64'
73'
89'
  • 90+3'
    Koniec! Legia wygrała 3:1 z Nyiregyhaza Spartacus FC! Hat-tricka dla legionistów zdobył Wieteska! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na śledzenie kolejnej naszej relacji. O 15. czasu polskiego "Wojskowi" zmierzą się w sparingu z FK Vozdovac
  • 90+2'
    Zablokowany strzał Cielemęckiego
  • 90+2'
    Miszta obronił uderzenie Body z ostrego kąta
  • 90'
    Żółta kartka dla Praszelika za faul taktyczny
  • 87'
    Wieteska nieprzepisowo powstrzymany przez jednego z przeciwników w środkowej strefie boiska
  • 86'
    Cielemęcki ponownie ruszył do przodu i huknął sprzed "szesnastki". Futbolówka przeleciała minimalnie ponad poprzeczką. Aktywny jest dzisiaj gracz z rocznika 2003
  • 84'
    Starosta na spalonym
  • 84'
    Świetna obrona Miszty! Golkiper okazał się lepszy w sytuacji sam na sam z Bodą!
  • 80'
    Warszawiacy utrzymują się przy piłce. Po chwili Kostorz podał do Praszelika, ale golkiper drużyny przeciwnej był na posterunku
  • 76'
    Cielemęcki oddał uderzenie zza pola karnego. Strzał pomocnika poszybował ponad poprzeczką
  • 75'
    Cafu otrzymał podanie ze skrzydła i zdecydował się na strzał, który nie był w stanie zagrozić bramkarzowi rywali
  • 73'
    3:1! Wieteska wykorzystał "jedenastkę"! Hat-trick środkowego obrońcy!
  • 73'
    Rzut karny dla Legii! Remy faulowany w "szesnastce"
  • 72'
    Zmiana w Spartacusie. Toth za Balinta
  • 71'
    Miszta wyszedł z bramki i uprzedził nadbiegającego przeciwnika. Udana interwencja młodego golkipera
  • 69'
    Remy płasko uderzył, ale piłka znacząco minęła bramkę strzeżoną przez Mate Nagya
  • 68'
    Rzut wolny dla Legii po faulu na Cielemęckim
  • 67'
    Papp nieprzepisowo powstrzymał rozpędzonego Praszelika w środku pola
  • 66'
    Astiz ucierpiał po kontakcie z Bodą. Hiszpan na chwilę opuścił murawę
  • 65'
    Cielemęcki gra teraz na lewym skrzydle, a Niski na prawym
  • 64'
    Niski zastąpił Pyrdoła na boisku
  • 63'
    Kostorz wybił piłkę po centrze gracza Spartacusa z rzutu rożnego
  • 61'
    Kostorz powalczył o piłkę zagraną z głębi pola, lecz musiał uznać wyższość golkipera Spartacusa
  • 59'
    Cielemęcki chciał podłączyć się do ofensywy, ale na jego drodze stanął rywal, który zdecydował się na faul taktyczny
  • 58'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska, jak na razie brakuje klarowniejszych sytuacji
  • 56'
    Pejović sfaulowany przez Kostorza na połowie rywali
  • 55'
    Węgrzy pobiegli do kontry, ale obrońcy "Wojskowych" błyskawicznie odebrali im futbolówkę
  • 55'
    Stolarski niedokładnie zacentrował z prawej flanki
  • 54'
    Praszelik gra obecnie na "dziesiątce", z kolei Remy został przesunięty na pozycję defensywnego pomocnika
  • 50'
    Strzał Cielemęckiego został zablokowany. Niezła próba legionisty
  • 48'
    Całą "jedenastkę" wymienili z kolei przeciwnicy
  • 48'
    Miszta i Astiz za Cierzniaka oraz Cholewiaka
  • 47'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:1 z Nyiregyhaza Spartacus FC po dwóch golach Wieteski. Wracamy za kwadrans
  • 45+1'
    Remy przerwał kontratak Spartacusa
  • 44'
    Otvos mocno bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, lecz zbytnio nie zagroził bramce Cierzniaka. Jeden z obrońców Legii zablokował strzał przeciwnika
  • 43'
    Pyrdoł próbował zagrać do jednego z partnerów, lecz stracił równowagę oraz piłkę po kontakcie z przeciwnikiem. Sędzia nakazał kontynuować grę
  • 40'
    Cierzniak obronił uderzenie napastnika rywali, Hornyaka
  • 37'
    Środkowy obrońca skutecznie główkował po dośrodkowaniu Praszelika z rzutu wolnego z prawej strony boiska. Legia ponownie na prowadzeniu!
  • 37'
    2:1. Wieteska!
  • 34'
    Fodor pokonał Cierzniaka z bliska po wykorzystaniu dogrania ze skrzydła. Mamy remis
  • 33'
    1:1. Rywale doprowadzili do wyrównania
  • 31'
    Cafu wygrał walkę o pozycję w środku pola. Do kontry ruszyło kilku legionistów, lecz Portugalczyk zagrał niecelnie
  • 28'
    Wieteska wyskoczył w powietrze, oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Grę wznowią rywale
  • 28'
    Strzał Cielemęckiego obroniony przez Asvanyiego. Potem dwa razy na bramkę rywali uderzał Cafu. Legionista w obu przypadkach został zablokowany przez obrońców
  • 26'
    Legioniści starają się zwiększać obroty, mają optyczną przewagę. Cholewiak zamienił się skrzydłami z Cielemęckim, który, moment później, został złapany na spalonym
  • 24'
    Csilus nieprzepisowo powstrzymał Cholewiaka. Rzut wolny dla ekipy Vukovicia
  • 23'
    Cafu ukarany żółtą kartką
  • 23'
    Cholewiak dostał piłkę, zwiódł przeciwnika, ale musiał uznać wyższość golkipera drużyny przeciwnej
  • 22'
    Cafu oddał strzał z dalszej odległości. Zacznie golkiper Spartacusa
  • 21'
    Kostorz nie zdołał dobiec do prostopadłego podania z głębi pola
  • 20'
    Cafu zabrał się do ataku. Portugalczyk chciał uruchomić Pyrdoła, lecz jego zagranie zostało przeczytane przez przeciwników. Moment później Cielemęcki został "wzięty w kleszcze" przez trzech rywali, wywalczył aut.
  • 19'
    Stoper stołecznej ekipy wykorzystał błąd obrońców Spartacusa. Najpierw oddał strzał głową, a po chwili z bliska umieścił piłkę w siatce! Legia obejmuje prowadzenie
  • 17'
    Gol! 1:0! Wieteska!
  • 16'
    Korner dla "Wojskowych"
  • 16'
    Legia ma rzut wolny blisko chorągiewki. Rocha wywalczył stały fragment
  • 15'
    Cielemęcki ofiarnie powalczył w bocznym sektorze. Skrzydłowy przejął piłkę, ale arbiter przerwał grę. Jego zdaniem "Cielo" przekroczył przepisy
  • 14'
    Otvos dośrodkował z rzutu wolnego. Zrobiło się spore zamieszanie w "szesnastce". Jeden z Węgrów oddał strzał, który poszybował obok bramki Cierzniaka
  • 12'
    Praszelik otrzymał podanie i szybko postanowił odegrać do lepiej ustawionego Kostorza. Napastnik po raz drugi w tym sparingu był na ofsajdzie
  • 11'
    Rzut wolny dla Legii. Pyrdoł dośrodkował, ale sędzia odgwizdał faul Cafu. Wznowi Asvanyi
  • 10'
    Cielemęcki zdecydował się na oddanie strzału. Młodzieżowiec został zablokowany przez rywala. Do dobitki składał się Stolarski, lecz próba prawego obrońcy okazała się niecelna
  • 9'
    Przeciwnicy otrzymali stały fragment. "Wojskowi" bez większych problemów oddalili zagrożenie wybijając futbolówkę z pola karnego
  • 6'
    Praszelik rozpoczął atak stołecznego klubu. Pomocnik został nieprzepisowo powstrzymany w środkowej strefie boiska przez jednego z rywali. Piłka dla Legii
  • 5'
    Legioniści starają się utrzymywać przy piłce, wymieniać podania między sobą. Kostorz pomknął do przodu, ale został złapany na spalonym
  • 2'
    Warszawiacy ruszyli do ofensywy. Akcję Legii zażegnał jednak Otvos
  • 1'
  • Obie ekipy już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Zachęcamy do zapoznania się z sylwetką Węgrów. Więcej TUTAJ
  • Skład Legii wygląda następująco: Cierzniak - Stolarski, Remy, Wieteska, Rocha - Cholewiak, Cafu, Praszelik, Cielemęcki - Pyrdoł - Kostorz!
  • Witamy! Już o godzinie 9:30 rozpocznie się sparing pomiędzy Legią Warszawa a węgierskim Nyiregyhaza Spartacus FC! Dla "Wojskowych" to trzecia gra kontrolna w trakcie obozu przygotowawczego w Belek. Wcześniej zespół Aleksandara Vukovicia wygrał 2:1 z FC Botosani oraz zremisował 1:1 z Dynamem Kijów
Legia WarszawaNyiregyhaza Spartacus FC

23' Cafu

23'
32'

32' Ferenc Fodor

34'

34' Marcel Hornyak

46'

46' Mate Papp za Bence Otvos

46' Attila Talaber za Ferenc Fodor

46' Tamas Szekszardi za Zsolt Patvaros

46' Mark Szokolai za Balint Kartik

46' Mate Nagy za Balazs Asvanyi

46' Gabor Magyar za Zoltan Matyi

46' Alex Shvedyuk za Norbert Kovacs

46' David Starosta za David Forgacs

46' Danilo Pejović za Elod Vegso

46' Akos Balint za Adam Csilus

46' Balazs Boda za Marcel Hornyak

64' Nikodem Niski za Piotr Pyrdoł