Dobry strzał z dystansu Felscha, piłka minimalnie minęła bramkę Kuciaka
  • 90+3'
    Sędzia zakończył spotkanie. Legia w finale Pucharu Polski!
  • 90+2'
    Kosecki znowu szarżował na lewym skrzydle i zagrał do Jodłowca, który mógł strzelać... ale starał się minąć rywala i ostatecznie znalazł się w gąszczu nóg
  • 90'
    Sędzia doliczył dwie minuty
  • 89'
    Furman świetnie zauważył Koseckiego, ten chciał minąć Pazia, ale ostatecznie "wyjechał" z piłką poza boisko
  • 88'
    Pierwszy od długiego czasu strzał rywala - z 33 metrów strzelał Adam Pazio, wychowanek Huragana Wołomin. Niecelnie
  • 87'
    Żółta kartka dla Jodłowca za przerwanie kontry rywala
  • 86'
    Saganowski był już w polu karnym i starał się dośrodkować, ale został zablokowany
  • 86'
    Krótko rozegrany rzut rożny, ale niedokładnie
  • 84'
    Długa akcja Legii, Duda "przekombinował" i stracił piłkę
  • 84'
    Kontra Podbeskidzia, ale Furman wrócił i przerwał akcję
  • 84'
    Z daleka strzelał Górkiewicz, Chrapek starał się przeciąć futbolówkę, ale nie trafił
  • 82'
    Kontra Legii, Broź wypuścił Saganowskiego, ten płasko w pole karne, ale piłka natrafiła na Kolcaka
  • 80'
    Ładna, trójkowa akcja Furmana-Saganowskiego i Guilherme, ten ostatni już w polu karnym starał się piętką odegrać do "Sagana", ale niestety niecelnie
  • 80'
    17-letni Felsch zamienia Kołodzieja
  • 79'
    Stracił piłkę Pazio, ruszył do linii Duda, który ponownie wycofywał, tym razem nadbiegał Gui, ale ten ostatecznie zablokowany
  • 79'
    Kiedyś słyszeliśmy, że nic dwa razy się nie zdarza :P
  • 77'
    Saganowski otrzymał piłkę w pole karne, ale upadł w kontakcie z Kolcakiem. Sędzia bez faulu, "Sagan" bez protestów
  • 76'
    Brzyski ładnie w pole karne, skakało tam kilku graczy Legii, ale nieskutecznie
  • 76'
    Ależ zakręcił Guilherme. Brazylijczyk "wkręcił" w ziemię dwóch graczy i wycofał na 11. metr... do nikogo. Szkoda, któryś z defensywnych pomocników MUSIAŁ zamykać tę akcję
  • 74'
    Centra Dudy zablokowana. Będzie rzut rożny
  • 73'
    I tę lukę znalazł Jodłowiec, który bardzo mocno strzelił z 18. metra. Pesković wyciągnął się jak struna i obronił ten strzał - dobijać starał się Saganowski, ale był na spalonym
  • 72'
    Legia znowu powoli, ale ciągle utrzymuje się przy piłce, szuka cały czas jakiejś luki
  • 71'
    Teraz Pazio fauluje Brzyskiego, sędzia upomina byłego gracza Polonii i Lechii
  • 70'
    Kontra gości, Sloboda do Górkiewicza, który fatalnie przyjął piłkę
  • 70'
    Na brak ogrania legioniści nie mogą narzekać ;)
  • 69'
    Kołodziej z rzutu wolnego centrował w nasze pole karne, ale piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy Legii
  • 67'
    Guilherme ładnie wycofał do Furmana, który strzelał zza pola karnego. Piłkę odbił Pesković, wywiązało się tam jeszcze zamieszanie, ale futbolówka ostatecznie wybita
  • 66'
    Ładne, ale minimalnie za mocne podanie do Guilherme. Od bramki Pesković
  • 65'
    Kosa wraca do formy :)
  • 63'
    Faul Lewczuka. Stały fragment gry dla Podbeskidzia z 35-38 metrów
  • 63'
    Dośrodkowanie w nasze pole karne, do piłki dobiegał Horoszkiewicz, ale zabrakło mu kilku centymetrów, by oddać strzał
  • 62'
    Pazio przejął piłkę po złym zagraniu Guilherme, ale Górale nie kwapili się, by zaatakować Wojskowych
  • 62'
    Na spalonym hiperaktywny (i dobry) dziś Kosecki
  • 62'
  • 60'
    Jodłowiec do Koseckiego, ten poczekał na obiegającego go Brzyskiego, ale - mimo tego - pospieszył się z podaniem
  • 59'
    Legioniści bardzo swobodnie na połowie rywala, nie spieszą sie z rozegraniem akcji
  • 58'
    Demjan opuszcza boisko, w jego miejsce Górkiewicz
  • 57'
    Guilherme ładnie zagrywał do Dudy, ten na pełnym gazie oddał strzał z 10. metra. Wysoko nad poprzeczką
  • 57'
    Duda prostopadle do Saganowskiego, ale Horoszkiewicz uprzedza strzelca dwóch bramek
  • 54'
    Znakomicie Saganowski wypuścił Koseckiego, ten znalazł się w dobrej sytuacji, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 54'
    Guilherme zastępuje Żyrę
  • 53'
    Mazań w pole karne Legii, piłkę przejął Demjan i starał się przy niej utrzymać, ale natychmiast został otoczony przez Wojskowych
  • 52'
    Dobra próba zagrania za plecy obrony do Koseckiego, ale przytomnie wybija Pazio
  • 51'
    Legia długo utrzymuje się z piłką na połowie rywala. Czeka na swoją szansę
  • 50'
    Prostopadła piłka do Demiana, która była skazana na porażkę, ale... błąd popełnił Lewczuk. Demian popędził z piłką, ale z dość trudnej pozycji strzelił wysoko nad bramką
  • 48'
    Żółta kartka dla Lenartowskiego za faul na Dudzie
  • 46'
    Chrapek zastępuje Malinowskiego
  • 46'
    Jodłowiec w miejsce Vrdoljaka
  • 46'
    Gooool dla Legii! Błyskawiczne trafienie Saganowskiego
  • 46'
    Kosecki złamał akcję do środka i strzelał z linii pola karnego, odbija Pesković, dobija Saganowski i Słowak już bez szans
  • 45+19'
    Wracamy. Piłkarze już na boisku
  • 45+19'
  • 45+3'
    Żyro mocno wrzucał w pole karne, gdzie stał Kosecki. "Kosę" uprzedził Pesković
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Legia grała na dużym spokoju, z dużą łatwością dochodziła do sytuacji podbramkowych
  • 45+1'
    Długa akcja Legii zakończona podaniem Vrdoljaka w pole karne do Dudy, ale Słowak źle przyjął piłkę
  • 45+1'
    Ajjj! Furman do Żyry, ten mocno centrował w pole karne licząc, że ktoś odbije piłkę. Odbił ją Sagan, ta jeszcze od Peskovicia na rzut rożny
  • 43'
    Korner dla Podbeskidzia i pewna interwencja Kuciaka. Miło się patrzy na słowackiego bramkarza, kiedy jest pewny siebie
  • 42'
    Gdyby Legia miała szczęście, to byłoby już z 4:0. Saganowski szedł sam na sam z Peskoviciem, miał baaaardzo dużo czasu, ale dał się dogonić i pod presją rywala strzelił beznadziejnie w Peskovicia
  • 41'
    Dobra akcja Legii z kuriozalnym zakończeniem. Brzyski idealnie wrzucał w pole karne, do piłki skakał Furman, ale piłkę niefortunnie klatką piersiową odbił Mazań... słupek
  • 39'
    Znowu ładna akcja Legii. Vrdoljak świetnie do Koseckiego, ten idealnie zagrał do wbiegającego Dudy, którego uderzenie z pierwszej piłki jedynie o centymetry minęło bramkę Peskovicia
  • 38'
    Legia coraz śmielej radzi sobie na skrzydłach. Dośrodkowanie Żyry niecelne, ale i tak sędzia odgwizdał minimalnego spalonego
  • 36'
    Dobre przyjęcie Horoszkiewicza i strzał zza pola karnego - broni Kuciak
  • 36'
    Kontra Legii, Duda dośrodkowywał z lewej strony boiska. Pewnie łapie Pesković
  • 35'
    Kosa, idealnie w swoim stylu, wykorzystał przestrzeń i szybkość, minął dwóch rywali, ale ostatecznie jego dośrodkowanie było już zza linii końcowej
  • 34'
    Pinto opuścił boisko na noszach, szkoda
  • 34'
    Duda pojawił się na boisku
  • 33'
    Pinto ponownie leży na boisku. To efekt urazu z początku spotkania. Do gry przygotowany już Duda
  • 31'
    Mazań fauluje Żyrę
  • 31'
    Teraz Brzyski przerywa akcję Kołodzieja
  • 29'
    Ajjj! Powinno być 2:0. Saganowski świetnie wypuścił Koseckiego, ten wyszedł sam na sam z Peskoviciem - "Kosa" strzelił mocno, ale trafił w Słowaka
  • 29'
    Centra Brozia w kierunku Koseckiego wybita przez Horoszkiewicza
  • 28'
    Demjan dośrodkowywał do Adu Kwame, ten się poślizgnął, ale błąd popełnił Vrdoljak i przypadkowo wystawił piłkę do strzału Kołodziejowi. Zawodnik Podbeskidzia uderzył z 20 metrów, ale Kuciak pewnie obronił strzał
  • 26'
    Korner dla Podbeskidzia. Kołodziej w pole karne, ale Vrdoljak oddala niebezpieczeństwo
  • 25'
    Malinowski popędził do linii i wycofał piłkę do Adu, który chciał strzelać z pierwszej, ale... nie trafił w piłkę
  • 24'
    Wysoka piłka w pole karne Legii, w trudnej pozycji do strzału składał się Kołodziej, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez Vrdoljaka
  • 23'
    Niepokonany!
  • 23'
    Żyro na raty wygrał pojedynek z Mazaniem i mocno dośrodkował w pole karne. Nikt nie zamykał akcji, ale jednak i tak Pazio wybił piłkę na rzut rożny
  • 22'
    Na spalonym Żyro
  • 20'
    Rzut rożny, Saganowski sprytnie wygrał pojedynek z Kolcanem i umieścił piłkę w siatce po strzale głową
  • 19'
    Gooool dla Legii! Marek Saganowski
  • 18'
    Znowu akcja Koseckiego, który znowu urwał się Paziowi. wpadł w pole karne, ale znowu strzelał z ostrego kąta - tym razem broni Pesković
  • 17'
    Kosecki ładnie zabawił się z Paziem, minął go i strzelał z dość ostrego kąta. Bardzo niecelnie, ale trzeba pochwalić "Kosę" za pomysł
  • 17'
    Dokładnie tak jest!
  • 16'
    Kosecki do Żyry, który był już w polu karnym, ale akcja straciła tempo i Legia została wypchnięta
  • 15'
    Brawo "Furmi" ;-)
  • 14'
    Rzut wolny dla gości z dalszej odległości. Szansa na dośrodkowanie
  • 14'
    Do główki skakał Demjan, ale piłka opuściła boisko. Od bramki Kuciak
  • 13'
    Strata Pinto, który starał się zrehabilitować za swój błąd i faulował rywala
  • 12'
    Odpowiedź gości, Malinowski podawał do Kołodzieja, który z 15. metra technicznie starał się zaskoczyć Kuciaka. Dobra interwencja naszego golkipera
  • 9'
    Dobry odbiór Furmana, który popędził z piłką 20 metrów, po czym wypuścił Koseckiego. Skrzydłowy wpadł w pole karne i strzelił minimalnie obok dalszego słupka Peskovicia
  • 9'
    Prosty błąd techniczny Pinto. Od bramki Pesković
  • 8'
    Podbeskidzie podchodzi wysoko pod bramkę Legii
  • 7'
    Dobra próba wypuszczenia Żyry przez Brozia. Nie było spalonego, ale piłka minimalnie za mocna. Aut dla gości
  • 5'
    Adu Kwame wdał się w pojedynek blisko narożnika, ale dobrze interweniował Rzeźniczak
  • 4'
    Saganowski znowu między kilkoma graczami rywala. Tym razem wywalczył korner
  • 3'
    Pinto wypuszczał Saganowskiego, ten jednak wszedł w kleszcze dwóch graczy Podbeskidzia i aut dla Legii
  • 3'
    Ależ akcja Podbeskidzia. Doskonałe podanie do Malinowskiego, który uciekł obrońcom Legii i był sam na sam z Kuciakiem - Słowak wyszedł na 14. metr i kapitalnie obronił jego płaski strzał
  • 2'
    Lewczuk długim podaniem chciał uruchomić Koseckiego. Aut
  • 1'
    Przed meczem legioniści byli w dobrych nastrojach
  • 1'
  • 0
    Za pare minut początek spotkania. Mecz nie cieszy się wielkim zainteresowaniem kibiców.
  • 0
    Witamy Państwa! Za godzinę początek spotkania, które Legia rozpocznie w składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Kosecki, Pinto, Furman, Vrdoljak, Żyro - Saganowski
Legia WarszawaPodbeskidzie Bielsko-Biała
48'

48' Artur Lenartowski