• 66' Patryk Tuszyński za Cillian Sheridan
  • 86' Piotr Pyrdoł za Damian Rasak
  • 86' Maciej Ambrosiewicz za Mateusz Szwoch
2020-09-11 / 20:30 Płock Krzysztof Jakubik
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów po meczu z Wisłą. Dobrego wieczoru!
  • 90+5' Koniec! Legia wygrała na wyjeździe 1:0 z Wisłą Płock po trafieniu Pekharta!
  • 90+4' Grę wznowi Boruc
  • 90+4' Zbozień wyrzucił piłkę z autu. Zrobiło się zamieszanie, a Michalski uderzył z powietrza obok bramki
  • 90+3' Aut dla Wisły na wysokości pola karnego Legii
  • 90+2' Cztery minuty doliczone do drugiej połowy
  • 89' Luquinhas wywalczył aut dla "Wojskowych"
  • 89' Lopes sfaulowany w środku pola
  • 87' Pyrdoł i Ambrosiewicz zastępują Rasaka i Szwocha
  • 86' Slisz popędził lewą stroną i został sfaulowany w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla Legii
  • 84' Luquinhas został napomniany żółtym kartonikiem. Pomocnik Legii sfaulował Kocyłę
  • 83' Dwie zmiany w Legii. Rosołek i Lopes za Martinsa i Kapustkę. Warto dodać, że dla Lopesa to debiut w barwach "Wojskowych"
  • 83' Żółta kartka dla trenera Vukovicia
  • 79' Mladenović sfaulował Kocyłę. Żółty kartonik dla serbskiego obrońcy
  • 79' Szwoch starał się wywalczyć korner, ale ostatecznie jako ostatni dotknął piłki, zanim opuściła boisko
  • 77' Szwoch dośrodkował w pole karne z prawej strony boiska, a Tuszyński główkował tuż obok bramki. Było groźnie
  • 76' Rzut wolny dla klubu z Płocka
  • 76' Żółta kartka dla Jędrzejczyka. Stoper Legii sfaulował Kocyłę
  • 74' Pekhart wywalczył aut dla stołecznego klubu, na wysokości pola karnego Wisły
  • 74' Martins przerzucił piłkę na prawą stronę do Luquinhasa, ale Kamiński wyszedł z bramki i oddalił zagrożenie, wybijając futbolówkę
  • 72' Pekhart nieprzepisowo powstrzymany w bocznym sektorze boiska
  • 69' Gwilia za Kante
  • 69' Slisz sfaulował Rasaka w środku pola
  • 66' Zmiana w Legii. Stolarski za Karbownika
  • 66' Sheridan opuszcza boisko, w jego miejsce Tuszyński
  • 65' Kontra Legii. Luquinhas chciał zagrać do Pekharta, lecz podanie zostało przecięte do rywali
  • 64' Zrobiło się zamieszanie w polu karnym Legii, po wbiegnięciu Kocyły w pole karne. Zawodnik Wisły zagrał wzdłuż "szesnastki", a Sheridan musnął piłkę, którą z linii bramkowej wybił Slisz
  • 63' Garcia nieprzepisowo powstrzymany przez Karbownika. Rzut wolny dla Wisły
  • 63' Slisz kontynuuje grę
  • 61' Przerwa w grze. Slisz jest opatrywany przez lekarzy
  • 61' Żółta kartka dla Szwocha, który sfaulował Slisza
  • 60' Remy przeciął centrę z lewej flanki
  • 60' Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego, ale Pekhart był czujny w polu karnym i wybił piłkę poza linię boczną
  • 59' Rasak uderzył z lewej nogi, z dalszej odległości, a Boruc wybił piłkę do boku
  • 58' Sheridan znalazł się po lewej stronie pola karnego. Zawodnik Wisły chciał podać do Kocyły, lecz Slisz wrócił do obrony i oddalił zagrożenie
  • 57' Kocyła pobiegł środkiem boiska, a następnie płasko uderzył z dystansu w kierunku dalszego słupka. Piłka przeleciała obok bramki Boruca
  • 56' Kante wywalczył aut dla stołecznego klubu
  • 55' Mladenović do Kante. Napastnik Legii chciał prostopadle zagrać do lewego obrońcy Legii, lecz było to niedokładne podanie
  • 53' Slisz nieprzepisowo powstrzymany przez Kocyłę, w środku pola
  • 53' Jędrzejczyk sfaulował Sheridana na połowie Wisły
  • 52' Karbownik zacentrował z prawego skrzydła w pole karne. Moment później Mladenović dośrodkował z drugiej strony boiska, ale Pekhart nie sięgnął piłki
  • 50' Garcia sfaulował Luquinhasa w bocznym sektorze boiska, na wysokości koła środkowego. Gracz Wisły został ukarany żółtą kartką
  • 48' Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego, a Zbozień główkował ponad poprzeczką
  • 48' Rzut wolny dla Wisły z prawej strony boiska
  • 48' Rasak nieprzepisowo powstrzymany przez Rasaka
  • 46' Martins sfaulowany w środku pola
  • 46' Dwie zmiany w Wiśle: Lagator i Kocyła za Gjertsena i Żuka
  • 46' Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia wygrywa z Wisłą Płock 1:0 po golu Pekharta. Wracamy za 15 minut
  • 45' Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 44' Szwoch bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała nieco ponad bramką
  • 44' Pojedynek fizyczny Pekharta i Sheridana, w pobliżu pola karnego Wisły. Czeski snajper sfaulował rywala. Klub z Płocka otrzymał rzut wolny
  • 43' Slisz sfaulował Szwocha w środkowej strefie boiska i obejrzał żółtą kartkę
  • 42' Szwoch dośrodkował na dalszy słupek, ale płocczanom nie udało się stworzyć większego zagrożenia w polu karnym Legii. Grę wznowił Boruc
  • 40' Remy sfaulował Gjertsena. Wisła ma rzut wolny z lewej strony boiska, blisko pola karnego Legii
  • 38' Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego. Remy główkował przy bliższym słupku, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 37' Luquinhas zacentrował z prawej flanki w pole karne, a jeden z obrońców Wisły wybił piłkę poza linię końcową
  • 36' Tym razem Luquinhasa sfaulował Garcia
  • 35' Pekhart nieprzepisowo powstrzymany przez Rasaka, w środku pola
  • 34' Luquinhas sfaulowany w bocznym sektorze przez Urygę. Kapitan Wisły został napomniany żółtą kartką
  • 32' Mladenović dokładnie dośrodkował w pole karne z lewej strony, a Pekhart wygrał pojedynek z Urygą i głową skierował piłkę do siatki. Brawo!
  • 30' Gool! Pekhart! 1:0 dla Legii!
  • 29' Legia w ataku pozycyjnym
  • 29' Mladenović zacentrował z rzutu rożnego, do piłki skakał m.in. Pekhart, ale ostatecznie futbolówkę przejął Kamiński
  • 28' Pekhart otrzymał piłkę z głębi pola, wbiegł w pole karne, lecz jego strzał został zablokowany. Korner
  • 28' Rasak dośrodkował z lewej flanki, Sheridan główkował, a Boruc pewnie złapał piłkę
  • 28' Luquinhas dobrze popracował w defensywie, dwukrotnie zatrzymał rywali
  • 26' Szwoch krótko rozegrał stały fragment, ale po kilkunastu sekundach stołeczny zespół zdołał odebrać piłkę
  • 25' Garcia sfaulowany w środku pola
  • 23' Karbownik zagrał do Kapustki, który znalazł się po prawej strony pola karnego, ale piłkę przechwycili przeciwnicy
  • 22' Luquinhas do Mladenovicia, który nieźle dograł w pole karne z lewej flanki. Kante próbował oddać strzał z głowy, ale Kamiński wybił piłkę poza "szesnastkę". Po chwili Slisz uderzył z dalszej odległości obok bramki
  • 20' Udany przechwyt Martinsa w środku pola. Legioniści chcieli stworzyć akcję, ale stracili piłkę na połowie płocczan
  • 18' Rasak zdecydował się na uderzenie z dystansu, lecz strzał okazał się zbyt lekki. Przy piłce zespół z Łazienkowskiej
  • 17' Szwoch dośrodkował z rzutu rożnego. Zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie klub z Płocka wywalczył jeszcze aut
  • 16' Luquinhas wypuścił na skrzydle Mladenovicia. Lewy obrońca dograł w pole karne. O piłkę w "szesnastce" walczył m.in. Kante, lecz napastnikowi Legii nie udało się do niej dopaść
  • 14' Kapustka podał do Karbownika, a ten znalazł się w "szesnastce" Wisły i upadł po kontakcie z przeciwnikiem. Sędzia nakazał grać dalej, a piłkę przejęli miejscowi
  • 13' Mladenović zagrał prostopadle do Luquinhasa, który wbiegł w pole karne z lewej strony i zszedł do środka. Brazylijczyk stracił jednak futbolówkę
  • 11' Ależ zamieszanie w polu karnym Legii! Pekhart wywalczył piłkę, którą przejął Luquinhas. Brazylijczyk wbiegł w "szesnastkę" z prawej strony, a następnie wycofał do Martinsa. Portugalski pomocnik oddał techniczny strzał i trafił w poprzeczkę!
  • 9' Mladenović niedokładnie zagrał w "szesnastkę" Wisły, do Pekharta. Grę wznowi bramkarz gospodarzy
  • 8' Pekhart nieprzepisowo powstrzymany przez Zbozienia, w środkowej strefie boiska
  • 7' Garcia sfaulował Karbownika
  • 7' Szwoch sfaulowany w środku pola
  • 6' Centra Mladenovicia z lewego skrzydła. Kante wyskoczył w powietrze, lecz nie był w stanie musnąć piłki
  • 5' Karbownik otrzymał podanie z głębi pola, zagrał do Martinsa, lecz rywale przecięli podanie w okolicach pola karnego
  • 4' Domagoj Antolić nie znalazł się w kadrze na spotkanie z Wisłą Płock. To oznacza tylko jedno - prawdopodobnie pożegna się z Legią. LINK
  • 3' Mladenović dośrodkował w pole karne z lewej strony. Ostatecznie grę wznowi Kamiński, bo piłkę jako ostatni - zanim opuściła boisko - dotknął jeden z graczy Legii
  • 2' Legioniści wymieniają się podaniami na połowie Wisły
  • 0 Gramy!
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka rezerwowych: Cierzniak, Lewczuk, Gwilia, Rocha, Cholewiak, Lopes, Astiz, Rosołek, Stolarski
  • Skład Legii wygląda następująco: Boruc - Karbownik, Jędrzejczyk, Remy, Mladenović - Kapustka, Slisz, Martins, Luquinhas - Kante, Pekhart
  • Co, przed meczem powiedzieli trenerzy: Aleksandar Vuković (LINK) i Radosław Sobolewski (LINK)? Zachęcamy do sprawdzenia!
  • Co słychać w obozie rywala? Sprawdźcie!
  • Rozmawialiśmy także z zawodnikiem stołecznego klubu, Mikołajem Kwietniewskim, który w poprzednim sezonie występował w Wiśle na wypożyczeniu. LINK
  • Zapraszamy na rozmowę z Dominikiem Furmanem, byłym piłkarzem Legii i Wisły, którą można przeczytać tutaj
  • Witamy! O godz. 20:30 rozpocznie się mecz. 3 kolejki ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Legią Warszawa. Po dwóch ligowych spotkaniach warszawiacy mają na koncie 3 punkty, a płocczanie - 2