PKO Ekstraklasa 2019/2020

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Pogoń Szczecin122473215-93127-54208-4
2.Wisła Płock122271416-1841111-63035-12
3.Piast Gliwice122163314-93217-43127-5
4.Jagiellonia Białystok122055221-1431211-924010-5
5.Cracovia122062419-143129-631210-8
6.Lechia Gdańsk122055216-122317-53219-7
7.Legia Warszawa122062415-133128-63127-7
8.Lech Poznań121853422-1521211-632211-9
9.Śląsk Wrocław121846215-1223010-82325-4
10.Zagłębie Lubin121543521-1932213-81138-11
11.Raków Częstochowa121550714-173049-102035-7
12.Górnik Zabrze121435411-123217-40334-8
13.Wisła Kraków121132714-1730310-60244-11
14.Arka Gdynia121024610-201414-61056-14
15.ŁKS Łódź12822813-231148-111145-12
16.Korona Kielce1282286-181143-71143-11

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.