Lotto Ekstraklasa 2018/2019

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Piast Gliwice3772219757-33153135-1066622-23
2.Legia Warszawa3768208955-38105431-19103524-19
3.Lechia Gdańsk37671910854-38125233-1675621-22
4.Cracovia37571761445-43114423-15621022-28
5.Jagiellonia Białystok37571691255-5294530-3075725-22
6.Zagłębie Lubin37531581457-4874728-2384729-25
7.Pogoń Szczecin375214101357-5486430-2264927-32
8.Lech Poznań37521571549-48112528-21451021-27
9.Wisła Kraków37491471667-6386538-28611129-35
10.Korona Kielce374712111442-5467621-2564821-29
11.Górnik Zabrze374612101548-5356823-2574725-28
12.Śląsk Wrocław37441281749-4573822-1755927-28
13.Arka Gdynia374210121549-5165727-2647822-25
14.Wisła Płock374110111650-5855819-2556831-33
15.Miedź Legnica374010101740-6574822-3536918-30
16.Zagłębie Sosnowiec3729782249-8063934-42151315-38

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.