PKO Ekstraklasa 2019/2020

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Legia Warszawa37692161070-35132448-1684622-19
2.Lech Poznań37661812770-35114440-1478330-21
3.Piast Gliwice37611871241-32124325-1263916-20
4.Lechia Gdańsk375615111148-5075620-2286528-28
5.Śląsk Wrocław375414121151-4698237-2854914-18
6.Pogoń Szczecin375414121137-3975618-1777519-22
7.Cracovia37531651649-40102626-16631023-24
8.Jagiellonia Białystok375214101348-5185525-1865823-33
9.Raków Częstochowa37531651651-56113530-22521121-34
10.Górnik Zabrze375314111251-47115336-2036915-27
11.Zagłębie Lubin37531581461-5396436-24621025-29
12.Wisła Płock37511491445-5494627-2355818-31
13.Wisła Kraków37451361844-5683725-18531119-38
14.Arka Gdynia374010101739-5767521-22431218-35
15.Korona Kielce3735982029-4863914-17351115-31
16.ŁKS Łódź3724662533-68531021-29131512-39

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.