72'
81'
82'
  • 90+3'
    Koniec! Legia Warszawa wygrała na wyjeździe 3:0 w 1/8 finału Pucharu Polski z Chrobrym Głogów i awansowali do ćwierćfinału rozgrywek. Dwie bramki dla stołecznego klubu zdobył Cafu, a jednego gola strzelił Michał Kucharczyk. Przyjezdni zasłużenie zwyciężyli i byli po prostu lepsi od pierwszoligowca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe: wypowiedzi trenerów i zawodników, zdjęcia oraz wideo
  • 90+2'
    Bach, ale nie ma gola dla Chrobrego. Czujny Majecki strącił piłkę poza linię końcową
  • 90+1'
    "Kulo" wpakował futbolówkę do bramki, ale... był jednak spalonym, zdaniem arbitra.
  • 90'
    Kulenović! Rosły napastnik otrzymał genialne podanie z głębi pola, dziubnął piłkę za Janickim, ale upadł i nic z tego nie wyszło. Szkoda, bo Chorwat mógł trafił do siatki
  • 88'
    Złe uderzenie Pasquato z dystansu, Włoch mógł zachować się lepiej w tej sytuacji
  • 85'
    Prostopadła piłka do Kulenovicia, Chorwat upadł po kontakcie z Janickim, ale grę wznowi bramkarz Chrobrego
  • 82'
    Radović wystawił futbolówkę Portugalczykowi, a ten płaskim strzałem wpakował piłkę do siatki!
  • 81'
    Cafu po raz drugi! 3:0!
  • 80'
    Legia no forsuje tempa, ale chce powalczyć o trzeciego gola. Oba zespoły czekają już jednak na zakończenie tego spotkania. Trudno będzie miejscowym coś jeszcze działać w ostatnich minutach
  • 80'
    Kona schodzi, Borecki wchodzi
  • 79'
    Strzał PAsquato z dystansu, Janicki wypuścił futbolówkę, ale nie przekroczyła ona linii bramkowej
  • 76'
    Kontra Radovicia, kilku zawodników włączyło się do akcji, ale Serb nie zdołał wypuścić Pasquato, który wychodził na pozycje
  • 75'
    Faul Kulenovicia w środkowej strefie boiska. Chorwat nie zgadza się z decyzją arbitra
  • 72'
    Radović! Serb uderzył ponad poprzeczką, a miał praktycznie pustą bramkę po wyjściu Janickiego do Kulenovicia
  • 71'
    Szymański zastępuje Kucharczyka
  • 70'
    Druga roszada w zespole gości. Z boiska schodzi Hamalainen, a na murawie melduje się Miro Radović!
  • 68'
    Błąd Stolarskiego, ale Wieteska naprawił jego pomyłkę i wyprzedził Kaczmarka
  • 67'
    Kona myli się, aczkolwiek miał dobry pomysł. Bach jednak nie ruszył do futbolówki z głębi pola
  • 66'
    "Wojskowi" grają głównie w pierwszej linii, Hamalainen rozkłada ręce, aby przyjezdni nieco ruszyli do przodu i dobili pierwszoligowca
  • 65'
    Bach dośrodkował w pełnym biegu z lewej flanki, ale Majecki był na posterunku. Legia umiejętnie gospodaruje siłami, a Chrobry nie potrafi skorzystać z tego, że warszawiacy znacznie zwolnili tempo
  • 61'
    Kaczmarek zastępuje Machaja
  • 60'
    Hlousek do Kucharczyka, ale przeciwnik w porę skasował to podanie na skrzydle
  • 58'
    Za mocne podanie w kierunku Pawlika, złe próba Ratajczaka
  • 57'
    Faul Kony na Pasquato, będzie stały fragment dla mistrzów Polski
  • 57'
    Wieteska powalczył w powietrzu, ale główkował obok dalszego słupka Janickiego
  • 55'
    Kucharczyk źle podał na skrzydło do wybiegającego Hlouska. Rywale nie mają praktycznie nic do powiedzenia, są bezradni, a warszawiacy wypełniają swój plan
  • 55'
    Bach zmienia Maćkowskiego
  • 51'
    Centra Ratajczaka, ale Majecki z zimną krwią złapał piłkę. Na razie 19-latek ma mało pracy, w skutek dobrej gry stołecznej ekipy
  • 50'
    Cafu kapitanie zauważył Pasquato, ale ofensywny pomocnik posłał zbyt głębokie dośrodkowanie, do którego nie dopadł Hlousek
  • 48'
    Warszawiacy dłużej utrzymywali się przy piłce, Pasquato wymienił kilka podań z Cafu, ale wspomniana dwójka straciła futbolówkę. Parę chwil później Włoch uderzył na bramkę Janickiego, ale był to niecelny strzał
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+18'
    Zmiana w Legii. W miejsce Vesovicia pojawił się Pasquato
  • 45+17'
    Oba zespoły już na murawie
  • 45+2'
    Koniec pierwszego połowy. Do przerwy Legia zasłużenie prowadzi z Chrobrym 2:0 po golach Kucharczyka i Cafu! Wracamy za kwadrans
  • 45'
    Dośrodkowanie Kucharczyka z lewej strony spokojnie chwycił Janicki. Na centrę czekał Kulenović
  • 44'
    Goście teraz zwolnili, a gospodarze mogli się wykazać. Sędziak wpadł w pole karne, ale źle przyjął piłkę, przez co Majecki ją przechwycił
  • 42'
    Stołeczny klub jest zaangażowany i znacznie pewniejszy siebie od rywali. Dwie bramki, w krótkim odstępie, pozytywnie wpłynęły na poczynania przyjezdnych
  • 39'
    Centra Philippsa z rzutu rożnego, ale gospodarze wybijają futbolówkę z pola karnego. Następnie Machaj zabrał się do kontry, ale Stolarski bezbłędnie go zatrzymał
  • 37'
    Ależ szybka wymiana podań! Kulenović do Vesovicia, ten do Cafu, a Portugalczyk potężnym strzałem z prawej nogi pokonał Janickiego!
  • 36'
    Cafu! 2:0 dla Legii!
  • 35'
    Dośrodkowanie Hamalainena po raz drugi nie minęło pierwszego zawodnika. Fin mógł wycisnąć ze stałego fragmentu znacznie więcej
  • 32'
    Centra Philippsa, ale w polu karnym olbrzymi błąd popełnił Wasiluk. Stoper spojrzał się za siebie, a Kucharczyk wbiegł i strzelił gola!
  • 31'
    Kucharczyk! 1:0!
  • 30'
    Spokojniejszy, ale bardziej senny fragment spotkania. Na boisku praktycznie nie dzieje się nic ciekawego, co jakiś czas oglądamy pojedyncze zrywy warszawiaków
  • 30'
    Cafu dał się sfaulować Drewniakowi. Stały fragment dla ekipy Sa Pinto na połowie Chrobrego
  • 27'
    Kulenović chciał odegrać futbolówkę piętką, ale rywal zgarnął piłkę. Szkoda, by zapowiadało się, że stołeczny klub może poważniej zagrozić pierwszoligowcowi
  • 26'
    Vesović dobrze się zastawił, a Ratajczyk go sfaulował. Sprytnie zachował się w tej sytuacji Marko
  • 25'
    Pomocnicy Legii szukają Kulenovicia prostopadłymi podaniami, ale na razie Chorwat jest spóźniony bądź otrzymuje niedokładne zagrania
  • 23'
    Maćkowski sprytnie nabił Stolarskiego i będzie rzut rożny dla ekipy Nicińskiego
  • 21'
    Niedokładne zagranie Philippsa ląduje w rękawicach Janickiego. Zła próba Luksemburczyka
  • 20'
    Zamieszanie w polu karnym Chrobrego. Remy walczył o piłkę z Maćkowskim, ale sfaulował go. Sędzia nakazał grać miejscowym
  • 18'
    Kulenović inteligentnie uderzył, po wcześniejszym skutecznym dryblingu, ale Janicki popisał się kapitalną interwencją. Korner
  • 17'
    "Wojskowi" stopniowo zaczynają dominować nad boiskowymi wydarzeniami, legioniści przycisnęli i częściej utrzymują się blisko "szesnastki" Chrobrego
  • 16'
    Kucharczyk mądrze do Hlouska, akcję próbował zamknąć Vesović, lecz zawodnik stołecznego klubu huknął wysoko ponad poprzeczką
  • 15'
    Kucharczyk! Po uderzeniu skrzydłowego Legii Janicki jednak instynktownie obronił jego strzał
  • 14'
    Kucharczyk chciał zagrać do Hlouska, ale świetnie przeczytał to Machaj, który wrócił do defensywy
  • 13'
    Kucharczyk wychodził sam na sam, oddał strzał, ale był na spalonym. Legioniści od kilkudziesięciu sekund mają nieco więcej do powiedzenia, nie są zamknięci tak jak w początkowych minutach
  • 10'
    Vesović wstał i będzie kontynuował grę w Pucharze Polski
  • 9'
    Warszawiacy mają na razie trochę problemów z wychodzeniem z własnej połowy, gospodarze odważnie walczą w Głogowie
  • 9'
    Sędziak brutalnie sfaulował Vesovicia. Reprezentant Czarnogóry korzysta z usług medyków klubowych
  • 7'
    Mocne wstrzelenie Ratajczaka w pole karne, zrobiło się gorąco, ale Majecki nie musiał nawet interweniować, ponieważ jego koledzy wyręczyli go i wybili futbolówkę
  • 6'
    Kolejne przewinienie gracza Legii, tym razem Remy sfaulował Pawlika
  • 5'
    Chrobry, w pierwszych minutach, spokojnie gra, nie boi się mistrzów Polski. Gdy pojawia się okazja, miejscowi biegną do ofensywy, Przed chwilą niezłą centrą popisał się Machaj, ale żaden z partnerów nie zamknął akcji
  • 3'
    Faul Philippsa na własnej połowie. Stały fragment dla Chrobrego, lecz Majecki spokojnie złapał strzał Machaja
  • 2'
    Korner nie przyniósł jednak Legii pożądanych efektów, gospodarze wznawiają grę
  • 1'
    Gramy! Legia rozpoczęła to spotkanie!
  • 1'
    Rzut rożny dla Legii po wybiciu futbolówki przez Pawlika
  • 0
    Obie ekipy już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Skład Legii wygląda następująco: Majecki - Stolarski, Remy, Wieteska, Hlousek - Philipps, Cafu - Kucharczyk, Hamalainen, Vesović - Kulenović!
  • 0
    Ławka: Cierzniak, Jędrzejczyk, Pasquato, Martins, Radović, Szymański oraz Kante
  • 0
    Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Chrobrym Głogów a Legią Warszawa. W poprzedniej rundzie stołeczny klub pokonał Piasta Gliwice, z kolei rywale uporali się z Pogonią Siedlce
Chrobry GłogówLegia Warszawa

9' Damian Sędziak

9'
36'

36' Cafu

56' Jakub Bach za Rafał Maćkowski

56'

62' Konrad Kaczmarek za Bartosz Machaj

62'

81' Michał Borecki za Maciej Kona