PKO Ekstraklasa 2019/2020

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Pogoń Szczecin1835105322-1452212-753110-7
2.Legia Warszawa1835112536-1761224-751312-10
3.Cracovia1833103527-1571217-632310-9
4.Śląsk Wrocław183396326-1853117-144329-4
5.Lechia Gdańsk183086423-1644213-842210-8
6.Lech Poznań182985531-1842317-843214-10
7.Piast Gliwice182884619-1852211-83248-10
8.Wisła Płock182783722-2852214-93158-19
9.Jagiellonia Białystok182675628-2351315-1024313-13
10.Zagłębie Lubin182574728-2543217-1031511-15
11.Raków Częstochowa1822711019-2850412-112167-17
12.Górnik Zabrze182048620-2544114-90456-16
13.Arka Gdynia181745914-261525-83079-18
14.Korona Kielce1815431110-243157-81263-16
15.ŁKS Łódź1814421217-3131511-121176-19
16.Wisła Kraków1811321317-3330510-80287-25

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.