    16.09.2023 15:00
    GKS BełchatówPogoń Grodzisk Mazowiecki
    31
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Kamil Odolak 45'

    Mateusz Mazur 63'

    Bartłomiej Bartosiak 43'

    Jarosław Trzeboński (s.) 72'

    3. liga, grupa I - Kolejka 8

    16.09.2023 16:00
    Concordia ElblągLechia Tomaszów Mazowiecki
    41
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Bartosz Snopczyński 2'

    Kamil Szymczak 13'

    Kordian Górka 33'

    Bartosz Snopczyński 50'

    Joao Criciuma 52'

    3. liga, grupa I - Kolejka 8

    16.09.2023 16:00
    Pelikan ŁowiczŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    11
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Jarosław Jampol 90'

    Szymon Sołtysiński 45'

    3. liga, grupa I - Kolejka 8

    16.09.2023 16:00
    Legia II WarszawaPilica Białobrzegi
    11
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    3. liga, grupa I - Kolejka 8

    16.09.2023 16:00
    Broń RadomMławianka Mława
    30
    Broń RadomBroń Radom

    Odilon 20'

    Michał Pragacz (k.) 29'

    Ołeksandr Masałow 78'

    3. liga, grupa I - Kolejka 8

    16.09.2023 16:00
    Jagiellonia II BiałystokŁKS 1926 Łomża
    21
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Rafał Maćkowski 76'

    Szymon Kuźma 86'

    Krzysztof Toporkiewicz 27'

    3. liga, grupa I - Kolejka 8

    16.09.2023 16:00
    GKS WikielecWarta Sieradz
    01
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Maddox Sobociński 50'

    3. liga, grupa I - Kolejka 8

    16.09.2023 19:00
    Legionovia LegionowoVictoria Sulejówek
    10
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Andrzej Krajewski (s.) 67'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 9

    22.09.2023 16:00
    Unia SkierniewiceLegia II Warszawa
    21
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Adam Ryczkowski (k.) 3'

    Jakub Jędrasik 88'

    Jakub Bartosiński 31'

    3. liga, grupa I - Kolejka 9

    22.09.2023 18:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiBroń Radom
    00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    3. liga, grupa I - Kolejka 9

    23.09.2023 14:00
    ŁKS 1926 ŁomżaGKS Bełchatów
    51
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Patryk Skórecki 24'

    Artur Golański 31'

    Łukasz Wroński 44'

    Mateusz Szymorek 57'

    Przemysław Zdybowicz 63'

    Szymon Kuźma 42'

    3. liga, grupa I - Kolejka 9

    23.09.2023 15:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiGKS Wikielec
    11
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Oskar Kordykiewicz 45'

    Michał Mikołajczyk 20'

    3. liga, grupa I - Kolejka 9

    23.09.2023 15:00
    Victoria SulejówekJagiellonia II Białystok
    22
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Jakub Orpik 9'

    Mikołaj Wasilewski (k.) 44'

    Julian Świątek 38'

    Jan Dźwigała 84'

    3. liga, grupa I - Kolejka 9

    23.09.2023 16:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiOlimpia Zambrów
    33
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Rafał Parobczyk 8'

    Jakub Romanowicz 38'

    Patryk Malinowski (k.) 49'

    Damian Jaroń (k.) 47'

    Aleksander Gajgier 67'

    Kamil Odolak 69'

    3. liga, grupa I - Kolejka 9

    23.09.2023 16:00
    Warta SieradzLegionovia Legionowo
    10
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Bartosz Mroczek 83'

    3. liga, grupa I - Kolejka 9

    23.09.2023 16:00
    Mławianka MławaConcordia Elbląg
    00
    Mławianka MławaMławianka Mława

    3. liga, grupa I - Kolejka 9

    24.09.2023 12:00
    Pilica BiałobrzegiPelikan Łowicz
    31
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Jakub Garnysz 25'

    Szymon Sołtysiński (k.) 44'

    Szymon Sołtysiński (k.) 54'

    Adrian Kazimierczak 28'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 10

    29.09.2023 16:00
    Olimpia ZambrówŁKS 1926 Łomża
    00
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    3. liga, grupa I - Kolejka 10

    29.09.2023 18:00
    Legionovia LegionowoGKS Wikielec
    21
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Oskar Kordykiewicz 42'

    Michał Jankowski (k.) 88'

    Kacper Dudek 86'

    3. liga, grupa I - Kolejka 10

    30.09.2023 15:00
    Legia II WarszawaPogoń Grodzisk Mazowiecki
    11
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Aleksander Gajgier 30'

    Aleksander Waniek 36'

    3. liga, grupa I - Kolejka 10

    30.09.2023 15:00
    Jagiellonia II BiałystokWarta Sieradz
    01
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Mikołaj Wasilewski 16'

    3. liga, grupa I - Kolejka 10

    30.09.2023 15:00
    Broń RadomPilica Białobrzegi
    14
    Broń RadomBroń Radom

    Oskar Wojtysiak 30'

    Dorian Buczek 32'

    Hamed Junior Timite 47'

    Maksim Kwiencer 54'

    Adrian Dziubiński 66'

    3. liga, grupa I - Kolejka 10

    30.09.2023 16:00
    Concordia ElblągŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    60
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Jarosław Jampol 8'

    Kyryło Knysz 14'

    Andrij Jampol 45'

    Arkadiusz Ciach 73'

    Marcel Niesłuchowski 87'

    Radosław Nowicki (s.) 85'

    3. liga, grupa I - Kolejka 10

    30.09.2023 16:00
    Mławianka MławaLechia Tomaszów Mazowiecki
    21
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Krystian Kolasa 25'

    Bartosz Snopczyński 43'

    Odilon 28'

    3. liga, grupa I - Kolejka 10

    30.09.2023 17:00
    GKS BełchatówVictoria Sulejówek
    10
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Konrad Rudnicki 11'

    3. liga, grupa I - Kolejka 10

    01.10.2023 12:00
    Unia SkierniewicePelikan Łowicz
    21
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Marek Grądzki 11'

    Szymon Sołtysiński (k.) 39'

    Mateusz Stępień (k.) 3'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 11

    06.10.2023 19:00
    Unia SkierniewiceBroń Radom
    01
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Szymon Łapiński 8'

    3. liga, grupa I - Kolejka 11

    07.10.2023 00:00
    GKS WikielecJagiellonia II Białystok
    12
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Vinicius Matheus 36'

    Michał Jankowski (k.) 5'

    Tomasz Wacławski 89'

    3. liga, grupa I - Kolejka 11

    07.10.2023 00:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiMławianka Mława
    23
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Odilon 37'

    Stanisław Hrebeń (k.) 70'

    Arkadiusz Ciach 19'

    Arkadiusz Ciach (k.) 75'

    Jarosław Jampol 85'

    3. liga, grupa I - Kolejka 11

    07.10.2023 12:00
    ŁKS 1926 ŁomżaLegia II Warszawa
    21
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Cyprian Pchełka 11'

    Jakub Jędrasik 65'

    Lipe 89'

    3. liga, grupa I - Kolejka 11

    07.10.2023 15:00
    Pilica BiałobrzegiConcordia Elbląg
    20
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Kacper Sionkowski 41'

    Bartosz Danowski 66'

    3. liga, grupa I - Kolejka 11

    07.10.2023 15:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiLegionovia Legionowo
    12
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Michał Barć 90'

    Krystian Kolasa 55'

    Bartosz Snopczyński (k.) 88'

    3. liga, grupa I - Kolejka 11

    07.10.2023 15:00
    Victoria SulejówekOlimpia Zambrów
    31
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Jakub Jakimiuk 6'

    Jakub Jakimiuk 49'

    Denis Gojko 82'

    Konrad Rudnicki 37'

    3. liga, grupa I - Kolejka 11

    08.10.2023 12:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPelikan Łowicz
    21
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Szymon Sołtysiński 9'

    Szymon Sołtysiński 45'

    Damian Winiarski 20'

    3. liga, grupa I - Kolejka 11

    08.10.2023 15:00
    Warta SieradzGKS Bełchatów
    32
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Bartłomiej Bartosiak (k.) 45'

    Łukasz Wroński 84'

    Mateusz Szymorek 88'

    Seweryn Michalski (k.) 9'

    Paweł Koncewicz-Żyłka 47'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 12

    14.10.2023 13:00
    Pelikan ŁowiczŁKS 1926 Łomża
    02
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Jakub Garnysz 49'

    Szymon Sołtysiński 54'

    3. liga, grupa I - Kolejka 12

    14.10.2023 15:00
    Olimpia ZambrówWarta Sieradz
    02
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Jakub Romanowicz 49'

    Rafał Parobczyk 55'

    3. liga, grupa I - Kolejka 12

    14.10.2023 15:00
    Broń RadomPogoń Grodzisk Mazowiecki
    21
    Broń RadomBroń Radom

    Dominik Gedek 59'

    Dominik Gedek 78'

    Adrian Olpiński 86'

    3. liga, grupa I - Kolejka 12

    14.10.2023 15:00
    Concordia ElblągUnia Skierniewice
    41
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Dawid Dzięgielewski 9'

    Mateusz Stępień (k.) 73'

    Dawid Dzięgielewski 88'

    Adrian Dudziński 90'

    Kacper Noworyta 48'

    3. liga, grupa I - Kolejka 12

    14.10.2023 15:00
    Mławianka MławaPilica Białobrzegi
    00
    Mławianka MławaMławianka Mława

    3. liga, grupa I - Kolejka 12

    14.10.2023 15:00
    GKS BełchatówGKS Wikielec
    00
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    3. liga, grupa I - Kolejka 12

    14.10.2023 17:30
    Legia II WarszawaVictoria Sulejówek
    02
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Mateusz Możdzeń 74'

    Adam Ryczkowski 85'

    3. liga, grupa I - Kolejka 12

    15.10.2023 12:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki
    33
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Kordian Górka 2'

    Bartosz Snopczyński 53'

    Bartosz Snopczyński 65'

    Hubert Michalik 24'

    Kyryło Knysz 29'

    Arkadiusz Ciach (k.) 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 12

    18.10.2023 14:00
    Jagiellonia II BiałystokLegionovia Legionowo
    42
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 13

    21.10.2023 12:00
    Warta SieradzLegia II Warszawa
    21
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Robert Pich 7'

    Jan Ziółkowski 10'

    Paweł Koncewicz-Żyłka 37'

    3. liga, grupa I - Kolejka 13

    21.10.2023 12:00
    Pilica BiałobrzegiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    52
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Kyryło Knysz 6'

    Antoni Bednarek 64'

    Arkadiusz Ciach 75'

    Hubert Michalik 79'

    Bartosz Zawadzki (s.) 9'

    Aleksander Stawiarz 24'

    Adrian Kazimierczak 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 13

    21.10.2023 12:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiJagiellonia II Białystok
    11
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Jakub Lewicki 45'

    Eryk Jarzębski 64'

    3. liga, grupa I - Kolejka 13

    21.10.2023 13:00
    Unia SkierniewiceMławianka Mława
    12
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Maciej Komorowski 47'

    Mateusz Stępień (k.) 39'

    Kamil Sabiłło 73'

    3. liga, grupa I - Kolejka 13

    21.10.2023 15:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiConcordia Elbląg
    04
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Ołeksij Zinkewycz (k.) 15'

    Dominik Gedek 41'

    Kacper Imiołek 51'

    Kacper Gzieło 83'

    3. liga, grupa I - Kolejka 13

    21.10.2023 15:00
    GKS WikielecOlimpia Zambrów
    40
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Adam Radecki 13'

    Jakub Jakimiuk 20'

    Denis Gojko 73'

    Kacper Głowicki 79'

    3. liga, grupa I - Kolejka 13

    21.10.2023 17:00
    ŁKS 1926 ŁomżaBroń Radom
    30
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Adrian Olpiński 57'

    Adrian Olpiński 84'

    Sebastian Kobiera 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 13

    22.10.2023 12:00
    Victoria SulejówekPelikan Łowicz
    20
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Jakub Pawlicki 12'

    Bartosz Dziemidowicz 82'

    3. liga, grupa I - Kolejka 13

    22.10.2023 15:00
    Legionovia LegionowoGKS Bełchatów
    60
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Przemysław Zdybowicz 30'

    Mikołaj Grzelak 52'

    Mateusz Szymorek 62'

    Patryk Skórecki 65'

    Przemysław Zdybowicz 83'

    Kamil Mizera 89'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 14

    28.10.2023 00:00
    Legia II WarszawaGKS Wikielec
    11
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Patryk Rosoliński 37'

    Cyprian Pchełka 74'

    3. liga, grupa I - Kolejka 14

    28.10.2023 13:00
    Mławianka MławaPogoń Grodzisk Mazowiecki
    21
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Dominik Gedek 39'

    Ołeksij Zinkewycz 90'

    Stanisław Hrebeń 44'

    3. liga, grupa I - Kolejka 14

    28.10.2023 13:00
    Concordia ElblągŁKS 1926 Łomża
    24
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Szymon Kuźma (k.) 22'

    Reinaldo Melao 59'

    Mateusz Szmydt 24'

    Łukasz Kopka 28'

    Kacper Noworyta 78'

    Szymon Mroczko 80'

    3. liga, grupa I - Kolejka 14

    28.10.2023 13:00
    Olimpia ZambrówLegionovia Legionowo
    00
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    3. liga, grupa I - Kolejka 14

    28.10.2023 14:00
    Unia SkierniewiceŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    11
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Mateusz Broda 40'

    Mateusz Stępień (k.) 37'

    3. liga, grupa I - Kolejka 14

    28.10.2023 14:00
    Pelikan ŁowiczWarta Sieradz
    20
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Jakub Piela 25'

    Krystian Adamiak 64'

    3. liga, grupa I - Kolejka 14

    28.10.2023 17:30
    Broń RadomVictoria Sulejówek
    11
    Broń RadomBroń Radom

    Julian Świątek 90'

    Bartłomiej Nowak 88'

    3. liga, grupa I - Kolejka 14

    29.10.2023 12:00
    Pilica BiałobrzegiLechia Tomaszów Mazowiecki
    12
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Kamil Cyran 90'

    Nicolas Dohojda 76'

    Aleksander Stawiarz 78'

    3. liga, grupa I - Kolejka 14

    29.10.2023 15:15
    GKS BełchatówJagiellonia II Białystok
    32
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Vinicius Matheus 17'

    Michał Samborski 82'

    Vinicius Matheus 86'

    Mateusz Holik 20'

    Hubert Karpiński 67'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 15

    03.11.2023 17:00
    Warta SieradzBroń Radom
    10
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Sebastian Kobiera 44'

    3. liga, grupa I - Kolejka 15

    04.11.2023 12:00
    Legionovia LegionowoLegia II Warszawa
    21
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Bartosz Kapustka 9'

    Mateusz Możdzeń 57'

    Dominik Hładun (s.) 72'

    3. liga, grupa I - Kolejka 15

    04.11.2023 13:00
    Jagiellonia II BiałystokOlimpia Zambrów
    01
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Paweł Olszewski 46'

    3. liga, grupa I - Kolejka 15

    04.11.2023 13:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    11
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Arkadiusz Ciach 31'

    Kacper Sommerfeld 84'

    3. liga, grupa I - Kolejka 15

    04.11.2023 14:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiGKS Bełchatów
    20
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Mateusz Szymorek 65'

    Hubert Karpiński 82'

    3. liga, grupa I - Kolejka 15

    04.11.2023 14:00
    Victoria SulejówekConcordia Elbląg
    41
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Mateusz Szmydt 34'

    Kacper Noworyta 42'

    Mateusz Szmydt 45'

    Mateusz Szmydt 67'

    Jan Dźwigała (k.) 4'

    3. liga, grupa I - Kolejka 15

    04.11.2023 14:00
    ŁKS 1926 ŁomżaMławianka Mława
    20
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Odilon 23'

    Stanisław Hrebeń 56'

    3. liga, grupa I - Kolejka 15

    04.11.2023 14:00
    Unia SkierniewicePilica Białobrzegi
    04
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    3. liga, grupa I - Kolejka 15

    05.11.2023 12:00
    GKS WikielecPelikan Łowicz
    11
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Szymon Sołtysiński (k.) 80'

    Mateusz Jajkowski 59'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 16

    10.11.2023 18:00
    Mławianka MławaVictoria Sulejówek
    11
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Julian Świątek 86'

    Jakub Tworek 68'

    3. liga, grupa I - Kolejka 16

    11.11.2023 12:00
    Legia II WarszawaJagiellonia II Białystok
    12
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Adam Ryczkowski 2'

    Adam Ryczkowski 16'

    Ihor Charatin (s.) 79'

    3. liga, grupa I - Kolejka 16

    11.11.2023 13:00
    Broń RadomGKS Wikielec
    12
    Broń RadomBroń Radom

    Oskar Kordykiewicz 52'

    Adrian Olpiński 26'

    Michał Wrześniewski 47'

    3. liga, grupa I - Kolejka 16

    11.11.2023 13:00
    Pelikan ŁowiczLegionovia Legionowo
    03
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Marek Grądzki 8'

    Szymon Sołtysiński 13'

    Szymon Sołtysiński 65'

    3. liga, grupa I - Kolejka 16

    11.11.2023 13:00
    Pilica BiałobrzegiPogoń Grodzisk Mazowiecki
    60
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Kacper Sommerfeld 8'

    Kacper Sommerfeld 16'

    Ołeksij Zinkewycz 49'

    Ołeksij Zinkewycz 61'

    Kamil Odolak 67'

    Jakub Lis 77'

    3. liga, grupa I - Kolejka 16

    11.11.2023 13:00
    Concordia ElblągWarta Sieradz
    31
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Seweryn Michalski (k.) 16'

    Bartłomiej Kręcichwost 58'

    Bartłomiej Kręcichwost 70'

    Piotr Jakubowski 57'

    3. liga, grupa I - Kolejka 16

    11.11.2023 13:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŁKS 1926 Łomża
    23
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Łukasz Świderski 24'

    Łukasz Świderski 84'

    Patryk Kamiński 44'

    Arkadiusz Ciach 55'

    Arkadiusz Ciach 65'

    3. liga, grupa I - Kolejka 16

    12.11.2023 12:00
    Unia SkierniewiceLechia Tomaszów Mazowiecki
    04
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Szymon Łapiński 38'

    Jakub Bartosiński 63'

    Szymon Łapiński 64'

    Mykyta Wasin 89'

    3. liga, grupa I - Kolejka 16

    12.11.2023 13:00
    Olimpia ZambrówGKS Bełchatów
    30
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Patryk Skórecki 15'

    Mateusz Szymorek 27'

    Mateusz Szymorek 39'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 17

    17.11.2023 18:00
    Legionovia LegionowoBroń Radom
    20
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Piotr Owczarek 8'

    Marcin Szymczak (k.) 55'

    3. liga, grupa I - Kolejka 17

    18.11.2023 12:00
    GKS BełchatówLegia II Warszawa
    60
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Robert Pich 15'

    Bartosz Kapustka 32'

    Wiktor Puciłowski 37'

    Robert Pich 65'

    Patryk Sokołowski 79'

    Maksymilian Stangret 88'

    3. liga, grupa I - Kolejka 17

    18.11.2023 12:30
    Lechia Tomaszów MazowieckiOlimpia Zambrów
    22
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Sebastian Dąbrowski 74'

    Patryk Malinowski (k.) 83'

    Krystian Kolasa 28'

    Krystian Kolasa 68'

    3. liga, grupa I - Kolejka 17

    18.11.2023 13:00
    GKS WikielecConcordia Elbląg
    11
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Joao Criciuma 50'

    Mateusz Jajkowski (k.) 85'

    3. liga, grupa I - Kolejka 17

    18.11.2023 13:00
    ŁKS 1926 ŁomżaPilica Białobrzegi
    20
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    3. liga, grupa I - Kolejka 17

    18.11.2023 13:00
    Warta SieradzMławianka Mława
    13
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Stanisław Hrebeń (k.) 55'

    Paweł Koncewicz-Żyłka 81'

    Seweryn Michalski (k.) 83'

    Seweryn Michalski (k.) 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 17

    18.11.2023 13:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiUnia Skierniewice
    27
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Adrian Dudziński 42'

    Mykyta Wasin 68'

    Ołeksij Zinkewycz 8'

    Nikodem Niski 16'

    Aleksander Gajgier 22'

    Dominik Gedek 35'

    Dominik Gedek 66'

    Kamil Odolak (k.) 77'

    Kamil Odolak 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 17

    18.11.2023 13:00
    Victoria SulejówekŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    12
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Arkadiusz Ciach 6'

    Konrad Rudnicki 22'

    Maciej Wilanowski 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 17

    19.11.2023 12:00
    Jagiellonia II BiałystokPelikan Łowicz
    10
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Jakub Pawlicki 16'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 18

    24.11.2023 18:00
    Jagiellonia II BiałystokBroń Radom
    10
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Jakub Kowalski 25'

    3. liga, grupa I - Kolejka 18

    25.11.2023 12:00
    Olimpia ZambrówLegia II Warszawa
    20
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Robert Pich 27'

    Patryk Sokołowski 89'

    3. liga, grupa I - Kolejka 18

    25.11.2023 13:00
    Legionovia LegionowoConcordia Elbląg
    03
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    3. liga, grupa I - Kolejka 18

    25.11.2023 13:00
    ŁKS 1926 ŁomżaUnia Skierniewice
    00
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    3. liga, grupa I - Kolejka 18

    25.11.2023 13:00
    Warta SieradzŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    02
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Krystian Adamiak 38'

    Bartłomiej Kręcichwost 56'

    3. liga, grupa I - Kolejka 18

    26.11.2023 12:00
    GKS BełchatówPelikan Łowicz
    01
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Łukasz Wroński 82'

    3. liga, grupa I - Kolejka 18

    26.11.2023 12:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki
    02
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Michał Mikołajczyk (s.) 56'

    Aleksander Gajgier 67'

    3. liga, grupa I - Kolejka 18

    06.03.2024 14:00
    GKS WikielecMławianka Mława
    11
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Gabor Grabowski 2'

    Piotr Kacperek 15'

    3. liga, grupa I - Kolejka 18

    06.03.2024 15:00
    Victoria SulejówekPilica Białobrzegi
    13
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Adrian Kazimierczak 41'

    Maciej Wilanowski 43'

    Stanisław Ławcewicz-Musialik 48'

    Maciej Wilanowski 61'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 19

    02.03.2024 13:00
    Pelikan ŁowiczOlimpia Zambrów
    11
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Jakub Romanowicz 23'

    Szymon Sołtysiński 5'

    3. liga, grupa I - Kolejka 19

    02.03.2024 14:00
    Broń RadomGKS Bełchatów
    11
    Broń RadomBroń Radom

    Mateusz Szymorek 11'

    Piotr Owczarek 41'

    3. liga, grupa I - Kolejka 19

    02.03.2024 14:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiGKS Wikielec
    41
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Maddox Sobociński 13'

    Dawid Kalisz 67'

    Dawid Kalisz 84'

    Mateusz Jajkowski 90'

    Kamil Wiśniewski 5'

    3. liga, grupa I - Kolejka 19

    02.03.2024 14:00
    Pilica BiałobrzegiWarta Sieradz
    11
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Krystian Adamiak 18'

    Adrian Kazimierczak (k.) 22'

    3. liga, grupa I - Kolejka 19

    02.03.2024 14:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiŁKS 1926 Łomża
    21
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Rafał Maćkowski 14'

    Hubert Antkowiak 50'

    Jakub Apolinarski 45'

    3. liga, grupa I - Kolejka 19

    02.03.2024 15:00
    Mławianka MławaLegionovia Legionowo
    12
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Donatas Nakrosius 63'

    Iwan Hurenko 19'

    Iwan Hurenko 22'

    3. liga, grupa I - Kolejka 19

    02.03.2024 18:00
    Unia SkierniewiceVictoria Sulejówek
    00
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    3. liga, grupa I - Kolejka 19

    03.03.2024 12:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiLegia II Warszawa
    30
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Gil Dias 25'

    Cyprian Pchełka 39'

    Qendrim Zyba 45'

    3. liga, grupa I - Kolejka 19

    03.03.2024 13:00
    Concordia ElblągJagiellonia II Białystok
    30
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Damian Wojdakowski 34'

    Patryk Czerech 75'

    Eryk Matus 89'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 20

    09.03.2024 12:00
    Jagiellonia II BiałystokMławianka Mława
    30
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    3. liga, grupa I - Kolejka 20

    09.03.2024 13:00
    Victoria SulejówekPogoń Grodzisk Mazowiecki
    20
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Ołeksij Zinkewycz 26'

    Jakub Apolinarski 32'

    3. liga, grupa I - Kolejka 20

    09.03.2024 14:00
    GKS WikielecPilica Białobrzegi
    11
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Oskar Wojtysiak 72'

    Raivis Kirss 81'

    3. liga, grupa I - Kolejka 20

    09.03.2024 14:00
    ŁKS 1926 ŁomżaLechia Tomaszów Mazowiecki
    11
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Marcin Pieńkowski 37'

    Hubert Antkowiak 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 20

    09.03.2024 14:00
    Legionovia LegionowoŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    20
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Kyryło Knysz 15'

    Kamil Wiśniewski 64'

    3. liga, grupa I - Kolejka 20

    09.03.2024 15:00
    Warta SieradzUnia Skierniewice
    51
    Warta SieradzWarta Sieradz

    3. liga, grupa I - Kolejka 20

    09.03.2024 17:00
    Olimpia ZambrówBroń Radom
    20
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Piotr Owczarek 45'

    Marcin Szymczak 79'

    3. liga, grupa I - Kolejka 20

    10.03.2024 12:00
    Legia II WarszawaPelikan Łowicz
    21
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Szymon Sołtysiński (k.) 45'

    Szymon Sołtysiński 46'

    Julien Tadrowski 79'

    3. liga, grupa I - Kolejka 20

    10.03.2024 12:00
    GKS BełchatówConcordia Elbląg
    11
    GKS BełchatówGKS Bełchatów
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 21

    16.03.2024 12:00
    Broń RadomLegia II Warszawa
    40
    Broń RadomBroń Radom

    Julien Tadrowski 36'

    Jakub Żewłakow 49'

    Minas Vasiliadis 55'

    Patryk Konik 78'

    3. liga, grupa I - Kolejka 21

    16.03.2024 14:00
    Unia SkierniewiceGKS Wikielec
    10
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Kacper Kondracki 22'

    3. liga, grupa I - Kolejka 21

    16.03.2024 14:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiWarta Sieradz
    12
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Bartłomiej Kręcichwost (k.) 77'

    Damian Jaroń 53'

    Aleksander Gajgier 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 21

    16.03.2024 14:00
    Concordia ElblągOlimpia Zambrów
    32
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Bartosz Bayer 34'

    Bartosz Ciborowski 39'

    Sebastian Dąbrowski 43'

    Joao Criciuma (k.) 4'

    Joao Criciuma 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 21

    16.03.2024 15:00
    Mławianka MławaGKS Bełchatów
    02
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Stanisław Hrebeń 46'

    Jakub Tworek 70'

    3. liga, grupa I - Kolejka 21

    16.03.2024 15:00
    Pilica BiałobrzegiLegionovia Legionowo
    23
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Marcel Górski 1'

    Marcel Górski 11'

    Adrian Kazimierczak 22'

    Mateusz Cichocki (k.) 71'

    Adrian Kazimierczak 76'

    3. liga, grupa I - Kolejka 21

    16.03.2024 18:00
    ŁKS 1926 ŁomżaVictoria Sulejówek
    11
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Jan Dźwigała 81'

    Hubert Mich 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 21

    17.03.2024 12:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiJagiellonia II Białystok
    10
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Krzysztof Toporkiewicz 71'

    3. liga, grupa I - Kolejka 21

    17.03.2024 12:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiPelikan Łowicz
    00
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 22

    22.03.2024 18:00
    Pelikan ŁowiczBroń Radom
    01
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Szymon Sołtysiński 32'

    3. liga, grupa I - Kolejka 22

    23.03.2024 12:00
    Legia II WarszawaConcordia Elbląg
    33
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Kacper Sionkowski 21'

    Joao Augusto (k.) 54'

    Łukasz Makarski 87'

    Michał Kucharczyk 47'

    Maciej Rosołek 56'

    Maciej Rosołek (k.) 74'

    3. liga, grupa I - Kolejka 22

    23.03.2024 13:00
    GKS WikielecPogoń Grodzisk Mazowiecki
    50
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Damian Winiarski 26'

    Damian Jaroń (k.) 42'

    Jakub Apolinarski 49'

    Kamil Odolak 51'

    Ołeksij Zinkewycz 71'

    3. liga, grupa I - Kolejka 22

    23.03.2024 14:00
    GKS BełchatówŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    02
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Patryk Skórecki 7'

    Hubert Karpiński 22'

    3. liga, grupa I - Kolejka 22

    23.03.2024 15:00
    Jagiellonia II BiałystokPilica Białobrzegi
    12
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Adrian Kazimierczak 45'

    Eryk Matus 41'

    Vinicius Matheus 83'

    3. liga, grupa I - Kolejka 22

    23.03.2024 15:00
    Victoria SulejówekLechia Tomaszów Mazowiecki
    32
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Bartosz Snopczyński 15'

    Kordian Górka 54'

    Adrian Skrzyniak 90'

    Julian Świątek 35'

    Julian Świątek 64'

    3. liga, grupa I - Kolejka 22

    23.03.2024 15:00
    Olimpia ZambrówMławianka Mława
    01
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Maksymilian Korczak 10'

    3. liga, grupa I - Kolejka 22

    23.03.2024 15:00
    Warta SieradzŁKS 1926 Łomża
    20
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Bartłomiej Olszewski 87'

    Szymon Kuźma 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 22

    23.03.2024 19:00
    Legionovia LegionowoUnia Skierniewice
    00
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 23

    29.03.2024 19:26
    Lechia Tomaszów MazowieckiBroń Radom
    22
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Dorian Buczek 12'

    Piotr Owczarek 18'

    Kamil Szymczak 39'

    Kamil Szymczak 86'

    3. liga, grupa I - Kolejka 23

    30.03.2024 00:00
    Concordia ElblągPelikan Łowicz
    80
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    3. liga, grupa I - Kolejka 23

    30.03.2024 00:00
    Pilica BiałobrzegiGKS Bełchatów
    21
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Łukasz Wroński 17'

    Bartłomiej Bartosiak (k.) 84'

    Adrian Kazimierczak 9'

    3. liga, grupa I - Kolejka 23

    30.03.2024 12:00
    Mławianka MławaLegia II Warszawa
    21
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Michał Kucharczyk 45'

    Maciej Radaszkiewicz (k.) 90'

    Mateusz Markowicz 16'

    3. liga, grupa I - Kolejka 23

    30.03.2024 12:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiOlimpia Zambrów
    22
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    3. liga, grupa I - Kolejka 23

    30.03.2024 12:00
    Unia SkierniewiceJagiellonia II Białystok
    23
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Maciej Twarowski 19'

    Eryk Matus 72'

    Kamil Sabiłło 23'

    Kamil Sabiłło 68'

    Mateusz Cegiełka 81'

    3. liga, grupa I - Kolejka 23

    30.03.2024 13:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiLegionovia Legionowo
    13
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    3. liga, grupa I - Kolejka 23

    30.03.2024 14:00
    ŁKS 1926 ŁomżaGKS Wikielec
    01
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Patryk Winsztal 50'

    3. liga, grupa I - Kolejka 23

    30.03.2024 14:00
    Victoria SulejówekWarta Sieradz
    30
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Krystian Adamiak (k.) 11'

    Bartłomiej Maćczak 47'

    Piotr Mielczarek 56'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 24

    05.04.2024 19:00
    GKS BełchatówUnia Skierniewice
    32
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Kamil Sabiłło 28'

    Mateusz Cegiełka 45'

    Mateusz Szmyd 65'

    Hubert Karpiński 20'

    Mateusz Szymorek 55'

    3. liga, grupa I - Kolejka 24

    06.04.2024 12:00
    Broń RadomConcordia Elbląg
    50
    Broń RadomBroń Radom

    Kacper Sionkowski 16'

    Łukasz Makarski 53'

    Kacper Noworyta 64'

    Kacper Noworyta 84'

    Kacper Sionkowski 85'

    3. liga, grupa I - Kolejka 24

    06.04.2024 15:00
    Jagiellonia II BiałystokPogoń Grodzisk Mazowiecki
    40
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Kamil Odolak 31'

    Damian Jaroń (k.) 45'

    Kacper Sommerfeld 58'

    Jakub Lis 85'

    3. liga, grupa I - Kolejka 24

    06.04.2024 15:00
    Legionovia LegionowoŁKS 1926 Łomża
    11
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Hubert Antkowiak 33'

    Konrad Zaklika 40'

    3. liga, grupa I - Kolejka 24

    06.04.2024 15:00
    Olimpia ZambrówPilica Białobrzegi
    05
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Jakub Jakimiuk (k.) 12'

    Andriej Triuchan 62'

    Denis Gojko 85'

    Krzysztof Kozaczuk 86'

    Denis Gojko 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 24

    06.04.2024 16:00
    Warta SieradzLechia Tomaszów Mazowiecki
    01
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Mateusz Lis (k.) 32'

    3. liga, grupa I - Kolejka 24

    06.04.2024 16:00
    Pelikan ŁowiczMławianka Mława
    00
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    3. liga, grupa I - Kolejka 24

    07.04.2024 15:00
    Legia II WarszawaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    22
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Kyryło Knysz 35'

    Arkadiusz Ciach (k.) 62'

    Michał Kucharczyk 7'

    Igor Korczakowski 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 24

    07.04.2024 16:00
    GKS WikielecVictoria Sulejówek
    01
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Sebastian Szypulski (k.) 42'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 25

    12.04.2024 18:00
    Mławianka MławaBroń Radom
    00
    Mławianka MławaMławianka Mława

    3. liga, grupa I - Kolejka 25

    13.04.2024 12:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiConcordia Elbląg
    11
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Mikołaj Staniak 45'

    Marcin Pieńkowski 35'

    3. liga, grupa I - Kolejka 25

    13.04.2024 12:00
    ŁKS 1926 ŁomżaJagiellonia II Białystok
    03
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Wiktor Walczak 51'

    Lipe 71'

    Szymon Kuźma 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 25

    13.04.2024 14:00
    Warta SieradzGKS Wikielec
    00
    Warta SieradzWarta Sieradz

    3. liga, grupa I - Kolejka 25

    13.04.2024 15:00
    Unia SkierniewiceOlimpia Zambrów
    12
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Maksymilian Korczak 25'

    Aghwan Papikjan (k.) 45'

    Mateusz Cegiełka 87'

    3. liga, grupa I - Kolejka 25

    13.04.2024 16:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiPelikan Łowicz
    23
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Kacper Falkowski 4'

    Bartosz Winkler 45'

    Antoni Bednarek 27'

    Arkadiusz Ciach (k.) 73'

    Patryk Kamiński (k.) 76'

    3. liga, grupa I - Kolejka 25

    13.04.2024 16:00
    Victoria SulejówekLegionovia Legionowo
    43
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    3. liga, grupa I - Kolejka 25

    13.04.2024 16:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiGKS Bełchatów
    00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    3. liga, grupa I - Kolejka 25

    14.04.2024 14:30
    Pilica BiałobrzegiLegia II Warszawa
    20
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Adam Ryczkowski 28'

    Stanisław Gieroba 66'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 26

    20.04.2024 15:00
    Olimpia ZambrówPogoń Grodzisk Mazowiecki
    41
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Aleksander Gajgier 38'

    Ołeksij Zinkewycz 82'

    Kamil Odolak 85'

    Dawid Dzięgielewski 90'

    Bartosz Bayer 55'

    3. liga, grupa I - Kolejka 26

    20.04.2024 16:00
    GKS BełchatówŁKS 1926 Łomża
    30
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Adrian Bielka 9'

    Hubert Antkowiak 57'

    Alex Protaziuk 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 26

    20.04.2024 16:00
    Pelikan ŁowiczPilica Białobrzegi
    11
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Adrian Kazimierczak 74'

    Szymon Sołtysiński 10'

    3. liga, grupa I - Kolejka 26

    20.04.2024 16:00
    Concordia ElblągMławianka Mława
    20
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Gabor Grabowski (k.) 17'

    Odilon 47'

    3. liga, grupa I - Kolejka 26

    20.04.2024 17:00
    GKS WikielecLechia Tomaszów Mazowiecki
    30
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Bartosz Snopczyński 20'

    Adrian Ziarek 22'

    Artur Amroziński 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 26

    20.04.2024 17:00
    Legionovia LegionowoWarta Sieradz
    22
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Bartłomiej Maćczak 22'

    Bartłomiej Maćczak 69'

    Franciszek Fabiszewski 20'

    Aleksander Biegański 32'

    3. liga, grupa I - Kolejka 26

    20.04.2024 17:00
    Broń RadomŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    00
    Broń RadomBroń Radom

    3. liga, grupa I - Kolejka 26

    20.04.2024 17:00
    Legia II WarszawaUnia Skierniewice
    40
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Maksym Rosiński 45'

    Kamil Sabiłło 50'

    Kamil Sabiłło 54'

    Mateusz Szmyd 62'

    3. liga, grupa I - Kolejka 26

    20.04.2024 18:00
    Jagiellonia II BiałystokVictoria Sulejówek
    10
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Stanisław Ławcewicz-Musialik 90'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 27

    26.04.2024 19:45
    Pelikan ŁowiczUnia Skierniewice
    21
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Kamil Sabiłło 27'

    Mateusz Szmyd 41'

    Bartosz Winkler 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 27

    27.04.2024 12:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiLegia II Warszawa
    43
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Stanisław Gieroba 16'

    Jakub Adkonis (k.) 34'

    Minas Vasiliadis 56'

    Minas Vasiliadis 76'

    Kacper Tobiasz (s.) 10'

    Jakub Lis 89'

    Kamil Odolak 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 27

    27.04.2024 12:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiConcordia Elbląg
    21
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Kacper Sionkowski 62'

    Łukasz Makarski 90'

    Marcel Niesłuchowski 84'

    3. liga, grupa I - Kolejka 27

    27.04.2024 14:00
    Warta SieradzJagiellonia II Białystok
    20
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Tomasz Kupisz 49'

    Wojciech Łaski 74'

    3. liga, grupa I - Kolejka 27

    27.04.2024 14:00
    ŁKS 1926 ŁomżaOlimpia Zambrów
    01
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Kamil Wenger 68'

    3. liga, grupa I - Kolejka 27

    27.04.2024 16:00
    GKS WikielecLegionovia Legionowo
    40
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Jewhen Radionow (k.) 12'

    Jewhen Radionow 35'

    Aleksander Biegański 71'

    Stanisław Mitura 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 27

    27.04.2024 16:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiMławianka Mława
    21
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Gabor Grabowski (k.) 34'

    Iwan Hurenko 84'

    Bartosz Snopczyński 15'

    3. liga, grupa I - Kolejka 27

    27.04.2024 17:00
    Pilica BiałobrzegiBroń Radom
    21
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Marcin Szymczak 48'

    Dorian Buczek 90'

    Oskar Wojtysiak 26'

    3. liga, grupa I - Kolejka 27

    27.04.2024 17:00
    Victoria SulejówekGKS Bełchatów
    11
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Patryk Skórecki 59'

    Maciej Wilanowski 67'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 28

    03.05.2024 12:00
    Concordia ElblągPilica Białobrzegi
    01
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    Joao Criciuma 61'

    3. liga, grupa I - Kolejka 28

    03.05.2024 16:00
    Mławianka MławaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    30
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Patryk Kamiński (k.) 4'

    Jacek Tkaczyk 7'

    Andrij Jampol (k.) 88'

    3. liga, grupa I - Kolejka 28

    03.05.2024 17:00
    GKS BełchatówWarta Sieradz
    21
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Krystian Adamiak 65'

    Jakub Piela 87'

    Łukasz Wroński 11'

    3. liga, grupa I - Kolejka 28

    03.05.2024 17:00
    Legionovia LegionowoLechia Tomaszów Mazowiecki
    31
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Bartosz Snopczyński 12'

    Kamil Szymczak (k.) 45'

    Adrian Ziarek 90'

    Mateusz Szwed 15'

    3. liga, grupa I - Kolejka 28

    03.05.2024 19:45
    Broń RadomUnia Skierniewice
    31
    Broń RadomBroń Radom

    Kamil Sabiłło 47'

    Aghwan Papikjan (k.) 73'

    Mykyta Wasin 90'

    Marcin Szymczak 21'

    3. liga, grupa I - Kolejka 28

    04.05.2024 15:00
    Olimpia ZambrówVictoria Sulejówek
    13
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    3. liga, grupa I - Kolejka 28

    04.05.2024 15:00
    Pelikan ŁowiczPogoń Grodzisk Mazowiecki
    31
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Ołeksij Zinkewycz 7'

    Kamil Odolak 32'

    Kamil Odolak 66'

    Szymon Sołtysiński 45'

    3. liga, grupa I - Kolejka 28

    04.05.2024 16:00
    Jagiellonia II BiałystokGKS Wikielec
    03
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Dawid Polkowski 7'

    Alan Rybak 8'

    Damian Wojdakowski 73'

    3. liga, grupa I - Kolejka 28

    04.05.2024 17:00
    Legia II WarszawaŁKS 1926 Łomża
    31
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Filip Karmański 6'

    Hubert Antkowiak 24'

    Kacper Wnorowski (s.) 51'

    Adam Ryczkowski 38'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 29

    10.05.2024 17:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    31
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    Arkadiusz Ciach 31'

    Kamil Wiśniewski 36'

    Arkadiusz Ciach 57'

    Adam Gambka 89'

    3. liga, grupa I - Kolejka 29

    10.05.2024 18:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiBroń Radom
    11
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Hamed Junior Timite 90'

    Ołeksij Zinkewycz 22'

    3. liga, grupa I - Kolejka 29

    11.05.2024 12:00
    Victoria SulejówekLegia II Warszawa
    10
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Adam Ryczkowski 3'

    3. liga, grupa I - Kolejka 29

    11.05.2024 15:00
    Warta SieradzOlimpia Zambrów
    12
    Warta SieradzWarta Sieradz

    Jakub Romanowicz 40'

    Mateusz Lis 17'

    Bartłomiej Maćczak 85'

    3. liga, grupa I - Kolejka 29

    11.05.2024 16:00
    Pilica BiałobrzegiMławianka Mława
    10
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    Mateusz Markowicz 52'

    3. liga, grupa I - Kolejka 29

    11.05.2024 17:00
    ŁKS 1926 ŁomżaPelikan Łowicz
    15
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Patryk Pomianowski (k.) 82'

    Adrian Bielka 3'

    Sebastian Weremko 43'

    Filip Karmański 45'

    Adrian Bielka 56'

    Adrian Bielka 73'

    3. liga, grupa I - Kolejka 29

    11.05.2024 17:00
    GKS WikielecGKS Bełchatów
    01
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Hubert Otręba 84'

    3. liga, grupa I - Kolejka 29

    11.05.2024 17:30
    Unia SkierniewiceConcordia Elbląg
    07
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    Aghwan Papikjan 16'

    Damian Makuch 41'

    Kamil Sabiłło 57'

    Kamil Sabiłło (k.) 71'

    Kamil Sabiłło (k.) 79'

    Kamil Sabiłło 81'

    Aleksander Sulikowski 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 29

    12.05.2024 12:00
    Legionovia LegionowoJagiellonia II Białystok
    40
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Dawid Polkowski (k.) 17'

    Damian Wojdakowski 60'

    Vinicius Matheus 89'

    Vinicius Matheus 90'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 30

    15.05.2024 00:00
    Broń RadomŁKS 1926 Łomża
    --
    Broń RadomBroń Radom

    3. liga, grupa I - Kolejka 30

    15.05.2024 00:00
    Mławianka MławaUnia Skierniewice
    --
    Mławianka MławaMławianka Mława

    3. liga, grupa I - Kolejka 30

    15.05.2024 16:00
    Olimpia ZambrówGKS Wikielec
    10
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Piotr Kacperek 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 30

    15.05.2024 17:00
    Concordia ElblągPogoń Grodzisk Mazowiecki
    150
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    3. liga, grupa I - Kolejka 30

    15.05.2024 17:30
    GKS BełchatówLegionovia Legionowo
    23
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    Stanisław Mitura 46'

    Marcel Górski 84'

    Adam Łaski 13'

    Artur Golański 22'

    Mikołaj Grzelak (k.) 74'

    3. liga, grupa I - Kolejka 30

    15.05.2024 17:30
    Legia II WarszawaWarta Sieradz
    10
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    Jakub Piela 12'

    3. liga, grupa I - Kolejka 30

    15.05.2024 17:30
    Świt Nowy Dwór MazowieckiPilica Białobrzegi
    05
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Maksymilian Kopczyński 2'

    Arkadiusz Ciach 59'

    Jacek Tkaczyk 65'

    Kyryło Knysz 71'

    Hubert Michalik 85'

    3. liga, grupa I - Kolejka 30

    15.05.2024 18:00
    Jagiellonia II BiałystokLechia Tomaszów Mazowiecki
    70
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Miłosz Pawlusiński 12'

    Bartosz Snopczyński 27'

    Grzegorz Płatek 31'

    Bartosz Snopczyński 57'

    Grzegorz Płatek 66'

    Adam Gambka 69'

    Jakub Burkowski (s.) 44'

    3. liga, grupa I - Kolejka 30

    15.05.2024 18:00
    Pelikan ŁowiczVictoria Sulejówek
    40
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 31

    18.05.2024 00:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiPilica Białobrzegi
    --
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    3. liga, grupa I - Kolejka 31

    18.05.2024 12:00
    GKS WikielecLegia II Warszawa
    10
    GKS WikielecGKS Wikielec

    Michał Kucharczyk 48'

    3. liga, grupa I - Kolejka 31

    18.05.2024 15:00
    Legionovia LegionowoOlimpia Zambrów
    31
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    Patryk Malinowski (k.) 40'

    Rafał Parobczyk 61'

    Jakub Romanowicz 66'

    Mateusz Szwed 24'

    3. liga, grupa I - Kolejka 31

    18.05.2024 17:00
    Victoria SulejówekBroń Radom
    11
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    Hamed Junior Timite 85'

    Sebastian Pindor 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 31

    18.05.2024 17:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiUnia Skierniewice
    43
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Szymon Łapiński 49'

    Aghwan Papikjan 61'

    Mykyta Wasin 81'

    Wadym Jaworśkyj 90'

    Mateusz Broda 18'

    Kyryło Knysz 51'

    Maksymilian Kopczyński 87'

    3. liga, grupa I - Kolejka 31

    18.05.2024 17:00
    Jagiellonia II BiałystokGKS Bełchatów
    10
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok

    Jarosław Trzeboński 6'

    3. liga, grupa I - Kolejka 31

    18.05.2024 17:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiMławianka Mława
    15
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    Ołeksandr Masałow 51'

    Ołeksij Zinkewycz 28'

    Damian Jaroń 49'

    Nikodem Niski 53'

    Eryk Mikołajewski (s.) 63'

    Ołeksij Zinkewycz 66'

    3. liga, grupa I - Kolejka 31

    18.05.2024 17:30
    ŁKS 1926 ŁomżaConcordia Elbląg
    13
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    Kacper Sionkowski (k.) 45'

    Adrian Bielka 66'

    Patryk Winsztal 83'

    Adrian Bielka 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 31

    19.05.2024 12:00
    Warta SieradzPelikan Łowicz
    --
    Warta SieradzWarta Sieradz
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 32

    24.05.2024 18:00
    Pelikan ŁowiczGKS Wikielec
    10
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    Dawid Kalisz 25'

    3. liga, grupa I - Kolejka 32

    25.05.2024 00:00
    GKS BełchatówLechia Tomaszów Mazowiecki
    --
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    3. liga, grupa I - Kolejka 32

    25.05.2024 00:00
    Broń RadomWarta Sieradz
    --
    Broń RadomBroń Radom

    3. liga, grupa I - Kolejka 32

    25.05.2024 00:00
    Concordia ElblągVictoria Sulejówek
    --
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    3. liga, grupa I - Kolejka 32

    25.05.2024 00:00
    Pilica BiałobrzegiUnia Skierniewice
    --
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    3. liga, grupa I - Kolejka 32

    25.05.2024 11:00
    Legia II WarszawaLegionovia Legionowo
    00
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa

    3. liga, grupa I - Kolejka 32

    25.05.2024 11:00
    Olimpia ZambrówJagiellonia II Białystok
    20
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    Vinicius Matheus 57'

    Krzysztof Toporkiewicz 90'

    3. liga, grupa I - Kolejka 32

    25.05.2024 14:00
    Mławianka MławaŁKS 1926 Łomża
    21
    Mławianka MławaMławianka Mława

    Filip Karmański 5'

    Adrian Bielka 81'

    Iwan Hurenko 45'

    3. liga, grupa I - Kolejka 32

    25.05.2024 15:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki
    40
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    Mateusz Prochoń (s.) 12'

    Ołeksij Zinkewycz 42'

    Nikodem Niski 45'

    Mateusz Mazur 76'

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 33

    01.06.2024 00:00
    GKS WikielecBroń Radom
    --
    GKS WikielecGKS Wikielec

    3. liga, grupa I - Kolejka 33

    01.06.2024 00:00
    GKS BełchatówOlimpia Zambrów
    --
    GKS BełchatówGKS Bełchatów

    3. liga, grupa I - Kolejka 33

    01.06.2024 00:00
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPilica Białobrzegi
    --
    Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki

    3. liga, grupa I - Kolejka 33

    01.06.2024 00:00
    Lechia Tomaszów MazowieckiUnia Skierniewice
    --
    Lechia Tomaszów MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki

    3. liga, grupa I - Kolejka 33

    01.06.2024 00:00
    ŁKS 1926 ŁomżaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
    --
    ŁKS 1926 ŁomżaŁKS 1926 Łomża

    3. liga, grupa I - Kolejka 33

    01.06.2024 00:00
    Victoria SulejówekMławianka Mława
    --
    Victoria SulejówekVictoria Sulejówek

    3. liga, grupa I - Kolejka 33

    01.06.2024 00:00
    Warta SieradzConcordia Elbląg
    --
    Warta SieradzWarta Sieradz

    3. liga, grupa I - Kolejka 33

    01.06.2024 00:00
    Legionovia LegionowoPelikan Łowicz
    --
    Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo

    3. liga, grupa I - Kolejka 33

    01.06.2024 00:00
    Jagiellonia II BiałystokLegia II Warszawa
    --
    Jagiellonia II BiałystokJagiellonia II Białystok
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 34

    08.06.2024 00:00
    Świt Nowy Dwór MazowieckiVictoria Sulejówek
    --
    Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki

    3. liga, grupa I - Kolejka 34

    08.06.2024 00:00
    Olimpia ZambrówLechia Tomaszów Mazowiecki
    --
    Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów

    3. liga, grupa I - Kolejka 34

    08.06.2024 00:00
    Unia SkierniewicePogoń Grodzisk Mazowiecki
    --
    Unia SkierniewiceUnia Skierniewice

    3. liga, grupa I - Kolejka 34

    08.06.2024 00:00
    Concordia ElblągGKS Wikielec
    --
    Concordia ElblągConcordia Elbląg

    3. liga, grupa I - Kolejka 34

    08.06.2024 00:00
    Pilica BiałobrzegiŁKS 1926 Łomża
    --
    Pilica BiałobrzegiPilica Białobrzegi

    3. liga, grupa I - Kolejka 34

    08.06.2024 00:00
    Mławianka MławaWarta Sieradz
    --
    Mławianka MławaMławianka Mława

    3. liga, grupa I - Kolejka 34

    08.06.2024 00:00
    Broń RadomLegionovia Legionowo
    --
    Broń RadomBroń Radom

    3. liga, grupa I - Kolejka 34

    08.06.2024 00:00
    Pelikan ŁowiczJagiellonia II Białystok
    --
    Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz

    3. liga, grupa I - Kolejka 34

    08.06.2024 00:00
    Legia II WarszawaGKS Bełchatów
    --
    Legia II WarszawaLegia II Warszawa