PKO Ekstraklasa 2019/2020

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Legia Warszawa2651163754-26101337-1262417-14
2.Piast Gliwice2643134928-2592217-942711-16
3.Cracovia26421331035-2591321-942714-16
4.Śląsk Wrocław2642119634-2975124-1944510-10
5.Lech Poznań2642119645-2573327-1046318-15
6.Pogoń Szczecin2641118727-2353413-1065314-13
7.Lechia Gdańsk2638108832-3354414-1354418-20
8.Jagiellonia Białystok2637107935-3573320-1134615-24
9.Raków Częstochowa26361131232-3772418-1441814-23
10.Wisła Płock26361061032-4163419-1643613-25
11.Zagłębie Lubin2633961141-4064326-1732815-23
12.Górnik Zabrze263389934-3684125-120589-24
13.Wisła Kraków2631941333-3862519-1132814-27
14.Korona Kielce2626751415-3052610-102385-20
15.Arka Gdynia2625671322-3736412-1531910-22
16.ŁKS Łódź2620551625-4443616-1812109-26

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.